Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) z0d1AK válasza tjb007 (#7200) üzenetére


z0d1AK
veterán

:W
És ahogy látom, nincs normális, olcsó tarifájuk. :(
MédiaMánia S 4990. Az már nem annyira nyerő. :( :(((

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7202) dedike válasza z0d1AK (#7201) üzenetére


dedike
addikt

ECO

Jó szerencsét!

(#7203) z0d1AK válasza dedike (#7202) üzenetére


z0d1AK
veterán

A net500+eco kombóval egy ezressel jönnék ki olcsóbban, mint a MMS-el.
Részletfizetést rászámolva már havi 10K.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7204) dedike válasza z0d1AK (#7203) üzenetére


dedike
addikt

Sajnos igen... :(((

(Vagy egy egyszeri nagyobb befektetés és mellé drágább díjcsomag...)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7205) Piet_ válasza dedike (#7195) üzenetére


Piet_
tag

Köszönöm :R

(#7206) z0d1AK válasza dedike (#7204) üzenetére


z0d1AK
veterán

Inkább arra fektettem volna a hangsúlyt, hogy nem toltam volna el megint egy 100-ast zsebből. Éppen eleget költöttem az elmúlt fél évben, és még lesznek további nagyobb kiadásaim is.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7207) dedike válasza z0d1AK (#7206) üzenetére


dedike
addikt

Értelek.

Sajnos még mindig (számomra)nagyon drága "jóság" a Tab, pedig én is szemezek vele már régen.. :B

(Esetleg független, valami "olcsóbb" bank/áruhitelre? Bár ez már nagyon erőltetett, döntést pedig így is, úgy is neked kell hoznod!) ;)

Piet:

Igazán nincs mit! :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7208) z0d1AK válasza dedike (#7207) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az áfacsalós, 0% áfás helyeken 154-ről indul. Akkor már inkább kártyásan volna 135, az barátibb, és legalább Samsung garancia van rá.

Nem olcsó, de ha már Android tablet weboldalt indítok, akkor illene hogy legyen valamilyen eszközöm is, amit használni tudok.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7209) dedike válasza z0d1AK (#7208) üzenetére


dedike
addikt

Most nézem, a Tab nincs is Dominósan, amit néztünk, azaz "új előfizetés és hűségnyilatkozat nélküli" ára... :B

A hsz második részével pedig tökéletesen egyetértek! Hitelesebb lenne! :K

Jó szerencsét!

(#7210) z0d1AK válasza dedike (#7209) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nekem az is jó, csak hát ne kéne egyben ennyit letenni. Vajon az üzletek sem nyújtanak ilyen hitel konstrukciókat? :F

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7211) albiosz válasza z0d1AK (#7210) üzenetére


albiosz
őstag

Szerintem ilyen Media Markt, Saturn stb. jellegű helyen meg lehet venni hitelre is. Ebben nem vagyok biztos, de karácsony környékén tele volt a híradó, hogy marha népszerűek a műszaki cikkek, mert van kamatmentes hitel. Lehet, hogy csak az ünnepek alatt volt ilyesmi...

Szerk.: ebben igazad van sajnos. Mindig kb. 20%-kal drágábbak a telefonok ezeken a helyeken, akkor valszeg a tabletekkel is ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#7212) z0d1AK válasza albiosz (#7211) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem tudom, hogy mennyire nézted az árakat, de egyik sem túl baráti.
A Galaxy Tab MM-ben szerintem még mindig 200-230 között mozog. :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7213) dedike válasza z0d1AK (#7210) üzenetére


dedike
addikt

Valamilyen hitelterméket mindig lehet találni az üzletekben. Aztán az megint egy jó kérdés, hogy megéri-e a 1,5-2X-ét fizetni a termékért...

Jó szerencsét!

(#7214) tjb007 válasza z0d1AK (#7208) üzenetére


tjb007
nagyúr

Erre is Samsung garancia van és nem ÁFA csalós üzlethálózat.
Igaz, a T-mobile listaárától "messze van".

Ha ma még sietsz akkor elcsípheted a részletfizetési akciót is (0% THM).

[ Szerkesztve ]

(#7215) #57833216


#57833216
törölt tag

Van egy viszonylag régebbi Samsung telefonom és arról próbáltam meg elérni a Facebookot a 0.facebook.com címem, de nem sikerült. A Netstart csomag aktiválva van. Mi lehet a baj?

(#7216) kali válasza #57833216 (#7215) üzenetére


kali
legenda

netes hozzáférési pont megfelelően konfigurálva, és engedélyezve?

(#7217) zoli62


zoli62
addikt

Mi a tapasztalatotok? Egy Dominos kártya hívószámlekötési idejeének letelte után (90 nap) még mennyi ideig lehet esetleg még feltölteni?

(#7218) zoli62


zoli62
addikt

Törölve.

[ Szerkesztve ]

(#7219) dedike válasza zoli62 (#7217) üzenetére


dedike
addikt

Ameddig le tudod kérdezni az egyenleged a *102#-el, addig jó vagy! Ha nem, akkor eldobhatod. [link]

Jó szerencsét!

(#7220) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Ahogy látom a net start díjszabása 13ft/10 kb, tehát 1331,2 ft/Mb, Ausztriában viszont 60 ft/100 Kb, tehát 614,4 ft/Mb. :Y Elszámoltam valamit vagy tényleg olcsóbb külföldön a mobilnet Ausztriában roamingolva? :F

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7221) sifarr válasza Killing (#7220) üzenetére


sifarr
senior tag

Azt nem tudom, hogy jól számoltál-e.
De EU-n belül a roaming netre van eu-s árplafon.
Míg az itthoni net szabadáras.

A különbséget ez megmagyarázza.

(#7222) 1430 válasza z0d1AK (#7201) üzenetére


1430
senior tag

Mától már választhatod a MédiaMánia XS díjcsomagot is, ha elég lesz 150 MB/hó. Igaz egyenlőre csak július 31-ig érhető el a díjcsomag, de hátha lesz folytatása.
Ha kevés a 150 MB, akkor mobilinternet díjcsomaggal is vásárolható (kötelező tarifahűséggel), és itt is van részletfizetés, de akkor ne akarj ról a telefonálni (123 Ft/perc). Igaz nem sok értelme van ugyan úgy 120 ezerért megvenni, és még tarifahűséget is vállalni... (bár így kisebb a részlet, mert 24 hónapra van)

Közérdekű közlemény :)
Már most szólok (írok), hogy a honlapon a MédiaMánia XS készülék promóció el van "szúrva", mert Samsung Galaxy S helyett Samsung Galaxy 3 van 10x 2.990 Ft-ért!

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7223) lindermen válasza 1430 (#7222) üzenetére


lindermen
aktív tag

Nekem tetszene ez a MM XS, de palettában vok, és ha azt kikapcsoltatom, a többi, vezetékes szolgáltatás lesz drágább :O :W

(#7224) Sofian


Sofian
őstag

Én váltanék XS-re, de nem ajánlja fel csak a nagyobb média mániákat... :F
Nincs tarifahűségem.

(#7225) dedike válasza Sofian (#7224) üzenetére


dedike
addikt

Itt nézd meg! ;)

Jó szerencsét!

(#7226) Sofian válasza dedike (#7225) üzenetére


Sofian
őstag

Látom, de a My T-Mobile-ban már nincs fent a díjcsomagváltás menüben!

(#7227) dedike válasza Sofian (#7226) üzenetére


dedike
addikt

Opsz...tényleg! :B

Akkor még mindig ott a 1430, gondolom ott már módosítani tudják!

Jó szerencsét!

(#7228) Teszla_


Teszla_
senior tag

Sziasztok!

Le tudna valaki irni a T-mobile internet beallitasait Sony Ericsson K800i-re?
Ismerosom szeretne valtani vodafonerol, de a T-nel azt mondtak neki, hogy nem kell semmit allitani, hiaba vodafone-os kartyat hasznal...
Eleg szajbaragosan kene leirni, hogy a csajos megertse, tehat menupontrol menupontra, mivel nala van a telefon es igy csak max telefonon tudom neki elmondani.
3G-t hasznalna, modemkent befogva a telefont. Pc oldalrol nem kell semmi, az eddig is rendben volt, csak amit telefonon kell beallitani, arra lenne szuksege.

Opera mini valamiert hulyul, ezert nem tudok rakeresni a topicban.
Elore is koszonom a segitseget.

Ezt beirtam az azonnali mobilos kerdesek topicba is, mert nem tudtam hol allja meg jobban a helyet a kerdes.

(#7229) Nordik


Nordik
őstag

Egész jó az új MediaMania XS díjcsomag. Pont nekem találták ki! :)

Az ügyfélszolgálaton viszont a tarifacsomag tájékoztatónál elhangzik valami olyasmi, hogy ha lejár a promoció vége akkor a MediaMania XS megy tovább, de új előfizetéssel stb. már nem vehető igénybe. Tehát aki a promóció ideje alatt vált át, annak később is megmaradhat ha nem hosszabítják meg? Egyébként szerintem sokaknak fog tetszeni ez a csomag, úgyis meghosszabítják, mint ahogyan a családbarátot is.

Illetve a hívószámkijelzésért a 200Ft-ot itt is kifizettetik...? :(((

Lényegében most egy teljes értékű, új tarifacsomagot kaptunk, vagy miért annyira "promóciós"? :D

(#7230) lindermen válasza Nordik (#7229) üzenetére


lindermen
aktív tag

link

A hívószámkijelzés ott van a díjcsomagba foglalt szolgáltatások közt, tehát azért már nem kell pluszba letenni a 200at! (Engem is ez bosszant, mert ugyanennyit fizetek palettában, de ott ki kell csöngetni, plusz a netért is fizetek :W )

(#7231) Nordik válasza lindermen (#7230) üzenetére


Nordik
őstag

Köszi!

Többi kérdésemre esetleg? :)

(#7232) lindermen válasza Nordik (#7231) üzenetére


lindermen
aktív tag

Ha tudnám ott lenne fentebb ;)
De talán csak csalogatás az egész, aztán majd visszavonják a nyáron (valahol ott van az a július végi időpont, h addig tart az eksön)...
Jah..és a díjszabásban sem találtam a médiamánia díjcsomagok között..érdekes :F

[ Szerkesztve ]

(#7233) tjb007 válasza Nordik (#7229) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha átváltasz akkor addig maradsz abban a csomagban (a csomag lezárásától függetlenül) amíg újra csomagot nem váltasz.

(#7234) Nordik válasza tjb007 (#7233) üzenetére


Nordik
őstag

De ha nem vált át az ember, akkor pedig átváltanak automatikusan hasonlóra mikor lejár a promóció. Legalábbis ezt mondják. Bár az előző és ez a verzió üti egymást. Nemértem...

Nah mind1 végülis akinek megéri az úgyis váltani fog, nekem sokkal jobb lenne mint az Eco. Mindenesetre várok még kicsit, talán több infónk lesz róla. A promóció lényege meg szerintem az, hogy felmérjék mennyire van rá igény, ilyesmi... :U

(#7235) tjb007 válasza Nordik (#7234) üzenetére


tjb007
nagyúr

Automatikusan nem válthatnak át sem hasonlóra, sem semmilyenre.

(#7236) Nordik válasza tjb007 (#7235) üzenetére


Nordik
őstag

Akkor ott valamit félreértelmeztem. :U

(#7237) No-kia


No-kia
őstag

hello! az lenne a kérdésem, hogy a mostani simemre ,(ami a Blademben van egy net500as netcsomag társaságában) egy relaxnet csomag megköthetö-e, úgy hogy csak a net500 amat váltja, a többi percdíj pedig változatlan marad? vagy ehhez a csomaghoz külön sim kell?

Üdv.

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7238) dedike válasza No-kia (#7237) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Véleményem szerint, ha nincs hűséged a Net500-ra, minden további nélkül kérheted rá Relaxnetet! :K

Jó szerencsét!

(#7239) No-kia válasza dedike (#7238) üzenetére


No-kia
őstag

köszi, azt tudom hogy felfelé lehet váltani akármikor, csak azt hittem hogy mivel "számítogephez" ajanljak , sima simre nem lehet megrendelni

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7240) dedike válasza No-kia (#7239) üzenetére


dedike
addikt

A Relaxnetek havidíjas hangelőfizetések mellé is rendelhetőek! ;)

Jó szerencsét!

(#7241) No-kia válasza dedike (#7240) üzenetére


No-kia
őstag

az fasza, koszi, a heten be is nezek akk a tmobba :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7242) 1430 válasza Teszla_ (#7228) üzenetére


1430
senior tag

Ez elég részletes SER K800i leírás lesz? ;)

Nordik, lindermen, tjb007
A MédiaMánia XS promóció lehetséges kimenetelei:
1. meghosszabbítják >> csak egy dátumátírás, minden megy tovább
2. véglegesítik >> bekerül a díjszabásba a többi MM díjcsomag mellé (lindermen, ezért nem találod benne, mert az akciók nincsenek benne a díjszabásban)
3. lezárják >> erre váltani már nem lehet, akinek ilyen díjcsomagja van, az kivezetésig használhatja, de ha kivált, vissza nem válthat
4. kivezetik >> nem lehet rá átváltani, és aki ebben a díjcsomagban van, annak átváltják a díjcsomagkát egy hasonló havidíjú csomagra (erről a díjcsomagról akkor születik döntés, most kár kérdezni, hogy melyikre.

Egyébként az utóbbi években nagyon sok mindent így vezettek be, szóval szerintem az 1-es és 2-es verziók a legvalószínűbbek...

No-kia
Egy Net 500 >> RelaxNet M váltás miatt bemész a "tmobba"? 2011-ben? ;]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7243) tjb007 válasza 1430 (#7242) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha az 1000 éves ZöldZónát nem vezették még ki akkor nem hinném, hogy majd pont ezt fogják (főleg ha nagy sikere lesz).

(#7244) 1430 válasza tjb007 (#7243) üzenetére


1430
senior tag

Ha ki nem is vezették, de lezárták, ami már ennek az előszele.
Illetve miért vezetnének ki egy az ügyfél számára előnytelen díjcsomagot? A cégnek nem probléma, ha valaki dupla vagy tripla annyi percdíjat fizet, mint egy számára ideális csomagban. ;]
Ugyanakkor a ZöldZóna benne van a díjszabásban, a MédiaMánia XS pedig nincs!
Az Eco L és XL csomagokat is lezárták, elvileg idén január 31-el kivezették volna, de most kaptak még pár hónapnyi lélegzetett azok, akik ilyen díjcsomagot használnak.

Amúgy - mint írtam - én sem aggódnék a díjcsomag sorsa miatt, ha ilyenre váltanék...

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7245) tjb007


tjb007
nagyúr

Ismét egy webshop -os ár baki, aki teheti az használja ki amíg lehet :D
(a Dominós árnál kell keresni)

[ Szerkesztve ]

(#7246) krisz1019


krisz1019
csendes tag

Sziasztok!
Sztetek,ha egy telefon részletre lett vásárolva,s nem fizették a részletét,letiltja a szolgáltató IMEI alapján?T-s a szolgáltató természetesen.
Ha igen,mennyi idő után tiltja le a készüléket?
Köszönöm.

(#7247) Mawyx


Mawyx
senior tag

Trés mobilnet gondok: "Hiba 619: Nem lehet kapcsolatot létrehozni a távoli számitógéppel ezért a kapcsolathoz használt port le lett zárva. "
Minden a szokásos szerint lett csinálva, szgép bekapcs, belépés, eddig ment, 2 napja meg ezt a hibát dobja. Mi lehet ez? Szlgáltató oldalán van a gond vagy a géppel lett vmi? Nem lett új progi telepítve, semmi, egyiknap még ment, másik nap meg nem. Valaki valami ötlet?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#7248) Konfigos


Konfigos
őstag

Hello!

Szívesen fogadnám olyan illető pü-jét aki jelenleg a T-mobilnál dolgozik és tenne nekem egy szívességet.A kérésem nagyon fontos és sürgős ezért nagyon hálás lennék érte.

Elnézést az off-ért de jelenleg ez az egyetlen kiindulási alapon és reményem.

(#7249) dedike válasza krisz1019 (#7246) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Jó esély van rá, igen!
Amikor már nyilvánvalóvá válik, hogy nem fog fizetni a Tisztelt Ügyfél!

(Mondjuk én az ilyen embert leültetném 30 évre, ahol ingyen dolgozna...s akkor legalább leszokna mindenki a "nem fizetek" szindrómáról! Természetesen ez az én saját véleményem, amely semmiféle vita kialakulását nem szeretném, ha magával hozná!)

Jó szerencsét!

(#7250) canniball


canniball
nagyúr

Szükségem lenne valami egyszerűbb mobilnetre (előfizetés mellé, olyan "kis igényű" dolgokhoz mint pl. az AGPS). Jól látom hogy ezek közül választhatok (vagy esetleg van még elrejtve más lehetőség a honlapon amit nem találok)?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.