Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) TMT7TMT7 válasza JNashville (#11000) üzenetére


TMT7TMT7
tag

Én már nagyon be vagyok szűkülve erre a témára :D (jelenleg spica-t használok....... -.-' ) De én is kezdem hitemet veszíteni

[ Szerkesztve ]

(#11002) gzola


gzola
tag

Tessék, itt van a szifon :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#11003) 1430 válasza blueye (#10978) üzenetére


1430
senior tag

Ha lebeszél legalább 100 percet, akkor nem. A 100-as csomagot sem a net miatt váltanám MM XS-re, hanem mert kapásból kb. 700 Ft-ot lehet vele spórolni. Hiszen a hívószámkijelzés díjmentes, és míg a 100-as csomagban legjobb esetben 35 Ft egy perc, addig MM XS-ben a legrosszabb esetben 35 Ft. Ha valaki lebeszéli a 100-as csomagot, azért, ha nem beszéli le, azért éri meg átváltani MM XS-re.

Számításaim szerint ha valaki kb. azonos arányban beszél hálózaton belülre és kívülre, annak az AT Relax 125 a MM XS díjcsomaghoz képest 111 perc alatt éri meg (figyelembe véve a hívószámkijelzést is).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11004) Something_ válasza tjb007 (#10982) üzenetére


Something_
őstag

Amúgy ez tök gáz sztem, hogy nem kell munkáltatói igazolás a keresetről. Kezdek félni, mert közeleg a nap, hogy vegyek telefont részletre és megy a para, hogy kérnek e mobil előleget..

Régen amúgy egy 2 éves hűségszerződéshez kis túlzással még anyakönyvi kivonat is kellett:D Azt tudom, hogy közüzemi számlák kellettek.. Most meg szinte semmi.

(#11005) Revolit válasza 1430 (#11003) üzenetére


Revolit
senior tag

MM XS-ben nem ingyenes a hívószámkijelzés, csak az S-től :(
de javítsatok ki, ha tévedek (múltkor néztem meg, most nincs időm utánanézni csak itt leírni gondolatomat :) )

(#11006) Something_ válasza Revolit (#11005) üzenetére


Something_
őstag

A T-Mobile ikon 200, T-Mobile ikon 400, T-Mobile ikon 600, iWiW, MédiaMánia S, MédiaMánia M, MédiaMánia L, MédiaMánia XL, Mix, Partner 3, Partner 4, Domino díjcsomagokban díjmentes.

(#11007) tjb007 válasza Revolit (#11005) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az összes MédiaMánia díjcsomagnál (beleértve az XS -t is) díjmentes a hívószámkijelzés szolgáltatás.

(#11008) dedike válasza Something_ (#11006) üzenetére


dedike
addikt

Most akkor ez javítás, vagy mi? :U

Egyébként az összes MM díjcsomagban benne foglalt tartalom a hívószámkijelzés! ;)

Jó szerencsét!

(#11009) Teo70 válasza Something_ (#11004) üzenetére


Teo70
tag

Pont erre akartam rákérdezni még a vásárlásom kapcsán, hogyha veszek részletre ikon 200al i4S-t akkor a 35 ezren felul amit le kell pakolni instant, kell e még valamit fizetni?

az előleg az mennyi? 2 hónap?

hallottam olyat is hogy 60-70ezer, de ez nonszensz szerintem mert akkor nincs értelme részletre vásárolni.

köszonom a válaszokat elore is.

(#11010) dedike válasza Teo70 (#11009) üzenetére


dedike
addikt

iPhone 4 esetén előleggel számolj, azt anélkül nem úszod meg! (Persze ha legalább platina kiemeltségű vagy, akkor igen.)
Az előleg összege változó, más egy 20000 telefonnál, és más egy 200000-nél. Talán 60-70 ezret nem kérnek, bár ikon 200-nál az sem kizárt!

Jó szerencsét!

(#11011) Something_ válasza Something_ (#11006) üzenetére


Something_
őstag

ezt a t-mobil honlapjarol ideztem. Szolgaltatasok/hivas es ott van a kijelzesnel leirva.

(#11012) Something_ válasza Teo70 (#11009) üzenetére


Something_
őstag

pont ezen izgulok en is, csak htc sensationnal. Ertelemszeruen azert akarom reszletre venni, mert egyben megviselne az osszeg..
A napokban felhivom oket, de ugy sem kapok ra egyertelmu valaszt.
Amugy ha neten rendelem meg a telot, akkor mikor tudom meg azt, h kell e eloleget fizetni? Jon a futar es 20.000el tobbet ker? :D

(#11013) gzola válasza Something_ (#11012) üzenetére


gzola
tag

felhívnak adategyeztetésre a rendelés után és gondolom akkor.

(#11014) ricsike81


ricsike81
aktív tag

a go net s, vagy m csomagot kérek ,akkor előfizu nálkül is ki tudom próbálni a havi 100 vagy 500 mb-oat : Előfizetéses vagyok.

(#11015) dedike válasza ricsike81 (#11014) üzenetére


dedike
addikt

Félretéve nyelvtani aggályaimat:

A Go!Net S 30 MB, az M 100 MB, az L pedig 500 MB adatmennyiséget tartalmaz.
Most két hónapig az első kettő havidíja a kedvezménnyel 90, míg az L-é 990 forint.

az "előfizu nálkül" szófordulatot értelmezve: nem, előfizetés nélkül nem tudod kipróbálni, ellenben nem kell rá hűségnyilatkozatot vállalnod.

Jó szerencsét!

(#11016) ricsike81 válasza dedike (#11015) üzenetére


ricsike81
aktív tag

é szerinted megéri előfízura aláírni, ha igen melyik ? Karácsony előtt nem lesz még kedvezmény, havi díj csökkenés ?

(#11017) dedike válasza ricsike81 (#11016) üzenetére


dedike
addikt

Ennyiért mindenképpen megéri, aztán ha nem tetszik, lemondod. Napi 3 forintért...2 hónapon át... hogy mi lesz, azt meg ki tudja?

Jó szerencsét!

(#11018) ricsike81 válasza dedike (#11017) üzenetére


ricsike81
aktív tag

ha nem kötök rá hűséhget bármikor lemondhatom, ha hűséget vállalok, és felmondom, mennyi a kötbér. Te neked van havi net dijcsomagod ? milyen telód van ? Nekem xperia mini.

(#11019) Something_ válasza ricsike81 (#11018) üzenetére


Something_
őstag

Nincs hűség. Előfizeted, beállítod a naptárban, hogy 2 hónap lejárta előtt 2 nappal csipogjon, aztán felhívod őket vagy sms-ben lemondod.
Mivel nincs hűség, nincs kötbér sem.

(#11020) kezdő


kezdő
senior tag

Egy T-Pontos látogatás alkalmával egy kedves ügyintéző aktiválta nekem az akciós net csomagot 90 Ft-ért és azt mondta december 31-ig él ez az akció.
Most megnéztem a neten, itt csak annyi szerepel, hogy 2 hónapon át.

Nekem kb. október 17-én lett aktiválva. Most ezek szerint "csak" november 31-ig 90 Ft nekem vagy a kollégának igaza volt és 2 teljes hónapra utal a hirdetés?

(#11021) ricsike81


ricsike81
aktív tag

akkor nem november, hanem decemberig jó neked nem de ?

(#11022) xYx6


xYx6
csendes tag

Hello!
Érdemes karácsonyig várni a telefon vásárlással (főként a Sony Ericson Xperia Mini Pro érdekelne). Vagyis van rá esély hgy olcsóbb lesz domino csomagban a készülék?

(#11023) Something_ válasza kezdő (#11020) üzenetére


Something_
őstag

Lehet, hogy arra utalt, hogy addig lehet igényelni, mert utána megszűnik a 90 ft-os akció és más lesz helyette. Szóval neked sztem biztosan csak 60 napig 90 ft/hó.

(#11024) dedike válasza kezdő (#11020) üzenetére


dedike
addikt

Idézek innen, 1430 tollából:

Októbertől az év végéig a Go!Net adatcsomagokra újonnan előfizető (= 3 hónapon belül nem használta) havidíjas ügyfelek az aktiválás hónapjára és további két hónapra kapnak kedvezményt, Domino hívószámokon az aktiváláskori és az azt követő időszaki díjra (összesen 2x 30 napra) jár a kedvezmény.

ricsike81 ez neked is szól. A másik kérdéseidre: nincs kötbér, mert nincs hűség sem. (a fentebb szereplő Go!Net csomagok jelen promójában). Nekem nincs külön adatcsomagom, mert MM S-t használok, ahhoz pedig csak RelaxNet, vagy Net&Roll lehetne, de azok már nagyon "nagyok" az SGS II-höz.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#11025) Something_ válasza dedike (#11024) üzenetére


Something_
őstag

Korrekt, akkor az ügy megoldva:)

(#11026) tjb007 válasza xYx6 (#11022) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindenre megvan az esély, ha nme sürgős akkor várj a telefonvásárlással, hátha szerencséd lesz.

(#11027) xYx6 válasza tjb007 (#11026) üzenetére


xYx6
csendes tag

Szia!
Köszi a választ. De most jöttem rá hogy egy 62ezres telefon még ha karácsonyig jönnek új sony ericson telók és ha le is akciózzák akkor sem fog lemenni az ára 40-50ezer ft közé.

(#11028) Revolit válasza tjb007 (#11026) üzenetére


Revolit
senior tag

Az esetleg lehet tudni, hogy kb mikor várhatók az akciók kezdete? Nem üzleti titokra vagyok kíváncsi, csak hogy elmúlt években kb mikor jöttek ki, már novemberben, vagy majd december eleje? :)

(#11029) tjb007 válasza Revolit (#11028) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem.

(#11030) rezme


rezme
tag

Sziasztok!

Valaki tudna e a következőre nekem választ adni?
Felmentem T honlapjára, ránéztem a 3GS 8GB-re és látom hogy Média Mánia S-el vagy Ikon 200al 40k új előfizu esetén.
Mivel januárban lejár az előfizum ezért gondoltam meglesem mennyibe fáj ha megújítom a jelenlegi hűségem(Média Mánia S). Belépek és látom hogy csodák csodájára kedvezményesen már 60.000 kerek magyar forintért megvehetem. Hol itt a kedvezmény, ha így 20k-val drágább?
vagy én vagyok a hülye és valamit nem értek?

[ Szerkesztve ]

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#11031) tjb007 válasza rezme (#11030) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az az ár csak új előfizetés/előfizetők esetén érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#11032) rezme válasza tjb007 (#11031) üzenetére


rezme
tag

akkor olcsóbban megúszom ha dobom a régi kártyámat, és veszek új számot? Ilyen sokat számít a T-nél a hűség? :F

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#11033) dedike válasza rezme (#11032) üzenetére


dedike
addikt

Vedd meg januárban, akkor neked is azon az áron lesz! ;)
(Vagy még olcsóbb is valamivel..)

Jó szerencsét!

(#11034) tjb007 válasza rezme (#11032) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mint látod igen.

(#11035) dedike válasza tjb007 (#11034) üzenetére


dedike
addikt

Nagyon nyűgös lettél így estére... ;] :DDD

Jó szerencsét!

(#11036) rezme válasza dedike (#11033) üzenetére


rezme
tag

hallottam valami olyasmit hogy a hűség lejárta előtt 3 hónappal( 2 év esetén, nekem annyi van) is meg lehet újjítatni, erröl tudtok valamit?
Vagy kussoljak és takarodjak be holnap a t-be megkérdezni? :C

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#11037) dedike válasza rezme (#11036) üzenetére


dedike
addikt

6 hónappal a lejárat előtt jogosult vagy a készülékváltásra, a "rosszabb" feltételekkel.
30 nappal a hűség lejárata előtt pedig már a kedvezményes/új előfizetőknek szóló feltételekkel válthatsz.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#11038) rezme válasza dedike (#11037) üzenetére


rezme
tag

ahh köszönöm, akkor majd a fa alatt lesz:D

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#11039) rezme


rezme
tag

még egy valami eszembe jutott.
Arra van lehetőség hogy az előző előfizuval vásárolt telefon leadásával nagyobb kedvezményeket kapjak?
Vagy ilyen csak a mesékben van?:D

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#11040) club1 válasza rezme (#11039) üzenetére


club1
veterán

És mit csinálnának az agyonhasznált telefonokkal? Ilyen a mesében sincs. Néha hirdetnek telefonbeszámítást, na előtte nagyjából pont annyival emelik az árakat...

[ Szerkesztve ]

(#11041) 1430 válasza Revolit (#11028) üzenetére


1430
senior tag

Tavaly november 15-től indult a karácsonyi akció...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11042) paavoo


paavoo
aktív tag

Sziasztok!
Olyat lehet, hogy iphone 4s-re kötök Like díjcsomagot 2 évre + még mellé gonet L-t, és mondjuk 1 év után akár átválthatok nagyobb (ikon 200) díjcsomagra?

(#11043) gzola


gzola
tag

számcserét csak személyesen lehet intézni? :-)

(#11044) 1430 válasza gzola (#11043) üzenetére


1430
senior tag

Nem, már telefonon is elvégezhető a számcsere (a hívás végére már másik számod lehet :D ). Viszont azt kapod, amit "a gép dob".

paavoo
Nem, Ikon díjcsomag csak tarifahűség vállalással egybekötött iPhone vásárlásakor (vagy utána) állítható be. Amúgy más (például MédiaMánia) díjcsomagokkal működhet a díjcsomagváltás. No és persze ha kiváltasz Like-ból, vissza már nem válthatsz...

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11045) paavoo válasza 1430 (#11044) üzenetére


paavoo
aktív tag

Úgy gondoltam, hogy Like lemondása utána 1 évre aláírom az ikon 200-at.

(#11047) 1430 válasza paavoo (#11045) üzenetére


1430
senior tag

Ha nem lesz hűséged és ha iPhone-t veszel 1 éves hűséggel illetve aláírsz tarifahűséget is arra az 1 évre, akkor igen, működhet. És persze nincs jelentősége, hogy előtte Like-ban voltál e vagy Eco-ban vagy bármi másban...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11048) gzola válasza 1430 (#11044) üzenetére


gzola
tag

köszönöm szépen :-)

(#11049) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Most akkor van újra LG optimus P500 vagy nincs? :F

(#11050) dedike válasza tzsolesz (#11049) üzenetére


dedike
addikt

Jelenleg éppen van... :K
...de ki tudja meddig!

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.