Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) SlayR válasza dedike (#6450) üzenetére


SlayR
senior tag

Igen igen 2év hűség 1 év részlet van pontom igen kártyát még nemváltottam ki mondjuk :)

(#6452) dedike válasza SlayR (#6451) üzenetére


dedike
addikt

Látod, azt viszont nem tudom kell-e, de azt egy telefonnal el tudod intézni! (A Kártyát igényelned kell, amit 60 napon belül juttatnak el hozzád a Magyar Posta segítségével!)

Jó szerencsét!

(#6453) SlayR válasza dedike (#6452) üzenetére


SlayR
senior tag

Mind1 már ez is jól hangzik mondjuk most még bizniszelgetem kicsit az 5800át is. De közbe ennek is meglesz a rendelése még szerintem ma. (:

(#6454) dedike válasza SlayR (#6453) üzenetére


dedike
addikt

Hajrá! ;)

Jó szerencsét!

(#6455) Thrawn


Thrawn
félisten

Immáron harmadik napja nem tudok belépni a T honlapján (Belső hiba ismeretlen ok vagy 404 error, vagy csak egy üres lap fogad). Másnál is ez a helyzet? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6456) dedike válasza Thrawn (#6455) üzenetére


dedike
addikt

Jelen pillanatban felejtsd el a Mozillát, s próbálkozz Explorerrel, azzal menni fog! ;)

Jó szerencsét!

(#6457) Thrawn válasza dedike (#6456) üzenetére


Thrawn
félisten

Azzal sem jó (IE7, IE8) de FF3-mal sem, FF4-gyel sem, Operával sem és Chrome-mal sem... Mindegyiknél ugyanezek a hibaüzenetek fogadnak.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6458) dedike válasza Thrawn (#6457) üzenetére


dedike
addikt

Akkor nincs ötletem, nekem IEvel megy jól, illetve csak azzal megy... :U

Jó szerencsét!

(#6459) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Nézegetem az előkarácsonyi akciós készülékeket. Nem értem miért ömlesztik az autófókusz nélküli, 2 Mpixel kamerás telefonokat? A gyenge képminőség miatt használhatatlanok.

Remélem később kijönnek jobb telefonok is az alsó kategóriában.

(#6460) Lenry válasza Thrawn (#6457) üzenetére


Lenry
félisten

nálam teljesen jó, bár belső meg ismeretlen hibákat nekem is dobott, és újra kellett regisztrálnom, de valószínűleg az előfizetésre váltás miatt. más nyűgje nem volt az oldalnak

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6461) dedike válasza VINIKOR (#6459) üzenetére


dedike
addikt

Olyanra esetleg nem gondoltál, hogy ezeket a telefonokat ömlesztik kifelé a gyártók, ezeket tudják ők is árulni? :F

Jó szerencsét!

(#6462) tjb007 válasza VINIKOR (#6459) üzenetére


tjb007
nagyúr

Tudod, sok fajta ember létezik.
Van aki magasról tojik rá, hogy a telefonjában van e kamera, van aki ha lehetne kamera nélkül venné meg a telefont, van akinek mindegy, hogy mi van a telefonjában és van a megapixel-fetisiszta akinek attól lesz orgazmusa ha minél nagyobb szám van a telefonja kamerája mellé írva.

Attól még, hogy 2 megapixeles és nem autófókuszos az a kamera ugyanúgy lehet vele telefonálni, SMS -t írni stb. Vagy nem ?

Tökéletes példa erre a HTC 7 Mozart, 8 megapixel és autófókusz ide vagy oda ritka sz*r képeket csinál 150.000 Ft -ért. A kevesebb néha több.

[ Szerkesztve ]

(#6463) ikiviki válasza roti86 (#6434) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Csak Garancia levél elég,de annyi ne legyen hozzányulva a csavarokhoz ..mert rőgtőn megvonják.

[ Szerkesztve ]

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#6464) dedike válasza ikiviki (#6463) üzenetére


dedike
addikt

Ami itt le van írva, az meg hülyeség, igaz?! :W

(Bemegy az Ügyfél a szervizbe, kérik a papírokat, utána meg foghatja a fejét... :((( )

Jó szerencsét!

(#6465) tjb007 válasza dedike (#6464) üzenetére


tjb007
nagyúr

Most őszintén, tőled eddig hányszor kérték a számlát ?

[ Szerkesztve ]

(#6466) #95561216


#95561216
törölt tag

Azt nem tudja valaki, hogy ha nem vagyok jogosult készülékváltási kedvezményre, akkor még vehetek-e annyiért új telót két év hűség aláírásval, mintha új előfizetést vennék? Mert ők végül is ugyan ott vannak, csak én szopnék az új számmal. Aranykártyám nincs, hiába fizetek nekik havi hatezret, mert a kedves T külön nézi a mobilnetet..

(#6467) tjb007 válasza tjb007 (#6465) üzenetére


tjb007
nagyúr

Leírom, hogy miért is nem kérhetik.

A számla csak a szavatosság érvényesítéséhez kel mert az túlnyúlik a garancián (ilyen ugye nem is jár a telefonokhoz). Garanciális ügyintézéshez a garanciajegy elegendő mivel azon szerepel az összes fontos adat, köztük a vásárlás dátuma is.
A 2003 július 1-e előtt (ez után lépett hatályba a jelenlegi szabályozás) vásárolt termékek esetén kérhetik a számlát is azonban nem hinném, hogy a T-Mobile valaha is biztosított volna akármelyik telefonjára is 7 év garanciát :)

Ezekről a 151/2003 -as kormány rendelet, valamint a 49/2003. (VII. 30.) GKM rendelet rendelkezik.

Ha nem fogadják el a jótállási jegyet számla nélkül akkor nyugodtan lehet kérni a vásárlók könyvét vagy lehet írni az NFH -nak.

(#6468) dedike válasza #95561216 (#6466) üzenetére


dedike
addikt

Persze, vehetsz. Hívószámonként lehetsz aranykártyás, azaz nem folyószámla szinten vizsgálják, hanem adott SIM-et! :K

tjb007:

Én csak a honlapról idéztem, elnézést, ha ott rossz adatok szerepelnek! :B
(Mondjuk a GKM rendelet nevesíti is a számlát..., de ezen tuti nem veszünk össze! Ha mindkettő megvan, abból baj biztosan nem lehet! ;) )

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6469) tjb007 válasza dedike (#6468) üzenetére


tjb007
nagyúr

Tudom, hogy csak azt írtad amit ott láttál :)
Néha érdemes tisztázni a dolgokat a tisztán látás végett.
(Abban az esetben ha nem kaptál jótállási jegyet (pl. az értékhatárt nem éri el) úgy a számla szolgál jótállási jegyként. De a lényeg, hogy nem vagy köteles megőrizni a számlát ha rendelkezel külön jótállási jeggyel és nem is követelhetik rajtad :) )

[ Szerkesztve ]

(#6470) Thrawn válasza Lenry (#6460) üzenetére


Thrawn
félisten

Az újraregisztrálást megúsztam és végre sikerült belépnem :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6471) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, most dőlt be a flottám.
Tudtok ajánlani nekem egy olyan t-s flottát, ahol:
1. másodperc alapú számlázás van
2. 16-18ft körüli vagy olcsóbb a percdíj
3. nincs csúcsidő, egységes időszak van
4. havidíj kb 2200 ft körül van ,ebből legalább 1750ft lebeszélhető
5. havidíjban van 60 db ingyenes sms bmelyik belföldi hálózatba
6. nincs más költsége a flotta tagságnak
7. bki beléphet (később esetleg lényeges lehet, hogy számot is lehet-e bevinni, de az most még nem aktuális vagy 7 hónapig sajnos)?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6472) bok92


bok92
addikt

Sziasztok!
A probléma a következő: Ma voltam Szegeden a T-pontban, és az Iphone 4 után érdeklődtem. Majd megkérdeztem, hogy mivel külföldi vagyok szeretném függetleníteni az Iphone 4et és, hogy ez mennyibe is kerülne nekem ... Erre azt válaszolta a kedves hölgy ,hogy 40 ezer Ft :Y
Szerintem ez kicsit sok érte , mivel én eddig úgy tudtam, hogy 20 ezer körül van( sőt mások is).Esetleg van valami, amivel tudnám bizonyítani,hogy az igenis 20 ezer és nem több.Vagy valami ötlet esetleg?

(#6473) howru válasza Balinov (#41) üzenetére


howru
csendes tag

A Vodafone is kamatmentes részletfizetést ad.

http://www.vodafone.hu/lakossagi/segithetunk/kerdesek-valaszok/altalanos/reszletfizetes

(#6474) dedike válasza howru (#6473) üzenetére


dedike
addikt

Engedd meg, hogy kifejezzem elismerésem, és összes gratulációmat, hogy sikerült egy pontosan 4,5 éves hozzászólásra válaszolnod! :C

De! Szeretném megkérdezni, hogy mióta van ez a lehetőség a Vodafone-nál? Minden készülékre elérhető (tízezer forint felett)? Bármelyik díjcsomaggal megvehetem részletre a készüléket? :F

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6475) StLui


StLui
veterán

Üdv

Elhatároztuk, hogy a céges 3db, már mind lejárt hűségű, telefonelőfizetésünk egyikére megrendeljük az új iphone-t, azon a számon eddig egy 3G-t használtunk, aminek nemrég járt le a hűségideje. Tizenéve vagyunk T-s előfizetők, néha vettünk 1-1 telefont valamelyik számra, utoljára a 3G-t, a másik két számhoz 1-1 6300-át használunk, nem vagyunk egy telefon nyüstölők ezen a két előfizetésen, tul.képpen ezeken csak telefonálunk. Nem használtuk soha a webshopot sem, most is úgy gondoltuk, bemegyünk a W.end boltba és ott megvesszük helyett megrendeljük, mindez okt 14-én, de megnyugtattak max 1-2 hét és megjön. Ezen felbuzdulva meghirdettük a 3G-t és két nap múlva eladtuk. Lett egy kölcsön telefon helyette, egy levetett régi egyszerű, amin persze netezni nem lehet, és sms-ezni sem olyan intenzitással mint eddig. Szóval az itt fizetett ikon400 most igencsak gyengén lett innentől kihasználva, de sebaj, nemsoká jön a másik. Eltelt 2-3 hét, hallottuk sokan kaptak már telefont, olyan ismerős is aki pár napja rendelte, hát bementünk újra hogy mi újság. Mondták, mi 32-est rendeltünk, de 16-osok jönnek azt már rég megkaptuk volna, írassuk át. Kérdeztük, hogy akkor nem kerülünk a 16-os sor végére újra? Nem. Ok, átírattuk, elég lesz az is. 1 hete megint hallom itt a fórumokon, hogy érkeznek az értesítő sms-ek, vártuk mi is, semmi. Hát ismét bementünk, hátha csak véletlenül nem jött sms, de nem, nincs telefon, most állítólag 32-esek jöttek, de mint kiderült úgy vagyunk felírva, hogy 16-os vagy 32-es, de így se kaptunk. Amikor szóltunk (nov20-án), hogy már 1,5 hónapja várunk, megkaptuk, hogy nem is 1,5 hónap, mert csak okt14-én rendeltük, hát valóban ez messze nem 1,5 hónap.
Gondoltam akkor leadom a rendelést web-en keresztül is. 23-án este 10-kor nekikezdtem, persze ekkor rájöttem, hogy egyszer szerettem volna már itt valamivel próbálkozni, de telefonszámonként kér más-más kódot. Akkor kaptam is egy ideiglenest, és hogy küldik postán a véglegest, azóta sem jött, pedig nem szokott levél elkallódni. Persze ideiglenest elfelejtettem, kértem újat, éjfélig sehova nem jutottam, felhívtam 1430-at, kiderült épp szenved ez a webes rész, majd 3 napon belül visszahívnak. Másnap azért újra nekifutottam, készülékváltás meglévő ügyfeleknek opcióval próbálkoztam, de szenvedés volt, volt hogy találkoztam vásárlás közben olyannal, hogy választhatok más díjcsomagot, máskor meg nem, káosz. Felhívtam újra a 1430-at, kiderült ideiglenessel nem lehet sok mindent, kérjek folyószámlaszintűt, személyesen egy T-pontban azzal minden megy. Ma bementünk ilyenért. Sikerült megkapni, minden rendben. Újra nekifutottam a webshopnak, első meglepetés, nem tudok belépni folyószámla szintűvel, nem találom hol kell. 1430-at hívom, be kell lépni a telefonszám ideiglenesével, hogy utána belépjek a folyószámla szintűvel :Y , megoldódott, viszont most sem tudtam kiválasztani az MM XL-t a telefonhoz, ismét 1430, eljutottunk oda hogy átad valakinek az ügyintéző hölgy, aki segít megoldani, ő maga majd beállítja. Átvesz a fiatalember, beszélgetésből kiderül január 22-re várható a szállítás, picit kiakadok, elmesélem mióta várunk a személyesen leadott rendelésre már, és elég macerás berohangálni érdeklődni mi van a rendeléssel, nem Pesten lakunk, segít egy 80-as számmal, közvetlenül a W.end bolját tudom így hívni, hurrá. Hívom, 4 menü pont, mindegyikben csak géppel tudtam "beszélni", kivéve az egyiket, amit utoljára próbáltam, az akciós mobilok menüpont.
Elmondom az embernek, hogy érdeklődni szeretnék a rendelés után. Erre ő: de hát itt a központban ezt nem tudják csak a W.end boljában. Mondom, hát azt hívtam? Nem, mondja ő, mert a boltokat nem lehet felhívni, nincs rá lehetőség, csak személyesen. Magyarán előző 1430-as ügyintéző csak le akart rázni.

Miért írtam le? csak, mert felbosszantott, ki akartam írni magamból.
Régen nagyon utáltam bármit intézni náluk, egy rémálom volt, mindíg hiányzott valami, 3-szor mentünk mindenért. Pár éve megváltozott, normálisak segítőkészek lettek a boltjaikban, egész gördülékenyen mentek a dolgok is, bár ez max évente 1-1 alkalom volt.
Most viszont becsapva érzem magam, fizetünk egy ikon 400-at amit nem tudunk kiahasználni, de nem változtatgattuk, mert azt hittük mehetünk úgyis az új telefonért (ezért adtuk el a régit is) és majd onnantól megint más csomag lesz. Egy kínszenvedésnek tűnik az internetes webshop, folyószámla ügyintézés is. Kiderült a folyószámlaszintűvel sem lehet korántsem mindent intézni mindhárom előfizetésre, közben még kért valami 3 jegyű kártya kódokat is, agyamra ment az egész, de mindegy. 3x2órám ment el a próbálkozásra mire kiderült a január 22-es szállítási határidő. Becsapva érzem magam, mert 1430-on is átvertek, leráztak ezzel a 80-as számmal, hogy hívjam a boltot (nem beszéltem úgy hogy erre okot adjak, és nem is éreztem azt, hogy az ügyintéző így vette volna a beszélgetésünket). Nem értem, hogy lehet az, hogy boltonként van külön rendelési lista, plusz a netes rendelési lista, és azon múlik, hogy mikor kapsz telefont, hogy épp jó sorba álltál-e, magyarán jó boltba rendelted-e meg a telefont. Miért kell személyesen bemenni a boltokba, miért kell még folyószámlaszintű jelszóval is másik jelszót is tudnom és még akkor is van amit csak személyesn tudok elintézni, például számhordozhatósági papír kikérése. Ennél sokkal komolyabb pénzügyi dolgaimhoz sokkal egyszerűbben hozzáférek és intézek ügyket neten keresztül.
Most legszívesebben kikérném mindhárom számra a hordozhatósági papírt és mennék másik céghez, ahol kicsit úgy érezhetném odafigyelnek rám mint ügyfélre, aki tizenegynéhány (hány éve van 30-as? azóta vagyok ott) éve normálisan fizeti a számláit. De nem teszem, egrészt mert a másik kettő sem sokkal jobb, másrészt technikailag rosszabbnak is gondolom őket, harmadrészt engem zavarna az előzőek miatt, de T-mobil valószínűleg leszarná, hogy egy havi 35ezres ügyfél épp elment, szóval sajnos csak én érzem most már így is úgy is rosszul magam.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6476) SlayR


SlayR
senior tag

Noh kis elfoglaltság miatt most sikerült lebonylítani a rendelésem... " Státusz: Szállításra vár"
azthiszem ez jó jel! :D
Kicsit sűrű hét lesz a következő ha minden jólmegy akkor kedden este megis jön acsomag már nagyon várom! :B

(#6477) dedike válasza SlayR (#6476) üzenetére


dedike
addikt

Az igazán jó az a "Szállítás alatt", mivel akkor már a futárnál van a telefon... ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6478) SlayR válasza dedike (#6477) üzenetére


SlayR
senior tag

Az is meglesz a jövőhétre...utána amint nálam a cucc indult a tapizós tesztelgetős napok sora kiváncsi vagyok már nagyon :)

(#6479) robi0604 válasza SlayR (#6478) üzenetére


robi0604
őstag

Nem akarok elkeseríteni senkit, de nekem már pár hete "szállítás alatt" státuszban van a telefonom...

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#6480) CsuRi101 válasza bok92 (#6472) üzenetére


CsuRi101
tag

ezt nem kell bizonyítanod, benne van a díjszabásban. Biztos félreértett valamit az ügyintéző. Az ár attól függ hogy Dominós vagy előfizetéses-e a telefon, de vásárláskor csak Dominóst lehet függetleníteni, az pedig 20.800.

[ Szerkesztve ]

(#6481) bok92 válasza CsuRi101 (#6480) üzenetére


bok92
addikt

Hát lehet.Mondta is, hogy ez 186 ezer körülbelül, + a a függetlenítés, ami 40 ezer.Nem tudom, remélhetőleg legközelebb már 20at fog mondani... :U

(#6482) dedike válasza robi0604 (#6479) üzenetére


dedike
addikt

Én a helyedben sürgősen hívnám a 1430-at, s a rendelésszám alapján érdeklődnék, hogy mi a nagy harci helyzet....! :U

Jó szerencsét!

(#6483) robi0604 válasza dedike (#6482) üzenetére


robi0604
őstag

Már beszéltem velük régebben...

Rendelés szám szerint csak annyit látnak, hogy még nincs odaadva a futárszolgálatnak...
Ennyi

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#6484) dedike válasza robi0604 (#6483) üzenetére


dedike
addikt

Az viszont már több, mint érdekes... :U

Jó szerencsét!

(#6485) norbesz74 válasza StLui (#6475) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Mocsko T

(#6486) Nova96


Nova96
őstag

Hogy lehet megnézni telefonon menyi adat forgalmam van még? (menyit használtam el
?)

(#6487) dedike válasza Nova96 (#6486) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem sehogy...

Jó szerencsét!

(#6488) Nova96 válasza dedike (#6487) üzenetére


Nova96
őstag

Valamint mondta t-mobilos csávó hogy g17** vagy ilyesmit elküldeni ,de nem tudom mire.

(#6489) dedike válasza Nova96 (#6488) üzenetére


dedike
addikt

Akkor hívd fel a 1430-at, és kérdezd meg! ;)

Jó szerencsét!

(#6490) Killing válasza Nova96 (#6486) üzenetére


Killing
addikt

Ha van a telefonodban adatforgalom számláló akkor azon. Még az én K550-imben is van.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6491) robi0604 válasza dedike (#6484) üzenetére


robi0604
őstag

Tény, de már pár hete ez van sajnos.

Annyit mondott még a hölgy, hogy már nemsokára biztos megkapom...

Én már nem hiszek semmiben... :O

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#6492) dedike válasza robi0604 (#6491) üzenetére


dedike
addikt

Házhoz-szállítási csoport: +36-30/63-63-630
Esetleg ez? :U Tanácstalan vagyok! :(((

Jó szerencsét!

(#6495) madirka


madirka
csendes tag

Segítsetek!
Olcsón akartam telefonálni. Dominóról áttértem mix előfizetésre. Közben rájöttem, jobb nekem a vodás telomra építeni, beléptem az ''ügyesvásárló" flottájába . Visszamondhatnám a mix előfizetést de könnyelműen elfogadtam egy nokia 2330 ast, aminek a 20 000ft-os kötbérét vissza kéne fizetnem, ha visszalépek. Ilyen telefont újat vehetsz bármelyik apróhirdető oldalon 7000ft-ért. tehát ha sikerülne jól eladni a 2330-ast, csak 14000ft ot bukom. E mellett felháborít, hogy egy számátírás ennél a szolgáltatónál 6000ft, ez úgy derült ki, hogy van itt egy mobil otthon előfizetésem is amire nem lehet a kapott 2330 ast "ráterhelni". :W
HA VALAKI TUD VALAMI OLCSÓBB MEGOLDÁST mint a20000ft. kifizetése kérem írjon! Az is természetesen jól esik ha tanul valaki a rossz döntésemből és meggondolja mikor új telefont kínálnak az előfizetéshez. Minden választ előre is köszönök!:)

Madirka

(#6496) dedike válasza madirka (#6495) üzenetére


dedike
addikt

E mellett felháborít, hogy egy számátírás ennél a szolgáltatónál 6000ft

Máshol ingyen van talán? :F

Véleményem szerint sok mindent nem fogsz tudni csinálni, mint amit írtál. Vagy hagyod az egészet és megvárod, míg letelik a hűséged, s utána mondod le az előfizetést. :U

Jó szerencsét!

(#6497) qky


qky
tag

Sziasztok

Nem találom, ha egy éves hűséggel veszek telefont, akkor hány hónap elteltével vehetek újra kedvezményesen telefon a T-nél?

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#6498) dedike válasza qky (#6497) üzenetére


dedike
addikt

Én úgy tudom, hogy három hónap múlva, de ez alól a készülékváltás kivétel.

Jó szerencsét!

(#6499) qky válasza dedike (#6498) üzenetére


qky
tag

Igen én a készülékváltásra gondoltam.
A vodánál a hűség lejárta előtt három hónappal már lehet úgy venni készüléket.
Mivel készülök átmenni a T- hez arra gondoltam, ha egyéves hűséggel veszek most iPhone-t akkor jövőre már a magyarországi premierkor tudok magamnak venni.
Feltéve persze ha ott is három hónap.

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#6500) Samus


Samus
addikt

Újabb kérdés. A telefonoknál látom, hogy van 1 éves hűség is. Tehát akkor nem kötelező a 2 év, ha veszek mellé telefont is (szemezek egy Optimussal), akár egy évre is köthetek hűséget, bármilyen csomagban? Csak a Családi csomag miatt akarom eladni a lelkem (ECO díjcsomag mellett), jó lenne, ha minél kevesebb lenne a hűségidő (mert nem szeretem).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.