Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) dedike válasza albiosz (#6950) üzenetére


dedike
addikt

Tökéletesen megértem! ;]

Neked is minden jót! :R

Jó szerencsét!

(#6952) SPF


SPF
senior tag

Az előző havi számla összegét már nem lehet megnézni a T oldalán? Vagy csak én nem találom?

(#6953) dedike válasza SPF (#6952) üzenetére


dedike
addikt

Melyik hónapra gondolsz? A novemberre? Mert most a decemberi látszik... :U

(részletes híváslista van, három hónapra visszamenőleg, 375 forintért, online...)

Jó szerencsét!

(#6954) SPF válasza dedike (#6953) üzenetére


SPF
senior tag

Decemberire gondoltam, de csak a kedvezmények levonása nélkül látszik.

T-nél személyesen megrendeltem az 500 megás netet. Erről nem kellene sms-t kapnom? Vagy valamit? Papírt sem kaptam bent.

(#6955) dedike válasza SPF (#6954) üzenetére


dedike
addikt

Nekem már ott van a decemberi fizetendőm... :O

Szerintem nem kell kapnod róla! :N

Erről meg nem is tudtam! :(
(Belegondolva érthető a lépés, mondjuk!)

Jó szerencsét!

(#6956) SPF válasza dedike (#6955) üzenetére


SPF
senior tag

Én most nem tudok belépni, "Kérem várjon" van sokáig...
A hölgy azt mondta a T-ben, hogy már használhatom is a mobilnetet, akkor nem várok sms-re :) 500 mega 995 Ft-ot megér szerintem, főleg, hogy nem kell hűséget aláírni.

(#6957) 1430 válasza dedike (#6955) üzenetére


1430
senior tag

Nem tudtál róla? :F

Ha régóta van RelaxNet-ed, akkor szeptember végén levelet, október végén pedig SMS-t is kellett kapnod a változásról! ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6958) dedike válasza 1430 (#6957) üzenetére


dedike
addikt

Nekem lezárt díjcsomagos netem van! (AK2GB) ;)

Jó szerencsét!

(#6959) 1430 válasza dedike (#6958) üzenetére


1430
senior tag

Így érthető. :R

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6960) dedike válasza 1430 (#6959) üzenetére


dedike
addikt

" A listaáron, új előfizetés és hűségnyilatkozat nélkül "konkrétan mit takar? :U

Jó szerencsét!

(#6961) 1430 válasza dedike (#6960) üzenetére


1430
senior tag

Azt, amit leírtak. ;)
Vehetsz készüléket mindenféle hűségnyilatkozat és hívószám nélkül, de hálózati korlátozással.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6962) dedike válasza 1430 (#6961) üzenetére


dedike
addikt

Bármennyit? :U

Jó szerencsét!

(#6963) tjb007 válasza dedike (#6962) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem, naponta csak egy felet lehet ;]

Amúgy nem hinném, hogy lenne olyan ember aki egy nap 10 HTC Desire -t venne. Inkább megveszik kártyásan van aláríjak azt az egy vagy két évet mer' úgy ócsóbb.

Pont valamelyik telefon topikjában kérdezte valaki, hogy SIM kártya nélkül nem lehet e telefont venni mert az nem kéne neki. Írtam, hogy lehet, listaáron. A válasz az volt rá, hogy De hát az úgy drágább, inkább megveszem kártyával együtt.

[ Szerkesztve ]

(#6964) dedike válasza tjb007 (#6963) üzenetére


dedike
addikt

Félreértesz! Mondjuk ma egy Desiret, tizenkettő nap múlva egy C7-et, egy hétre rá egy egy Defyt...szóval érted...

Jó szerencsét!

(#6965) tjb007 válasza dedike (#6964) üzenetére


tjb007
nagyúr

Helyesen kellett volna megfogalmaznod ;] A megfelelő szó a bármennyiszer lett volna :P

Amúgy a válasz igen.

(#6966) SPF válasza dedike (#6955) üzenetére


SPF
senior tag

Én nem látom sehol a decemberi fizetendőt...
Csak ezt: Aktuális havi egyenleg (kedvezmények levonása nélkül): 873 Ft
De ez már a januári.

(#6967) hhheni válasza 1430 (#6911) üzenetére


hhheni
tag

Na, a honlapon ma már látszik az első számlám. A 6743 Ft-os összeg korrektnek tűnik, csak az a baj, hogy ebből még nem derül ki, hogy miből mennyi kedvezményem maradt, részletezés meg semmi. Ezt látom:
Számla kelte: 2011.01.02.
Fizetési határidő: 2011.01.21.
Nem tudjátok, hogy amit postán fogok kapni, abban van valami részletezés?
Köszi előre is!

(#6968) .bruszli. válasza tjb007 (#6963) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Vagy megveszik olcsóbban gyári függetlenül újan;mert ez a listaár néhány esetben eléggé brutál...

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#6969) dedike válasza SPF (#6966) üzenetére


dedike
addikt

Nálam ott van a számlák között! :K

hhheni:

Részletes számlát fogsz kapni, de addigra szerintem bottal ütheted a kedvezmények nyomát... :U

tjb007:

Ebben lehet valami igazságod.... :B

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6970) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Újabb kérdés merült fel. Sok év után jött a család egyik dominos számára egy sms, hogy aranykártyás lett. Na mármost biz' Isten keresgéltem én, hogy mire jó ez, de nem sok mindent találtam. Egyedül az 1 óra csúcsidő kitolás ingyenes, de tekintve, hogy ezt is Domino napra tettem át az előbb, ez semmit nem ér nekünk. Telefonvásárlásnál van némi kedvezmény, azt tudom. Ezen kívül használható bármi jóra az aranykártya? Érdemes rendelni egyet? Tudom, hogy ingyenes, ezért rávágjátok majd, hogy igen. De igazából nem vagyok olyan típus, hogy csak azért eszem még tíz szelet húst a fogadáson, mert ingyen van, holott nem is vagyok már éhes. Tehát csak akkor küldetném el, ha hasznos.

Előre is köszönöm!

(#6971) kali válasza albiosz (#6970) üzenetére


kali
legenda

(#6972) albiosz válasza kali (#6971) üzenetére


albiosz
őstag

Nézegettem ezt köszi.
Pár partner ajánlata végülis nem tűnik rossznak. Mennyi ideig érvényes egy ilyen kártya?

(#6973) whitezo88


whitezo88
nagyúr

aranykártyás vagyok, és készülékváltásnál a hűségprogram alatt hol tudom megnézni mely telefonokra mennyi kedvezmény van így? tesóm felesége vett iPhone4-et így, bár nem tudom melyik csomagban van, de jelentősen olcsóbb volt. nálam ugyanazon árakat írja a meglévő ügyfeles fül alatt.

(#6974) zoli62 válasza dedike (#6937) üzenetére


zoli62
addikt

Én már a T-Mobile kapcsán semmin nem csodálkozom. Nekem pl. most decemberben a változatosság kedvéért csak 13-tól adtak duplanet kedvezményt a Relaxnet M előfizetésemre, persze mondanom sem kell, hogy van T-Home internet hűségem.

Amúgy BUÉK! :)

[ Szerkesztve ]

(#6975) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Sziasztok!
Lehet,hogy már esett róla szó,csak nincs időm végigbogarászni több száz hsz-t.
HTC DHD-t szeretnék venni,van olyan konstrukció "új előfizetés"-nél ,hogy 2 év hűség,de nincs csomaghűség.
Ez konkrétan mit takar?Mire vállalok hűséget?Vagy nekem kell választanom egy csomagot,ha igen,akkor az bármelyik lehet pl. mobilOtthon is?
Nem ismerem magentáékat csak pannonnál meg vodánál voltam eddig.
Hallottam olyat is,hogy független készüléket is szoktak adni,olyankor azt a szériát függetlenül adják?Vagy egy idő után lezérják?Valaki aki tud ilyenről világosítson fel.
Köszi előre is!
Üdv

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#6976) dedike válasza ЯΞNΞGΔT (#6975) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Jól kiválasztottad a rengeteg közül azt az egy csomagot (meg ikonnal sem), amivel nem vásárolhatsz telefont! ;]
Egyébként bármelyiket választhatod a kínálatból.
Mit jelent a két év hűség az előfizetésre?
Az előfizetésedet nem szüntetheted meg, illetve nem adhatsz okot a szolgáltatónak a felfüggesztésre! (Fizetned kell a havi számlákat magyarul!) Ha erre sor kerül, akkor ki kell fizetned az egyéni előfizetési szerződésben meghatározott összeget! (kötbér)

Független készüléket Te mostanában biztosan nem veszel/vettél szolgáltatótól! :N
Kérheted a készüléked függetlenítését a hűséged lejárta után, a Díjszabásban meghatározott díj kifizetése ellenében!

Sok sikert a T-Mobile leendő előfizetőjeként! :R

zoli62:

Az nem amiatt van, hogy szeptember 19-től egyedi fordulónap van a RelaxNetek esetén? [link] :U

albiosz:

Egy évig érvényes az Aranykártya! (Ha van T-s vezetékes telefon szolgáltatásod is, akkor pedig ott a Kapcsolat Prémiumkártya, amiről a kali által adott linken is olvashattál! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6977) dedike válasza whitezo88 (#6973) üzenetére


dedike
addikt

Ha van My-T regisztrációd, akkor lépj be, s ott meg fogod találni a készülékváltási ajánlatot is! (Rögtön a lap tetejénél keresd, "meglévő előfizetést újítok meg", vagy valami hasonló feliratú fülön! :R

(Mondjuk az iPhone az, amit így nem fogsz megtudni....ahhoz szükséged lesz egy ügyintézőre, legyen az telefonos, vagy személyes ügyfélszolgálat!)

Jó szerencsét!

(#6978) ЯΞNΞGΔT válasza dedike (#6976) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Szia!
Köszi a választ!
"Jól kiválasztottad a rengeteg közül azt az egy csomagot (meg ikonnal sem), amivel nem vásárolhatsz telefont! ;]"
Ezt valahogy fogalmazd már át,hogy megértsem mit akartál írni,mert így nem világos.
"(Fizetned kell a havi számlákat magyarul!)" - Ha nincs megszabva csomaghűség akkor milyen számlákat kell fizetnem?
"Független készüléket Te mostanában biztosan nem veszel/vettél szolgáltatótól!"
Nem tudom mi alapján állítod biztosra a dolgot, az a telefon amit írtam gyakorlatilag a kékeknél és magentáéknál is független,pirosoknál meg nem lehet kapni.Erre van nem egy ember példának pl. a HTC Desire HD topikjában.

szerk:elírtam

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#6979) tjb007 válasza ЯΞNΞGΔT (#6978) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Ha nincs megszabva csomaghűség akkor milyen számlákat kell fizetnem?"

A (választott) díjcsomag havidíját. Enélkül elég nehezen fogsz tudni 2 év hűséget aláírni.

"Nem tudom mi alapján állítod biztosra a dolgot"

Ezt ugyanúgy kérdezhetném én is. Mi alapján állítod, hogy te garantáltan független telefont fogsz kapni ?

[ Szerkesztve ]

(#6980) ЯΞNΞGΔT válasza tjb007 (#6979) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

"A (választott) díjcsomag havidíját."
Magyarul választanom kell csomagot,ami lehet akármelyik előfizetéses csomag,akár a legolcsóbb 570Ft-os is?

Több emberrel beszéltem akik T-nél illetve P-nél vették a telefont és tőlük tudom.
De egyébként a fórumban,amit említettem ott is le lett írva.
Egyébként nem állítottam,hogy garantáltan független készüléket fogok kapni, csak ismerek olyan embereket akik így kapták,éppen ezért kérdeztem meg,hogy ti tudtok-e erről valamit?
Vagy volt-e már ilyen,hogy egy darabig függetlenül árulták utána meg lezárták?

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#6981) dedike válasza ЯΞNΞGΔT (#6980) üzenetére


dedike
addikt

Magyarul választanom kell csomagot..

Természetesen! Persze kivétel itt is van. Megveheted "listaáron, új előfizetés és hűségnyilatkozat nélkül" is!

lehet akármelyik előfizetéses csomag,akár a legolcsóbb 570Ft-os is?

Nem! Mobilotthon díjcsomagot (ez az 570 forintos) csak Samsung E1150-el, ikon díjcsomagot csak iPhone-nal vehetsz! A többi díjcsomagból tetszőlegesen választhatsz! :K

A T által forgalmazott készülékek "elvileg" függőek, csak T-s SIM kártyával használhatóak! Azonban én is megkaptam ma, hogy volt már olyan itt is, más szolgáltatónál is, hogy független volt a szolgáltatótól vásárolt készülék. Tehát erre konkrétan nem tudok választ adni.

Jó szerencsét!

(#6982) ЯΞNΞGΔT válasza dedike (#6981) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a felhomályosítást!Így már teljesen világos.Nem fogok a témobilnál venni készüléket :)

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#6983) dedike válasza ЯΞNΞGΔT (#6982) üzenetére


dedike
addikt

Megkérdezhetem milyen készüléket akartál? :U

Jó szerencsét!

(#6984) ЯΞNΞGΔT válasza dedike (#6983) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Hogyne! HTC Desire HD-t.
Azért néztem a 2 év hűséges csomagot mert ott 109000 bruttó,még a 600Ft/hó/2év bele fért volna,de nem akarok új havidíjas csomagot kérni,mert amim van azzal egyik csomag sem tud versenybe szállni...kettőt fizetni meg nem szeretnék.

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#6985) dedike válasza ЯΞNΞGΔT (#6984) üzenetére


dedike
addikt

Sajnos az ECO a legolcsóbb, 1850-ért!
Az pedig, hogy neked mi éri meg (mennyire "akarod" a telefont ;] ) természetesen a Te döntésed! :R

Jó szerencsét!

(#6986) manchester85 válasza ЯΞNΞGΔT (#6982) üzenetére


manchester85
addikt

Akkor vedd meg a speedshopnál 160 ezerért. :U A készülék árkedvezményt nem azért adja a szolgáltató, hogy te 0 havi forgalommal boldogan használhasd. :)

i6 Silver

(#6987) ЯΞNΞGΔT válasza manchester85 (#6986) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Nyilván ott veszem majd meg ahol az én igényeimnek megfelelő konstrukcióban kapom meg.
Ismerem a speedshopot is,köszönöm,hogy ajánlottad.
Egyébként nem most jöttem le a falvédőről,tisztába vagyok vele miért olcsóbb a szolgáltatónál a telefon.Ha visszaolvasol nem is az volt a kérdésem,hogy miért nem adják Ténél féláron függetlenül.Csak nem volt tiszta egy két dolog,azért fordultam a közösséghez.

dedike:
Nagyon szeretném ezt a telót,szóval nincs kizárva,hogy találok valami megoldást :)

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#6988) zoli62 válasza dedike (#6976) üzenetére


zoli62
addikt

Nekem minden hónap 11.én van a fordulóm, a Duplanet kedvezmény viszont csak december 13-án indult, nem hónap elejétől. Persze arról már ne beszéljünk, milyen hülyeség volt ezt az egyedi fordulónapot bevezetni, ami így nem esik egybe a számlazárással, Sajnos az az érzésem, hogy az eddig kiválóan működő számlázási rendszerük kezd hasonlítani házon belül a T-Home köztudottan rossz rendszeréhez.

(#6989) dedike válasza zoli62 (#6988) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem itt valami hálózatvédelem áll a dolog hátterében... :U

Jó szerencsét!

(#6990) longwild


longwild
aktív tag

Sziasztok!

Van lehetőség előfizetésesről Dominósra váltani?

A domino -> előfizetést már megtaláltam a honlapjukon...

Köszönöm előre is!

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#6991) tjb007 válasza longwild (#6990) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs erre lehetőség.

(#6992) 1430 válasza longwild (#6990) üzenetére


1430
senior tag

Van rá lehetőség, de a "hátrányos" folyamatokat ne keresd a honlapon (pl. hálózati korlátozás feloldása a készülékben). Én például megnyitottam az üzletszabályzatot, rákerestem a "váltás" szóra, és rögtön az első találat ez volt.

4.8.3. Domino előfizetésre váltás
Az Előfizetőnek joga van, hogy a mindenkori Díjszabásban (Üzletszabályzat 2. sz. melléklete)
meghatározott díj ellenében az utólag fizetett szolgáltatásból átváltson a Domino (előre fizetett)
Szolgáltatásra, az alábbi feltételek együttes teljesülése esetén:
 az átváltást kizárólag az Előfizető kérheti
 az átváltani kívánt hívószám vonatkozásában nem állhat fenn lejárt tartozás, vagy egyéb
szerződésből eredő kötelezettség (pl. kötbérfizetési kötelezettség)
Az átváltást követően a hangposta üzenetek nem maradnak meg, az univerzális egyenleg
deaktiválódik, egyes szolgáltatások használata megváltozik illetve azok a szolgáltatások, melyek
kizárólag az utólag fizetett szolgáltatás esetén vehetőek igénybe (a szolgáltatások felsorolását az
Üzletszabályzat 3. sz. melléklete tartalmazza), a továbbiakban nem elérhetőek.

Ehhez még annyit, hogy az átváltás díja 2700 Ft, amit le is beszélhetsz majd a Domino számról, de ha van arany/platina kedvezményjogosultsági szinted, az nullázódik.

R3n3g4T
A legegyszerűbb, ha megnézed az akciós árlistát, és ha a készülék nevének végén van * (csillag), az SIM Lock-ot, vagyis hálózati korlátozást jelent. És valóban, a HTC 7 Mozart illetve a HTC Desire HD után nincs csillag, tehát elvileg függetlenek. ;)

zoli62
Ha 13-ától kaptál Duplanet kedvezményt, az azt jelenti, hogy aznap lett beállítva a kedvezmény. Erről további részleteket (pl. a miértről) a fórumozóktól nem fogsz kapni, kérdezt az ügyfélszolgálatot.

dedike és albiosz
A kedvezményjogosultságot valóban évente felülvizsgálja a rendszer, de ha albiosz most kapta meg, és megrendeli az aranykártyát, annak érvényességi ideje két év, akkor is, ha egy év múlva már nem lesz aranykártyás (tehát az elfogadóhelyeken a kártyára nyomtatott érvényességi időt veszik figyelembe).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6993) tjb007 válasza 1430 (#6992) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez még nekem is új. Eddig csak egyirányú volt a dolog.

(#6994) albiosz válasza 1430 (#6992) üzenetére


albiosz
őstag

Köszönöm a választ! :) Ebben az esetben szerintem megrendelem.

(#6995) dedike válasza tjb007 (#6993) üzenetére


dedike
addikt

...höhö...ezt még én is tudtam! ... ;)

1430:

Ha megszűnik a T-Home-os vezetékes szolgáltatásom, akkor ugrik a Kapcsolat Prémiumkártyám is? :F

Jó szerencsét!

(#6996) .bruszli. válasza tjb007 (#6993) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Én korábban már 2x váltottam vissza Dominora a hűségidő lejárta után,az első alkalommal még ha jól emlékszem 4000 ft volt a mostani 2700 ft-os díj ( ami persze akkor is lebeszélhető volt,1 év felhasználási idővel )

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#6997) tjb007 válasza dedike (#6995) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jólvan, nem szoktam folyamatosan az üzletszabályzatok változásait követni :P

(#6998) ЯΞNΞGΔT válasza 1430 (#6992) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Köszönöm a hasznos információt.
Végre egy hozzáértő ember,aki nem hurrog le elsőre ("kinek nem inge...") :) :R

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#6999) canniball


canniball
nagyúr

Kb. egy órája (nem szó szerint, de nagyjából) a következő történt. Csörög a telefon (rejtett szám), felveszem:

- Jó napot kívánok, xy vagyok a T-mobiltól.
- Jó napot, bemutatkozok.
- Örömmel értesítem hogy mintegy fél órája nyereménysorsolást tartottunk és az ön számát dobta ki a gép. Hogy mit/mennyit nem mondja, amúgy is csak félig vagyok ébren így nem gyanús (1-2knyi ingyen beszélgetést, pár sms-t miért ne sorsolhatnának), elkéri a címet születési időt.
- Amíg a kollégák rögzítik az adatokat örömmel tájékoztatom hogy a nyeremény egymillió forint. Itt koppan, de már úgyis mindegy, nézzük mi lesz a vége.
- Örülök neki.
- Én is. A kollégák negyed óra múlva át tudnák adni a nyereményt.
- Nem lesz jó, mert dolgozom.
- Akkor elvisszük a munkahelyéhez, ki tudna jönni negyed órára?
- Nem igazán.
Vonal megszakad.

Na most ez mi a fene volt? Találkozott már valaki hasonlóval vagy csak "engem ért a megtiszteltetés"? :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7000) blueye válasza canniball (#6999) üzenetére


blueye
veterán

Nem keveredtél vmilyen bonyodalomba? Vki szemtől szembe akart veled találkozni.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.