Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87001) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Na én elvesztettem a fonalat.
Ezt a díjcsomagot tudom használni mindenféle EU-s plusz díj nélkül az EU-ban?

(#87002) csako


csako
veterán

Akinek nem megy az adategyeztetés "nem megfelelő szám"-ra hivatkozva, írjon emailt a telekomnak a weboldalukon, és később küldenek egy egyedi linket, ahol már nem kell sms-ben kódot kérni az adott telefonszámra. Nekem így sikerült elvégezni.

(#87000) jozsi968: Mobil L díjcsomag tartalmaz 150 percet mielőtt a havidíjat kezdi növelni ;) (Hűséggel plusz 1500 Ft-ért a Mobil M-hez képest). Kihagytam az "egyből" szót :R

(#87001) n@p@lm: Nem az egészet, 3 GB-t használhatsz. [link]

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87003) Deck


Deck
titán

Ha rendelnék egy telefont webshopból és ez van ott:

"Személyesen átvehető 384 helyen. 10 Telekom üzletben akár azonnal!
Raktáron 10Telekom üzletben Ha most megrendeled, rendelésed az alábbi üzleteinkben veheted át:"

Tehát ha most megrendelem kiválasztom melyik üzlet és akkor már mehetek is érte be?
Webshop kedvezmény miatt kérdem.

PS5

(#87004) SUPREME7 válasza Deck (#87003) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha nem részletre/előfizetésre veszed akkor (elvileg) igen. Ha előbbiek akkor valószínűleg jóváhagyatják előtte. De a T-nél sose semmi se biztos.

[ Szerkesztve ]

(#87005) balint82 válasza SUPREME7 (#87004) üzenetére


balint82
senior tag

Szerintem +1 napot azért szánjál rá (adminisztráció).

Google Pixel 4a

(#87006) n@p@lm válasza csako (#87002) üzenetére


n@p@lm
őstag

Köszi!

(#87007) csako válasza csako (#87002) üzenetére


csako
veterán

Megnéztem még1x, nem is olyan egyedi a link :D
[link]
Viszont csak csinálhattak valamit a telefonszámommal, mert nem kellett beírnom és eddig is be voltam jelentkezve.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87008) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Sziasztok, Like 300 2GB-ja, jelen állás szerint, használható külföldön ingyen?

(#87009) Vangelis


Vangelis
nagyúr

24.én rendeltem egy FIX-et.... még jóváhagyás alatt van...

Panaszkodnom kellene már?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#87010) cris78 válasza Vangelis (#87009) üzenetére


cris78
őstag

Gondolom Beka Kálmánt nem tudják beazonosítani ;] :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#87011) Vangelis válasza cris78 (#87010) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Most nem arról rendeltem :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#87012) cris78 válasza Vangelis (#87011) üzenetére


cris78
őstag

Akkor ez volt a baj :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#87013) Vangelis válasza cris78 (#87012) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szerintem meg van annyi múltja már, hogy akár anyakönyve is van :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#87014) CHIPman válasza #TOTTI (#87008) üzenetére


CHIPman
nagyúr

6 hsszel feljebb linkelték az ilyen irányú oldalt, miszerint:

A díjcsomag havi díja EU roaming helyzetben Telekom mobil irányú hívásra, EU alapdíjas SMS-re használható fel. EU-n belül EU alapdíjas irányba a percdíj 29 Ft lesz. Az SMS 23 Ft/db. A csomagban foglalt 2 GB adatforgalom EU-ban is felhasználható.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#87015) #TOTTI válasza CHIPman (#87014) üzenetére


#TOTTI
őstag

Hálás köszi, épp pályázok, sorry.

(#87016) Sofian válasza balint82 (#86999) üzenetére


Sofian
őstag

Sugár Bandi forog a golfkocsijában...

(#87017) csako válasza CHIPman (#87014) üzenetére


csako
veterán

Mivel ott csak a Like S-ről van szó, és nem a Like 300-ról, így nem akartam írni neki, de persze valószínű, hogy egy kalap alá vannak véve.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87018) Draken


Draken
őstag

Sziasztok!
Vagy nagyon figyelmetlen voltam (ami ilyen téren nem szoktam lenni) vagy át*úrtak. Valamelyik nap csomagot szerettem volna váltani (régi mix elofizu+1gb net), de nem sikerült úgy, ahogy terveztem - hűség nélkül! Tavaly aug környékén megkerestek, aranykartyara hivatkozva adtak kedvezményt, +40perc beszélgetést, amire rá is bolintottam az éterben, csakhogy az ügyintéző szerint én elfogadtam ezzel +2 év hűségét a csomagomra. Járt itt valaki így? Hogy tudom visszahallgatni ezt az ominózus beszélgetést?
Köszi!

(#87019) #TOTTI válasza csako (#87017) üzenetére


#TOTTI
őstag

Bocs, Like S-re váltottam már anno. :W :)

(#87020) dptrsk válasza Draken (#87018) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Telefonos ügyfélszolgálaton kérd ki a hangfelvételt.
Ha fel akarod mondani ezt az ajándék 40 percet, akkor az eddig megkapott kedvezményeket kell visszafizetned.

(#87021) 4Grider válasza Draken (#87018) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha felhívnak és valamit ingyen akarnak neked adni, alapból meg kell szólaljon a vészcsengő.

(#87022) Game-over


Game-over
aktív tag

Napi Telekom WTF:

Hozott ma a postás egy levelet a Telekomtól nekem címezve. Nekem csak egy pár feltötőkártyám van jelenleg náluk, tehát levelet csak akkor kapok, mikor panaszt teszek és arra válaszolnak (megnéztem, én május 24-én írtam nekik a neten).

Kibontottam, és tényleg egy panaszra volt a válasz: "Kedves XY,......május 23-án tett panaszt személyesen üzletünkben, mivel csoportos beszedési megbízást igényelt az 12345 folyószámlához,......." :F :F

Kicsit nézegettem hogy most mivan, mert a családban van otthoni szolgáltatás csoportossal beszedve, de 1. az nem az én nevemen van 2. nem stimmelt a folyószámla számlaszáma.

Végül felhívtam őket hogy mondják már meg hogy mi történt, mint kiderült a folyószámlának egy totál másik ember egy másik településen a tulaja :W

Sűrű bocsánatkérés, meg hogy valami nagyon félrement a rendszerükben, ezért ignoráljam a levelet.

Azért szerintem ez egy ekkora cégnél nem túl bíztató dolog (tudom hogy rossz most az egész rendszerük, de pl. ha nem szólok nekik akkor nem kap értesítést az eredeti tulaj?)

(#87023) SUPREME7 válasza Game-over (#87022) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nekem volt a T-nél otthoni szolgáltatásom, de vezetékes telefon csak papíron volt, a tripla kedvezmény miatt. Már vagy fél éve be volt kötve amikor hívnak, hogy baj van, mert megkaptuk valaki másnak a telefonszámát, és ha nem gond akkor azt kicserélik nekünk másra :DDD

(#87024) tsteve


tsteve
senior tag

Úgy érzem jó hír: tegnap óta ügyszámos lett a múlt heti bejelentésünk, (többen tettük innen a fórumról) és nem dobta vissza az NMHH kapásból, mint teszi gyakran. Azaz konkrét vizsgálat indult annak kapcsán, hogy a Telekom nem tette eu-kompatibilissé a dominó Netplusz díjcsomagját.
Emellett épp tegnap tett közzé az NMHH egy új közleményt is:

[link]

Talán most nem a sóhivatalt akarják eljátszani, reménykedjünk...

(#87025) wanted5


wanted5
őstag

Sziasztok!

Egy gyors válaszra lenne szükségem. Adott egy 10+ éves kártyás / feltöltős előfizetés. Ajándék volt még anno, így nem az én nevemen van.

A kérdés: lehetséges, hogy a saját nevemre írassam? Mi ennek a menete? Kell hozzá az eredeti tulaj is?

(#87026) tsteve válasza wanted5 (#87025) üzenetére


tsteve
senior tag

online érdemes... nagy a sor most Telekomnál az üzletekben... nem kell eredeti tulaj sem

[link]

[ Szerkesztve ]

(#87027) Tybor66 válasza wanted5 (#87025) üzenetére


Tybor66
tag

Ennek legegyszerűbb módja a folyamatban levő adategyeztetés. :)

Megelőztek!

(#87028) wanted5 A linkelt oldalon minden információt megtalálsz.

[ Szerkesztve ]

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#87028) wanted5 válasza tsteve (#87026) üzenetére


wanted5
őstag

ilyet lehet online csinálni? :Y

Egy kis mankót tudnál adni hozzá? Keresgéltem a telekom oldalán, meg a GYIK-ot néztem, de nem találtam erre utaló információt

És köszönöm szépen a hipergyors választ :R

szerk: Tybor66

Tehát akkor ha nem azokat az adatokat adom meg ami eredetileg volt, akkor átkerül az új névre?
Ebből is látszik milyen hülye vagyok ehhez, azt hittem, hogy ha nem az eredeti adatokat adom meg, akkor ennyi, és nem fogadják el

[ Szerkesztve ]

(#87029) tsteve válasza wanted5 (#87028) üzenetére


tsteve
senior tag

inditsd el az egyeztetést.. ott van a link alul... elég egyértelmű..... ird be a saját adataidat pontosan úgy ahogy az igazolványodban van... a nevedre fog kerülni majd a kártya ily módon a folyamat végén...a kártya legyen a kezed ügyében egy bekapcsolt telefonban...

[ Szerkesztve ]

(#87030) Bence008


Bence008
tag

Üdv!

Szükséges adatot is venni a Mobil XL-hez, vagy anélkül is lesz (korlátlan) internet szeptemberig? Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#87031) tsteve válasza Bence008 (#87030) üzenetére


tsteve
senior tag

nincs ilyen feltétele a korlátlanságnak...

(#87032) wanted5 válasza tsteve (#87029) üzenetére


wanted5
őstag

elméletileg sikerült, bonyolultabbnak gondoltam ezt az egész dolgot, köszönöm mindkettőtöknek

(#87033) #04441088 válasza Tybor66 (#87027) üzenetére


#04441088
törölt tag

'A megadott szám helytelen, adj meg másikat' :U :DDD
Ilyenkor mi van? Ezt játssza velem ez az oldal több hete. Ha meg felhívom a 80-as számot, várok fél órát és nem kapcsolnak senkit...

[ Szerkesztve ]

(#87034) csako válasza #04441088 (#87033) üzenetére


csako
veterán

[link][link]

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87035) Indian74 válasza tsteve (#87031) üzenetére


Indian74
senior tag

Nos nekem furcsa vagy csak én értem félre de én váltottam Mobil L díjcsomagra és kellett hozzá az alapnet a 400 MB-t.
Akkor most engem félrevezettek??

NAGYPAPA

(#87036) #04441088 válasza csako (#87034) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszi, írtam nekik én is.
Nálam viszont ez a belépés dolog sehogy nem működik.
Telekom appal letöltve, mobilnet bekapcs, úgy beenged, látom mennyi van a kártyámon, és mennyi használható a netből még. De online sose tudtam belépni, mindig egy olyan jelszót kér, amiről fogalmam nincs. Ügyfélszolgálat cseszegetve lett párszor emiatt, de csak személyesen tudnám elintézni, arra viszont nincs időm a melóm miatt.

(#87037) tsteve válasza Indian74 (#87035) üzenetére


tsteve
senior tag

mobil xl-ről volt szó a jelzett esetben...ott nem kell adatcsomagot venned, ha nem akarsz...

[ Szerkesztve ]

(#87038) Bence008 válasza tsteve (#87037) üzenetére


Bence008
tag

Ezek szerint engem Mobil XL esetében félrevezettek, akartak velem vetetni adatcsomagot hozzá, mondván anélkül nem kapom meg a korlátlan internet hozzáférést nyárra. Mondtam az ügyintézőnek, hogy majd szeptembertől veszek hozzá adatot, most nem kell. :W Azt hagyjuk is, hogy különböző árajánlatot kaptam Magenta1-ben a Mobil XL csomagra a telefonos ügyfélszolgálaton (olcsóbbat) és személyesen az üzletben (drágábbat), méghozzá nem pár forint volt a differencia. Grat Telekom! :C Nem tudom milyen platformon lenne érdemes végigvinni a váltást, előtte nyilván számolgatnék, hogy megéri-e Next M-ről váltani, de fix árral még nem találkoztam és így elég nehéz.

(#87039) tsteve válasza Bence008 (#87038) üzenetére


tsteve
senior tag

mivel nincs ilyen a leirt feltételek közt, nyomd fel őket nmhh-nál... de ha végül mégis te győzted meg az ügyintézőt akkor nem sok értelmét látom.. sok a durván az előfizetők kárára jutalékot akaró ügyintéző a telekomnál is...

[ Szerkesztve ]

(#87040) KZP válasza tsteve (#87039) üzenetére


KZP
őstag

És akkor a sok feljelentgetősditől rögtön megoldódik a problémája... :U :U :W

(#87041) tsteve válasza KZP (#87040) üzenetére


tsteve
senior tag

mondj jobbat... ha meggyőzte mégis az ügyintézőt akkor persze felesleges, de ezt irtam is

[ Szerkesztve ]

(#87042) Indian74 válasza tsteve (#87037) üzenetére


Indian74
senior tag

Bocs ezt nem tudtam :R

NAGYPAPA

(#87043) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Adott egy Mobil XL, Net nélkül, nyári korlátlan bekapcsolva. Van valami akadálya, hogy Duonet SIM-et kérjek hozzá?

A helyi boltban azt mondják, hogy kell hozzá legalább egy Net 400MB, amire ha váltok, akkor kaphatok duonet simet. Ez eddig talán még oké is lenne, de azt mondják, hogy nyár végén nem mondhatom le a Net 400MB-ot, holott szerintem a költési szint ugyanannyi (abból ítélve, hogy nem kapnék rá nagyobb készülékkedvezményt).

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#87044) tsteve válasza CHIPman (#87043) üzenetére


tsteve
senior tag

tudtommal kell a netcsomag a duonet-hez... de a második kérdésben sztem is igazad lehet.. kérdezz rá a 1430 ill. 1414-en is erre, s ne higyj a helyi ügyintézőnek...

[ Szerkesztve ]

(#87045) csako válasza #04441088 (#87036) üzenetére


csako
veterán

Ha nincs Telekom fiókod, amihez több telefonszámot is lehet rendelni, akkor telefonszám + "ügyfél jelszó" (vagy minek hívják) a bejelentkezés menete. Ez utóbbi mindenképp kell, fiókhoz rendeléshez is.
Jelszót a 1777-en tudsz készíteni. "Válaszd a Díjcsomagok, szolgáltatások/Szolgáltatás és biztonság/Biztonsági és értesítő szolgáltatások/Domino jelszó menüpontot" (weboldalról idézek, számokat sajnos nem tudom)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87046) tsteve


tsteve
senior tag

Mégsem szűnne meg teljesen a 2 éves hűségidő:

[link]

(#87047) Zeki válasza tsteve (#87046) üzenetére


Zeki
nagyúr

Érthető valahol. 24 havi részletre lehet árulni így a telókat. Az ingyen unlock az jó dolog.

(#87048) szabogabor10 válasza Zeki (#87047) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én mondjuk eleve a függősítést is betiltanám. Ha nyugaton megvannak nélküle, itthon is meglennénk.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#87049) MK VII válasza szabogabor10 (#87048) üzenetére


MK VII
veterán

UPC nem véletlenül árulja függetlenül a telefonjait.
Előbb utóbb mindegyik szolgáltató kénytelen lesz függetlenül árulni a telefonjait, hisz semmi joga nincs ahhoz, hogy, ha én kifizetek egy telefont akkor ő azt korlátozza.
Ha jól tudom EU-s rendelet lesz ez is vagy már az csak szarnak bele a szolgáltatók.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.