Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Rison77 válasza dedike (#10000) üzenetére


Rison77
senior tag

Hát az vicces, akkor hogy engedhetett el az ügyintéző úgy hogy nem aktiválta a kártyát? Úgy jöttem el hogy visszaadta mindkét sim-et, és azt mondta a kártya a rendelkezésemre áll majd ellenőrizzem le hogy a szám az maradt-e.

(#10002) dedike válasza Rison77 (#10001) üzenetére


dedike
addikt

Gondolom pillanatnyi figyelmetlenség, esetleg gyakorlatlanság miatt tévedhetett. Ez meg ugye mindenkivel előfordulhat, még akkor is, ha az Ügyfél számára ez esetlegesen nagyon kellemetlen... Biztosan elnézésedet fogják kérni!

Jó szerencsét!

(#10003) 1430 válasza dedike (#9998) üzenetére


1430
senior tag

Nem cáfollak meg. :N

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10004) Davey7


Davey7
senior tag

Hat szeretnem vinni a szamomat a Vodafonetol a T-hez az korulbelul mennyi idot vesz igenybe? Mert el szeretnem idoben inditani. Most meg kulfoldon vagyok,neten ezt el tudom inditani,korulbelul mennyivel elotte kellene?

(#10005) hugeboy


hugeboy
tag

Üdv mindenkinek.

Az lenne a kérdésem, hogy ha a Dominos számomra érkező hívásokat szeretném átirányítani az előfizetéses számomra, akkor annak milyen anyagi vonzata van (díjmentes vagy 11 Ft/perc) . A T-mobile honlapja nem egyértelmű.

Előre is köszi.

(#10006) dokee78 válasza 1430 (#10003) üzenetére


dokee78
félisten

Akkor ha 1 héttel a 2 év lejárta előtt veszem meg,akkor is annyi lesz,mintha kivárnám?

(#10007) dedike válasza Davey7 (#10004) üzenetére


dedike
addikt

Tudtommal csak személyesen tudod kezdeményezni a számhordozást!

hugeboy:

Domino szám átirányítása T-Mobile hálózatba: 11,- Ft/perc,
Havidíjas szám átirányítása T-Mobile hálózatba: díjmentes.

(Ha családbarát kedvezményed van, bukott a mutatvány!)

Jó szerencsét!

(#10008) dokee78 válasza dedike (#10007) üzenetére


dokee78
félisten

Havidíjas szám átirányítása T-Mobile hálózatba: díjmentes.
Ez 100%?

(#10009) tjb007 válasza dokee78 (#10008) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen.
Mondjuk ez a megfogalmazás nem valami pontos, úgy hangzana helyesen, hogy havidíjas díjcsomagok esetében (kivéve MobilOtthon és MobilOtthon Prémium) és a T-Mobile belföldi hálózatába.

(#10010) 1430 válasza dokee78 (#10006) üzenetére


1430
senior tag

Igen, 30 nappal a lejárat előtt már a "normál" árakat kapod.

hugeboy
Én még ott vagyok fennakadva, hogy ebből a táblázatból hogy nem derült ki számodra egyértelműen a 11 Ft-os ár... :F

Davey7
Alapvetően el tudod indítani interneten keresztül a számhordozást, de ez nagyjából annyit jelent, hogy feladod a megrendelést, ami addig várakozik, míg be nem mész üzletbe, ahol bemutatod a Vodafone-tól kapott számhordozási nyilatkozatodat (kétkapus) vagy meg nem hatalmazod a T-Mobile-t a számhordozásra (egykapus). Utána már hasonló a helyzet, mintha simán egy új számmal rendelnél a WebShopból.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10011) dokee78 válasza 1430 (#10010) üzenetére


dokee78
félisten

Normál ár=mintha lejárt volna a hűségidő?

Te azért tudod ezeket a dolgokat,mert T-mobile-os dolgozó vagy?

[ Szerkesztve ]

(#10012) 1430 válasza dokee78 (#10011) üzenetére


1430
senior tag

Két féle készülékváltási mód van: normál és előrehozott.
normál (kiemeltségtől függően eltér az ár) = lejárt a hűség (esetleg nem is volt) vagy 30 napon belül lejár
előrehozott = 24 hónapos hűség esetén több mint 30 nap, de kevesebb mint 6 hónap van hátra a hűségidőből és van arany vagy platina kártya is

Egyébként igen, ott dolgozom, de önszorgalomból írogatok ide. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10013) dokee78 válasza 1430 (#10012) üzenetére


dokee78
félisten

Ennek örülök,hogy végülis féhivatalosan itt a T-mobile.
WEB-es felületen megtudom nézni,hogy mióta vagyok előfizetéses,
vagy csak telefonos ügyintéző tudja közölni?

(#10014) hugeboy válasza dedike (#10007) üzenetére


hugeboy
tag

Köszönöm a választ. Én is erre gondoltam.

1430: sajnálom, hogy ezen vagy fennakadva :F De azért köszönöm, hogy Te, mint beépített ember nagyvonalúan leereszkedsz egy egyszerű halandó szintjére.

(#10015) agent_k válasza agent_k (#9975) üzenetére


agent_k
őstag

Senkinek még csak ötlete sincs, hogy mit jelenthet ez ugye?
Senkinek nincs mobilnetje és smst sem kapott rá.

Vagy ennyire érdektelen amit kérdeztem.

(#10016) looser


looser
addikt

Sziasztok, nem tudjátok, az hogyan lehet, hogy egy multimédia üzenetre, amelybe egy darab 23 Kb-os 300x300-as jpg képet csatoltam és kb. 20 karakternyi üzenetet, 273KB-ot ír ki a telefon, miközben küldi? Nokia 6300, de gondolom ez mindegy lehet. Csak meglepett a dolog :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#10017) tjb007 válasza agent_k (#10015) üzenetére


tjb007
nagyúr

Valószínűleg azt tartalmazta, hogy a RelaxNet díjcsomagok adatmennyiségét havi plusz 1 GB -tal megnövelik (ez már most is érvényben van de csak promócióként, szeptember 1 -jétől állandósul, bekerül az ÁSZF -be).

(#10018) agent_k válasza tjb007 (#10017) üzenetére


agent_k
őstag

sejtettem, csak gondoltam hátha valami más

(#10019) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ha valaki magara ismer. Velem beszel ma 16-1730 kozott masfel oran at T-Mobile szamlazason, irjon mar :)

(#10020) dokee78 válasza ForRedGlory (#10019) üzenetére


dokee78
félisten

Szerinted itt fórumozik az összes ügyintéző? :(

(#10021) dedike válasza dokee78 (#10020) üzenetére


dedike
addikt

Ő is az (volt)... ;)

Jó szerencsét!

(#10022) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Egy efi megkotesehez kell csekk meg munkaltatoi igazolas?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10023) dedike válasza FRENK1988 (#10022) üzenetére


dedike
addikt

Alapjában véve nem... Az oldal alján nézz szét! :)

Jó szerencsét!

(#10024) ForRedGlory válasza dokee78 (#10020) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pf... en voltam az ugyintezo es nekem mondtak hogy ide fog irni... :W

(#10025) dokee78 válasza ForRedGlory (#10024) üzenetére


dokee78
félisten

Értem :K

(#10026) Rison77


Rison77
senior tag

Üdv!
A My-Tmobile csak engem nem akar beengedni? Kérnék egy jelszót sms-ben, aztán kirakja az oldal hogy váratlan hiba történt, de közben az sms megérkezik a kóddal, beírom és azt írja ki hibás jelszó, gondoltam tegnap csak átmeneti zavar, 5 próbálkozás után le is tiltott tegnap, de ma ugyanazt csinálja. Szeretnék rendelni egy GO! Net S csomagot, de az sms-re azt válaszolják hogy a szolgáltatás nem engedélyezett egy kizáró szolgáltatás miatt.(gondolom itt az alap beállított net start-ra gondolnak)

(#10027) dedike válasza Rison77 (#10026) üzenetére


dedike
addikt

-NETSTART a 1430-ra, aztán +GONETS szintén a 1430-ra! ;)

Vagy felhívod, s ott szintén megoldják neked a problémát. Abban viszont igazad van, hogy mindezt díjmentesen csak a My-T-ben tudod intézni! (Különben tegnap délután én sem tudtam belépni, de ma reggel már sikerült!)

Jó szerencsét!

(#10028) Rison77 válasza dedike (#10027) üzenetére


Rison77
senior tag

Köszi, sikerült :) Aktiváltam a szolgáltatást, viszont nem csatlakozik, a gyorsbeállítónál pedig azt írja hogy a telefonszámomat nem sikerült azonosítani, my-tmobile belépésnél meg ugyanúgy hiba, de a jelszót megkapom sms-be, és avval nem enged be ^^

(#10029) dedike válasza Rison77 (#10028) üzenetére


dedike
addikt

Én egy ki-be kapcsolást megejtenék, bár tudom nem feltétlenül segít...

Jó szerencsét!

(#10030) lesaux


lesaux
veterán

Azt tényleg nem láthatom a weben, vagy csak én nem találom meg, hogy meddig érvényes még a hűségidőm?

(#10031) dedike válasza lesaux (#10030) üzenetére


dedike
addikt

Azt tényleg nem láthatod... :(
Ellenben úgy tudom, hogy az önkiszolgáló ügyfélszolgálaton, illetve ügyintéző segítségével könnyen megtudhatod!

Jó szerencsét!

(#10032) dokee78 válasza dedike (#10031) üzenetére


dokee78
félisten

Igen nekem is ott mondták meg,hogy mióta vagyok előfizető és mikor jár le.

(#10033) lesaux válasza dedike (#10031) üzenetére


lesaux
veterán

Köszi.

(#10034) lesaux


lesaux
veterán

Még valami: ha pl. a MédiaMánia díjcsomagokban azt olvasom, hogy Benne foglalt adatforgalom felett minden további megkezdett 10 kB = 0,1 Ft, szóval az ilyen, hogy is mondjam, csak a szolgáltatónak előnyös konstrukció helyett nincs olyan opció, hogy simán lekorlátozza a sávszélt?

(#10035) dedike válasza lesaux (#10034) üzenetére


dedike
addikt

MédiaMániában (és Ikonban) sajnos nincs! Kvázi "korlátlan" netek csak a "mezei" hangalapú előfizetésekhez rendelhetőek, illetve ilyenek még a különállóan is rendelhető RelaxNetek és a Net&Roll díjcsomagok.

Jó szerencsét!

(#10036) 1430 válasza lesaux (#10034) üzenetére


1430
senior tag

Hááát... +3990 Ft-ért aktiválhatsz a MédiaMánia mellé egy RelaxNet M-et, akkor nem lesz túlforgalmazási díjad és összeadódik a MM és a RN keret is. Végül is ez "csak" annyiba kerül, mintha 400 MB-tal túllépnéd a díjcsomag keretet. ;]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10037) lesaux


lesaux
veterán

Köszönöm, Urak, ez nem jó hír! ;]

(#10038) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy ha a webshop-ban rendelek egy Nokia N8 telót készülékváltással, akkor kb. hány nap alatt kapom meg a készüléket? Előre is köszi a választ.

(#10039) dedike válasza Tappancs2001 (#10038) üzenetére


dedike
addikt

Vidéken, ha 13.00 előtt rendeled, akkor másnap! Budapesten nem tudom, ott délután is szállítanak! (...és nem függ attól, milyen telefont rendelsz!)

Jó szerencsét!

(#10040) albiosz


albiosz
senior tag

Üdv!

Kedves barátnőm Like díjcsomagra szeretne váltani, ami rendkívül kedvezőnek tűnik minden szempontból. Keresem a csapdát. :) Bár lehet csak túl gyanakvó vagyok, ezért kérem a kedves szakértők segítségét.

Szóval nagyjából tiszták a feltételek, egyedül az nem kerek nekem, hogy mi alapján választhatja ki a 3 ingyen hívható számot (havi 100 óra erejéig). ,,Az előfizető jogosult választása szerint három hálózaton belüli alapdíjas számot..." Mi lenne itt az alapdíjas? Úgy tudom az emelt díjas (kettőnegyven + áfa percenként stb.) számok nem szoktak 30-asok lenni, hanem régen 0690-esek, manapság meg 0681-esek. A kulcskérdés, hogy bármilyen tés számot választhat, lehet az a szám kártyás (domino) és nem kell a hívandó számnak szintén Like díjcsomaggal rendelkeznie?

Előre is köszönettel!

(#10041) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

médiamánia m díjcsomagom van. a mobilt tv-t hogy tudom aktiválni? illetve ezzel a csomaggal, mit tudok nézni? milyen csatornákat?

(#10042) zoli62 válasza kungzi (#10041) üzenetére


zoli62
addikt

Legegyszerűbben a My T-Mobile-on belül tudod aktiválni. Ott szerintem rá rudsz klikkelni a csatornalistára is.

(#10043) zoli62


zoli62
addikt

Gondolom hűségidős Relaxnet M-ről lehet felfelé váltani szintén hűségidős Net&Roll M-re?

(#10044) tjb007 válasza albiosz (#10040) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Mi lenne itt az alapdíjas?"

Ami nem emelt díjas és nem kék szám :)

"A kulcskérdés, hogy bármilyen tés számot választhat, lehet az a szám kártyás (domino) és nem kell a hívandó számnak szintén Like díjcsomaggal rendelkeznie?"

Igen, igen és igen.

(#10043) zoli62

Igen.

[ Szerkesztve ]

(#10045) 1430 válasza albiosz (#10040) üzenetére


1430
senior tag

Ezeket a nem alapdíjas hálózaton belüli számokat a Díjszabás "interaktív szolgáltatásoknak" hívja, és nyilván az egyes szolgáltatásokhoz kapcsolódó technikai számok sem állthatók be, pl. a Dallamcsengő 30/8040400-as száma vagy a Hangposta hívószámai, stb.

kungzi
A Mobil TV oldalon is aktiválhatod, miután közli veled, hogy nem aktív a szolgáltatás. Arra figyelj, hogy a MM díjcsomagokhoz a Mobil TV Alapcsomag jár, azt tudod aktiválni, és ha 30 napig nem használod, ki lesz kapcsolva. Ha ma aktiválod, akkor például már csak 3 napra eső keretet tudsz csak felhasználni a havi keretből, utána túlforgalmazásod lesz! (kivéve iPhone)
A Mobil TV oldal gyors eléréséhez küld a MOBILTV szót a 17123-as díjmentes számra.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10049) szabogabor10 válasza dedike (#10048) üzenetére


szabogabor10
veterán

Kicsit pontosítanék: iPhone-on a MobilTV Alap csomag csatornái érhetők el, az Extra csomag nem rendelhető meg mellé.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#10050) manchester85


manchester85
addikt

A hozzászólásaink miért lettek törölve? :Y

i6 Silver

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.