Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) 1430 válasza DaveNo1 (#18000) üzenetére


1430
senior tag

És nem tettél bele másik SIM-et az este, majd állítottad be, hogy idegen SIM-ek esetén biztonsági kódot kérjen vagy valami hasonló?
Amúgy mi történik, ha megadod a PIN kódot? Még mindig 3 próbálkozási lehetőséget ír?

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18002) DaveNo1 válasza 1430 (#18001) üzenetére


DaveNo1
veterán

nem csináltam és állítottam semmit, lemerült töltőre raktam reggel meg már ezt írta ki (amúgy sim aktivizálás előtt is ezt írta ki), beviszem a pint akkor nem lehet leokézni, ennyi.

na közben megoldódott, lehet v.mit t-mobile rendszere hülyült még.. :U

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#18003) 1430 válasza DaveNo1 (#18002) üzenetére


1430
senior tag

Az igazat megvallva, azon gondolkodtam, beírjam e, hogy akkor ez valami készülék probléma lesz és próbáld meg többször ki-be kapcsolni, de közben szerkesztetted a hozzászólásod: "na közben megoldódott, lehet v.mit t-mobile rendszere hülyült még.."

Tehát a telefonod nem reagált az OK gombra, és ebből azt a következtetést vontad le, hogy a "t-mobile rendszere hülyült meg"... :U Megáll az eszem...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18004) dedike válasza DaveNo1 (#18002) üzenetére


dedike
addikt

Csupán egy egyszerű Samsungod van, amely gyártó úgy látszik nem lépett még túl ezen a problémán. (Nekem az SII-m is csinál ilyet random módon, de heti rendszerességgel...) :)

1430:

Köszönöm, akkor jól értettem! :R
Először melyik használódik el, a Mozaik(nekem XS) szerinti adatforgalom? Tudom, tudom, mindegy, mivel csak a sebesség tekintetében van benne (esetemben) különbség... :U

Jó szerencsét!

(#18005) Varszegig válasza dedike (#18004) üzenetére


Varszegig
veterán

nekem 1x csinált ilyet az s2 az elmúlt egy évben, egy sim kivét, és visszatevés megoldotta.

(#18006) dedike válasza Varszegig (#18005) üzenetére


dedike
addikt

Én is csináltam vele már mindent, de nem segített rajta. Lehet jót tenne neki, ha nem az eredeti gyári szoftver lenne rajta... :)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#18007) Varszegig válasza dedike (#18006) üzenetére


Varszegig
veterán

semmi köze hozzá, ez inkább kontakt hiba. a sw ilyen esetben nem játszik, mi lehetne jobb benne?
ugye nem körbevágott simed van, hanem rendes mikro?

(#18008) dedike válasza Varszegig (#18007) üzenetére


dedike
addikt

Eredeti, Westel900-as SIM-em van... a Kapcsolat...még egy 3210-hez kaptam anno... :DDD

Jó szerencsét!

(#18009) Varszegig válasza dedike (#18008) üzenetére


Varszegig
veterán

azzal lehetnek gondok. És most hogy lett mikrosim belőle? összement?

(#18010) dedike válasza Varszegig (#18009) üzenetére


dedike
addikt

Nekem nincs microSIM-em. :N Nekem SII-m van. ;)

Jó szerencsét!

(#18011) Varszegig válasza dedike (#18010) üzenetére


Varszegig
veterán

ja basszus. S3-nak olvastam:)
viszont egy régi sim cseréje lehet indokolt lenne.

(#18012) cris78


cris78
őstag

Sziasztok!
Ha két év hűseget kötöttem a GO!net M-re van rá lehetőség lemondani és helyette a Kapcsolat NET kedvezmény arany szintű havidíjas ügyfeleinknek csomagot kérni?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#18013) 1430 válasza dedike (#18004) üzenetére


1430
senior tag

Valóban nincs jelentősége, illetve nem értelmezhető a kérdés, lévén ilyenkor nem egy +1GB-os keret aktiválódik, hanem a Mozaik XS 200 MB-os kerete helyett kapsz 1224 MB-ot. ;)

cris78
Gondolom nem lep meg a válasz, miszerint alacsonyabb havidíjú adatcsomagra nem válthatod a Go!NetM-et, még ha 10 Ft is a különbség. :N

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18014) F-ECT$


F-ECT$
titán

Régebben volt fenn a T honlapján egy díjcsomag választást segítő alkalmazás, ahová ha beírta az ember az adatokat, akkor kidobta, hogy melyik díjcsomag lenne az optimális. Ilyen van még?

Ha nincs: jelenleg MediaMania S-em van, de egy kicsit átalakultak a telefonálási szokásaim. Most kb így néz ki:
-kimenő hívás: havi 100 perc körül
-sms: havi 30-40 (főleg parkolásra)
-net: havi 100-200 MB (otthon és melóhelyen is van wifi)
-mobiltv: alkalomszerűen

Ez alapján milyen díjcsomag lenne jó? Gondoltam olyat is, hogy valami alap díjcsomagot választanék hívás/sms-re, és külön kötnék hozzá net csomagot. (A tv-t meg előfizetném arra az 1-1 hónapra, amikor kellene.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#18015) cris78 válasza 1430 (#18013) üzenetére


cris78
őstag

Köszönöm a válaszod! Csak reménykedtem... :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#18016) Pug válasza F-ECT$ (#18014) üzenetére


Pug
veterán

Mozaik xs, szerintem.

(#18017) F-ECT$ válasza Pug (#18016) üzenetére


F-ECT$
titán

Néztem azt is, meg MM XS-et is az esetleges mobiltv miatt. Ez utóbbi csomag még választható, vagy már kifutó?

Dive ever, work never.

(#18018) BronzIsten


BronzIsten
csendes tag

Ha ma 10:32-kor kaptam e-mail-t hogy a készülékem szállítás alatt van, akkor az azt jelenti, hogy még ma megkapom?

(#18019) Vangelis válasza BronzIsten (#18018) üzenetére


Vangelis
nagyúr

fővárosban talán. Vidéken szerintem csak holnap.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18020) dedike válasza F-ECT$ (#18017) üzenetére


dedike
addikt

E hó 30-ig még rendelhető tudtommal.

1430:

Ismét köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#18021) 1430 válasza F-ECT$ (#18017) üzenetére


1430
senior tag

A MM díjcsomagok 2012.08.01-től kerülnek lezárásra, tehát 2012.07.31-ig még átválthatsz másik MM díjcsomagra, utána már nem. Amúgy a t-mobile.hu-n 2009.01.15-e óta nincs díjcsomag kalkulátor (mióta elnyetre jelenlegi formáját), de van vagy 3-4 olyan internetes oldal, ahol kalkulálhatsz a szokásaid alapján.

BronzIsten
GLS futár általi kiszállítást kértél? Tegnap délután rendelted? Ha mindkettő igen, akkor holnap várhatod a csomagot.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18022) BronzIsten


BronzIsten
csendes tag

Igazából hétfőn délután rendeltem és tegnap délután hívtak az adategyeztetés miatt.

(#18023) 1430 válasza BronzIsten (#18022) üzenetére


1430
senior tag

Ha tegnap délután (13:30 után) hagyták jóvá, akkor csak ma kerül szállítóhoz és holnap megy ki a csomag. Bár elvileg a szállítási napot is egyezteti ilyenkor a rendelővel a kolléga, tehát elvileg meg kellett beszélnetek, hogy 14-én megy a csomag. Nem így történt?

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18024) BronzIsten válasza 1430 (#18023) üzenetére


BronzIsten
csendes tag

Tegnap mondták, hogy csütörtök lesz, de mikor reggel megláttam, azt hittem már a futárnál van.

(#18025) tomy86 válasza F-ECT$ (#18014) üzenetére


tomy86
addikt

Korábban 1430 javaslatára ezeket néztem meg:
tantusz.nhh.hu
www.telko.hu
toptaifak.hu
Elsőként próbáld a tantuszt, nekem bejött.

(#18026) meroly


meroly
veterán

Ez a Go!net akció hogy is működik?
Van meglévő előfizetésem meg van egy korábbról maradt stick-em, szeretnék bele a nyárra egy dominos mobilinternet kártyát, akkor ez a kedvezmény olyan mintha nekem találták volna ki? :DDD
Vagy nem ilyen egyszerű? Ja az előfizetés flottás, partner3, de én vagyok az előfizető. Meg van egy házimobil, a régi 0 Ft-os, de gondolom az nem játszik. Vagy igen?
Az akciót 06.30ig kell aktiválni vagy addig szól az egész?
Vélemény?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#18027) mr.kocka


mr.kocka
aktív tag

Sziasztok.

Kérdésem következő, neten nem találtam infót róla.

Adott, van egy előfizetésem, még jövő augusztusig hűséggel.

Hugomnak szeretnénk kihozni egy telefont (3Gs) részletre, lehet ezt az én nevemre? (még nincs 18éves..)

Magyarul, futhat két előfizetés az én nevemen?

Köszi a válaszokat! :R

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#18028) DaveNo1


DaveNo1
veterán

galaxy s3-hoz v.ki nem tud pontos apn beállítást mondani? az ami alapból bent volt nem jó, amit másik topicban mondtak azok sem jók, és amiket kereséssel találtam azokkal se jó, mindig azt írja ki nincs internet kapcsolat. esetleg kell-e még v.mi mást állítani?

You are not prepared.

(#18029) dedike válasza DaveNo1 (#18028) üzenetére


dedike
addikt

Menütérkép, 5-ös pont.

De ugye van internet előfizetés hozzá? Egy-egy újraindítás volt a módosítások között?

(#18027) mr.kocka:

Persze, lehetséges.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#18030) DaveNo1 válasza dedike (#18029) üzenetére


DaveNo1
veterán

újraindítás után jó lett, köszi :R

You are not prepared.

(#18031) dedike


dedike
addikt

A havi számla terhére végzett univerzális egyenlegfeltöltés beleszámít a kapcsolat pontok számítási alapjába? :U

Jó szerencsét!

(#18032) Asbee


Asbee
veterán

Sziasztok! Ilyen sim kártya aktiválási idő, mennyi ideig tarthat? Flottás előfizetés, tegnap délután kaptam meg a sim-et és még mindig nincs hálózat. (más telóban se).

(#18033) 1430 válasza meroly (#18026) üzenetére


1430
senior tag

Minden hívószámra érvényesül a Go!Net promóció, amire aktiválható a szolgáltatás, így flottás díjcsomagokra vagy akár MobilOtthon díjcsomagra is. Csak arra kell figyelni, hogy aki a számlás hívószámával az adott Go!Net adatcsomaggal már részt vett 2011.10.01. óta a promócióban, annak újra nem érvényesül.

dedike
A Mobil Vásárlás úgy összességében nem számít bele a pontgyűjtésbe, és ennek része a Domino feltöltés is, tehát azután sem kapsz pontokat.

Asbee
jobb esetben pár másodperc, rosszabb esetben 1-2 óra. Szóval ha tegnap óta nem aktív, akkor nem is lett elindítva az aktiválás. Ha tudod a jelszót, hívd a 1430-at és beaktiválják, ha nem tudod a jelszót, keresd a kapcsolattartód.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18034) meroly válasza 1430 (#18033) üzenetére


meroly
veterán

Köszi, akkor ha belépek a webshop-ba és be akarom állítani akkor miért a teljes árat írja ki?
Ez rendelhető neten mint egy sima domino kártya?

Impossible is nothing

(#18035) 1430 válasza meroly (#18034) üzenetére


1430
senior tag

Azért a teljes árat írja ki, mert annyi az ára. ;)
A kedvezmény úgy jön létre, hogy utólag (számlazáráskor) jóváírja a rendszer a kedvezményt.

Mit is szeretnél "rendelni"? Go!Net adatcsomagot? Alapvetően neten is aktiválható, de elvileg a flottás számok nem használhatják az önkiszolgáló felületeket, tehát ha esetleg nem engedné az aktiválást, telefonálj be és kérd ügyintéző segítségét.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18036) meroly válasza 1430 (#18035) üzenetére


meroly
veterán

Aktiválom akkor a mobilotthonra, de akkor hogy is fog ez kinézni?
Kapok egy sim-et, mennyibe fog fájni? Beállítom a domino-s gonet-et, az 500MB-osat, levon 2000-et, majd 30 nap múlva visszatölt 1010 Ft-ot?
Ja és közben fel is kéne töltenem valahogy? Régen voltam feltöltős :)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#18037) Asbee válasza 1430 (#18033) üzenetére


Asbee
veterán

Köszi a gyors választ megérdeklődöm mi a helyzet.

(#18038) meroly válasza 1430 (#18035) üzenetére


meroly
veterán

Felhívtam őket végül, beállították, a mobilotthonhoz is lehet, nem kell új domino sim. Nyáron használom havi 500MB erre a hónapra +2-re (pont nyárra) utána lemondom.
Köszi a segítséget :R

Impossible is nothing

(#18039) BronzIsten


BronzIsten
csendes tag

Most nemrég érkezett meg a rendelt telefonom, de van egy pár probléma. Az miért van hogy ha hívást akarok kezdeményezni, akkor azt írja ki, hogy: "nincs regisztrálva a hálózaton", gondolom emiatt van az is, hogy internetezni sem tudok rajta, valamint a my t-mobile sem működik.

(#18040) meroly válasza BronzIsten (#18039) üzenetére


meroly
veterán

Én úgy tudom az első hívással aktiválódik a sim, azt is rendeltél hozzá vagy meglévő van?

Impossible is nothing

(#18041) 1430 válasza BronzIsten (#18039) üzenetére


1430
senior tag

Talán ha átnéznéd a papírokat, akkor találnál közte egy olyan oldalt, amiben felhívják rá a figyelmedet, hogy biztonsági okokból nem aktív a hívószám, de ha felhívod az ügyfélszolgálatot, telefonszám+jelszó ellenében beaktíválják. ;)

meroly
Az Domino SIM-eknél van, de BronzIsten havidíjas előfizetéssel rendelte a készüléket.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18042) Vangelis válasza BronzIsten (#18039) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Milyen a szerencsés kiválasztott telefon?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18043) bazsika89


bazsika89
tag

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy a T-mobile hogy kezeli a hibás iPhone 4s-t. Rögtön újat adnak, vagy mint régebben x napon keresztül cserekészüléket biztosítanak? Válaszotok előre is köszönöm.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#18044) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Nekem kerülte el a figyelmem, vagy tényleg hallgatás van a Tré háza táján, h. mi lesz az adóval? :F

bazsika89: ÚJAT???? Nem javítják, hanem kapsz egy használtat aminek már volt vmi baja és meg lett csinálva.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#18045) meroly válasza Joe bácsi (#18044) üzenetére


meroly
veterán

Ha jót akarnak, akkor átvállalják, de gyanúsan nagy a csend, okosan megvárják a többi szolgáltatót és majd nagy csinnaddrattával bejelentik, hogy Mo-n egyedüliként elengedik a telefonadót.
Én legalábbis így csinálnám ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#18046) Nordik


Nordik
őstag

A májusi számlámon szerepel a 142 Ft-os személyes befizetéshez szóló díj. Ez nem úgy volt, hogy mégse vezetik be? :U

(#18047) meroly válasza 1430 (#18041) üzenetére


meroly
veterán

ha felhívod az ügyfélszolgálatot, telefonszám+jelszó ellenében beaktíválják.

Pont így jártunk, itt a sim, beraktam, se kép se hang, most várom az ügyfélszolgálatot :DDD

Impossible is nothing

(#18048) Daffni2 válasza meroly (#18045) üzenetére


Daffni2
addikt

majd nagy csinnaddrattával bejelentik, hogy Mo-n egyedüliként elengedik a telefonadót.

Na ja azt a jónéhány milliárdot legyártják ugye?

"Aki ad,az nyer"

(#18049) meroly válasza Daffni2 (#18048) üzenetére


meroly
veterán

Nem, lenyelik ;]

Impossible is nothing

(#18050) Daffni2 válasza meroly (#18049) üzenetére


Daffni2
addikt

Bele is rokkannnának.

Ha csk egy részét hárítja át akkor is befellegzett a legfontosabb hálózatfejlesztéseknek, marad a 30% 3G lefedettség.

"Aki ad,az nyer"

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.