Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80005) Beca1990 válasza vatafakk (#79999) üzenetére


Beca1990
senior tag

Az is vicc hogy egy új előfizetésnél már 16.000Ft mobil előleget kérnek be, úgy hogy van mellette előfizetésem... egy alap telefonra alap dijcsomaggal.
Jó oké, nem arany vagy platina de eddig simán rendeltem mindent, nulla mobil előleggel.
Nálam is az volt hogy 1-et csörrent a telefon és jött az SMS hogy nem értek el telefonon. :D

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#80006) Gyb001


Gyb001
senior tag

Üdv
gyors segítség kellene.

Jelenleg music XS csomagom van.
Elfogyott a mobilnet keretem, de ma még mindenképpen kellene. (~10 mb)
A turbonet100 nekem nem működik.
Az vajon működne ha előfizetnék NetPlusz S-re?

(Nem akarok megvenni 1Gb. Holnap megújul a keret, )

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#80007) Mister_X válasza Gyb001 (#80006) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Más opció nem hinném, hogy van neked. Telekom alkalmazáson belül vagy SMS-sel tudod aktiválni ("Küldd díjmentes SMS-ben a +NETPLUSZS kódot a 1430-ra arról a hívószámról, melyre aktiválni szeretnéd!").

@vatafakk: a rendelésnek mindeképp nyoma marad, ügyfélpanaszt indíthatsz. Nem tudom, hogy mikor rendelted, de 20-án volt árlista változás. Ettől függetlenül még én is dolgozok egyel előbbi árlista szerint.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#80008) Black_Raven válasza Gyb001 (#80006) üzenetére


Black_Raven
veterán

Próbáld meg mindenképpen, de most 4szer 200mb-t kapsz.(esetleg Maraton100)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80009) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Maraton opciók csak dominó előfizetés mellé aktiválhatóak.

(#80010) Black_Raven válasza Soulfly842 (#80009) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor ezek szerint, a Turbo100 mb is.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80011) #85552128 válasza _q (#79598) üzenetére


#85552128
törölt tag

Meghosszabbították.

[ Szerkesztve ]

(#80012) qnadam


qnadam
veterán

sziasztok,

kellene a microsimemet nanora cserélni, ezt csak személyesen lehet? anyum nevén van a kártya, de ő most elég nehezen mozgatható sajnos.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#80013) csako válasza qnadam (#80012) üzenetére


csako
veterán

Meghatalmazással neked is odaadják.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#80014) Soulfly842 válasza qnadam (#80012) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szia!

Ezt kell kinyomtatni, s kitölteni.

[link]

Első bekezdés az cégre/jogi személyre vonatkozik, azt nem kell kitölteni. A többit értelemszerűen, s szerepeljen rajta a két tanú is.

Ilyen meghatalmazással jogosult leszel a kártyacserére. Tekintettel arra, hogy 2003-ban regisztráltál, gondolom már nagykorú meghatalmazott lehetsz :) :))

(#80015) qnadam válasza csako (#80013) üzenetére


qnadam
veterán

ó, ez pozitív változás, pár évvel korábban a mobilos ügyintézéshez még közjegyző által hitelesített meghatalmazás kellett. köszi!

Soulfly842: igen, asszem már elég nagy vagyok :D

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#80016) vgyuri


vgyuri
őstag

Most kaptam az sms-t: Domino Mostot 2017.06.30-ig meghosszabbították.

(#80017) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Korábban már volt róla szó, de pontosítanék.
Tarifacsomagomban nincs net, így a Netplusz L-re fizettem elő.

Ha most ezt lemondom, mondjuk a neten, majd megrendelem pl. a NetPlusz S-t, akkor 2 hónapig 800MB-ot fogok kapni 1010Ft.-ért?
Illetve ha neten megrendelem a "Böngészés és email" opciót mellé, akkor a plusz 1756 Ft.-ért korlátlan böngészés működhet?
Lehet egy normális nettől elzárt területen fogok dolgozni egy ideig ( pár hónap ) és lehet jó lenne valami opció. Arra gondoltam, hogy a telón lévő mobilnetet wifin megosztom a lapossal. Ez alatt a korlátlan böngészés alatt lehet YT videókat nézni pl.? vagy csak szigorúan szöveges és képi tartalom megjelenítésére alkalmas.

Vagy mit javasoltok esetleg, van valami nem előfizetéses külön simes megoldás? Laposba lehet simet tenni, így működhet úgy is a dolog.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#80018) _q válasza #85552128 (#80011) üzenetére


_q
addikt

Köszi időközben értesültem róla. Remélhetőleg sokáig fog tartani nem csak júniusig.

(#80019) Zeki válasza embe (#80017) üzenetére


Zeki
nagyúr

Megy a youtube, de nálam csak akkor, ha törlök róla minden frissítést. Beállítások/Alkalmazások/Youtube, Frissítések eltávolítása.

Igen, úgy lesz a net.

[ Szerkesztve ]

(#80020) embe válasza Zeki (#80019) üzenetére


embe
nagyúr

De én azt szeretném, ha a telón lévő netet wifin megosztanám, kvázi wifi hotspotként üzemelne a telóm, és laposon neteznék.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#80021) kovacsmi_74 válasza embe (#80020) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Megy a wifi hotspot, de USB-vel is megoszthatod, ha tudja a készülék, úgy legalább nem is merül.

(#80022) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Az előleget nem számítják bele a telefon törlesztőrészletébe?
Tehát ha Like S csomagban veszek egy telefont, akkor maximum a Like S 24x-esét kérhetik el előlegként?

(#80023) dptrsk válasza tothjozsi96 (#80022) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Többet is elkérhetnek.
A törlesztőbe nem számít bele.

(#80024) embe válasza kovacsmi_74 (#80021) üzenetére


embe
nagyúr

Samu S5. Tudja. Köszi a tippet!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#80025) tothjozsi96 válasza dptrsk (#80023) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Háááh. Szóval ha elkérnék mondjuk 100 ezret, akkor cirka 40-et kifizetek a telefonon felül, amit nem térítenek vissza, jól értem?

(#80026) dptrsk válasza tothjozsi96 (#80025) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem 2 évig lesz ott a pénz, ha utána hosszabbítasz akkor is felhasználhatod.
Ha lelépsz 2 év múlva a túlfizetés visszajár.

(#80027) kovacsmi_74 válasza embe (#80024) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Nincs mit! Laptop-ra/PC-re gondoltam, de te lehet tv-re értetted a lapost? Úgy viszont nem tudom jó-e usb-vel.

(#80028) embe válasza kovacsmi_74 (#80027) üzenetére


embe
nagyúr

Laptopra természetesen. Mert az lenne a cél, hogy ne unatkozzak munkaidőben. :DDD És ezt egy lapos segítségével oldanám meg.

És ekkor ennél a "Böngészés netes" opciónál nincs adathatár?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#80029) kovacsmi_74 válasza embe (#80028) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Hogy az Ászf valamelyik apróbetűs részénél van-e valami elméleti határ, azt nem tudom, de nekem közel 2 éve (?) még nem volt gondom vele. A böngészés tuti menni fog korlátlanul. A letöltések max. az egyéb kereted terhére mennek, ha az elfogyott, akkor lassíthatják azt. De hogy mi megy a böngészéssel korlátlanul, az ahogy tudom, esetenként más-más. Egy próbát szerintem mindenképp megér. Én nem mondtam le azóta, főleg hogy nincs vezetékesem...

(#80030) tothjozsi96 válasza dptrsk (#80026) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Ez aztán jól ki van találva......

(#80031) embe válasza kovacsmi_74 (#80029) üzenetére


embe
nagyúr

Azért biztos ami bíztos, bemegyek és személyesen kérem majd a csomag cserét, és hozzá az opciós csomagot.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#80032) Mister_X válasza tothjozsi96 (#80030) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Négy hónapja dolgozok Telekomnál, egyetlen egyszer kellett előlegszámlát kiállítanom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#80033) Beca1990 válasza Mister_X (#80032) üzenetére


Beca1990
senior tag

januártól valami változhatott...
egyre több embertől kérnek be.

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#80034) #65388800 válasza Beca1990 (#80033) üzenetére


#65388800
törölt tag

Kell a pénz a büntire :D

(#80035) Zeki válasza Beca1990 (#80033) üzenetére


Zeki
nagyúr

Biztos Karácsonyra sok olyan is kapott telót, akinek nem kellett volna....

(#80036) Mister_X válasza Zeki (#80035) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pontosan. Ügyeskezűek szépen kijátszották, hogy le vagyunk terhelve.

@kalm: a 4G reklámos? Mi bent megmosolyogtuk, csodálkoznék, ha eljutnánk addig, hogy fizetni kelljen.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#80037) #65388800 válasza Mister_X (#80036) üzenetére


#65388800
törölt tag

Igen arra gondoltam :D

(#80038) Mister_X válasza #65388800 (#80037) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyébként emlékeim szerint tényleg nekünk volt elsőként "országos" 4G hálózatunk. Telenor akkor lőtte be Budapesten meg pár nagyvárosban, Vodafon meg büszke volt a 98%-os 3G-re.

Hogy a kampány elnyúlt addig, amíg a többiek is országos LTE-t tudtak szolgáltatni, az már más kérdés persze.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#80039) #65388800 válasza Mister_X (#80038) üzenetére


#65388800
törölt tag

Hát csak elejárt az idő. Szerintem akkor kellett volna abbahagyni amikor elkezdték a 800mhz et együtt használni. Amúgy a mostani mérések alapján a telenornak beltérben 1%-kal nagyobb a lefedettsége. :D

Nem is ezzel kellene foglalkozni kinek mennyivel nagyobb a hálózata. Most 4G+ -on megy az izmozás de minek? :D 300 Mbps kinek kell még ilyen árak mellett. Inkább ne fejlesztenének egy ideig csak karbantartás az árakat meg visszavenni.

Az is vicc pl telenornál S7-et úgy lehet elvinni Blue XXL caomagban hogy fizetsz 33 ezet Ft ot majd előlegként még 130.000 Ft ot és a havidíjad 20.000 Ft :DDD hát mondjuk valamiből fent kell tartani a törökbálinti bázist. :D

[ Szerkesztve ]

(#80040) Zeki válasza #65388800 (#80039) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aki így vesz telefont, az meg is érdemli.

(#80041) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Már nem úgy van hogy mobil előleget a 3.hónap után fel lehet használni számla fizetésre?(valaki írta hogy telefon részletet nem lehet belőle fizetni) így van ez?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80042) Mister_X válasza Black_Raven (#80041) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Emlékeim szerint automatikusan vonódik, tehát amíg tart, addig abból íródik jóvá a havi számla. De javítsatok ki, ha tévedek, nem foglalkozok ügyfelekkel (hálistennek). De holnap feltúrok valami benti anyagot, hátha találok valamit.

@kalm: láttam, csak pislogtam. Ennyi erővel egyben az egészet, kiírhatnák, hogy nincs részletre értékesítés.

Bezzeg volt olyan ügyfél, akinek sírva számláztam 0Ft-ért a 256GB-os iPhone 7 Plust :O

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#80043) Black_Raven válasza Mister_X (#80042) üzenetére


Black_Raven
veterán

Jó de csak akkor sírtál, mert utána fizet 20-30k-t számlára+15k törlesztőt a telóra:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80044) #65388800 válasza Mister_X (#80042) üzenetére


#65388800
törölt tag

És az az iphone 7 hogy ingyen legyet mit kellett tenni ahhoz? :D

(#80045) Black_Raven válasza #65388800 (#80044) üzenetére


Black_Raven
veterán

A vezérigazgató haverja:D megérdemli a szifon tepsit.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80046) Mister_X válasza Black_Raven (#80043) üzenetére


Mister_X
nagyúr

és @kalm:

Abszolút 0Ft. Nem sírnék, ha tudnám, hogy részletenként berakja a minimálbér harmadát havonta, de nem. Nincs extra költség (a havidíjon felül, de az is nettó 7500 körül volt). A titok nyitja, hogy üzleti ügyfél, pár száz hívószámmal, a keretszerződése alapján pedig kapott készülékkeretet, nem is kicsit.

Tehát sárga, baromi egyszerű: indíts egy vállalatot, kérj egy ügyfélmenedzsert magad, ki kell egyezni valami szépben (egyedi díjcsomag, egyedi feltételek, egyedi készülékkeret, egyedi egyediség, stb. - csak nem szabad elfelejteni, hogy a szerződés kétoldalú... vagyis akár 70, de értitek).

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#80047) Black_Raven válasza Mister_X (#80046) üzenetére


Black_Raven
veterán

A céges az más, de ilyennek az i7+ olyan mint nekünk egy doboz gyufa sz*** se ér:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80048) #65388800 válasza Mister_X (#80046) üzenetére


#65388800
törölt tag

Majd máskor :D túl sok a macera :D

(#80049) horush


horush
addikt

Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e valahogy online kedvezménnyel készüléket vásárolni számhordozással? Azt látom, hogy neten nem igazán van mód számhordozásra, mint a Vodafone-nál, de az megoldható például, hogy rendelek egy új csomagot új számmal és később kérek számhordozást az "ideiglenes" szám lecserélésére?

Valamint előleget mennyire valószínű, hogy fognak kérni, ha nem voltam még ügyfelük (de több éve fix munkahelyem van, megfelelő fizetéssel)?

(#80050) glaci válasza horush (#80049) üzenetére


glaci
őstag

Az első felével kapcsolatban van tapasztalatom.
Sajnos nem lehet, pedig én fizettem volna érte nem kevés összeget, de elutasítottak.
Így vagy az online készükék kedvezmény, vagy a számod, választanod kell, hogy melyik fontosabb.
Nekem új szám lett a készülékkel, a régit meg áthordoztam dominóba, aztán amikor lejárt a hűség a régi számom lett elfizus, az új meg dominós, mert pár ember közben már rászokott és azon keres.

Szerk.:
Az előleget meg épp a napokban beszéltük ki. (Olvass vissza!)
Valószínűleg fognak kérni, ha nincs ügyfél múltad náluk (arany vagy platina szint). Hogy mennyit, azt meg majd eldöntik ...

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.