Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) korpicschess válasza dedike (#6050) üzenetére


korpicschess
veterán

Aha értem köszi! Ebben már a legfontosabbakra válaszoltál. Majd utánanéz ismerős, hogy mennyi is van neki, mert nem használta.
Tehát előfizus (ikon600as) áron megveheti mondjuk ECO díjcsomagban, vagy arra ami neki van? Mert az nagyon jó lenne.
Bocsi a sok kérdésért, csak T-mobile ügyekben nem vagyok tájékozott :B

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#6052) dedike válasza korpicschess (#6051) üzenetére


dedike
addikt

Tehát előfizus (ikon600as) áron megveheti mondjuk ECO díjcsomagban, vagy arra ami neki van? Mert az nagyon jó lenne. Jól mondod. Lenne. De a válasz nemleges! Ezen az oldalon meg tudjátok nézni, melyik díjcsomaggal mennyiért vihető a készülék, a megadott szempontok szerint! :K
Semmi baj, kérdezz bátran, ha tudunk válaszolunk! ;)

Jó szerencsét!

(#6053) korpicschess válasza dedike (#6052) üzenetére


korpicschess
veterán

Ez a listát ismerem... Tehát akkor a hűségpontok a dominós árból jönnek le?
Leszögezem, engem az érdekelne, hogy platinakártyával milyen kedvezményt lehet szerezni iPhone vásárlásakor, vagy az előfizu díjcsomagjának folytatására, vagy dominós vásárlásnál.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#6054) csibor


csibor
őstag

Most menyibe kerül 10kb adatforgalom,ha nincs semmilyen net csomag?Vagyis az előfizetés flotta rendszerű.

[ Szerkesztve ]

(#6055) kali válasza korpicschess (#6053) üzenetére


kali
legenda

nem csak a domino, hanem más konstrukció esetén is levásárolhatók a pontok!
a kedvezményekről itt olvashatsz; link

csibor; ha semmilyen sincs, akkor nem is tudsz netezni! :) ha nincs kérve mobilinternet, akkor általában a net start aktiválódik - flotta esetén ez esetlegesen eltérhet -, amivel húzós a netezés; link

[ Szerkesztve ]

(#6056) dedike válasza korpicschess (#6053) üzenetére


dedike
addikt

platinakártyával milyen kedvezményt lehet szerezni iPhone vásárlásakor,
Semmilyen olyan extra nem jár, ami más készülék vásárlásakor ne járna! Jogosult 18 hónap után készülékváltásra, valamint fel tudja használni a pontjait a vásárláskor. Ennyi. ( Van sokkal több kedvezmény, de az nem "pénzbeli"!) ;)
Domino készülékcsomag vásárlásakor járó kedvezményeket nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6057) kali válasza dedike (#6056) üzenetére


kali
legenda

meg arany vagy platina kedvezményjogosultság esetén maguktól felkínálják, hogy vihető ám részletre is... :)

(#6058) csibor válasza kali (#6055) üzenetére


csibor
őstag

Köszönöm,én is ezt találtam,de mesze nem voltam biztos benne :R Akkor 1400Ft számlát csinált a gyerek tegnap 5 perc alatt :W

(#6059) B1T3


B1T3
addikt

Tervezem a csomagváltást Médiamánia S-re, ezért pár kérdésem lenne. A havidíj teljesen lebeszélhető, és azon túl van 50 SMS, 500 MB adatforgalom, illetve 10 óra mobilTV?

(#6060) dedike válasza B1T3 (#6059) üzenetére


dedike
addikt

Úgy van! :K

Kis kiegészítés: *A MédiaMánia díjcsomagok havi díja 100%-ban leforgalmazható hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított hívásra, illetve SMS küldésre, valamint hangposta lehallgatásra belföldön :R

Jó szerencsét!

(#6061) B1T3 válasza dedike (#6060) üzenetére


B1T3
addikt

Átolvastam a részletes leírást is, csak így a mostanihoz túl jónak tűnt, ezért a biztonság kedvéért megkérdeztem. :) Köszönöm a gyors választ!

(#6062) Mappa


Mappa
addikt

Hali

A Média Mánia S csomagban a 4990 Ft lebeszélhetőséget a 26Ft/perc számolja ugye? ...mert akkor az cirka 192 perc/hónap

számomra így jobban megérni mint a Ikon 200 ha eltekintek a 1 Gb adatforgalomtól...mert ott a 100 sms hálózaton belül kihasználatlan, míg a Média Mánia S 50db sms a többi szolgáltatóra is ingyenes.

nem kötelező megadni

(#6063) 1430 válasza Mappa (#6062) üzenetére


1430
senior tag

Illetve hálózaton kívül 29 Ft, abból kb 172 perc jön ki. Számolj átlag havi 180 perccel. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6064) Mappa válasza 1430 (#6063) üzenetére


Mappa
addikt

sztem még akkor is jobban jövök ki a MM S csomaggal ...max sms pötyögés

a 500 MB adatforgalom ..hát legfeljebb annál szorosabbra húzom az övet :K

nem kötelező megadni

(#6065) Mr.Csizmás válasza 1430 (#6063) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Helló!

Szeretném a segítségedet kérni. Jelenleg van a T-nél egy dominós számom, de a jövőbeni terveim a következők:

- dominós szám megszüntet
- előfizetés vásárlás új számmal

Ez kivitelezhető gond nélkül?

szerk.: bónuszkérdés: ha a webshopban rendelem az új előfizetést vele a készüléket részletfizetésre, akkor kell munkáltatói igazolás, vagy valami extra?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6066) dedike válasza Mr.Csizmás (#6065) üzenetére


dedike
addikt

Elnézést, hogy belevau...de miért akarod a meglevő számot kukába dobni? :U

Függ attól, milyen telefont veszel..meg milyen szoros (mondom szoros! :DDD ) a bugyi/gatya az ügyintézőn, aki visszahív...meg biztos sok más dologtól is, de ezt úgysem fogja neked elárulni senki, főleg nem így, nyíltan... ;)

Jó szerencsét!

(#6067) Nordik


Nordik
őstag

1 éve vásároltam egy IPhone 3GS-t 2 éves díjcsomagra vonatkozó hűségnyilatkozat nélkül.

Kedvezményesen válthatnék IPhone 4-re? Vagy mivel nem járt még le a hűség, ezért hatalmas összegeket kellene kifizetnem kötbérre...

(#6068) kali válasza Nordik (#6067) üzenetére


kali
legenda

akkor a díjcsomagra nem írtál alá hűséget?
ha csak az előfizetésre aláírtál 24 hónap hűséget, akkor legkorábban 18 hónap után esedékes a minőségi készülékcsere - 18 és 24 hónap között csak néhány ezressel drágább, mint a 24 hónap letelte után!

(#6069) Nordik válasza kali (#6068) üzenetére


Nordik
őstag

Igen, a díjcsomagra nem lett aláírva hűség.

Akkor tehát nem vásárolhatok, majd csak fél év múlva, vagy kötök egy új előfizetést. Eddig 2 van a nevemen, hány lehet még? :)

(#6070) kali válasza Nordik (#6069) üzenetére


kali
legenda

aranykártya, vagy netán platinakártya nincs? mert akkor szerintem a társkártya ajánlott(abb) lenne - mondjuk a kedvezményes készülékváltás feltétele is valamilyen kártya! 5 társkártya is társulhat egy főkártyához!

[ Szerkesztve ]

(#6071) Nordik válasza kali (#6070) üzenetére


Nordik
őstag

Sajnos nincs egyik sem. :(

Így akkor nincs semmiféle lehetőség, hogy még 1 előfizetést kössek?

(#6072) Overclocked


Overclocked
tag

Üdv!

Azt szeretném megtudni hogy a T-mobile-nál hogyan működik a készülékváltással történő új telefon vásárlás illetve így mennyivel lenne olcsóbb egy Galaxy 3?

A válaszokat előre is köszönöm! :R

(#6073) dedike válasza Nordik (#6071) üzenetére


dedike
addikt

Én úgy tudom, hogy 5alap-előfizetés lehet a neveden, és 5 mobilnet előfizetés mellé, de ez nem száz százalék! Meg kell próbálni, semmit nem veszítesz vele! ;)

Jó szerencsét!

(#6074) dedike válasza Overclocked (#6072) üzenetére


dedike
addikt

Legalább 18 hónapnak kell eltelni a vásárlás és az upgrade között. Ekkor a webshopban látható árnál kereken hatezer forinttal fizetsz többet! (Üzletben elvileg macerás a 18 hónap utáni váltás..) 24 hónap után egy darab ezressel fizetsz kevesebbet! Természetesen feltétel valamilyen kártyajogosultság megléte (arany/platina), s a meglevő pontjaid be tudod számíttatni! ;)

Ha még valami nem világos, kérdezz! :R

Jó szerencsét!

(#6075) Mr.Csizmás válasza dedike (#6066) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Sok oka van....

Amúgy konkrétan Samu Galaxy 3 lenne, MédiaMánia S csomagban, 2 évre.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6076) dedike válasza Mr.Csizmás (#6075) üzenetére


dedike
addikt

Oké, rendben! :R

Teljesen új előfizetőnek fogsz számítani, ezt tudnod kell! A többit meg próbáld meg (kaució, egyéb papírok), ezt a részét nem tudom/ismerem!

(Teljesen maszek véleményem, hogy talán a webshopon keresztül egyszerűbb a dolog, bár ebben sem vagyok biztos. Ellenben, ha találsz olyan üzletet, ahol még nincs meg a heti/havi/adott készülék terv, vagy ahol szimpi vagy az ügyintézőnek, sokkal jobb helyzetben találhatod magad! ;) )

Jó szerencsét!

(#6077) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Hello!
A sony telómba van zenefelismerő funkció, és érdeklődnék, hogy ez percdij vagy mi alapján megy? vagy kinek jó, annak egy lekérés hány ft-ba kerül?

(#6078) Killing válasza Hurkafej (#6077) üzenetére


Killing
addikt

Ingyenes, én is használom, ha van net csomagod akkor ingyenes, egyébként az érvényes adatforgalmi díjak vonatkoznak rá. Olyan 60 ft. körül lehet ha jól emlékszem.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6079) kkrisi


kkrisi
senior tag

sziasztok!

Nekem volna egy kis internetes gondom, egy e52 készülékkel kapcsolatban!
Az történt h eddig nekem le volt tíltva az internet, mert 1x volt h egy szép 5számjegyű nem kevés számlát csinált a telefon ezáltal úgy bepöccentem, h az emberke nekem a t-nél még a h. pontokat is kitörölte, h még véletlenül SE! Namár most volt egy olyan lehetőség h vmi csomagot tettünk előfizumra vmi media cucc aza lényege h 500mb forgalmat 50ingyé sms-t és 10h mobiltv-t tartalmaz! Egész jó árban volt, készülékem mindet tudja így hát örömmel mondtam h menjen! Erre kolléga mondja h le van tílva a net...mondom tudok róla letíltattam erre h ahoz aktiválni kell a netet h tudjam használni....mondom tegyük azt! Úgy is volt! azt mondta h mostmár menni fog minden és boldogan hagytam el az üzletet! Egészen estig nem nyomkodtam a telefon este ki akartam próbálni, na de itt jött a gond! vmi hibát írt ki 1x h csomagadathiba: a csomag bla bla bla már nem emlékszem rá teljesen, de most mindig azt írja h a csatlakozás nem áll rendelkezés.... bementem hát másodjára/azaz ma/ h csináljanak már vele valamit...erre csak mondta h le volt tíltva a net mondom jó akkor aktiváljuk. Meg is volt, azt mondta "működni fog" jó... A t üzlet környékén még vmi oknál fogva ment, de mikor már kimentem az európarkból, onnantól kezdve már nem ment megintcsak! Kedvem már qrvára elment az egésztől jöttem haza és inkább it kérdezem meg tőletek, mert ezek gyökerek mindenhez értenek, de semmihez!

Tehát tudnátok nekem ebben segíteni? Én úgy veszem észre, h az lehet tán a baj h a h. pontokat kitörölte még anno az emberke...bár nem nem tudom!

Wap beállításokat próbáld meg.
Kapcsolat neve: T-Mobile WAP
Adatvivő: Csomagkapcsolt
Hozzáférési pont neve: wap
Felhasználónév: wap
Jelszókérés: nem
Jelszó: nincs
Azonosítás: Normál
Kezdőlap: http://www.t-zones.hu
H.férési pont használata: Megerősítés után

Opciók, További beállítások
Hálózattípus: IPv4
Telefon IP-címe: Automatikus
DNS-címek: Automatikus
Proxyszerver címe: 212.51.126.2
Proxy-port száma: 8080

Ezek vannak beállítva nekem!
Ha bemegyek a célokba akkor ezek vannak:
-Hozzáférési pont
-Internet: 2 h. pont
-Multim.üzenet: 1 h. pont
-Wap szolgált.-ok: 2 h. pont
-Intranet: - h. pont

a segítséget, megoldást előre is köszönöm!

(#6080) kali válasza kkrisi (#6079) üzenetére


kali
legenda

a hozzáférési pontokon belül nézd meg, hogy ott milyen hozzáférési pontok kapcsolatai vannak; web'n'walk, t-mobile net...stb?
alapon rossz helyre is szokta tenni, a wap részlegbe teszi a net hozzáférési pontot...stb!
ha a célokon kívül is van hozzáférési pont - a wap szokott kívül lenni -, akkor azt tedd a megfelelő helyre!
ha nincs megfelelő, vagy valami nem stimmel akkor innen kérd le a beállításokat; link
ha ott még ment, de később már nem, akkor az nem lehetséges, hogy te nyomkodtál el valamit?
a hozzáférési pontoknál beállítandó a fontossági sorrend, illetve a böngészőben pedig az, hogy melyik hozzáférési pontot használja, alapban a megadott sorrendet, vagy rákérdezzen!?!? a telcsi leírását sem lenne hátrány elolvasni, hogy miként működnek a hozzáférési pontok, és a böngésző milyen módon és sorrendben használja a hozzáférési pontokat...stb!

[ Szerkesztve ]

(#6081) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

láttam egy ilyen telefont: T-Mobile Vairy Touch II

kérdésem lenne, hogy erről hol találok valami infót, valami "belsőségesebbet" hogy milyen alapokon is nyugszik a ketyere, meghogy jó-e vagy sem :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#6082) club1 válasza zsolt19900 (#6081) üzenetére


club1
veterán

Ez egy hulladék kínai telefon, más néven ZTE G-N281. Egyébként egy kereső (pl. Google) sokat segíthet...

(#6083) Nordik


Nordik
őstag

A T-mobile oldalán a Galaxy 3 Dominos ára az webshopos ár vagy az üzletben is ennyibe kerül?

(#6084) kali válasza Nordik (#6083) üzenetére


kali
legenda

én a kiírásból úgy értelmezem, hogy üzletben 59990 ft, webshop útján pedig 56991 ft!

(#6085) sanzi89


sanzi89
addikt

Üdv.

2 éves szerződésem most jár le, és szeretnék telefont cserélni. Az ügyfélszolgálaton makogtak valami "kapcsolat hűség pontról", ami mint kiderült 1500 van nekem. Kb 30 perce bolyongok a My T-Mobile felületén, de sehol nem találom, hogy akkor ez most forintosítva mire is jó. Valakinek van ezzel kapcsolatban infója?

Köszi!

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#6086) sanzi89 válasza sanzi89 (#6085) üzenetére


sanzi89
addikt

Plusz ha ugyan erre az előfizetésre van Net meg KábelTV akkor ezekkel együtt nem lehet valami kedvezményfélét kicsikarni?

Köszi!

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#6087) tyaptyap


tyaptyap
csendes tag

Üdv!

Vettem 1 Dominó internet csomagot, működik is, de némely oldalakat nem tölt be teljesen. Ilyenkor mit kell csinálni?

¥ € $

(#6088) kali válasza sanzi89 (#6085) üzenetére


kali
legenda

ahány pont, annyi forint!

tyaptyap; ellenôrizni, és szükség esetén módosítani a beállításokat!

[ Szerkesztve ]

(#6089) sanzi89 válasza kali (#6088) üzenetére


sanzi89
addikt

Köszi. :D

Ezek szerint nem egy hatalmas engedmény ez a pontosdi. :DD

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#6090) kkrisi válasza kali (#6080) üzenetére


kkrisi
senior tag

köszi a segítséget, de bementem 3-ra a t-be h most már kezdjenek vele vmit mert krva ideges leszek:)) /úgy látszik erre hallgatnak:P/ az ügyfélszolgálattól egyből átírányítottak egy szervízeshez, elmnodtam neki is és milyen érdekes ő meg tudta nekem csinálni! Az volt a hiba, h ugye lett ez az új csomag téve az előfizura, és a kedves kollega vmit nem aktivált, h elérhető legyen számomra, meg mondta h hülyén akarta aktiválni azt a csomagot meg bla bla bla... Mind1 az a lényeg h most már jó, csak hát ezzel kellett volna kezdeni! Tudtam h nem a telefonnal van a gond, mert egy nokia 5310-be beleraktam és annál sem ment fel a netre...ebből én már levettem h itt nem a készülékkel lesz a gond hanem maga a kártyával!

(#6091) kali válasza kkrisi (#6090) üzenetére


kali
legenda

ok, csak te azt írtad, hogy ott még ment egy ideig, csak később (ismét) nem...

(#6092) kkrisi válasza kali (#6091) üzenetére


kkrisi
senior tag

igen mer aztán rájöttem h az wifi volt nem sima net! azért ment:))

(#6093) ZISTEN


ZISTEN
csendes tag

hali
T-mobile eco díjcsomagban vagyok és hallottam olyat hogy lehet korlátozni a lebeszélhető összeget.
havidijam 1850 max és pl. 2500ft ig ha szeretnék beszélni hogy lehetne korlátozni? állitólag ilyenkor ha eléri a 2500at akkor következő számlaérkezésig nem tudnék hivni.

[ Szerkesztve ]

(#6094) dedike válasza ZISTEN (#6093) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Te erre gondoltál, nem?! Mixdíjcsomag. Az ecoban nincs olyan funkció, amit említettél! :N

Jó szerencsét!

(#6095) tailor


tailor
őstag

Sziasztok!

Nincs valakinek tudomása arról, hogy érkezik-e a közeljövőben új Android-os készülék a T-hez? Számhordozást szeretnék véghezvinni hamarosan, de nincs szimpatikus darab a listában... Viszont maga a rendszer nagyon bejön.

Előre is köszönöm.

(#6096) tjb007 válasza tailor (#6095) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs, de még ha tudná is valaki akkor sem mondaná/mondhatná el :)
Szorgosan nézegesd ezt az oldalt, ha jön valami új telefon akkor itt értesülhetsz róla.

(#6097) tailor válasza tjb007 (#6096) üzenetére


tailor
őstag

Á, köszönöm! Ez hasznos lesz - remélem :) Ráállhatnának végre a Motorolák forgalmazására...

(#6098) dedike válasza tailor (#6097) üzenetére


dedike
addikt

Ez nekem is feltűnt. Valami miatt nem igazán szereti egymást a T és a Motorola... :(

Jó szerencsét!

(#6099) tailor válasza dedike (#6098) üzenetére


tailor
őstag

...sem a HTC. Ez van, függetleneket kell nézzek :(

(#6100) F-ECT$ válasza tailor (#6099) üzenetére


F-ECT$
titán

Jah, én is gondban voltam, hogy mit vegyek a nyáron. A gond az, hogy HTC pl kapható a Telenornál, de ott meg annyiért, mint függetlenül. Maradna a Voda, de annak meg nem volt nekem megfelelő díjcsomagja.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.