Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) werszomjas válasza rizso (#21000) üzenetére


werszomjas
őstag

Ja igen, gondolom csak akkor adják ki.

Ha esetleg családtag, akkor sem adják ki a számla másolatot?

üdv

(#21002) Nescafé


Nescafé
őstag

sziasztok
Van egy x pontom aranykártyás vagyok
Na már most ha beváltom a pontokat és még marad is egy kevés.
Net&Rollt akarom kipróbálni.
Attól még aranykártyás maradok?

 iPhone 15 Pro

(#21003) rizso válasza werszomjas (#21001) üzenetére


rizso
addikt

Passz, de szerintem nem. Vagy kell valami meghatalmazás, vagy esetleg személyi, de sok múlik az ügyintézőn is.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21004) club1 válasza rizso (#21003) üzenetére


club1
veterán

Az ügyintézőn nem múlhat semmi, hiszen kirúgják ha illetéktelennek ad ki információkat.

(#21005) Varszegig válasza n000rbi (#20991) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem tudom, én évek óta a felhőben tartom, telefonok jönnek, mennek, de a névjegyzékem mindig jön velem:) Közben szolgáltatót váltottam, microsimre költöztem, oszt egyik sem érdekelt:) Ráadásul ugyanez a névjegyzék a rendelkezésemre áll a tabon emailekre, a laptopon emeailekre, google drive megosztásokra stb. Ezért csodálkoztam a simen tárolt névjegyekre, mintha Velorexet láttam volna:)

Ha xperia-ra költözöl, akkor neked is ajánlom tedd fel a gmail fiókodba őket, aztán amint az első lépésekkel végzel a telefonon, ott lesznek a kontaktjaid.

[ Szerkesztve ]

(#21006) n000rbi válasza Varszegig (#21005) üzenetére


n000rbi
senior tag

Így tervezem, xperia témában már kiolvastam a zinternettet. :DDD

(#21007) rizso válasza club1 (#21004) üzenetére


rizso
addikt

Nem múlhatna. De tudjuk jól, hogy a gyakorlat más (gondolj csak a hitelbírálatra: van aki bemondásos alapon elfogad mindent, van aki minden igazolást/számlák/szükséges papírt kér).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21008) n000rbi válasza Varszegig (#21005) üzenetére


n000rbi
senior tag

Ja, a "Velorex"-re reagálva: az xperia lesz kb a 6. vagy 7. mobilom és már 30-on túl vagyok, szóval érted, nem nagyon követtem az eseményeket ebben a témában. :DDD

(#21009) Mexildos válasza Varszegig (#21005) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Milyen felhőben tartod a telefonszámokat és ahhoz tartozó összes adatot, hogy rögtön ha telefont cserélsz mondjuk Nokiáról Iphone-ra vagy arról Samura akkor minden telefonszám és egyéb rögtön 100%-os pontossággal oda kerül ahova annak kellene?

(#21010) Varszegig válasza Mexildos (#21009) üzenetére


Varszegig
veterán

gmail. Nokiám már nincs vagy 8 éve, iphone-om sosem volt, sosem lesz (de szerintem ott sem lehetetlen a gmail sync), a droidosok előtt Wave volt, ott is lehetett a gmailen.

(#21011) kutga válasza Mexildos (#21009) üzenetére


kutga
nagyúr

Gmailbe egyszer felszinkronizálod, és a Google Sync appal szinte az összes platformra le tudod szedni, és a legjobb, hogy oda-vissza működik a dolog, tehát bővíteni, törölni is nagyon kényelmes.

Én nem csak a kontaktokat, de a naptárat és a levelezést is így használom.

Let the Zone take me if I am.

(#21012) Varszegig válasza kutga (#21011) üzenetére


Varszegig
veterán

így van. sőt egy csomó app tud a gmail fiókodban adatokat tárolni ami szintén átjárható a platformok között.

(#21013) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

A HAMAROSAN KAPHATÓ KÉSZÜLÉKEK közé bekerült a Sony Xperia J! Lehet vigadni. :D

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#21014) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

dupla

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#21015) bozsozso válasza n000rbi (#20993) üzenetére


bozsozso
őstag

Nokiáról váltottam én is Xperia P-re. Az Xperia telefonokhoz tartozó PC Campanion korrektül segít a névjegyek átvételében, mind nokia mind másik telefonnál. Ezen nagyon meg is lepődtem amikor megvettem. Előre felkészültem a problémákra mentéseket csináltam a telefonkönyvemről mindenféle formátumban. Utólag kiderült feleslegesen aggódtam a Sony nagyon jól megoldotta ezért is gratula nekik na meg a telefonért is.

(#21016) bubi92


bubi92
őstag

ha nincs a díjcsomagomban feltüntetve, hogy mennyibe kerül külföldre küldeni sms-t akkor wtf? németországba szeretnék egyet küldeni. a fogadónak lesz valami költsége? nekem mennyibe kerül, ő is t-mobile-os?

[ Szerkesztve ]

(#21017) gergo0007 válasza bubi92 (#21016) üzenetére


gergo0007
tag

fogadónak ingyenes, mindegy hogy ő melyik szolgáltatóhoz tartozik.
az sms ált. drágább külföldre.

(#21018) blueye válasza bubi92 (#21016) üzenetére


blueye
veterán

Nézz itt körül!

(#21019) vgyuri válasza bubi92 (#21016) üzenetére


vgyuri
őstag

Ha magyar T-mobile-os száma van és Németországban tartózkodik, akkor neked annyiba kerül az sms, mintha itthon lenne, neki ingyenes az sms fogadása.

(#21020) szente


szente
addikt

Sziasztok!

Tesóm szeretne venni a T-nél Webshopban egy Xperia U-t, Like díjcsomaggal. Felhívta az ügyfélszolgálatot, hogy megkérdezze, ideiglenes diákkal mehet e a dolog. Az lett a beszélgetés vége, hogy nem tudja neten megrendelni, mert akkor nem tudja bemutatni a munkáltatói igazolást. :F Szerintem nem igazán volt a helyzet magaslatán az ügyintéző.

Nem igazán értjük, hogy azt minek kéne neki bemutatni, mert egyben szeretné kifizetni a telefont.
Tehát három kérdésem lenne:
Megtudja venni ideiglenes diákkal a telefont?
Kell hozzá munkáltatói igazolás, ha egyben szeretné kifizetni a telefon?
Meg tudja rendelni neten ezzel a díjcsomaggal?

Köszi! :R

(#21021) n000rbi válasza bozsozso (#21015) üzenetére


n000rbi
senior tag

Köszi az infót! :R 1-2 hét és meglesz az xperia p :)

(#21022) bubi92 válasza vgyuri (#21019) üzenetére


bubi92
őstag

köszönöm szépen. csak rá kellett gondolni drága barátnőmre, mire megkaptam a választ felhívott ő engem(keresztanyjáék fixen fizetnek, akármennyit beszélhet) szóval megoldódott!

(#21020) szente: amikor én vettem részletre, még akkor SEM kellett munkáltatói igazolás!

[ Szerkesztve ]

(#21023) 1430 válasza szente (#21020) üzenetére


1430
senior tag

Igen.
Nem.
Igen.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21024) szente válasza 1430 (#21023) üzenetére


szente
addikt

Köszi! :D

(#21025) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Sziasztok, várhatóak 1-2 hónapon belül új díjcsomagok?
Lejárt a médiamánia M csomagom, és gondolkozok a mozaik S csomagon, ezekben már nincs túlforgalmazás így elég lesz nekem az is, de ha mostanában lesz új vagy tarifaváltozás akkor azt megvárom.

(#21026) St3ven válasza Fr3eWar (#21025) üzenetére


St3ven
addikt

Nem kell megvarnod, atvaltod most Mozaik S-re, aztan ha esetleg kesobb lesz jobb tarifacsomag, atvaltasz arra.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21027) blueye válasza St3ven (#21026) üzenetére


blueye
veterán

Hacsak nem akar tarifahűséget vállalni...

[ Szerkesztve ]

(#21028) St3ven válasza blueye (#21027) üzenetére


St3ven
addikt

Ki akar? :DDD

Nem irta, hogy keszuleket is szeretne venni, csak tarifacsomag-valtasrol volt szo.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21029) Varszegig válasza Fr3eWar (#21025) üzenetére


Varszegig
veterán

Szerintem még mindig jobb a Mediamania, ha nem akarsz túlforgalmazást, akkor ott a Net&Roll limitbővítő opció. Épp a minap számolgattam, nem volt olyan hónap, hogy a Mozaikkal jobban jártam volna. Eleve magasabbak a perc, és sms díjai.

(#21030) Ati007


Ati007
őstag

várható a red-hez hasonló korlátlan csomag mostanában ?

(#21031) Fr3eWar válasza St3ven (#21026) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Jogos, valamiért az él bennem, hogy csomagváltásnál van hűség megint, és hogy mindig csak felfelé lehet csomagot módosítani :D

Olyan lehetőség van, hogy most váltok csomagot, és ha akarok a páromnak karácsonyra venni egy új telefont, akkor decemberben bebattyogok a T-be rábökök a mobilra amit kérek és mondom hogy azt adják oda kedvezménnyel, és aláírok nekik 1évet arra a csomagra amiben éppen vagyok (vagyis leszek)?

(#21029) Varszegig

Igen olcsóbb a médiamánia percdíja, de nem használom fel max az egyenleg felét, és úgy vagyok vele hogy inkább túlforgalmazok egy kisebb csomagot, mint feleslegesen fizetek egy nagyobbat. (akivel sokat beszélek az meg benne van a családicsomagban)

[ Szerkesztve ]

(#21032) St3ven válasza Fr3eWar (#21031) üzenetére


St3ven
addikt

Persze, hogy lehet, de meg akkor sem kotelezo. Eleg magara az elofizetesre huseget vallalni a kedvezmenyhez, en a tarifacsomagra meg sosem vallaltam, ki tudja, mi lesz 1 vagy 2 ev mulva, ennyi idore nem vallalok elore meg 3000 Ft/ho kiadast se.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21033) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

A Domino 5-ben van mobilinternet, hogy tudom ezt beállítani 6500 slide-ra?

Ezt már megtaláltam, de innen melyik oszlop kell nekem, GPRS WAP vagy GPRS NET?

Let the Zone take me if I am.

(#21034) kutga válasza kutga (#21033) üzenetére


kutga
nagyúr

MOD
WAP működik egyelőre.

Let the Zone take me if I am.

(#21035) Fr3eWar válasza St3ven (#21032) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Már megérte ismét kérdezni.
Köszönöm az információkat!

(#21036) blueye válasza St3ven (#21028) üzenetére


blueye
veterán

Ezek szerint Fr3eWar esetleg, de csak 2 hónap múlva. :DDD

(#21037) Gery1987 válasza Ati007 (#21030) üzenetére


Gery1987
őstag

Megnézted azt a Vodafone RED-et? A legolcsóbb díja is fixen 13.990/hó! És ezért dumálhatsz szabadon és küldhetsz SMS-t! Ha engem kérdezel ez baromira nem éri meg. Úgyhogy szerintem jobb ha a T erre nem reagál. Én havi 3.350-et használok fel. Bővel elég amire kell. Minek fizessek majd 4-szer annyit ha többet nem fogok telefonálni?

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#21038) 313313 válasza Gery1987 (#21037) üzenetére


313313
addikt

Ismerősöknek vodánál 15-20k környéki telefon számlájaik voltak, fix 13-al szerintem kibékülnének....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#21039) blueye válasza Gery1987 (#21037) üzenetére


blueye
veterán

Ezek szerint nem neked találták ki az ilyen típusú díjcsomagot, még jó hogy széles a választék. Hidd el hogy van akinek nagyon megéri... (különösen a külföldi opció miatt is), így jó lenne ha a t reagálna.

(#21040) St3ven válasza blueye (#21036) üzenetére


St3ven
addikt

Esetleg. :DDD De ha fogadni kéne, nagy pénzeket tennék arra, hogy az előző hsz-em után ő sem fog. :U

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21041) blueye válasza St3ven (#21040) üzenetére


blueye
veterán

En ertelek, meg soha nem vallaltam tarifahuseget, sot most sima husegem sincs mar 18 honapja.Hivogatnak is surun :)

(#21042) Ati007 válasza Gery1987 (#21037) üzenetére


Ati007
őstag

már bocs de nem azt kérdeztem neked megéri-e :( hanem hogy a T-nél is lesz-e valami ilyesmi korlátlan csomag :F

(#21043) St3ven válasza blueye (#21041) üzenetére


St3ven
addikt

Hehe. :DD Én decembertől leszek így, és eszem ágában sincs újrakötni az előfizetői hűséget. :N Most vettem nyáron dominóban (25% webshop kedvezménnyel) új telót, aminek minimum 2 évig bírnia kell, vagy ha nem, ott az egyéves, mindig megbízható, kártyafüggetlen Nokia X3 Touch&Type-om.

Sőt, már most a dominós tarifacsomagokat nézegetem, mert igazából én csak sms-t küldök, egy perc hívást sem indítok a T-n keresztül, hanem a MobileVoip appal nyomom, 7 Ft-os percdíjjal. :U

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21044) blueye válasza St3ven (#21043) üzenetére


blueye
veterán

SMSt? Évek óta nem írok csak ha nagyon kell -> régen WapSMS, most Viber, Whatsapp...

(#21045) offer199


offer199
csendes tag

Sziasztok
T-mobile mozaik xs díjcsomagnál túl lehet lépni a 3200ft-os havidíjat és akkor nagyobb számlát küldenek ki, vagy a 3200ftnál többet nem tudok lebeszélni?

(#21046) club1 válasza offer199 (#21045) üzenetére


club1
veterán

Hogyne lehetne túllépni. Ez nem prepaid csomag...

(#21047) blueye válasza offer199 (#21045) üzenetére


blueye
veterán

Téves.

[ Szerkesztve ]

(#21048) djculture válasza blueye (#21041) üzenetére


djculture
félisten

Nem is csoda miközben ott tartunk hogy a telefon árak vicc kategória.
Heti móka volt, egyik isminek kellett venni asha 300-at, 2 év hűséggel t-mobilemál 26 010 Ft.
Mondom hagyjuk 2 éves garival lehet kapni kártyafüggetlenül 25000ft ért ezer darab gsm boltba. Az is lett a vége meg lett véve kártyafüggetlenül, a megmaradt dominókártya bepattant bele és ennyi.
Ilyen árakkal nem nagyon akar a t-mobile telefont eladni az látszik.

[ Szerkesztve ]

(#21049) RM1


RM1
aktív tag

Sziasztok! Tavaly lejárt az előfizetésem, amit újonnan kötöttem 3 éve. Egy darabig aranykártyás voltam, de valamiért megvonták, gondolom nem volt elég pontom. (Amit nem értek, hiszen nettó 60 pontnak minden hónapban meg kellett volna lennie a tmobile pontgyűjtésre vonatkozó információi alapján. Végül is mindegy, most nem ez a kérdésem.)
A lényeg, hogy nem vagyok aranykártyás, de szeretnék új telefont venni a mostani számom megtartásával. A webshop-on keresztül érdekes módon ha készülékváltásra megyek, kicsivel az 'új előfizetéses' listaárnál drágábbak a készülékek, továbbá nincs kamatmentes részlet lehetőség sem. Tehát akkor jobb áron, ill. részletre csak úgy tudok telefont venni, ha új előfizetést kötök?

(#21050) BéHGT válasza RM1 (#21049) üzenetére


BéHGT
senior tag

Nem cél az ügyfélmegtartás, látod. Újakat akarnak hozni, de mit érnek vele, ha jön új, a régi meg elmegy, pont ilyenek miatt...
Apámnak nincsen hűsége vagy 4-5 éve, Őt nem érdekli a telefon, tudjon beszélni rajta, és ennyi. Folyamatosan aranykártyás, hívogatják Őt rendesen, de rendszerint elhajtja őket... :DDD :DDD De a MyT-be elég jó árakat kínál! Nem tudom, hogy miért nem akarnak megtartani egy 2-3 éve ott lévő ügyfelet. Tényleg vagy új kell, vagy aki nagyon régóta ott van.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.