Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) dedike válasza 1430 (#6150) üzenetére


dedike
addikt

Na. Aztán ezt miért kellett titkolnod eddig? ;] :P

(Hiába okoskodunk mi itt...már kezdtem magam hülyének érezni... :B )

Jó szerencsét!

(#6152) Nordik válasza 1430 (#6150) üzenetére


Nordik
őstag

Másnak azt mondták itt, hogy 12 hónapnak kell eltelnie IPhonenál a készülékváltáshoz. Ha nekem csak novemberbe lesz 1 éves az előfizetésem akkor nem is esek bele ebbe a készülékváltásos "akcióba"? Tehát csak október 31.-ig van lehetőség előrehozott készülékváltásra és ezután csak 18 hónap után?

Nekem nincsen tarifacsomagra vállalt hűségem, akkor kötbért se kellene fizetnem?

[ Szerkesztve ]

(#6153) guest666


guest666
aktív tag

Készülékváltással szeretnék Galaxy S-t vásárolni. Nemsokára lesz 3 éve, hogy 2 éves hűségnyilatkozatot kötöttem, adnak valami plusz kedvezményt ha megvárom a 3 évet, vagy ugyanannyi lesz?

(#6154) F-ECT$ válasza guest666 (#6153) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem adnak, ugyanannyi lesz.

Dive ever, work never.

(#6155) atila4


atila4
senior tag

Ha már csak fél év van vissza egy előfizetésből, akkor mennyi kötbért kell fizetni a felbontásért? Vagy egyáltalán az számít mennyi van hátra?
Előre is kösz a választ!

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#6156) manchester85


manchester85
addikt

Sziasztok!

Korábban kérdeztem itt azzal kapcsolatosan, hogy ha 1,5 év elteltével alá akarok írni újabb 2 év előfizetést ikon 200 csomagban, készülékvásárlással, akkor miért kell kötbért fizetnem. Ugyanis ezt mondta az üf-es, illetve itt is páran. Azt mondjátok már meg, hogy akkor EZ mi? Biztos, hogy nem fizetett kötbért.

i6 Silver

(#6157) dedike válasza manchester85 (#6156) üzenetére


dedike
addikt

Olvass vissza hat hozzászólást, 1430 részletesen leírta mi a titok nyitja! ;)

Jó szerencsét!

(#6158) SPF


SPF
senior tag

Nokia C6 hogy-hogy ilyen olcsó áron került be a kínálatba?

(#6159) dedike válasza SPF (#6158) üzenetére


dedike
addikt

Olcsón? :Y
Hát mennyit kérjenek érte? ;]

Jó szerencsét!

(#6160) tjb007 válasza SPF (#6158) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hát ha ez neked olcsó ..... ;]
Az tény, hogy a szokásosnál egy kicsit jobban sikerült belőni az árat (általában a Dominós ár annyi szokott lenni mint a független verzió ára vagy még több.).

(#6161) SPF válasza tjb007 (#6160) üzenetére


SPF
senior tag

2 évvel 50 ezer, én 70-80-ra számítottam.

(#6162) tjb007 válasza SPF (#6161) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ahhoz már tényleg pofa kéne mivel a gyári független C6-00 kerül 78eFt -ba.

(#6163) Nordik válasza Nordik (#6152) üzenetére


Nordik
őstag

Erre valaki? :U

(#6164) guest666


guest666
aktív tag

Régi telót már a Vodánál is beszámítják 10 ezer Ft-ért (Telenornál már régebben megy az akció), kérdésem hogy a T-Moblinál nem lépnek valami hasonlót mostanában ?

(#6165) tjb007 válasza guest666 (#6164) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha az elmúlt 10 évben nem volt ilyen akkor 99%, hogy ezután sem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#6166) guest666 válasza tjb007 (#6165) üzenetére


guest666
aktív tag

én úgy emlékszem hogy volt, csak nem reklámozták, de ott volt a webshopos készülékvásárlós opciókban. Kb. 3 éve :)

(#6167) dedike válasza tjb007 (#6165) üzenetére


dedike
addikt

Legutóbb tavaly december elején volt ilyen akció a T-nél, igaz csak a Webshopban! ;)

nordik:

A kérdésed felett kettővel volt 1430 kimerítő válasza! :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6168) kali válasza tjb007 (#6165) üzenetére


kali
legenda

volt ilyen már régebben is, anno (2007) így vettem egy n95 telcsit!

[ Szerkesztve ]

(#6169) tjb007 válasza dedike (#6167) üzenetére


tjb007
nagyúr

OK, erről nem tudtam mert én is abba a 90% -ba tartozom aki nem használja a webshopot :)
Onnantól, hogy csak a webshopban volt ez az akció -ami ráadásul agyonreklámozva sem volt- nem nagyon lehet összehasonlítani a másik két szolgáltatóéval (főleg, hogy minden évben van náluk ilyen).

(#6170) dedike válasza tjb007 (#6169) üzenetére


dedike
addikt

Mondjuk agyon ők sem reklámozzák a mostani akcióikat! :N

(Miért nem használod? :U )

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6171) tjb007 válasza dedike (#6170) üzenetére


tjb007
nagyúr

Most lehet, hogy nem de több Voda és Telenor hozdbearégimobilodésmibeszámítjuk reklámot láttam már mint T-Mobile -osat (konkrétan én még egyet sem).

Azért nem használom mert:
1. Nem tudom használni az előfizetésem miatt.
2. Jobban szeretek mindent személyesen intézni, ha telefont veszek akkor előtte szeretem megtapogatni, kipróbálni.

(#6172) Z0C! válasza tjb007 (#6171) üzenetére


Z0C!
őstag

elmész boltba, megtapogatod, hazamész megrendeled. :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#6173) tjb007 válasza Z0C! (#6172) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azért nem használom mert:
1. Nem tudom használni az előfizetésem miatt.

[ Szerkesztve ]

(#6174) dedike válasza tjb007 (#6171) üzenetére


dedike
addikt

Értem. Mondjuk az első pont elég húzós ok... :K

(Én általában kiválaszt, megrendel, három-négy napig kipróbál. Aztán ha tetszik marad, ha nem, megy vissza! ;] )

Jó szerencsét!

(#6175) Nordik


Nordik
őstag

Na megkérdeztem, hogy milyen lehetőségem lenne megvásárolni a jelenlegi előfizetésemre az IPhone 4-et.

60ezer Ft kötbért kellene megfizetnem ha újabb 2 évet alá akarok írni. Nem vállaltam hűséget a díjcsomagra és 1 év van hátra az előfizetés lejártáig. IPhone 3GS lett vásárolva vele.

Sose értettem ennek a logikáját, hogy miért nem jó nekik az ha még 2 évre aláírok, még drágább csomagban...

Így csak új előfizetésre van értelme megvenni, de kinek van kedve megint 2 évre leszerződni velük, 1 éves hűségnyilatkozattal pedig azért már drágább.

(#6176) kali válasza tjb007 (#6171) üzenetére


kali
legenda

pedig a t is (n)agyon reklámozta anno!
én is inkább a személyes vásárlás híve vagyok, főként mert ha kipattan a fejemből a vásárlás, akkor azonnal de máris kell a telcsi, nem másnapra kiszállítva, de a webshop annyiban jobb, hogy 8 napon belül hiba nélkül is visszadobható a telcsi, csak mert nem tetszik, továbbá ott vannak más kedvezmények is (120 díjmentes perc hálózaton belül, vagy 100 díjmentes sms és 50 díjmentes mms), valamint némileg olcsóbb az ár is!

[ Szerkesztve ]

(#6177) dedike


dedike
addikt

Mától kapható a Samsung Omnia 7 a T-nél! :R

..és persze elsőként... ;]

Jó szerencsét!

(#6178) guest666 válasza dedike (#6177) üzenetére


guest666
aktív tag

hoppá ! és olcsóbb, mint a Galaxy S. ki hitte volna...
most már aztán tényleg nemtudom mit vegyek

(#6179) tjb007 válasza guest666 (#6178) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha olvastad a WP7 cikket akkor egyértelmű, hogy melyiket nem fogod megvenni.

(#6180) perempe


perempe
addikt

Ajándékba kapott Samsung SGH-x495 telefont használok. Városban (Eger) minden oké, de pl. Felsőtárkányban ha 200m-t megyek a táblától, akkor már nincs térerő. Szilvásváradon egyáltalán nincs. Szolgáltató a hibás?

Természetjáráshoz kellene (főleg a Bükki Nemzeti Parkon belül), nem akarok pl. Istállóskőn maradni, ha vmi gond van.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6181) tjb007 válasza perempe (#6180) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem hinném, hogy ez a telefon egyik egyedi, különleges funkciója lenne :)

(#6182) perempe válasza tjb007 (#6181) üzenetére


perempe
addikt

A Samsung amerikai t-mobilos készülék, és szerintem nem is olyan érzékeny, mint egy 3 éves, olcsó Nokia.

Akkor lettem ideges, amikor a vodás, hetvenes nyanyáknak volt térerejük a Szalajka-völgyben, és telefonáltak.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6183) guest666 válasza tjb007 (#6179) üzenetére


guest666
aktív tag

miért ?

(#6184) tjb007 válasza guest666 (#6183) üzenetére


tjb007
nagyúr

* No system-wide file manager
* No Bluetooth file transfers
* No USB mass storage mode
* Limited third-party apps availability
* No Flash or Silverlight support in the browser
* Too dependent on Zune software for file management and syncing
* No video calls
* New ringtones available only through the Marketplace
* Music player lacks equalizer presets
* No multitasking
* No copy/paste
* No DivX/XviD video support (automatic transcoding provided by Zune software)
* No sign of free Bing maps Navigation so far
* No internet tethering support

Szép meg minden a WP7 csak éppen dugig van hibákkal és hiányosságokkal.

(#6185) Nordik


Nordik
őstag

Kapok SMS-t arról ha My T-Mobileba aktiválok egy netcsomagot? Jelen esetben Net 500.

Ilyenkor időarányosan számláznak, tehát fizetek kb. 500-1000 Ft között erre a hónapra és ha jól számoltam akkor 160MB-ot netezhetek el? Ilyenkor kapok értesítést ha a közelbe járok vagy ez csak teljes hónapnál működik?

Egyébként a forgalomról szóló SMS értesítést aktiválni kell valahol vagy ez alap? Illetve hol kérdezhetem le a hátralévő forgalmat? Vagy erre nincs lehetőség?

(#6186) dedike válasza Nordik (#6185) üzenetére


dedike
addikt

Adatforgalmi értesítő

Olvass:

2.6. Mobilinternet díjcsomagok működésére vonatkozó további feltételek.
A számlázás alapját az igénybe vett adatdíjcsomag határozza meg.
A forgalmi díjak egységesen minden díjcsomag esetében (a ZöldZóna díjcsomag esetében területtől függetlenül) a havi díjba foglalt felhasználható
mennyiség fölötti forgalomra vonatkoznak. A forgalmi díjak és a bennefoglalt forgalom mérése 10 kB-os egységekben történik. Minden megkezdett
egység díjköteles. A belépési, a havi előfizetési és a forgalmi díjak utólag esedékesek.
A havi díj - a GPRS WAP és WAP Plusz csomagok kivételével, ahol teljes hónapra fizetendő függetlenül attól, hogy hány napig volt aktív a szolgáltatás az
adott hónapban – az összes Net és Mobilinternet díjcsomag esetében időarányosan alakul, attól függően, hogy hány napig volt aktív a szolgáltatás az
adott hónapban, ugyanez vonatkozik a felhasználható forgalom mértékére is. A RelaxNet adatdíjcsomagok esetében a havi előfizetési díj időarányosan
alakul, attól függően, hogy hány napig volt aktív a szolgáltatás az adott hónapban, a felhasználható forgalom mértéke nem időarányos.
A havi előfizetési díj Mix termék esetén a Net 40 MB, Net 100 MB, Net 500 MB, RelaxNet M, RelaxNet L, RelaxNet XL,csomagokban, és a lezárt Net 30,
Net 80, Net 3GB, Net 5GB, Net 8GB, Net 15GB csomagokban, a szolgáltatás igénybevételének első hónapjában a használat első napjától a hónap utolsó
napjáig időarányosan számítódik, míg a használat további hónapjaiban minden megkezdett hónapra a teljes havi előfizetési díj fizetendő. A Relax Net
adatdíjcsomagok kivételével ugyanez vonatkozik a felhasználható forgalom mértékére is.
A GPRS WAP, GPRS WAP Plusz és a Net Start, Net 30, Net 50, Net 80, Net 3 GB, Net 5 GB, Net 8 GB, Net 15 GB, Net 40 MB, Net 100 MB, Net 500 MB,
RelaxNet M, RelaxNet L, RelaxNet XL, GPRS Net, Net Plusz és NapiNet adatdíjcsomagok közül egyszerre csak egy csomag lehet aktív, - a készülékek
APN beállításától függetlenül - ezen adatdíjcsomagokkal egyaránt elérhetőek a WAP tartalmak és az Internet.
A MédiaMánia és a T-Mobile ikon díjcsomagokhoz nem vehető igénybe a Net 30, Net 40, Net 50, Net 80, Net 100, Net 500, Net One, Napi Net, Net 40
MB, Net 100 MB és a Net 500 MB adatdíjcsomag.
A RelaxNet adatdíjcsomagokban garantált le- és feltöltési sebességgel igénybevehető adatforgalom a hónap egyedileg meghatározott fordulónapjától
a következő hónap azonos napjáig használható fel. A fordulónap a Szolgáltató által objektív módon kijelölt nap. A fordulónapról Szolgáltató írásban
tájékoztatja Előfizetőt.
A mobilinternet csomagokhoz kapcsolódóan mobiltelefon-szolgáltatás is igénybe vehető, a beszélgetési díj minden belföldi hálózaton belüli, vezetékes
és más mobil előfizetői irányban és minden időszakban 123 Ft/perc. Minden egyéb szolgáltatás díja a Partner 1 díjcsomagra érvényes díjakkal egyezik
meg. A forgalmi díjak mérése másodperces egységekben történik, a 30 másodperces vagy annál rövidebb hívások esetében 30 másodperc díját kell
fizetni, minden megkezdett egység – tehát a hívások első három másodperce is - díjköteles. Az internet forgalmi díjat a Bennefoglalt Net vagy GPRS Net
szolgáltatás díjai szerint számlázzuk
A Külföldön történő adatforgalmazás díjai eltérnek a belföldi díjaktól, így kérjük, hogy külföldre utazás előtt tájékozódjon a 7.–es pont alatt található
adatroaming díjakról. A díjcsomagokban foglalt forgalom belföldön használható fel.

Jó szerencsét!

(#6187) trohak


trohak
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Dominó kártyám, szóval feltöltőkártyás. Ha ezt én a netes ügyfélszolgálaton át akarom váltani havidíjas előfizetésre készülékváltás nélkül, akkor is van hűségnyilatkozat?(Iletve van valamennyi költsége? Már egyszer átléptem sima dominóból dominóra nap díjcsomagba, akkor ingyen volt de kártyásról számlásra biztos pénzbe kerül vagy nem?)

[ Szerkesztve ]

(#6188) guest666 válasza trohak (#6187) üzenetére


guest666
aktív tag

szeintem ingyenes, hűségnyilatkozat sincs, de hívd fel a 1430-at, ott megmondják

(#6189) dedike válasza trohak (#6187) üzenetére


dedike
addikt

Tessék, olvass! ;)

Jó szerencsét!

(#6190) perempe válasza perempe (#6182) üzenetére


perempe
addikt

Ma Bélapátfalván nem volt térerő a Samsung SGH-x495-vel, míg a kis Nokia működött.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6191) tjb007 válasza perempe (#6190) üzenetére


tjb007
nagyúr

A legegyszerűbb ha megnézeted egy GSM szervizben de van ennél még egyszerűbb, az ha veszel helyette egy új telefont :)

(#6192) trohak válasza dedike (#6189) üzenetére


trohak
csendes tag

Köszönöm a választ!

Azt nem tudod kell hűségnyilatkozatot kötni hogy átválthassam dominóról előfizetésre?
Illetve nem hiszem hogy belefogok azt hittem ennél egyszerűbb. De ugye betelefonálok várjak 2hetet majd utána ki tudja mennyi idő múlva küldenek egy új kártyát amit be kell regisztrálni. De mi van ha én 1-2hónap után meggondolom magam és vissza akarom váltani dominóra?

(#6193) tjb007 válasza trohak (#6192) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha nem tudod eldönteni, hogy mit akarsz akkor inkább ne válts mert visszaváltani Dominóra már nem tudsz (tudsz csak ehhez új SIM kártyát kell vásárolnod amihez új számot kapsz) miután előfizetéses lettél.

(#6194) trohak válasza tjb007 (#6193) üzenetére


trohak
csendes tag

Hát ha nem lenne hűségnyilatkozat és tegyük fel 2hónap múlva visszaválthatnám dominóra akkor nem tétováznék azonnal átváltanám előfizetésesre.
De ezt nem is tudtam hogy nem lehet dominóra visszaváltani, akkor ha lemondom a hűségnyilatkozat nélküli előfizetést a kártyával mi lesz? Annyi lesz neki? Hát azt tényleg nem szeretném mert ez jó számjegyekből áll.

(#6195) tjb007 válasza trohak (#6194) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha lemondod akkor a kártyád és vele együtt a számod is elveszik.
Hívd fel a +36-30/930-30-30 -as díjmentesen hívható számot, itt további információkat kaphatsz a váltással kapcsolatban.

(#6196) trohak válasza tjb007 (#6195) üzenetére


trohak
csendes tag

Köszönöm! ;)

(#6197) dedike válasza trohak (#6196) üzenetére


dedike
addikt

Ezt azért olvasd át, nem feltétlen kell az a hűség, ha váltasz! ;)

Jó szerencsét!

(#6198) trohak válasza dedike (#6197) üzenetére


trohak
csendes tag

Köszönöm! Ez hasznos volt ;)
és ebből az is kiderül hogy esetleg vissza is lehet váltani az előfizetést dominóra ;)
Még egyszer Köszi! ;)

(#6199) dedike válasza trohak (#6198) üzenetére


dedike
addikt

Igazán nincs mit! :R ;)

Illetve 1430at illeti a dicséret és köszönet, ő szedte össze ezeket az infókat! :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6200) Zolás


Zolás
addikt

Üdv urak egy Tmobilos kérdésem lenne.
Szeretnék venni egy Samsung telót[link] Samsung Galaxy S.
Ugy tudnám a legolcsóbban elhozni ha 2évre előfizetek a MédiámaniaXL csomagra. Ez igy tiszta.
Azt leirják hogy 100%ban leforgalmazható. Azt viszont nem hogy mennyivel számolja a perceket ha hivok valakit amig tart az összeg.
Tehát a kérdésem az lenne hogy amig tart az előfizetés leforgalmazható összege addig mennyivel számoljak percenként?
Ha lehetne kisebb csomaggal is olcsón elhozni akkor nem vennék XL-t de sajna csak abban adják akciósan.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.