Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) MK VII válasza SUPREME7 (#69000) üzenetére


MK VII
veterán

Miért tennének különbséget?
Ha megveszel egy mobilt náluk és használod fél évig aztán beviszed függetleníteni hozzájuk akkor az is használt készülék..
Nincs szerintem különbség, hogy használtan veszed náluk vagy újan.. Trékomos aztán kész..

(#69002) SUPREME7 válasza MK VII (#69001) üzenetére


SUPREME7
őstag

:R

(#69003) dedike válasza SUPREME7 (#69000) üzenetére


dedike
addikt

Ezeknél nem kell várni, az előbb írták mivel itt nem írsz alá hűséget. Gondolom én...

Jó szerencsét!

(#69004) hroberto válasza kali (#68989) üzenetére


hroberto
veterán

Sajnos a Mytelekom sem enged ezzel a telefonszámmal.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#69005) SUPREME7 válasza dedike (#69003) üzenetére


SUPREME7
őstag

És mennyi ennek az átfutása? Besétálok, megígénylem, és mikor lesz belőle valami? Valaki függetlenített már így?

(#69006) #33253120


#33253120
törölt tag

Üdv. Van most valmi mobilnet akció?
Mozaik XS a csomagom, 200mega után lassít. Most járok a lassítási fázis felénél, és egyszer csak megtàltosodott a net.
Nézem a Speedtestet, 65/24 az LTE sebessége.
Nézem a Telekom appot, még van 568mega adatforgalmam. A 200-ból.
Nézem a rendelt szolgáltatásokat, semmi extra adatopció nincs megrendelve.
Ilyenkor mi van?

(#69007) MittuDomain_ válasza #33253120 (#69006) üzenetére


MittuDomain_
őstag

öröm-bódottá :DDD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#69008) dedike válasza SUPREME7 (#69005) üzenetére


dedike
addikt

Nem ismerem a folyamatot. Gondolom jelzed a szándékot valamilyen formában, aztán a pénz kifizetése után odaadják a kódot. De ezt majd megerősíti vagy megcáfolja talán valami, aki jártasabb a témában.

Jó szerencsét!

(#69009) #33253120 válasza MittuDomain_ (#69007) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kabbe.... :)

(#69010) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Sziasztok, rendeltem egy meglepetésnek szánt LG Leon 4G-t a Telekomtól 23e Ft-ért, de akinek szántam közbe vett egy másik telefont, így felesleges, 3-4 nap telt el, vissza tudom küldeni esetleg a 14 napos határidőn belül? Minden bontatlan Domino kártya is Ha igen, hol kezdjem, írjak mailt? Vagy kérjek futárt, esetleg telefonáljak? Köszönöm ha valaki válaszol előre is.

(#69011) kali válasza dedike (#69008) üzenetére


kali
legenda

a telefon gyártójának/típusának a függvénye is, hogy miként és milyen gyorsan adott a kód, netán más módon kell kivitelezni, mint például a iphone esetén a kapcsolódó feldolgozás után itunes és netes elérés kell hozzá.

tsigalko87; szia, itt találod a kapcsolódó leírást; link, az 5. pontban a lényeg, a visszáru nyomtatvány hivatkozása is adott.

[ Szerkesztve ]

(#69012) Vangelis válasza kali (#68989) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ilyen oldalakat???

Ezek legalább nem hazdunak össze vissza... Nem értelek.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#69013) South Velen válasza Vangelis (#69012) üzenetére


South Velen
addikt

+1

(#69014) balint82 válasza dashed (#68993) üzenetére


balint82
senior tag

Ezeket ti hogy talaljatok meg,egész nap nézem és soha semmi update?!$%&* :)

Tudja valaki,hogy ez milyen konfig?

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#69015) kali válasza Vangelis (#69012) üzenetére


kali
legenda

igen, ilyen oldalakat, mert ott is csak a ferdítés megy általában...
elolvastam most a kedvedért, hogy konkrétumot tudjak írni; képmutatónak titulálják a szolgáltatót az alapján, hogy néhány szélsőséges és meglehetősen kevés tagot számláló szekcióban vizsgálták a férfi/nő arányt, mint például az igazgatóság, felügyelő bizottság, vagy audit bizottság.
biztos kaptak/szerezhettek volna sok más területről is kapcsolódó infót, vagy esetlegesen meg is történt, de mivel sok más szekcióban jelentősen más az arány, úgy nem lehetne ilyen mondvacsinált hírértéket erőltetni, ha azt is publikálják, ezért azok nem fontosak számukra, de így annyit is ér a hír...

[ Szerkesztve ]

(#69016) #TOTTI válasza kali (#69011) üzenetére


#TOTTI
őstag

Köszi.

(#69017) Vangelis válasza kali (#69015) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát pont fordítva :)
De így vannak beetetve az emberek :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#69018) kali válasza Vangelis (#69017) üzenetére


kali
legenda

pont nem fordítva, de így eteti egy ideje a média az embereket, kiforgatva és feláldozva a tényeket, a valóságot...stb. a hírérték oltárán...
azt gondolom, hogy ha a egy szolgáltatónál/cégnél kellően magas arányú összességében a női dolgozók száma, ráadásul magasabb beosztásokban is, akkor azt nem lehet a kapcsolódó témában képmutatónak titulálni, aki pedig kiemel néhány olyan szélsőséges szekciót az összes közül, ahol épp nem és azzal próbálja szemléltetni az igazát, az kiforgatja a valóságot, illetve nem azt mutatja be.

[ Szerkesztve ]

(#69019) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Webshopos rendeléssel kapcsolatban lenne kérdésem.

Ugye ha van a webshopban, akkor két dolgot ír, vagy hogy 1-2 napon belül kiszállítjuk, vagy akár azonnali átvétel xy db helyen.
Az első verzió világos, de mi van akkor, ha egy adott készüléknél nincs ott, hogy kiszállítják akár 1-2 napon belül, hanem csak az van, hogy azonnal akár 23 üzletben.

Jól gondolom-e, hogy ez azt jelenti, hogy ez az adott üzletek készlete, de én hiába rendelném meg online, egy másik üzletben történő átvétellel, oda nem szállítják át? (Abban a megyében, ahol lakok, nincs üzlet, ahol készleten lenne.) Szóval a kérdés, hogy ha megveszem online, és átvételnek bejelölöm azt az üzletet, ami a lakóhelyemen van, de ott a ws szerint nincs készleten, akkor átviszik-e oda, és meg tudom-e venni.

(#69020) kali válasza lugosi (#69019) üzenetére


kali
legenda

jól gondolod, de ahogy nézem, a rendszer fel sem kínálja átvételi helynek azt az üzletet, ahol aktuálisan nincs készleten.

[ Szerkesztve ]

(#69021) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Valaki segítsen légy szíves...
Elrontottam 3x a PIN kódom. Meg lett a kártya PUK1 kódja, beírtam, helyesen. Utána kéri hogy adjam meg a kívánt PIN kódot. Próbáltam a régivel, amit elrontottam, nem jó. Próbáltam PIN1, PIN2 kóddal, egyik sem jó. Próbáltam random 4 számmal, úgy sem jó. Jelenleg 5 lehetőségem van, utána tiltva végleg a kártya. Mit, hogy csináljak?

(#69022) ForRedGlory válasza #04441088 (#69021) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tedd másik telefonba a SIM kártyát és úgy próbáld meg. Menni fog.

(#69023) #04441088 válasza ForRedGlory (#69022) üzenetére


#04441088
törölt tag

Próbáltam. Ott meg azt írja hogy hibás PUK.
Holnap bemegyek T-hez. Azt hiszem 500 Ft-ért kiadják a PUK-ot. Akkor már csak jó lesz...
2 lehetőségem maradt már csak a 10-ből, nem próbálkozok többet. Pedig a SIM-en pont ugyan az a számsor van, mint alul a vonalkódnál, de mindegy. :)

(#69024) kali válasza #04441088 (#69023) üzenetére


kali
legenda

szia,

a my telekom felületen lekérdezhető díjmentesen a puk kód.

(#69025) #04441088 válasza kali (#69024) üzenetére


#04441088
törölt tag

Es ott hogyan?
Csak mert belepni se tudok. Telefonszammal tudnek, de ha kerek uj jelszot mindig azt írja hogy nem letezo felhasznalo...

Más: arany hetvegere valaki tudja már biztosra az akciokat?

[ Szerkesztve ]

(#69026) kali válasza #04441088 (#69025) üzenetére


kali
legenda

adott hozzá opció;

my telekom puk kód

próbáld meg telefonról az önkiszolgáló ügyfélszolgálaton; *111# -> hívás indítása -> 1 (továbblépés) -> 2 (szolgáltatások és biztonság) -> 4 (tiltás és biztonság) -> 2 (biztonság) -> 2 (puk kód lekérdezése)

(#69027) kali válasza kali (#69026) üzenetére


kali
legenda

jut eszembe, hogy másik készülékről/sim kártyával - ha a saját nem működik - a második lépés a 8-as gomb; belépés másik számmal

(#69028) 313313


313313
addikt

Úgy tűnik a Microsoft 640 nem fogyott eléggé, ma is az akciós...
Holnap ez lesz 3.392ft-ért...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#69029) glaci válasza #04441088 (#69021) üzenetére


glaci
őstag

Szia!

Ha beírtad a PUK kódot és kéri hogy írd be a kívánt PIN kódot, akkor már jó helyen vagy (voltál).
Kitalálod, hogy mit szeretnél új kódnak, beírod kétszer és onnantól az lesz majd az új PIN kódod!
Szóval igazából nem is értem, hogy mi a problémád ...
Szerintem Te nem ugyanazt írtad be a 2 alkalommal, amikor bekéri (az elírás kiszűrése miatt kéri 2 alkalommal) azért futott sikertelenre.
Szóval: PUK + 2 * új PIN és örül!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#69030) lugosi válasza 313313 (#69028) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem emlékszem hogy régebben valaha is előfordult volna, hogy valami újra bekerült a kalendárium akcióba.
Holnap meg egy memóriakártya lesz? Hát idén tényleg nem csúcs akciók mennek.

(#69031) Gedeon31 válasza Vangelis (#68988) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem tudom Ákos hány éves, de már biztos nem harmincas.

(#69032) balint82 válasza Gedeon31 (#69031) üzenetére


balint82
senior tag

:DD

Google Pixel 4a

(#69033) MK VII válasza 313313 (#69028) üzenetére


MK VII
veterán

Az ám a nagy akció... :)
Most rendeltem 1300ft+postárét ugyan ilyen memória kártyát.. :) Náluk meg akciósan 4490ft??? WTF? :D

(#69034) balint82 válasza MK VII (#69033) üzenetére


balint82
senior tag

Kb.3400 Huf lesz az ára holnap.
Class10es 16gb Sandisket hol kapsz te annyiért,amit írtál?Én is most akarok venni...

Google Pixel 4a

(#69035) Zeki


Zeki
nagyúr

Üdv!

Létezhet hogy a nyáron a telekomtól "használtan" vett Iphone 5c letiltódott? Vagy csak elromlott?

Ma délelőtt még tudott telefonálni a feleségem, aztán egyszercsak valami gebasz lett. Telefonálni nem engedte, kikapcsolni sem tudja, ki sem csörög, mert hálózaton sincs a telefon.
Ez most mi a franc?

(#69036) KZP válasza balint82 (#69034) üzenetére


KZP
őstag

Itt érdemes nézelődni. :)

(#69037) hroberto válasza Zeki (#69035) üzenetére


hroberto
veterán

Valószínűleg letiltották a telefont.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#69038) Zeki válasza hroberto (#69037) üzenetére


Zeki
nagyúr

Beléptem az apple honlapra, nem írt róla, hogy zárolva lenne a telefon.

(#69039) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

A Telekom app telepítve volt a telefonomon, viszont frissítéskor történt vele valami és az ellenőrzés résznél megakad a dolog. Kapok sms-t, hogy sikeresen beléptem, de semmi. Töröltem, majd újra letöltöttem és ugyanaz. Már 2x.
Rózsaszín (bocs, magenta) karika és ellenőrzés felirat, sms is jön, de semmi.
Másnál volt ilyen hiba?

Szerk: most néztem Play Áruházban véleményeket, sajnos nem egyedi eset :(
A frissítés nem sikerült a legtökéletesebben.

[ Szerkesztve ]

(#69040) Vangelis válasza Zeki (#69035) üzenetére


Vangelis
nagyúr

1430 megmondja imei alapján, hogy le van-e tiltva.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#69041) Zeki válasza Vangelis (#69040) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na ez megoldotta a problémát:
Az iPhone készülék teljes újraindításához kérjük, hosszan tartsd egyszerre nyomva az eszköz tetején található kikapcsolás és a készülék alsó részén található funkció gombot. Típustól függően előfordulhat, hogy 15-20 másodpercig is nyomva tartani a két gombot.
a google találatért köszönet a vodafone-nak. :)

(#69042) Outlander válasza Zeki (#69041) üzenetére


Outlander
őstag

Most ezt nem mondod komolyan? :F :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#69043) Zoty4 válasza Garold (#68965) üzenetére


Zoty4
őstag

köszi

Srácok, családban sima dominos kártyás feltöltő mellé szeretnék venni mobilnetet.
Ezt találtam.
A kérdés az hogy ez előfiezetéses, ergo havonta kötelező fizetni? Kell hűségidőt kötni rá?
viber, és társai tiltva vannak rajta?

köszönet

[ Szerkesztve ]

(#69044) wutuka


wutuka
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy Netplusz S mellé lehet e venni az 1890-ért a korlátlan tematikus opciók közül a Böngészés és e-mail lehetőséget? :)

Lionel Messi : The Best !

(#69045) polonic


polonic
félisten

Elmentem személyesen lemondani a mobilnet előfizetésemet.
Rögzítették az igényt, 8 napon belül felhívnak megerősítés miatt. Gondolom majd győzködni akarnak.

De semmi papírt nem adtak. Mondtam hol írjam alá... Erre azt mondják, hogy ez így megy.

Minek? Szerintem elég meggyőző voltam, hogy nem akarom tovább ezt az előfizetést...

(#69046) Zeki válasza Outlander (#69042) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nézd, az asszonyé a teló, aki dolgozik. Ő simán kétségbeesett, hogy mi van, így nekem kellett kinyomozni, hogy mi lehet a buli. Az ájfónból kinéztem volna azt is hogy letiltódik, mert elég hülye a biztonsági rendszerük.
De azt csekkoltam. Így maradt a reset. Ha az sem segít, mehetem volna be hozzá a melóba.

(#69047) KZP válasza polonic (#69045) üzenetére


KZP
őstag

Én telefonon tettem meg ezt, anno. Ott sem volt egyszerű, próbáltak mindenféle szépet és jót ajánlgatni.

(#69048) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Milyen szállítási időben kell most gondolkozni, ha az ember rendel, a jóváhagyástól számítva?

(#69049) mouzrr


mouzrr
őstag

Üdv. A kékektől szeretnék egy másik szolgáltatóra váltani, Smarttarifa 3 csomagom van jelenleg, viszont nem szeretnék náluk újítani az internet miatt, mivel ha lejár akkor nem lekorlátoznak hanem tiltanak, és csak ezért nem szeretnék extra 1500-at fizetni havonta. Hasonló árban lévő előfizetésre érdemes lenne a T-hez átjönni? Akár új telefon vételével, hátha van valami jó akció. LG G4 ára körül gondolkodnék ha átjönnék, de csak ha van normális előfizetés. Remélem tudtok nekem segíteni, nagyon köszönöm előre is!

(#69050) BB9000 válasza Derek V. (#68936) üzenetére


BB9000
senior tag

Amit tek keresel, az itt van: Fradi Sas díjcsomag:
http://www.telekom.hu/mobil/lakossagi/tarifak/havidijas/fradi-sas

Bocs, most láttam, hogy már kaptál választ. . .

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.