Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93001) elekreg válasza norberto_th (#93000) üzenetére


elekreg
tag

Délután kipróbáltunk kíváncsiságból többet is (mert eddig csak a facebook volt használva), de csak most néztük meg, hogy a 6 óra adategyenleges befrissülés biztosan leteljen és nem vonta le a lókeretből, pedig elég sokat nyomtuk.

(#93002) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Telekomnál előrendelt, tegnap kiszállított Mate 10 Pro rendellenesen viselkedik nálam. Link.(minőségért elnézést).

Elvileg van 3 munkanapom a cserére. Tehát ma, holnap és hétfőn még el tudom intézni. Ezzel kapcsolatban lenne több kérdésem is.
- Ha megvan a jótállás, számla akkor ezeket elég bevinni, nem baj, hogy nem az én nevemen a telefon?
- Ha elmondom, hogy mi a probléma, megmutatom nekik ezt a videót, de ott a helyszínen nem tudom produkálni a hibát, akkor is kötelesek cserélni?
- Ha a csomag tartalma volt a kamera is, muszáj bevinnem? Csak a telefont szeretném cseréltetni, nem elállni a vásárlástól.

:R

(#93003) Soulfly842 válasza zoli62 (#92993) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hozzáteszem, hogy a munkavállaló vállalta egy munkáltatói nyilatkozat formájában, hogy minden vásárláskor eleget tesz a kötelezettségének, h. a szükséges igazolások bemutatása mellett vásárol csak, de nem hogy sokan nem tettek eleget, de kijátszásra is játszottak, amikor már rég nem voltak jogosultak a flottára. Így nem csoda, hogy ez lett a vége :(

(#93004) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Milyen telefonnal néztétek és hogyan pontosan, csak megnyitottátok az appot és ennyi? Semmi extra? Szerintem nálam azért gázos mert a bevezetés utáni napon aktiváltattam és gixer van a rendszerben, azt mondta az ügyfélszolgálatos semmit nem kell a telefonon állítani az égvilágon, ez központilag megy. Én úgy vettem ki a szavaiból, hogy ezzel ők nem tudnak mit kezdeni, mert nem látják mi forgalmazta le, így kb nesze semmi fogd meg jól. :(

[ Szerkesztve ]

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#93005) jeni válasza #04441088 (#93002) üzenetére


jeni
félisten

3 napon belül csakis kizárólag a teljes csomagban lehet cserélni! vagy megvárod a 3 napot és utána csak a hibás darabot adod le! de az is probléma,hogy cserére elvileg 3 napon belül pl.: a telefonál lehet,hogy csak a valós tulajnak engedik meg.
ha bemutatásnál nem tudod bizonyítani a hibát akkor nem is cserélik és nem állhatsz el tőle mert nem a neveden van a teló!

(#93006) HXY válasza #04441088 (#93002) üzenetére


HXY
addikt

Annyira okos a telefon AI-ja, hogy öntudatra ébredt. Csak akkor használhatod, ha neki is kedve van hozzá. :D

(#93007) elekreg válasza norberto_th (#93004) üzenetére


elekreg
tag

Azon az előfizetésen a csomag bevezetésének első napján lett aktiválva. (Cserébe nem is megy neki a Telekom alkalmazás.)
Note 8-on néztük és mindent, kivéve a beágyazottakat.

(#93008) #04441088 válasza HXY (#93006) üzenetére


#04441088
törölt tag

Itt egy újabb videó a hibáról. :(

jeni: Tudom reprodukálni a hibát bármikor. Ha Messengeren beszélek valakivel írásban, háttérbe rakom az appot, youtube-on elkezdek nézni valamit, megkérek valakit, hogy folyamatosan írjon nekem, akár lájk jeleket csak és elő is jön a hiba, újra.

[ Szerkesztve ]

(#93009) elekreg válasza HXY (#93006) üzenetére


elekreg
tag

Közben más is reprodukálta a hibát, szoftveres probléma, youtube és messenger ütközés, de majd az AI rendet tesz. :DDD

(#93010) jeni válasza #04441088 (#93008) üzenetére


jeni
félisten

szoftver frissítés esetleg?

(#93011) #04441088 válasza jeni (#93010) üzenetére


#04441088
törölt tag

Frissítve van rajta minden app. + a telefonon is a legfrissebb van.
Csak akkor csinálja, ha a messengeren be kapcsolva a chat fejek megjelenítése. Ha kikapcsolom jó. Szóval ez szoftveres hiba lesz, úgy néz ki. Akkor ne megyek be kicseréltetni. :DDD

(#93012) justflash


justflash
tag

Beraktam tegnap kosárba ami érdekes lett volna, erre most ez fogad mikor belépnék.
Sikerült idén (is) felkészülni BF-re, gratula. Mi lesz holnap délelőtt, ha már most is ez van? :U

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#93013) elekreg válasza justflash (#93012) üzenetére


elekreg
tag

Most töltik fel az akciós cuccokat.

(#93014) zoli62 válasza Soulfly842 (#93003) üzenetére


zoli62
addikt

Webshopos kiszállításnál étvételkor nem volt szükség flottaengedélyre, nem beszélve arról, hogy van, ahol nár nincs elérhető kijelölt céges kapcsolattartó.

(#93015) justflash válasza elekreg (#93013) üzenetére


justflash
tag

42 perce ezt dobja, most frissítettem rá megint. Most már az előfizetői profil sem töltődik be.

El is engedtem a dolgot, számítottam rá hogy nem lesz egyszerű, de megint alulmúlták önmagukat. :(

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#93016) embe


embe
nagyúr

"A vásárlási tranzakciók száma a vártnál jobban megnőtt, kérjük, próbáld újra később." - Miért, mégis mit vártak? Ez a webes felület tiszta nyomorúság...
Mindenkit el kellene zavarni, akik ennek a "fejlesztésével foglalkoznak" .

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#93017) elekreg válasza justflash (#93015) üzenetére


elekreg
tag

Ilyenkor pedig mindig ez van, teljesen online rendszerben nem tudnak dolgozni, ezért nem értem, miért kell ezen csodálkozni.
Az jobb például, hogy az edigital és társai már órákkal korábban benyomnak egy visszaszámlálót és csak az megy?
Telekomnál legalább a termékekett tudom most is böngészni, hogy mi érdekelhet, ha akcióban lesz.

(#93018) embe válasza elekreg (#93017) üzenetére


embe
nagyúr

Jó neked. Én böngészni sem tudok. Te vagy az oldal "fejlesztője"? ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#93019) elekreg válasza embe (#93018) üzenetére


elekreg
tag

Már én sem tudok, de az előbb még lehetett.
Mindegy, ez jó jel, csak élesedik lassan az akciós lista.
Én és a fejlesztés? Nem, én rombolni tudok igazán. :DD

(#93020) justflash válasza elekreg (#93017) üzenetére


justflash
tag

Készülékekre (vagy bármilyen funkcióra) kattintva is ugyanezt a hibaüzenetet dobja, legalábbis nálam. Illetve most jött egy "technikai hiba történt az oldalbetöltés közben" is.

Egyébként az edigital és társai megoldás szimpibb, ők legalább lelövik az egész oldalt. Itt pedig a teljesen más funkciók (pl. számlafizetés) sem működik, előzetes bejelentés nélkül.

De lehet, hogy nekem nagyok az igényeim. :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#93021) elekreg válasza justflash (#93020) üzenetére


elekreg
tag

Már nem, de amikor írtam, előtte még tudtam nézelődni, bár nem tudom, hogy mi is kellene igazán, de tavaly is hirtelen felindulásból rendeltem például tévét, mert olcsón volt egy jó típus, azzal kapcsolatban azóta is áldom a Telekomot, még ha mellette szidom is néha. Na jó, a napokban ismét tettek jót, amikor kikupáltáka webshopot, hogy tudjak telefont rendelni, ma hozza is a futár. :C
Álmos vagyok, de kitartok még, hátha megéri. :DD

(#93022) South Velen


South Velen
addikt

Mindig van hová süllyedni a webshopnak. ;
Tavaly legalább csak 25 percet baszakodtak, most egy óra alatt se sikerült megindítani a dolgot. Szégyenteljes, ahogy az is, hogy mi itt zombiként várjuk, hogy hátha a világ leghulladékabb webshopja életre kel.

[ Szerkesztve ]

(#93023) B1T3


B1T3
addikt

Azt hiszem, én most adom fel a várakozást, bár a mai napomnak már félig úgyis lőttek. :D Valahogy van egy olyan megérzésem, hogy amint lefekszem, pár pont meg is javul az oldal. :D

(#93024) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Elindult vannak kint ajánlatok.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#93025) XeeN válasza Vangelis (#93024) üzenetére


XeeN
senior tag

Igen, de a helyzet mit sem változott az elmúlt évekhez képest.

(#93026) South Velen válasza XeeN (#93025) üzenetére


South Velen
addikt

Dehogynem változott.

Sikerült alulmúlni minden eddigit.

A raktáron porosodó rég kifutott termékeket, amit eddig a T saját dolgozóknak vagy használtként eladott előfizu nélkül 30-35-ért, most Black Friday keretében havi 10-12k-s előfizuval adja. :C

A P9, H8 0 Ft Net Korlátlan előfizuval.

A Mate 9 és a P10 Plus is ennyi volt már BF előtt az üzletekben, mindenféle BF akció nélkül. :))

Ez már nem is tragikomikus, ez csak tragikus.

(#93027) Sofian


Sofian
őstag

Hát. Kb a Samsung Gear Fit 2 -re mondanám hogy valódi akciós. A többi...

(#93028) XeeN válasza South Velen (#93026) üzenetére


XeeN
senior tag

Éppen most sikerült eljutnom egyáltalán addig, hogy megnézzem az ajánlatokat... Szánalom. Semmi köze sincs a BF-hez. Ha ez nem "hiba", hanem szándékos, akkor sikerült még lejjebb süllyedniük a szememben.

(#93029) South Velen válasza XeeN (#93028) üzenetére


South Velen
addikt

Azért eddig a telekom BF ajánlatai közt mindig volt pár olyan amire, ha azt nem is lehetett mondani, hogy gazdaságilag megéri, de ha valakinek épp olyan készülékre volt szüksége, akkor azt lehetett mondani, hogy megérte.

Most 2 év alatt negyedmillió körül bekérő előfizetéssel van 2 olyan huawei, ami már a kínálatban sem volt benne eddig, csak megtalálták a raktárakon. Ez nyílt pofátlanság.

(#93030) -secret- válasza norberto_th (#93000) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Persze, hogy számolva, gondolom majd számlázáskor vonódik le.

(#93031) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Szép kis "akciók" havi 22ezres előfizu mellé. :)

(#93032) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Apropó, Ti is kaptatok ilyen sms-t? Csak azért furcsállom mert nincs bevonva dominós.

(#93033) South Velen válasza -secret- (#93032) üzenetére


South Velen
addikt

Én nem kaptam.

A héten kötöttem magenta 1-et. Látszódnia kéne valahol az oldalon az áttekintésben, hogy én Magenta 1-es vagyok?

(#93034) -secret- válasza South Velen (#93033) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem, de ha hívod a 1414-et akkor Magentásként üdvözöl a géphang.

(#93035) South Velen válasza -secret- (#93034) üzenetére


South Velen
addikt

Köszi.

Hát engem nem. :)) Beigazolódott a gyanúm.

Ez így f*sza lesz, akkor gondolom a havi 2k-val olcsóbb mobilnet (Net 15) sem lesz igaz rám.
Pedig az 50k-t megkaptam....

De lehet csak lassan őrölnek a malmok...kedden léptem be a magenta 1-be.

[ Szerkesztve ]

(#93036) -secret- válasza South Velen (#93035) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akkor ott még valami gond van.

(#93037) South Velen válasza -secret- (#93036) üzenetére


South Velen
addikt

Volt mobil+otthoni net+otthoni TV, és egy új mobil előfizuval léptem a magenta 1-be (személyesen. - sajnos Soulfly nem volt bent :/ ).

De nekem már eddig is gyanús volt, hogy csak simán megköttetett az új előfizetés magenta 1 nélkül (bár akkor az 50k kedvezményt se kaptam volna meg, habár bármi előfordulhat a T-nél.)

Mindegy, még várok 1 hetet, vagy megvárom az első számlát, aztán ha nem változik a helyzet, reklamálok (bár nem tudom milyen alapra tehetem meg). Bár gondolom bármikor beléphetek így is Magenta 1-be (csak kérdés jár -e akkor is a 2k havidíjkedvezmény a mobilnetből) :U

(#93038) B1T3 válasza Sofian (#93027) üzenetére


B1T3
addikt

Igen, az jó lenne... De csak rózsaszín van. :)

(#93039) Ákinard válasza South Velen (#93029) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Az a baj, hogy a Telekom már-már kényszeresen próbál megfelelni ennek a BF hypenak, ahelyett, hogy akár csak icipicit megközelítőleg is átérezné az egész lényegét. Látszik, hogy csak arra megy rá, hogy jó nagy kínálatot feltegyenek, akciósnak tűnő szöveggel, hogy a péntek reggel 9 órás meetingen Hans elégedetten veregesse meg az illetékesek vállát, és biztosítsa őket arról, hogy az új székházban lesz egy helyük a hosszú asztalsorban...
Az előfizető pedig nagy ívben le van szarva, ahogyan az utóbbi pár évben nem is számított.

Nem, nem vártam nagyágyúkat a Telekomtól, de azért hasonlítsuk már össze a 3-4 évvel ezelőtti ajánlattal, amikor pl. féláron lehetett vinni 4000 ft-os díjcsomagokkal iPhonet, meg a Samu csúcsmobilt. Jó, lehet ez a gazdasági túloldala a lónak, de a kettő között elég széles a spektrum, a Telekom mégis a negatív tartományban helyezi el magát és az ajánlatait, nem csak az utóbbi évek BF-jén, hanem úgy általánosságban is.

És szegény hölgyike felhív a csilingelő hangján, és próbál meggyőzni arról, hogy 1) vállaljak újra hűséget, 2) fizessek ugyanannyit, 3) kapjak 8 helyett 4 giga netet, és nekem ez nagyon jó lesz, csak ne felejtsek el bégetni.
Jó tudom, ez még a "régiúj" díjcsomagok idejében volt, de nem látom azóta sem az átütő sikert, amiért a 8Gb/4000 árfolyamú csomagomat át kellene váltanom...

És amikor szembesítem a tényekkel, szegény a legvégén csak annyit kérdez, hogy "azért a munkájával elégedett voltam-e". Igen, szegénykém nem tehet róla, hogy a cége ekkora hulladék ajánlatokkal bízza meg... :(

Köszönöm, kérem kapcsojja ki.

[ Szerkesztve ]

(#93040) jeni válasza Ákinard (#93039) üzenetére


jeni
félisten

teccik érteni

picike piac vagyunk

a cégek mottója:beszerzési áron nem adunk semmit!
egyik cég sem kinál komoly BF akciót,ez olyan mint meg beszélték mit is adjunk azonos áron?

[ Szerkesztve ]

(#93041) norberto_th válasza -secret- (#93030) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Mikyen számlázáskor? Alapból nem kellene vonnia az adatkeretből, hülyeségeket ne írj légyszíves! :U

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#93042) -secret- válasza norberto_th (#93041) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Úgy értem ténylegesen nem vonódik le csak a számláló szerint mert annyira nem okos az oldaluk.

A családi mobil opcióban lévők fele is számolja a hívásokat viszont hónap végén levonja a számla végösszegéből.

(#93043) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Basszus, lehet, hogy én vagyok hülye, és még korán volt, de ébredés után ránéztem a honlapra, úgy 1 órája, és esküszöm a Mate 10 Pro-t 142e-ért, a P10-et meg olyan 30-40e- ért (már nem emlékszem) láttam. Meg is döbbentem, hogy oda volt írva, -100 akárhány ezer Ft online kedvezmény. Na mondom melóba beérve megnézem ezeket. Most meg sehol sincs ez. Eddig tartott az igazi Black Friday? :D

Mondjuk ez így a jelenlegi helyzet szerint gáz. 3 telefonra érvényes a BF? Gondoltam, hogy akkor veszek ehy Honor 8-at, P9-et, aztán eladom bontatlanul, de ez sem annyira jó nekem, mivel úgy láttam, hogy vagy készülékkedvezmény, vagy havidíj kedvezmény. Szóval ha most telót veszek, akkor lőttek a havi díj kedvezménynek. Ki van ez találva....

Ja, meg azt sem értem, hogy a H8 nem is volt a kínálatban már, csak a 9. Most meg BF alkalmával visszatesznek egy kifutó (vagy már kifutott?) telót? Vicc.

[ Szerkesztve ]

(#93044) Ákinard válasza jeni (#93040) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Tiszta sor, ezért nem is háborgok. Tudom, hogy picike piac vagyunk, tudom, hogy katasztrofális adózási környezetben élnek, Nem is várom el hogy 1 forintért (értsd jól) lehessen mindent vinni, ahogy Amerikában látjuk évről évre.

De akkor nem kell BF-ezni...
Meg káprázatos észbontó ajánlatok, nyomatva egy hónapja. Regisztrálj előre, összes adatod, anyjaneve 3 példányban elkérve :))
Közben meg ahogy korábban írták, felseperték a raktárat, és az megy ki...

(#93045) Gabesz87 válasza Gabesz87 (#93043) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ja, bár most látom, hogy pl. H8 esetén ez a 0 Ft-ért elhozom akció is csak korlátlan nettel van. A jelenlegi csomagommal 16.500 Ft a kedvezmény. Na elmennek a p....ba a BF-el.

(#93046) norberto_th válasza -secret- (#93042) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Más azt mondja nem számolódik el neki, azaz a2GB-ba nem számolja bele, érdekes ez egyébként nagyon mert most böngészőben is kipróbáltam és akkor is levonja az adatkeretből, vicces az egész, marhára felcseszte az agyam most a Telekom, akkor nem tudom hogy a tökömbe korlátlan...nem létezik hogy csak nekem nem működőképes. Elvileg annyi a folyamata hogy ha az adott appot vagy oldalt nézem akkor az adott adatcsatornán ez korlátlan. Ez egy központilag üzenelő dolog, azt mondták a telefonon semmit nem kell csinálni. Nemhiszem hogy olyan örsögtől való dolog, hogy böngészek és korlátlannak vegye. Azthiszem visszaváltok az előző csomagomra azt mondta még lehet...kíváncsi leszek a visszajelzésekre.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#93047) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Most beszéltem egy ügyintéző hölggyel. Hát nem volt valami kedves, segítőkész. Az előfizetések összevonásáról érdeklődtem, hogy ez jár-e valami előnnyel, kedvezménnyel, ill. készülékcseréről, ajánlatról. Az, hogy ha a Megantám mellé beveszem a feleségem előfizuját, konkrétan annyival jár, hogy ő is megkapja a TV Go-t, meg moziklubbot, meg ilyen baromságok. Ja, meg hogy ingyen beszélhetünk a Családi Mobil opcióval. Na mondom ez tényleg kurva sokat számít, amikor egyébként is Mobil M-ben vagyunk, tehát hálózaton belül ingyenes. Úgyhogy igazából szinte semmi előnye nincs az összevonásnak azon kívül, hogy 1 számlán fizetném a kettőt, nem kell külön foglalkozni a kettővel. Arra meg, hogy esetleg tud-e a honlapon látható készülék ajánlatoknál valami kedvezőbbet mondani, gépiesen csak annyit mondott, hogy a honlapon belépve azok személyre szabott ajánlatok, szóval nem. Ennyit számít, hogy az ember Aranykártyás, tizen akárhány éve előfizető, és minden szolgáltatásom van náluk. Előző melóhelyemen a volt kollégám azt mondta, őt szokták hívni a Telenorosok, és konkrétan nevetséges áron (10-20e-ért) tudott elhozni drága, száz ezres telókat. Jó, persze lehet, hogy az előfizetése sem a 2000 Ft-os volt, de akkor is......

(#93048) Timmcsy


Timmcsy
tag

Sziasztok! Hátha valaki hasznát veszi, Telekom Coopos TV kupon: CTVN3Z3X6VP4.

(#93049) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Megjött az S 8, kaptam hozzá biankó Sim kártyát, közben a fiam elkunyerálta a telefont , az ő telefonszámára is tudom aktiválni a Simet vagy csak az enyémre?
Ha nem, akkor ő tud cserélni kártyát(szintén Telekomos) és az mi pénzbe kerül?
Köszönöm.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#93050) dptrsk válasza vizslakutya (#93049) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem kerül pénzbe a méretezés miatti, az tudja kicseréltetni, aki nevén van a kártya.
A te kártyád nem aktiválható csak a te hívószámodra.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.