Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111002) Lenry


Lenry
félisten

Sziasztok!

Ezzel az IMS Service dologgal lehet valamit kezdeni?

Arra már rájöttem, hogy valami Telekomos szolgáltatás (ezért is jöttem ebbe a topikba), de hiába bökök rá, semmit sem csinál, 100-ból egyszer feljön egy ablak, hogy adjam meg a telefonszámomat, de hiába, az OK gomb nem válik aktívvá.
Oldalra kilökni nem lehet, maximum letiltani az értesítést, de azt a Samsung rendszere max. 2 órára engedi, aztán újra megjelenik.
Próbáltam újraindítani a telefont, de nem segített.
A telefon egyébként egy Samsung Galaxy A9

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#111004) Lenry válasza 4Grider (#111003) üzenetére


Lenry
félisten

a feltett kérdésre pedig ez úgy válaszol, hogy... :F

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#111005) 4Grider válasza Lenry (#111004) üzenetére


4Grider
nagyúr

A kérdésre a válasz: Lehet vele mit kezdeni.
Ha a kérdés az, hogy mit, az volt leírva a linken.
Ha a kérdés az, hogy hogyan, arra van gondolom az A9 topikja.

(#111006) Lenry válasza 4Grider (#111005) üzenetére


Lenry
félisten

akkor még egyszer:
hiába bökök rá, semmit sem csinál, 100-ból egyszer feljön egy ablak, hogy adjam meg a telefonszámomat, de hiába, az OK gomb nem válik aktívvá.
eltüntetni nem tudom, működni nem működik, hogyan tudom megjavítani, eltünteni?
ez lett volna a kérdés, amire a válaszod nagyjából annyit ért, mintha a Windows10-es topikban mindenre a Microsoft vonatkozó oldalát linkelnék a kollégák.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#111007) kalanchoe válasza Lenry (#111006) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Próbáld meg mobilneten, úgy auto regisztrálnia kéne magát és eltűnne.

(#111008) Nordik válasza Lenry (#111006) üzenetére


Nordik
őstag

Kapcsold ki az üzenetek beállításai alatt a speciális hívás és üzenetküldést. Alapból szerintem semmi értelme ennek a szolgáltatásnak, egyáltalán nem népszerű. Egyébként én hiába regisztráltam be a számom, sokszor vissza dobta ugyanezt.

(#111010) kali válasza Lenry (#111006) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Ez akkor jellemző, ha nem helyes formátumban kerül megadásra a telefonszám.

(#111011) Lenry válasza Nordik (#111008) üzenetére


Lenry
félisten

kikapcsoltam ezt a funkciót és újraindítottam a telefont, így eltűnt egyelőre, remélem így is marad. köszi :R

(#111007) kalanchoe próbáltam, de nem segített

(#111010) kali 0036-al és +36-al próbáltam

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#111012) marsu.


marsu.
senior tag

Sziasztok!
Azt, hogy aktív-e a VoLTE a telekom részéről meg tudom nézni valahol, vagy csak ügyfélszolgálat tudja megmondani?
Beállítás rendben, 4G is van, de hívás alatt visszaváltott 3G-re. (iPhone X)

(#111014) marsu. válasza #40993792 (#111013) üzenetére


marsu.
senior tag

:R

(#111015) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

Ez csak szerintem aggályos adatvédelmi szempontból? :))

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#111016) csako válasza AtiSnatch (#111015) üzenetére


csako
veterán

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#111017) alakesh válasza AtiSnatch (#111015) üzenetére


alakesh
tag

Kíváncsi vagyok hány e-mailt fog kapni a NAIH... :D

(#111018) Kbali válasza AtiSnatch (#111015) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az attól függ, hogy mit írtál alá a regisztrációkor :)

(#111019) clon válasza Kbali (#111018) üzenetére


clon
aktív tag

Külsős "teszt" esetén a teszt résztvevőinek lev címlistáját akkor sem lenne szabad kiadni, mert ezzel az "összebeszélés" lehetőségével magát a teszt adatokat fogják torzítani. Ettől lehet jogilag rendben csak a tesz adatok nem lesznek kellően relevánsak.
A kérdés az hányan vették fel a kapcsolatot egymással a lev lista alapján ?

(#111020) chege


chege
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem volna, hogy váltottam erre az új Mobil S csomagra amiben elvileg ingyenes a Messenger. Azt tudja valaki, hogy a messengeres hang illetve videó hívás is ingyenes ebben az esetben?
Köszönöm üdv Gergő

(#111021) csako válasza chege (#111020) üzenetére


csako
veterán

Nem ingyenes, csak a szöveg.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#111022) Zeki


Zeki
nagyúr

Ha appban befizetek minden számlát egyszerre, akkor a csoportosra tett vezetékest miért vonja egy hét múlva?
Mert nem is mutatott befizetendő számlát.

(#111023) Zeki válasza Zeki (#111022) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ahogy nézem, ezt a múlt hónapban is eljátszotta.

(#111024) anadroid válasza Zeki (#111022) üzenetére


anadroid
senior tag

Ahogy a vezetékes topikban is írtam, azért, mert már két héttel előbb elindították a beszedést.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#111025) n00n


n00n
őstag

Sziasztok! Ha olyan mobilszolgáltatásom van, hogy korlátlanul beszélek hálózaton belül. Viszont a másik szám közben Angliában tartózkodik pár napig, akkor milyen tarifával tudom hívni? És neki mibe kerül? Jól gondolom hogy én ingyen hívom és Ő fizet érte valamennyit?

(#111027) anadroid válasza n00n (#111025) üzenetére


anadroid
senior tag

Ha nem haladta meg a 4 hónapot az angliai tartózkodása, akkor mindkettőtöknek ingyenes egészen addig, amíg ki nem tör a Brexit. Utána egyelőre bizonytalan, de várhatóan EU-n kívüli roaming fogadási díjjal kell számolni az angliai félnek. Ha ő hív, akkor jelenleg ugyanannyit fizet, mint ha itthon lenne, Brexit után pedig egy vagyont.

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#111028) csako válasza anadroid (#111027) üzenetére


csako
veterán

Brexitet elhalasztották, megint :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#111029) anadroid válasza csako (#111028) üzenetére


anadroid
senior tag

Én tudom, csak figyelmeztetésül írtam, a jövőre nézve.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#111030) lugosi válasza AtiSnatch (#111015) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Írj egy "válasz mindenkinek"-et, hogy sziasztok, wifi hívásos levlistás srácok :D

(#111031) viktorhu válasza lugosi (#111030) üzenetére


viktorhu
veterán

Valami telenoros flottát ajánlgatva :)

(#111032) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Sziasztok!

Van itt valaki, aki ismer üzleti szolgáltatásokkal foglalkozó munkatársat Telekomnál? Vagy egy olyan receptet, hogy hogyan lehetne ajánlatot kérni egy mikroflottára?
Sajnos a weboldalon az "add meg adataidat, és 2 munkanapon belül felvesszük a kapcsolatot" funkció nem igazán működik, 1 hónapon belül 4x adtam meg, és egyszer sem kerestek fel...
Egy egyszerű ajánlatért meg nem akarok személyesen bemenni Telekomba, mert közel sem biztos, hogy lenne belőle üzletkötés, meg akarom nézni, hogy adnak-e jobb vagy hasonló ajánlatot, mint a jelenleg meglevő Vodafone előfizetések.

(#111033) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

A telekomnál kapható dual sim -es mobilok függetlenek? (egyébként mondjuk nem sok értelme van a dual simnek)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#111034) Norbi27 válasza V.Stryker (#111033) üzenetére


Norbi27
aktív tag

Mindegyik független. Nem csak a dual sim-es

(#111035) Starchm


Starchm
őstag

Hali!
Valaki esetleg nem tudja, hogy a telekom milyen carrier aggregationokat alkalmaz délpesten vagy úgy általánosságban?
Ahogy nézem amerre járok ott jellemzően B3 és B20-as adótornyok vannak és emiatt érdekelne, hogy B3+B20-at vagy esetleg B3+B3-at használna?

(#111036) kali válasza Starchm (#111035) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Budapest jelentős részén a 4G+ B3 1800 MHz 20 MHz 150 Mbps + B20 800 MHz 10 MHz 75 Mbps = 225 Mbps
Vannak persze helyek a fővárosban, ahol eltérő, B7 2600 MHz kombinációval/rásegítéssel 300 vagy akár 450 Mbps kapcsolat elérhető.
A vidéki nagyvárosokban a 4G+ minimum 300 Mbps a B3 1800 MHz 20 MHz 150 Mbps + B20 800 MHz 20 MHz 150 Mbps, de több helyen elérhető már ott is 450 Mbps kapcsolat a fentiek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#111037) Starchm válasza kali (#111036) üzenetére


Starchm
őstag

Köszi. :R :R

(#111038) kchris78 válasza kali (#111036) üzenetére


kchris78
veterán

Főleg akkor ha az egész bázis állomást egyedül mi használjuk - használhatjuk.

(#111039) kali válasza kchris78 (#111038) üzenetére


kali
legenda

A felhasználónál aktuálisan mérhető hasznos sebesség változó, mivel több tényező függvénye.
A Keletinél a 450 Mbps-os hálón csúcsidőben, péntek délután, nagy tömegben is mértem már 310 Mbps-ot, ami azért elég jó.
Itthon a tízemeletesek között, szintén forgalmas időben a 225 Mbps-os hálón mértem 180 Mbps-ot is, ami úgyszint jónak mondható.
Voltak persze a fentiektől gyengébb mérések is, de panaszra sosem lehetett még okom, annyira nem szokott beesni a hálózat.

(#111040) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Magenta duplásított 3 GB -> 6 GB mobilnetből az EU-ban mennyi használható fel?
100 %?

(#111041) gyuromoj válasza n@p@lm (#111040) üzenetére


gyuromoj
veterán

3gb

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#111042) kalanchoe válasza n@p@lm (#111040) üzenetére


kalanchoe
senior tag

A Magenta1 kedvezmény csak belföldről használható, EU-ban az alap mennyiség érhető el, esetedben 3 GB. A korlátlan csomagban pedig 15/20 GB.

(#111043) n@p@lm


n@p@lm
őstag

gyuromoj, kalanchoe
Köszönöm!

(#111044) Rage47


Rage47
veterán

Azt látom valahol a Telekom oldalán, hogy az előfizetés létrejöttekor befizetett mobilelőlegből mennyi maradt még, vagy fejben kell számolni? :D

(#111045) gigabytman


gigabytman
tag

Dominósként aktiváltam a hívásértesítő SMS-t. Az átirányításaim így néznek ki:

Eredmény: ha kikapcsolom vagy repülőbe teszem és megpróbálnak hívni, akkor kb. 30 másodpercig a hívó csak egy nagy csendet hall. Nincs kicsengés, nincs értesítő hang (a hívó fél jelenleg nem elérhető vagy vmi hasonló) 30 sec. csend után 3 rövid pittyegés és vonal bontás. A készülék vissza kapcsolása után a hívásértesítő SMS-t megkapom, de a hívók nem értik (jogosan), hogy mi történik.

Mit kellene még beállítani, hogy a hívó felek kapjanak tájékoztatást? :F (Talán még azt is be kellene mondania az automatának, hogy a hívott felet SMS-ben értesítjük, ha még van ez a szolgáltatás). XIAOMI MI-8 készülék.

(#111046) prozodus válasza gigabytman (#111045) üzenetére


prozodus
őstag

Tuntesd el a voltet.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#111047) gigabytman válasza prozodus (#111046) üzenetére


gigabytman
tag

A menüben szürke:

(#111048) Fecogame


Fecogame
veterán

Aktívált Domino Most szolgáltatás mellett a telekom.hu webes felületén belépve nektek is hibás percdíjat jelez az oldal?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#111049) gigabytman válasza prozodus (#111046) üzenetére


gigabytman
tag

Köszi :R

Az nem volt elég, hogy a menüben szürkének, inaktívnak látszódott a VoLTE. Megoldás:

1. Az ügyfélszolgálat (chat) arról tájékoztatott, hogy ők aktívnak látják a VoLTE-t. :F
2. Küldött SMS-ben egy kódot, amit be kellett írnom a chat-be. Ezután kikapcsolta.
Most tökéletes. Ha nem vagyok elérhető és hívnak, akkor az automata hang azonnal tájékoztatja arról a hívót, hogy értesítő SMS-t fogok kapni a hívásáról. :K :C

Egy kérdésem lenne még: Ez minden készüléknél így van, vagy XIAOMI specifikus a dolog?

(#111050) csako válasza Fecogame (#111048) üzenetére


csako
veterán

Nem "hibás", a díjcsomag percdíja végül is ennyi akkor is, ha gyakorlatilag te kevesebbért beszélsz, szóval inkább csak nincs megoldva, hogy lekövesse a Mostot és nem mutatja a 9/19-et mellette/helyette.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.