Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) dedike válasza Overclocked (#6800) üzenetére


dedike
addikt

:R

Ezen az oldalon tudsz meg róla többet! 2990 a havidíj, ami teljes egészében felhasználható, s utána tetszés szerint feltölthető, mint egy Dominós előfizetés! ;)

Jó szerencsét!

(#6802) 1430 válasza racis (#6798) üzenetére


1430
senior tag

Ha a Domino hívószámod legalább aranykártyás és nem vásárolsz előfizetésre váltáskor készüléket (az 500 Ft-os jóváírás miatti 2 éves hűsget kérheted, az nem lesz akadály), akkor az előfizetésre váltás után azonnal jogosult vagy készülékváltásra, és élhetsz a Webshop kedvezménnyel.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6803) racis válasza 1430 (#6802) üzenetére


racis
tag

És vajon mennyi lehet az átfutása az előfizetésre váltásnak (webshop-on keresztül)?

(#6804) 1430 válasza racis (#6803) üzenetére


1430
senior tag

Karácsonyig neccesen lesz meg a készülék. De ha bemész üzletbe, mire kijössz, már előfizető lehetsz, és rendelheted is a készüléket Webshopon.

Még valami, ha használtad a My T-Mobile-t Dominosként, akkor szükség lehet a korábbi regisztráció törlésére, ennek van 1-2 munkanap átfutási ideje. Szóval ne habozz, ha a fa alá akarod a készüléket! ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6805) racis válasza 1430 (#6804) üzenetére


racis
tag

Köszi az infókat!

(#6806) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!

Ma vettem egy Galaxy 3-mat céges előfizetésben, és mindenért a netre mászkál. :W Ma küldött nekem a T egy sms-t hogy a net start forgalmam 2 mb volt. A semmiért! A 1430-ra küldtem egy -NETSTART tartalmú sms-t hogy lemondjam, megelőzve a költségeket, erre ezt kapom: "Az előfizetésével ön nem jogosult a szolgáltatás igénybevételébe, üdvözlettel: T-mobile"
Akkor most mi van? Lemondta vagy nem? Ha nem akkor hogyan tilthatnám le a netet?
Ugye ha jól számolom a 2 mega net start forgalom az 2600 Ft? :Y

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6807) sifarr válasza Killing (#6806) üzenetére


sifarr
senior tag

Nem mondta le.

Szerezd meg a jelszót a céges ügyintézőtől és akkor a 1400-án vagy a 1430-on lemondhatod. Vagy kérd, hogy ő mondja le mielőbb.
Addig pedig kapcsold ki a telóban a mobilnetet.

(#6808) Killing válasza sifarr (#6807) üzenetére


Killing
addikt

De nem tudom kikapcsolni, pedig már áttúrtam a telefon menüjét
Vki esetleg tud segíteni?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6809) kali válasza Killing (#6808) üzenetére


kali
legenda

a hozzáférési pontoknál a net/web'n'walk beállításainál az apn értékét elég akár csak egy karakterrel módosítani, és már nincs is net! például így;
apn; internet helyett internyet, illetve web'n'walk helyett nyet'n'walk :DD

[ Szerkesztve ]

(#6810) dedike válasza kali (#6809) üzenetére


dedike
addikt

:DDD ;]

(Ez szép volt....) :R

Jó szerencsét!

(#6811) Killing válasza kali (#6809) üzenetére


Killing
addikt

A célnak megfelel, köszi! :DD
Most már csak annyit kérdezek hogy 2 mega adatforgalom net start díjszabás szerint úgy kb. 2600 forint?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6812) tjb007 válasza Killing (#6811) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egész pontosan 2662 Ft, szóval jól számoltál :)

(#6813) Killing


Killing
addikt

Illetve nem csak ennyit kérdezek. Ha bevan kapcsolva a Wi-Fi és csatlakozott is akkor mindenféle adatforgalmazásra a wi-fi-t fogja használni?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6814) dedike válasza Killing (#6813) üzenetére


dedike
addikt

Ha mást nem tud, akkor biztosan! ;)

Jó szerencsét!

(#6815) Killing válasza dedike (#6814) üzenetére


Killing
addikt

Sunyi. Nem bízok én benne. :N

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6816) 1430 válasza Killing (#6815) üzenetére


1430
senior tag

Csak hogy az SMS-t tisztázzuk: ha nem publikus díjcsomagban vagy, akkor felejts el az önkiszolgáló felületeket (kivéve a hívásforgalmi tájékoztató, és a csökkentett funkcionalitású My T-Mobile).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6817) kali válasza Killing (#6813) üzenetére


kali
legenda

nekem a galaxy s esetében ha felcsatlakozik wifi hálózatra, akkor el is tűnik a mobilinternet adatforgalmas ikonja, és csak a wifi hálózatot használja!
más kérdés, hogy relaxnet m csomagom van, amit nem tudok teljesen kihasználni a mobilon, ezért néha még arra is lusta vagyok, hogy átkapcsoljak itthon wifi hálózatra...

[ Szerkesztve ]

(#6818) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

Szevasztok

Lenne egy igen nagy gondom.
6 éve vagyunk előfizetők T-nél (3 előfizu). Novemberben ismét aláírtunk 2 évre és új készüléket vásároltunk. Húgom egy T-Mobile pulse mini telót kapott. Mivel nincs mobilnetünk mobil adatforgalmat letiltottam biztonság kedvéért. Kéróban wifi lefedettség van így azon keresztül netezgetett.DEE ott kezdődött a gond hogy megjött a novemberi számla 40K-ról. Ebből az előfizetés 2 telóra kb 5K, maradék 35 mobilnet (kb. 25MB)
Lehet ilyenkor valamit csinálni?
Hozzátenném hogy 6 éve mikor beléptünk céges kedvezményes előfizetésbe nem volt elérhető se net,se mms szolgáltatás. Kérésre sem tudták aktiválni azzal az indokkal hogy ebben a kedvezményes előfizetésben nem elérhető. Most szó nélkül lett net és mms-is. Erre persze egy 35K-s számla után kell rájönnöm.
Én egy iPhone készülékkel rendelkezem amin folyamat netezek, mail-ezek ha van elérhető wifi hálózat. Szintén le van tiltva mobil adatforgalom és az nem lépked át mobilnetre.
Volt már hasonló ügyetek? Tudna valaki tanácsot adni? :F :R

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#6819) Killing válasza FuckeR19 (#6818) üzenetére


Killing
addikt

Akkor valamit elronthattál. Mint előbb nekem is tanácsolták, rondíts bele az apn-be akkor nem lesz ilyen. Szintén céges előfizu, én meg nem bírom lemondani a netet csak úgy ha befáradok a t-hez.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6820) FuckeR19 válasza Killing (#6819) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Azt nem értem ha a Mini pulse-on letiltom a mobil adatforgalmat akkor hogy lehet hogy netre lép?????? Másik telefon pedig szó nélkül letiltja. (iPhone)
Itt már nem azon van a hangsúly hogy legközelebb ne legyen hasonló mert már le van tiltva mobilnet. Az a lényeg hogy szó nélkül lett mobilnet és letiltás, wifi háló mellett is adatforgalmat generált a telefon.
Nem lehet fellebbezni vagy hasonló?

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#6821) Killing válasza FuckeR19 (#6820) üzenetére


Killing
addikt

Esetleg méltányosságból elengednek egy keveset, verd az asztalt.
Milyen módszerrel tiltottátok le a netet?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6822) FuckeR19 válasza Killing (#6821) üzenetére


FuckeR19
senior tag

bementem és mondtam h tiltsák le :DDD

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#6823) Killing válasza FuckeR19 (#6822) üzenetére


Killing
addikt

Akkor kérdezd meg meg hogy biztos letiltották-e. Ha nincs letiltva akkor jogos a követelésed.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6824) amargo


amargo
addikt

Sziasztok!

Párhónapja vásároltam a t-mobil-nál egy készüléket, amire azóta 2db frissítés is kijött - az egyik elég fontos idegesítő dolgot szüntetne meg - az első frissítés, már 3 hónapja volt, a 2. meg párhete. Valamikor megfog ez jelenni t-mobile-nál is vagy, esélytelen? Nokia-ról lenne szó.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#6825) StLui válasza amargo (#6824) üzenetére


StLui
veterán

Miért kéne, hogy megjelenjen a t-mobilnál?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6826) tjb007 válasza amargo (#6824) üzenetére


tjb007
nagyúr

Valamikor meg fog jelenni (lehet, hogy holnap, lehet, hogy csak jövőre) vagy már lehet, hogy el is érhető. Próbáld meg frissíteni NSU -val vagy Ovi Suite -tal, hátha sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#6827) kali válasza amargo (#6824) üzenetére


kali
legenda

pontos típus alapján egyszerûbb lenne ránézni - de volt már 6 hónapos átfutás is a gyártói és a szolgáltatós firmware között, illetve olyan is, hogy utóbbi már ki sem jött, mivel közben kifutott telcsi lett a szolgáltatónál!
ellenben van más megoldás is a frissítésre...

(#6829) tjb007 válasza kali (#6827) üzenetére


tjb007
nagyúr

"ellenben van más megoldás is a frissítésre..."

Az egyikkel ugrik a garancia a másikat meg 85%, hogy nem fogják megcsinálni neki :)

(#6830) kali válasza tjb007 (#6829) üzenetére


kali
legenda

nem ugrik a garancia, mert nem nsu, hogy regisztrálja az eltérő product code azonosítót az online adatbázisban! én is éveken át használtam, amíg nokia telcsijeim voltak - bár engem bizonyos okok miatt kölönösebben nem zavart a garancia ilyentén megléte -, és akiknek javasoltam, azok közül néhányan vitték úgy szervizbe, és sosem volt gond, mindenre volt mindig megoldás! ;)

(#6831) amargo


amargo
addikt

Sziasztok!

Hopp látom, hogy vannak itt megoldások.

tjb007: Az előző verzió már hónapok óta van kint..
kali: Nokia C5-ről lenne szó.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#6832) tjb007 válasza kali (#6830) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha nagyon akarják akkor észreveszik, nem nehéz utánanézni.
Tudom, mindent meg lehet oldani ;)

(#6833) kali válasza tjb007 (#6832) üzenetére


kali
legenda

merek fogadni, hogy nem tudják megnézni! nem, hogy a t-s szervizes, de még a nokia illetékese sem! max annyit látnának - ha úgy vinné be az ember -, hogy újabb firmware verzió van a telcsin, mint amit a szolgáltató utoljára kiadott...
megint más kérdés, hogy kész egy új t-s firmware - t-s product code szerint! -, de az nsu nem dobja fel frissítésnek, ellenben én letöltöm - a megfelelő helyről -, felhúzom a telcsire, product code ugye nem változik, nem kell átírni, hivatalos szolgáltatós firmware van fent - csak a szolgáltató (még?) nem tette fel az nsu által elérhető adatbázisba, ilyenkor mi a helyzet? :U

(#6834) wiggen123


wiggen123
aktív tag

T honlapján a Samsung Galaxy Spica alatt az van, hogy hamarosan érkezik!
Erről tud valaki valamilyen infot? Vagy van helyette, ami hasonló? Galaxy 3 csak gondolom én :(

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#6835) dedike válasza wiggen123 (#6834) üzenetére


dedike
addikt

Ebben a pillanatban galaxy 3 sincs, de én a spicaban már nem is bíznék, hogy lesz még! :(
(Már ott van kifutóként!)

Ellenben, ha időd engedi, nézd meg sűrűn, hátha találnak még valahol! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6836) tjb007 válasza wiggen123 (#6834) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Spica -nak már több hónapja megszűnt a forgalmazása, ne keresd mert nem lesz (a honlapon lévő anomáliákkal ne foglalkozz).
Galaxy 3, SE X8, ZTE Blade van hasonló (vagy jóval olcsóbban) áron.

(#6837) wiggen123 válasza dedike (#6835) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Az a ciki, hogy flottás előfizetést fogok kötni és be kell menjek hozzá :( Netről nem tudok pikk-pakk rendelni...

Köszi, hogy tisztáztátok a helyzetet. Csodálkoztam is azon, hogy a spica a még lesz kategóriában szerepelt.

[ Szerkesztve ]

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#6838) dedike válasza wiggen123 (#6837) üzenetére


dedike
addikt

Akkor felejtős! Ebben az esetben szerintem ebből a listából fogsz tudni választani! :K

Jó szerencsét!

(#6839) adam_


adam_
senior tag

Ha a mai napon beaktíváltattam a T-Perceket (1000 percnyi telefonál) extra szolgáltatást, az mai naptól érvényben is van, vagy csak januártól lesz? Már most is telefonálhatok T-Mobile írányba ebben az 1000 percnyi megrendelt kereten belül? :U

(#6840) dedike válasza adam_ (#6839) üzenetére


dedike
addikt

Idézet innen:
. A kedvezményes perceket az aktiválást követő napon 0 órától - a hónap utolsó napján történő aktiválás esetén a következő hónap első napjától – használhatja fel.

Azt hiszem így már minden ok! ;)

Jó szerencsét!

(#6841) JóGéza


JóGéza
aktív tag

Sziasztok!
Írtam levelet a T-mobilnak a számhordozós e-mail címre. Nem válaszoltak. Tegnap elküldtem az ügyfélszolgálat e-mail címére is, onnan sem jött válasz.
Ez jellemző? Volt már valaki, aki kapott választ? Hány napon belül várható?

(#6842) tjb007 válasza JóGéza (#6841) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerintem te is sejtheted, hogy naponta nem csak 1 emailt kapnak hanem több százat és nem jut minden emailre külön ember.
Türelem, pár napon belül kapni fogsz rá választ bár így karácsony előtt sanszos, hogy tovább fog húzódni egy kicsit.
Alternatívaként a személyes ügyintézést tudom ajánlani.

(#6843) JóGéza válasza tjb007 (#6842) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Köszönöm.
Azzal kezdtem, de a felkészültségük és a segítőkészségük miatt választottam az e-mail-t. Egy automatikus válaszlevélnek örültem volna, legalább tudnám, hogy nem a spam-szűrőn akadt fel a levél.

[ Szerkesztve ]

(#6844) 1430 válasza adam_ (#6839) üzenetére


1430
senior tag

Azért azt a nem éppen elhanyagolható aprócska tényt is megírhattad volna, hogy havidíjas vagy Domino számon aktiváltad? ;)

Mert ha Domino, akkor elindult a 30 nap, és ma este 22 óra után már használhatod is (percszám lekérdezés: 1777/1/3/8/felhasználható percek).

Ha havidíjas, akkor erre a hónapra részarányos havidíjért részarányos 1000 percet kapsz, amit szintúgy ma este 22 órától használhatsz (mivel nem a hónap utolsó napja van), feltéve, hogy nem kapcsolod ki éjfél előtt a szolgáltatást (mert ha megteszed, akkor 0 napra 0 Ft havidíjat kell fizetned és 0 perc jóváírást kapsz a 22 óra utáni Magyar Telekom irányú beszélgetéseidből). Ja és havidíjasként nem tudod lekérdezni a felhasználható percek számát, mert azt utólag írja jóvá a rendszer a számládban.

JóGéza
Amúgy mi az a kérdés, amire személyesen nem tudtak válaszolni? (Már ha "publikus".)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6845) dedike válasza 1430 (#6844) üzenetére


dedike
addikt

Na de mé' este tíztől? :D ;]

(Egyébként tök utálom, hogy a Domino előfizetők sokkal több "kedvezményben " részesülnek, mint a havidíjasok! :((( (Gondolok itt pl. a hívószámkijelzésre, az ingyenes (bárhol, bármikor) egyenleg-lekérdezésre, s most itt van ez is! ) :O

Jó szerencsét!

(#6846) raziel01


raziel01
veterán

Sziasztok, pár napja vettem egy telefont a T-mobile-nál, ehhez járt egy SIM kártya 990 Ft lebeszélhetőséggel. Akkor meg is néztem az egyenlegem és annyi volt de most megnéztem és már csak 813 Ft, ez már csak azért is érdekes, mert nem küldtem se SMS-t és nem is hívtam senkit. Mobilnet tiltva van, kimenő hívás nem volt a telefon szerint, kimenő sms nem volt, mégis azt mondja a 1777, hogy az utolsó küldött SMS-e 59 Ft-ba került. Akkor ez most hogy van? Domino Nap díjcsomagban vagyok amiben szerintem soha nem kerül 59 Ft-ba az SMS.

(#6847) 1430 válasza dedike (#6845) üzenetére


1430
senior tag

Ez részben az eltérő rendszerekkel magyarázható. Dominonak odaadja a rendeszer a keretet, és azt vezeti, így bármikor lekérdezhető a még hátralévő keret, míg havidíjas számok esetében hó végén írja jóvá a kedvezményes forgalmat a rendszer, melynek mennyisége - a részarányos számlázás miatt - számlazárásig nem 100%-ig megállapítható.

De majd bedobom az ötletládába, hogy az egyenlőbb bánásmód jegyében Domino számokon is legyen díjköteles az egyenleg lekérdezés (nem csak a forint, hanem minden szolgáltatásé). ;]

raziel01
Menj be üzletbe (személyivel) és kérj díjmentes kimutatást vagy díjköteles részletes híváslitsát.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6848) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Karácsony előtt remélem kiszórta a sok csóringer, régi telóját a T és jövőre tele lesz újdonságokkal. Szerintetek miket lehet várni a jövő év elejére?

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#6849) tjb007 válasza wiggen123 (#6848) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#6850) dedike válasza 1430 (#6847) üzenetére


dedike
addikt

Hééé!...Nem úgy van a'! Havidíjasoknak akarjuk ingyér! :DDD ;)

wiggen123:

Szerintem nézz szét a másik kettő kínálatában, aztán gondold át ezt a dolgot! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.