Hirdetés

2019. október 18., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#107001) Nordik válasza bopeti98 (#106998) üzenetére

Nordik
(őstag)

Szerintem én is és nagyon sokan el fognak menni...

Samsung Galaxy A70 gyári Gradation Cover tok eladó! :)

(#107002) Ádyka

Ádyka
(senior tag)

Hiába írnak az sms-ben június 1-et, már most sem elérhető a 4Gb os feltöltési lehetőség, csak 3,5 Gb van. Másnak is?

(4db) VARTA R2U 2600 mAh AA 3000 Ft! Energizer Extreme 2300 mAh AA 2500 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 1800 Ft! Energizer R2U 800 mAh AAA 2000 Ft!

(#107003) dptrsk válasza Ádyka (#107002) üzenetére

dptrsk
(Topikgazda)

Ott van az egyéb menüpont alatt.

[ Szerkesztve ]

(#107004) Ádyka válasza dptrsk (#107003) üzenetére

Ádyka
(senior tag)

Igen megtaláltam. Köszi. Akkor május végén veszek párat.
Amúgy ezeknek nem csökkenteni kéne inkább az árát?

Azon sem csodálkoznék, ha azt csinálnák, hogy most az áremelássel besz@ratják a népet, akik gyorsan be is vásárolnak régi áron 4Gb ot. Amikor ez lezajlott, akkor meg lesz egy akció pl 4 Gb 2500 pénz.

(4db) VARTA R2U 2600 mAh AA 3000 Ft! Energizer Extreme 2300 mAh AA 2500 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 1800 Ft! Energizer R2U 800 mAh AAA 2000 Ft!

(#107005) bexinho23 válasza thomas77 (#106997) üzenetére

bexinho23
(őstag)

Magyaran, amit az allam fele nem kell mar befizetni ado cimen (internetado csokkentes miatt), azt most szepen beszedik a fogyasztoktol sunyiban. Ezert szomoru az egesz. Ha valahol adot csokkentenek, ott hamarosan visszakusznak az arak...

(#107006) janakbacsi

janakbacsi
(senior tag)

Kaptam egy telekomos SIM kártyát a cégnél, beletettem a dual simes készülékembe, de nem működik a mobilnet. Ha átállítom a saját, Vodafone os kártyámra, azon van. Módosítanom kellene az apn beállításokat?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#107007) kali válasza janakbacsi (#107006) üzenetére

kali
(legenda)

Ellenőrizni legalábbis, hogy a SIM kártya alapján beállításra került az vagy sem, illetve legyen engedélyezve - bizonyos készülékeknél külön rá kell pöttyinteni a hozzáférési pontnál.
Az APN internet.telekom vagy internet.

[ Szerkesztve ]

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor eladó: https://hardverapro.hu/apro/just_mobile_gum_plus_elado_keveset_hasznalt_kifoga/friss.html

(#107008) der_

der_
(tag)

Sziasztok!

Egyik ismerősömnek új száma van. Így kezdődik: +43660....... Ha erre a számra sms-ezek vagy visszahívom az mennyire horror költség így 2019-ben. Gondolom másik ország és itthon is ezt használja már. Én feltöltős dominos vagyok.
Köszi a segítséget!

(#107009) kali válasza der_ (#107008) üzenetére

kali
(legenda)

Szia,

A telefonszám Ausztria / Mobilkom.
Milyen díjcsomagban vagy?
Fix?
SMS: 63 Ft/darab
Hívás (3. díjzóna): 179 Ft/perc

[ Szerkesztve ]

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor eladó: https://hardverapro.hu/apro/just_mobile_gum_plus_elado_keveset_hasznalt_kifoga/friss.html

(#107010) janakbacsi válasza kali (#107007) üzenetére

janakbacsi
(senior tag)

így van beállítva. ez jó?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#107011) Meridius11

Meridius11
(tag)

végre volt egy csomag kombó eseti telefonálóknak és keveset netezőknek ami nem egy rakás szar és népszerű lett, evidens volt hogy ki kell baszni az emberekkel. :)

[ Szerkesztve ]

(#107012) szabogabor10 válasza der_ (#107008) üzenetére

szabogabor10
(Topikgazda)

Ez osztrák mobil (Drei, ha nem hordozott), zóna 3, 179 Ft/perc. Ha új Mobil L/XL csomagod van, akkor ingyenes. De egyébként érdemes a díjszabást elolvasni, abban megtalálsz mindent.

[ Szerkesztve ]

iPhone X -- iPad Pro 10.5” -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods

(#107013) kali válasza janakbacsi (#107010) üzenetére

kali
(legenda)

A web'n'walk régebbi, de azzal is működnie kellene elvileg.
Próbáld meg a wnw helyett az internet.telekom APN-t.

(#107014) tsteve válasza der_ (#107008) üzenetére

tsteve
(senior tag)

Ausztria irányú nemzetközi hívás: 75.60 ft/perc (eu dijzóna).. ha domino-s vagy... a vezetékes és mobil irány díja is azonos Ausztria esetén

[ Szerkesztve ]

(#107015) kali válasza tsteve (#107014) üzenetére

kali
(legenda)

A kapcsolódó ászf melléklet nem így gondolja: [link] (6.1)

(#107016) der_ válasza kali (#107009) üzenetére

der_
(tag)

Igen FIX.
Az jó drága. Akkor majd hívjon Ő. :)

(#107017) der_

der_
(tag)

tsteve szabogabor10 köszönöm.

(#107018) tsteve válasza kali (#107015) üzenetére

tsteve
(senior tag)

holnaputántól már élnek a csökkentett eu zónás tarifák...de mára és holnapra még valóban a tied az igaz...május 1-től lép be az eu-zónás nemzetközi hívás domino-ra..
szóval szerdától már csak 75.60 ft/perc

[ Szerkesztve ]

(#107019) janakbacsi válasza kali (#107013) üzenetére

janakbacsi
(senior tag)

próbáltam. azzal sem megy. mik annak a beállításai?

[ Szerkesztve ]

(#107020) tsteve válasza tsteve (#107018) üzenetére

tsteve
(senior tag)

az alábbi (eu-zónás) országok vezetékes és mobil számai egységesen 75.60 ft/perc díjjal hívhatók domino esetén május 1-től:

Andorra, Ausztria, Belgium, Bulgária, Ciprus, Csehország, Dánia, Dominikai Közösség, Észtország, Finnország, Francia Guyana, Franciaország, Gibraltár, Görögország, Guadeloupe, Hollandia, Horvátország, Írország, Izland, Lengyelország, Lettország, Liechtenstein, Litvánia, Luxemburg, Málta, Martinique, Monaco, Montserrat, Nagy-Britannia és Észak-Írország, Németország, Norvégia, Olaszország, Portugália, Reunion, Románia, Saint Martin (Sint Maarten), San Marino, Spanyolország, Svédország, Szlovákia, Szlovénia, Vatikán

[ Szerkesztve ]

(#107021) lugosi válasza Meridius11 (#107011) üzenetére

lugosi
(félisten)

Mire gondolsz?

(#107022) Bferibörs válasza kalanchoe (#106994) üzenetére

Bferibörs
(őstag)

Kedves Ügyfelünk! Június 1-jével lezárjuk a Maraton 200 MB, 500 MB és 4 GB eseti adatopciót. Ez azt jelenti, hogy meglévő Maraton adategyenleged továbbra is felhasználhatod, azonban ezeket nem tudod ismét megvásárolni. Üdvözlettel: Telekom

Ha még nem volt. :D

Huawei P20 Pro dual, Lenovo P2 dual, Sony Xperia X Performance dual

(#107023) Bogyó bá' válasza Bferibörs (#107022) üzenetére

Bogyó bá'
(veterán)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#107024) Lackooo84 válasza tsteve (#107020) üzenetére

Lackooo84
(addikt)

Hát én ezt még mindig sokallom... :DDD

Maratonnal kapcsolatban meg, hát ja elég gyökér módon emelték az árat, de örülni kell, hogy ez is van. Gyűlölöm a fordulónapos netet, szeretem úgy beosztani ahogy nekem tetszik.

The Truth is out there...

(#107025) vgyuri válasza Lackooo84 (#107024) üzenetére

vgyuri
(őstag)

Én is. Lehet jobban megéri majd az Domino sim kártyát online 990 forintért 1 Gbyte nettel megrendelni, amihez pluszban jár ingyen 5 sms + 80 perc belföldi lebeszélhetőség, nekem évi 3-4 elég lenne.

(#107026) kali válasza janakbacsi (#107019) üzenetére

kali
(legenda)

Az azonosítás típusát állítsd be erre: PAP, illetve a barangolásinál csak IPv4 és próbál rá úgy.

[ Szerkesztve ]

(#107027) zeg74 válasza Bogyó bá' (#107023) üzenetére

zeg74
(aktív tag)

:C

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#107028) bajusz15 válasza bopeti98 (#106998) üzenetére

bajusz15
(senior tag)

Nekem is az lett volna a kiválasztott, ha pár héttel hamarabb csinálják meg. "sajna" Meglettem 26 időközben :DDD

(#107029) janakbacsi válasza kali (#107026) üzenetére

janakbacsi
(senior tag)

Nem jó úgy sem. Hogy ez miért ilyen fos? A vodás kártyát csak beletettem, és nem kellett rajta semmit basztatni, és azonnal működött.

[ Szerkesztve ]

(#107030) kali válasza janakbacsi (#107029) üzenetére

kali
(legenda)

Próbáld meg a SIM kártyákat felcserélve, illetve a céges SIM kártyát másik készülékben is, hogy ott mi a helyzet, így lehet szűkíteni a hibalehetőségek körét.

(#107031) prozodus válasza #77646080 (#106979) üzenetére

prozodus
(őstag)

Csak egyet? :D
V nem lehet egyszerre tobbet?

[ Szerkesztve ]

(#107032) Parasite

Parasite
(senior tag)

Telekom megint jól odavert a díjcsomagoknak :D Korlátlan belföld 3gb( :C ) nettel 11240 ft havonta! Ez ám a nem semmi! Szerintem nincs a világon mégegy ilyen drága csomag. Az is valami nem!? :U

(#107033) #77646080 válasza prozodus (#107031) üzenetére

(törölt tag)

Nemtom. :D

(#107034) kali válasza Parasite (#107032) üzenetére

kali
(legenda)

Nem csak belföld.
Olcsónak nem olcsó, de ez van sajnos, ha nincs kivel és/vagy miért versenyezniük.

[ Szerkesztve ]

(#107035) #77646080 válasza Parasite (#107032) üzenetére

(törölt tag)

Ez alapján "Belföldi és EU alapdíjas irányba, belföldről és EU roaming helyzetből korlátlan", tehát az állításod téves.

(#107036) Parasite válasza kali (#107034) üzenetére

Parasite
(senior tag)

Jajj könyörgöm, oké, akkor CSODÁLATOS módon ez a KÖNYÖRÜLETES és FANTASZTIKUS Telekom megcsinálta, amit a Vodafone már régesrégóta, EU-s irányba is korlátlan a hívás, cserébe a Vodafone 9900Ft 4gb nettel, social és connect pass-szal, a Telekom meg 11240Ft 3gb nettel és egy nagy lóf****al, így rendben? ;) Mert pl Vibert kivették, maradt a Fb, az Insta meg a Waze, de pl messenger hívás már megint nem. Vodafone-nál pedig "Közösségi média, chat és online hívások". Szeretnétek még valami belekötni?

[ Szerkesztve ]

(#107037) kali válasza Parasite (#107036) üzenetére

kali
(legenda)

Rendben, bár engem a Vodafone kínálata nem érdekel, mert az olcsóbb ár nem minden, de attól lehetnének ők is még olcsóbbak, meg a Telenor is, hátha akkor lépne a Telekom az olcsósítás felé... :)

[ Szerkesztve ]

(#107038) Parasite válasza kali (#107037) üzenetére

Parasite
(senior tag)

Ezt is lezongoráztuk már egyszer, egyikük sem 99%-os lefedettség, annak ellenére, hogy ezt szeretik hangoztatni, maradjunk ennyiben.

(#107039) lugosi válasza kali (#107026) üzenetére

lugosi
(félisten)

"Az azonosítás típusát állítsd be erre: PAP"

Ez ilyen egyházi azonosítás? :DDD

(#107040) kali válasza Parasite (#107038) üzenetére

kali
(legenda)

Nem csak a lefedettség miatt, bár nekem az is közrejátszott, amikor a másodlagosnak használt Vodafone-os SIM kártyámat dobtam.
Sok összetevője van ennek, azokat pedig mindenki úgy rangsorolja magának, ahogy csak akarja és aszerint választ szolgáltatót és szolgáltatást.

lugosi: Nekem inkább a PAPné, de ha jól emlékszem, akkor: Password Authentication Protocol

[ Szerkesztve ]

(#107041) lugosi válasza Parasite (#107036) üzenetére

lugosi
(félisten)

"a Vodafone 9900Ft 4gb nettel, social és connect pass-szal, a Telekom meg 11240Ft 3gb nettel"

Ha több mobilos előfizu van ugyanannál az előfizetőnél (nálam pl igen) és lejön a 15% akkor 9554. A 3gb-os netes csomagban is már nem számít bele a forgalomba a fb, az instagram és a waze.
Nem megmagyarázni akarom a dolgot, de nem akkora azért a különbség a kettő között, és cserébe kapsz egy sokkal jobb LTE hálót működő és bejáratott volte-val, függetlenül veszel hozzá telefont részletre ha akarsz és még hasonlók. Szóval a fillércirógatás nem minden.

(#107042) rothfb válasza Ádyka (#107002) üzenetére

rothfb
(senior tag)

De elérhető a 4 Gb, kicsit elrejtették.

(#107043) SlayR0113

SlayR0113
(lelkes újonc)

Vodafone hájp éljen...ott minden olyan jó naná ;]

(#107044) viera válasza lugosi (#107041) üzenetére

viera
(őstag)

+1
Én is ezért nem megyek máshova.Teljesen elégedett vagyok a Telekommal.Főleg ha idén végre lesz nálunk is Net+TV.Megyek is egyből át Magentába. :))

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#107045) Bferibörs

Bferibörs
(őstag)

hmm,kaptam reggel egy sms-t,hogy elfogyott az ajándék 4 GB netem, 14 GB Maraton maradt-nincs netem, ez mitől lehet szerintetek?
Ui:
Újra indítás segített.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro dual, Lenovo P2 dual, Sony Xperia X Performance dual

(#107046) dptrsk válasza Bferibörs (#107045) üzenetére

dptrsk
(Topikgazda)

havi díjas, díjmentes 50 MB elfogyott és ugyanígy nem volt net újraindításig...

(#107047) sundayrobi válasza lugosi (#107041) üzenetére

Na jó de itt egy előfizetésről van szó és nem kettőről.

(#107048) viktorhu válasza lugosi (#107041) üzenetére

viktorhu
(addikt)

A családi árat hasonlítod az egy előfizetéssel, hogy ne legyen sokkal drágább? :) Volna még tippem, mondjuk a Telekomos nettó árat a konkurencia bruttó áraihoz hasonlítani egészen kedvező eredményeket adna :)

(#107049) lugosi válasza sundayrobi (#107047) üzenetére

lugosi
(félisten)

Az egy előfizetés nekem nem volt egyértelmű a posztból.
De ha úgy van, és neki előnyösebb a Vodafone mindent mérlegelve (elképzelhető még az is, hogy ahol lakik pl jobb a Vodafone térerő), akkor neki élni kell a számhordozhatóság lehetőségével, szerencsére ennek ma már nincs akadálya.

(#107050) lugosi válasza viktorhu (#107048) üzenetére

lugosi
(félisten)

Igen azzal hasonlítottam, mivel mint írtam az én szemszögemből így néz ki. Bár egy zárójelbe orvul elrejtettem, azért odaírtam hogy az rám vonatkozik. ;) Úgy, mint ahogyan az ő megállapítása sem általános érvényű, hanem helyzetfüggő, az enyém is.

Egyébként kiindulva abból a feltételezésből, hogy sok embernek jellemzően vannak családtagjai, nem kivitelezhetetlen dolog ezeknek az embereknek az előfizetéseit egy számla alá vonni. Persze nem kötelező, ezt nem is írtam, csak felhívtam a figyelmet ennek a lehetőségére, ami skippelhető.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.