Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7155) Mappa


Mappa
addikt

üdv

a My T-Mobile oldalamon ahol a számlát tudom kezelni stb egyéb beállításokat tudok módosítani... és az aktuális havi forgalmat is írja.

na most olyat vettem észre, hogy január 2.-3. fele már 1900 Ft havi forgalmat írt nekem (ezen meg is lepődtem mert szilveszter és az utáni napokban semmilyen ekkora összegű telefon beszélgetést vagy üzenet, netezést nem bonyolítottam a készüléken.) MM S csomagban meg 5000 Ft lebeszélhetőség van és teljesen kizárt, hogy valós lett volna az a 1900 akárhány Ft. na másnap ez a havi forgalom kiírás már leugrott valami 800 Ft környékére. utána nem foglalkoztam vele egészen a múlthétvégéig. akkor megint valami 1900 körüli összeg volt ott "jó gondoltam ez reális, elpofáztam a havi lebeszélhetőmet" - ám de ma megint megnéztem és most 0 azaz nulla Ft az aktuális havi forgalmam... és most már totál a zavarodottság küszöbén állok, hogy most hihető-e amit T oldala kikalkulál. mert, hogy egyszer többet ír, egyszer kevesebbet, harmadjára meg nullát, ez a vicc kategóriát súrolja. :N választ a hó végén kapok majd a számlával. csak jól lenne választ kapni erre a problémára.

nem kötelező megadni

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.