Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) eattila válasza Phülöp (#4398) üzenetére


eattila
csendes tag

Szerintem vicces. :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#4402) Phülöp válasza eattila (#4401) üzenetére


Phülöp
addikt

az előadásmódja nem tetszik, ahogy a hangja átmenet nélkül csúszik át a nazálisból Donald kacsa intonációjába és vissza

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4403) eattila válasza Phülöp (#4402) üzenetére


eattila
csendes tag

Ízlések. Szerintem jól csinálja.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#4404) Samott válasza Phülöp (#4402) üzenetére


Samott
addikt

Ha mar a kacsa szobakerult :D

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#4405) Phülöp


Phülöp
addikt

Hölgyek/Urak,

ha valamelyikőtöknek az ismeretségi körében akad olyan személy, aki befektetési céllal akarna Máltán ingatlant vásárolni, akkor sikítson. Sikeres adásvétel esetén fejpénz!

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4406) npera válasza Phülöp (#4405) üzenetére


npera
újonc

Körbekérdezek.

(#4407) Phülöp válasza npera (#4406) üzenetére


Phülöp
addikt

köszi
téged mondjuk pénzzel nem akarnálak megsérteni, ellenben tudok küldeni egy fél palacsintát meg két virslivéget

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4408) npera válasza Phülöp (#4407) üzenetére


npera
újonc

A pénz nem is boldogít szerintem... :Y

(#4409) Gabibácsi válasza npera (#4408) üzenetére


Gabibácsi
tag

A szerelem meg nyomorba dönt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#4410) npera


npera
újonc

Olvastátok, hogy Stockiban agyonlőttek egy down-kóros 20-éves gyereket? A srác elszökött otthonról és volt nála valami nagyon élethűnek tűnő játékfegyver. A srác annyira le volt épülve, hogy csak annyit tudott mondani, hogy mama. A rendőrök többször felszólították, hogy dobja el a fegyvert, azán agyonlőtték.

3 járőr nyitott rá tüzet egyszerre, mivel fenyegetően lépett fel. Ennyi állt a cikkben.

Én arra tudok gondolni, hogy a srác artikulálatlanul kezdett el üvöltözni, ahogy néha szerencsétlenek szoktak amikor kommunikálni akarnak. Felnőtt méretű volt fizikailag és vélhetően hadonászott is a replikával.

Az utóbbi pár év erőszakos eseményei miatt arra tudok gondolni, hogy a rendőrök ténylegesen azt hitték, hogy tüzet nyit a srác és fel sem merült, hogy egy mentálisan sérült eltéved szerencsétlen hörög artikulálatlanul előttük.

A szülök felelősségét ilyenkor azért vitatnám. Miért kap egy sérült gyerek élethű fegyver replikát és miért hagyták, hogy a replikával rohangásszon az éjszakában? Tragikus.

(#4411) npera válasza Gabibácsi (#4409) üzenetére


npera
újonc

Az megvolt.

(#4412) Gabibácsi válasza npera (#4411) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekemis

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#4413) npera


npera
újonc

Jahno, a 2019-es fotós megmozdulásra akarok készülni állvánnyal. Van egy Gorillapod állványom fej nélkül. A kérdés, hogy csak könnyű mozgáshoz milyen fejet tegyek rá?

Manfrotto 482 picinel tűnik, a GX7-et a kis M4/3 obikkal félhetően fogja. A 135 mm-es Pentacon úgysem azon állna valószínűleg.

Joby Gorillapod 5K? Ennek már cserélhető talpacskája van, ami nekem egy vázzal nem igazán létszükséglet. De szép piros.

Vagy legyen a régi kedvencem, a Manfrotto 229?

(#4414) eattila válasza npera (#4410) üzenetére


eattila
csendes tag

Hallottam. Azért egy down szindromas emberen latszik, hogy az. Az arcan is. Ha csak hadonaszott, akkor akar sokkolhattak volna. Vagy labon es vallon lovik max de nem 3 iranybol 3 rendor szitava. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#4415) npera válasza eattila (#4414) üzenetére


npera
újonc

Iszonyatos mennyiségű támadás éri a rendőröket. A teljesség igénye nélkül:

- zöld lézeres vakítás
- molotov koktélos támadások
- kőzápor
- kés nyakba utcán járőröző rendőr ellen
- kés hátba utcán járőröző rendőr ellen
- kocsival megpróbálják elgázolni őket igazoltatáskor
- motorral/robogóval megpróbálják elgázolni őket igazoltatáskor
- csőcselék (30-40 db "fiatal" - szakállas férfiak akik mágikusan 17 évesek letartóztatás után) megtámad járőröket
- színlelnek vészhelyzetet és utána magas házakból sziklákat dobálnak a rendőrökre
- parittyavetővel próbálják agyonütni a rendőröket, amikor a sima megkövezés már nem elég
- kézigránát rendőrökre
- kiszúrt kerekű rendőrautók
- szétvert rendőrautók
- felrobbantott rendőrautók

Biztos kimaradt valami.

A 2014-es választás utáni vörös-zöld ámokfutás eredményeképpen kamionokkal hordták be Dánián keresztül az ex-jugó fegyvereket. Egy palacsinta árába került (14 SEK) egy extra kézigránát, ha vettél egy sporttáskányi fegyvert. A drogbandák és félterrorista csőcselék állig felfegyverkezve várja az első alkalmat, hogy kicsináljanak egy rendőrt/tűzoltót/mentőt.

Válogatás nélkül megtámadják az életmentő beavatkozásokat végrehajtó mentőket is akár, de a felgyújtott autókhoz/konténerekhez kiérkező tűzoltókat is megkövezik.

Ez Svédország. Ennek a társadalmi "fejlődésnek" lett szerintem ez a szerencsétlen autista srác az áldozata. A rendőrök citerázó idegekkel járőröznek és most sajnos tragikusan végződött ez a félreértés a játékfegyverrel.

(#4416) Bujdy81 válasza Phülöp (#4405) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Kb. mekkora kezdőtőke kellene hozzá és milyen megtérülésre lehet számítani? kb...

(#4417) npera


npera
újonc

Ez olyan, mint egy multiplayer repülőszimulátor, csak sokkal jobb a grafika.

(#4418) Phülöp válasza Bujdy81 (#4416) üzenetére


Phülöp
addikt

Non residental népek hitelt nem kapnak itt, szóval a teljes vételárat le kell tenni plusz adó, ügyintézés.
Airbnb kb. 40 eur/nap szobánként. Short let esetén kb . 400 eur/hó/szoba, long let kb. 1300 eur/hó a teljes lakásra.
Privátban el tudom küldeni a részleteket.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4419) -NoVa- válasza npera (#4413) üzenetére


-NoVa-
őstag

Szólsz előtte, kapsz egy Manfrotto 329-et adok kölcsön:)

(#4420) Phülöp


Phülöp
addikt

Német turista a Rocktogonban

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4421) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Enpera, sztem gx7hez majd barmi jo. Olyan konnyu a gep.

Nekem nikonon is csak 1-2 lencsevel van bajom.

Mondjuk igazan hosszu zaridoa dolgot azert ne csinalj a legbelepobb dolgokkal.:)

Jah, es ha most veszel valamit... Ha hazaerek betudom fotozni milyet vettunk paromnak. Zsenialis. Ilyen kis haromszog klaffantyukkal feszitheto minden nem pedig csavaros tekerentyuvel. Nem gondoltam volna de brutal sokat szamit es lenyegesen jobb hasznalni.

Hasonlo mint az elso kepeden.

[ Szerkesztve ]

(#4422) hobizoli válasza npera (#4410) üzenetére


hobizoli
nagyúr

:U nemigaz, hogy ne lehet pl csak labon loni
vagy amig szembol lefoglaljak vki hátulról leteriti testtel

több drón kell ;P

(#4423) Phülöp válasza npera (#4417) üzenetére


Phülöp
addikt

Igen.

Csak izgalmasabb.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4424) Jahno válasza npera (#4413) üzenetére


Jahno
őstag

Ilyen fejet ne végy, de ha itthonra készülsz akkor adok valamit oszt jóvanaz. Ha előbb tudöjuk, akkor másképp logisztikázom, mert Greg is kapott egy állványt, meg a szomszéd is, szóval ezzel ne szopolj, nem lesz hiány. De ha svédekhez kell, akkor adok tippet, mit érdemes lőni milyen koncepcióban. Én is 3 évet vártam egy fejre, de megérte :-D

(#4425) Jahno válasza BobaHWSW (#4421) üzenetére


Jahno
őstag

Megint volt makrós összejövés, aztán tudatosult bennem, hogy a pár 10ezer pénzes Hama is elég tré bármihez. A csavarosat én sem bírom, legyen fasza erős csatos és kész, mert csak. És gyorscserés a talpa is. Így most 3 állványomon ugyanaz a talp, amit le sem veszek a gépről. Mellé még 1-2 ismerősére is jó, ami főleg kánaán.

Annó a kisebbik állvánnyal csináltam tesztet, aminél a Jupiter-21nek kevés volt a 10 másodperc időzítő, mert annyira rezgett :-/ A tursta Manfrottomnak meg semmi baja nem lenne, csak kikopott a lába és nehéz pótolni a gumit. Enpera 35 dekás szirszarját úgyis bármi elbírja :-D

(#4426) Jahno válasza hobizoli (#4422) üzenetére


Jahno
őstag

Hátőőőő, az olyan. K. nehéz. Meg a filmek és a stressz.

(#4427) Jahno válasza Gabibácsi (#4409) üzenetére


Jahno
őstag

Ellenben a pácom már most jól néz ki. Saját magam főztem 2 félét. Kisebb családi dráma túlélve (értsd: összebaszod a konyhát gyökér!). Lett füstös mindenfélés és kicsit édessavanyús fokhagymás. Holnap kiderül.

Tervem alapján dél felé talán fel tudo tenni a rácsra, aztán este 5-6 körül vacsorának el is készül. Addig kis kóbász, csirek, maizmás lesz az előétel. Itt tartok, 2 tepsiben oldalas/dagadó, mellé két tálban szolídabb fűszerezés:

(#4428) Jahno válasza -NoVa- (#4419) üzenetére


Jahno
őstag

Nálam is volt X darab, csak előre kellett volna logisztikázni. Így is be szoktak szólni, hogy minek ennyi vacak, aztán mikor használjuk akkor kussolnak :-D

(#4429) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Hat en a 20khufos nemtommi allvanyt vagtam ki a francba akkora egy vacak ocskavas volt es vettunk egy 60khufos vanguardot. Eg es fold a kulonbseg. Mind kezelhetoseg, mind precizio mind stabilitasban.

KaiW csoka mondta, hogy a pocsrk allvany az tobbet art mint hasznal.

(#4430) Jahno válasza BobaHWSW (#4429) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg tudok olyan állványt 20-ért, ami egész működőképes, bár a fejét azért lecserélném. Sajátjaim inkább nem írom mennyiben vannak, de egy használt 8ezressel el voltam jópár évig. A nagyobbik meg verte a 200ast, + gyári táska, de ezt csak így négyszemközt :-D

Hamából és nevenincsből szar, ami amúgy karbonmagnéziumos cuccból is megvehető egy értelmes aswiss fejjel. És van rá egy söröm, hogy itt az országban nincs olyan kereskedő vagy arc aki nálam több állvánnyal találkozik, szóval akad mintavétel bőven :-D Márpediglen sörrel nem szokásom viccelni.

(#4431) Frawly válasza npera (#4415) üzenetére


Frawly
veterán

Vazz, ekkora faszságokat ki nem találnak, mint ez a zöld lézeres vakítás, ilyenről még nem is hallottam, de az Londonban mostanság divatos savval leöntés is teljesen új volt, mikor olvastam róla. Az a baj, hogy az ilyen nyomorékok nagyon ráérnek ilyen hülyeségeket kiagyalni, nem kell ezeknek dolgozni vagy valami? Mert ha segélyen is van, nem igaz, hogy el tudja úgy magát tartani hosszú távon, hogy semmit nem csinál.

(#4432) Sipi-


Sipi-
tag

CIB frissített az éjszaka, mostmár csak az új mobilappjukat lehet használni telefonon és csak azzal lehet belépési kódot generálni a pc-ről való használatra. Ez jó is lenne, csak a Google Play áruházban még nem frissült be az alkalmazás, tehát most nem lehet a Cib bankot használni online. Szuper...
Mennyi idő alatt szokott a Play-ben befrissülni új verzióra egy alkalmazás?

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#4433) Phülöp válasza Sipi- (#4432) üzenetére


Phülöp
addikt

Nincs általános határidő, a fejlesztőn múlik, mikor tolja fel az új verziót.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4434) Sipi- válasza Phülöp (#4433) üzenetére


Sipi-
tag

A google play olyankor már nem szokott "ülni" rajta, hanem kikerül egyből?

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#4435) Sipi- válasza Sipi- (#4434) üzenetére


Sipi-
tag

Közben már megfrissült. Jobb nem lett...

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#4436) Jahno válasza Frawly (#4431) üzenetére


Jahno
őstag

Savas akció az tradicionális arab szokás...

(#4437) Samott válasza Jahno (#4436) üzenetére


Samott
addikt

Jah, nalunk a lugos a szokas

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#4438) djculture


djculture
félisten

No mi a helyzet csocsoszánok?

(#4439) eattila


eattila
csendes tag

Én reggel piacoztam, aztán húslevest főztem, dutána aktótokokat, meg egy ajtót festettem át. ezután elmentem sörért, és most pörköltet főzök :D

Akartam menni fotózni, de meleg van, és kívánom a sört. :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#4440) eattila


eattila
csendes tag

Gondoltam megmutatom már, hogy mennyire értelmesen tudnak itt parkolni a népek. És nem ám, hogy másnapra elmúlik! Ez így van már egy hete. Azóta nem mozdult a 3 autó. És a jobb szélső állt be utoljára. Bár a kangoo és aközé befér a toyota.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#4441) Jahno válasza djculture (#4438) üzenetére


Jahno
őstag

Én 5+ órát sütöttem, saját pácot főztem, jó lesz. Lehet olyan, mint amit 1 órát sütök, de jó lett:

(#4442) djculture válasza Jahno (#4441) üzenetére


djculture
félisten

Jól néz ki :)

(#4443) Jahno válasza Samott (#4437) üzenetére


Jahno
őstag

Jahh, eccer valaki licenszelte, odakint meg kb. tradíció :-/ Főbelőni mndet.

(#4444) Phülöp válasza Jahno (#4441) üzenetére


Phülöp
addikt

Ennél hasznisabban nem is tölthetted volna a napot.
Én csak egy laza csirkepörköltet főztem, de hiba volt ebben a rohadás melegben ennyi csípőset tenni bele.
Most jön valami vihar, fülledt, párás az idő, alig lehet kint levegőt kapni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4445) Samott válasza Jahno (#4443) üzenetére


Samott
addikt

Jut eszembe a savas is szobakerult mar itthon

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#4446) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

Jesus breakdances to impress his friends ( AD 20; colorized) fakehistory :D

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#4447) Sipi- válasza Jahno (#4441) üzenetére


Sipi-
tag

Ma is meglett a 16ezer lépés, pedig még el sem mentünk nyaralni. Csak legalább nyáron próbálunk arra figyelni, hogy ahova csak lehet gyalog menjünk.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#4448) Phülöp


Phülöp
addikt

#mulatságos hírek

Úgy megcsapta a villám, hogy azóta azt se tudja, fiú-e vagy lány.

Remélem, a nővérkék voltak olyan rendesek, hogy berakták neki loop-ba a youtube idevágó szeletét.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4449) Frawly válasza Phülöp (#4448) üzenetére


Frawly
veterán

Erre a videóra a JuhTyúk elég komoly cuccokat ajánl: Pepsi Béla és a biciklije. Nesze neked kulturált borozás :D

[ Szerkesztve ]

(#4450) Phülöp


Phülöp
addikt

Mindeközben Máltán

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.