Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) Samott válasza Phülöp (#3600) üzenetére


Samott
addikt

Nibali torott csigolyaval ert be a napokban... :) ezek ilyenek, nem focistak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#3602) Phülöp válasza Samott (#3601) üzenetére


Phülöp
addikt

ő nem kicsit esett valamelyik nap

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3603) Samott válasza Phülöp (#3602) üzenetére


Samott
addikt

Jaja, es utana betekert torott csigolyaval. Ha Bardet nem tamad utol is erte volna az elmenoket. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#3604) zetor2000 válasza Samott (#3590) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jam. Ez a faszi (Sacha Baron Cohen) nekem amúgy annyiból szimpi, hogy teljesen beleérzi magát a szerepbe, szinte teljesen azonosul vele.
Tudom, maszk, jelmez, meg mittudoménmi, de idehaza nem láttam, hogy ennyire...
A másik, hogy néha tök palira veszi a riportalanyokat. A Trump féle interjúja is hatalmas volt. Nekem az Ali G indahouse is tetszett, bár ott a lepukkant hülyegyereket hozta, amit nem volt nehéz. De a Diktátorban is jó volt :), hogy a Boratot ne is említsem.
Várom a feliratokat a szériához, úgy azért nekem érthetőbb (amit megértek, olyan nyelven...)
Már van felirat a második részhez is... :D

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#3605) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Azthiszem sokat elmond a cegunkrol, hogy nemcsak dungeons and dragons klubb van, de sajat world of warcraft klanunk/community is...ha jol veszem ki. Egy allience es egy horda. Wow... No pun intended. Szinten.

(#3606) -NoVa- válasza BobaHWSW (#3605) üzenetére


-NoVa-
őstag

A Digital Realitynél WoW kiegészítő megjelenés másnapján találkoztam bent a másik nem WoW-ozó kollégával, és ennyi volt a létszám. Harmadnapra már megjelent pár álmos arc.

(#3607) -NoVa- válasza BobaHWSW (#3572) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ezt meg csak magamnak bookmark, hogy ne felejtsem megnézni ha kimásztam a tengerből valamikor jövő héten.

(#3608) BobaHWSW válasza -NoVa- (#3606) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Itt is az uj kiegeszito miaty tudok tola mert porog az inhouse forumunk.:)

(#3609) BobaHWSW válasza -NoVa- (#3607) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Koszi;)

(#3610) Jahno válasza BobaHWSW (#3605) üzenetére


Jahno
őstag

Gyárban most a klassszikus CSre izgultak rá, hogy ezt kellene meg azt kellene, páran a többi videójátékos cuccokra (főleg WOW, Metal Slug, Bomberman) mozdultak rá, hogy csináljunk valami bulit, de aztán ki tudja, általában csak eddig jutnak el, hogy csináljunk és a szájuk nagy. 6 éve van PS2esem és még be sem kapcsoltam, erre most felgyűlt mellé egy második :-D Szombaton kipróbálom, ha működik és olvassa az írt lemezt, akkor lesz valami. Ha nem, akkor is :-D

Őszre bazi nagy terveim vannak, pld. összerakom idehaza az Xboxot meg mindenféle mókázás.

(#3611) Jahno válasza -NoVa- (#3607) üzenetére


Jahno
őstag

Én azt már csak jövőre. Szeptemberig még elveszek, akkor meg már 1-2 nap szabi is jut és folytatom tovább. ezek a kötelezően kivehető szombatok azért bökik a csőröm.

Igaz holnapra jut egy aranyos júzer, aki eddig is olyan stílusban válaszolgatott, hogy "én ezt leszarom" meg "engem kurvára nem érdekel" és hasonlók. Gondolkozom is, hogy szólok valaki illetékesnek, hogy ez nem egészen ilendő és engem ennek a harmadáért már fel akarnak akasztani.

Igaz most én állok rosszul, ma írta meg a követelményeket és holnap reggel 7kor kezdene az új embere, akinek még nincsenek meg a cuccai. Ráadásul 2 gép, 2 tartomány, minden vacakkal lyan monitorral amit odafentről még jóvá sem hagytak :-D Szarul fogok belőle kijönni, de jó ez így. Hétfőtől már Tumor is lesz.

Ja, amúgy itt világmegváltó újítások vannak. Új vezetés megfejtette, hetente küld 5-10 perces videóüzenetet a cégnek és az embereket is masszírozza, hogy csináljanak ilyet egymásnak, Neki, csapatának és mindenkinek is. Valamint be akarják vezetni, hogy aki dolgozni jönne az csatoljon motivációs videót az életrajza mellé. Azt hittem csak én nem értem, de a 20 éves korosztály is egy darab csúnya szóval tudta kritizálni :-D

(#3612) BobaHWSW válasza Jahno (#3610) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nem voltal itt amikor ezt beraktam:

Konyha melle van kirakva nalunk. Pivel mukodo emulator, 200+ jatek. Jopofa.

[ Szerkesztve ]

(#3613) Jahno válasza BobaHWSW (#3612) üzenetére


Jahno
őstag

Kb. 10 éve építettem az elsőt... De azért akadnak vele bajok. És azóta bírok köpködni az összes gyökér emulátorosra meg Linuxos megmondóra :-D Azóta csak az eszet osztom mindenhol, aki azt mondja, hogy mennek rajt a C64es és Amigás játékok azt két keresztkérdés után küldöm el a faszba, mert más az elméleti "megy" és a gyakorlati "játszani lehet vele" opció.

Van egy fél is, amit már kb. 15szür eladtam, de még senki nem jött érte. Eredeti a hárombetűsnél volt jó darabig, de mivel nem trendi és a monitorja vackolt így kidobták. Akkor fondorlatos módon visszaszereztem, kapott egy málnát és némi felújítást, így már megint üthető. Ott áll jó ideje kikapcsolva a törzskocsmámban. Szétverni nem akarom, pedig az lenne a logikus. Ha kis sógorék még tanyán laknának akkor néha nyomnánk, de így nem tudom, max. valami konzolosabb hordozhatóbb verziós lenne jó.

Játékból az összes Sega Megadrive, Super Nintendo, Nintendo 64 és klassszikus arcade vonal van rajt, meg pár DOS emus, amivel volt szívás (néha szóközt kellett nyomni, estébé) de megoldottuk.

Akkuról működőt még gömbibával is vittünk a kocsmába . Azóta sem jött meg hozzá ebayről a kijelző és a kocsma is bezárt.

Ez volt az első nyilvános verzió, jó ég tudja mikor, de valamikor 2012 körül. Amúgy dobozt és tartozékokat okosban kaptam, csereberéltem, szereztem és egyéb, de ha csak a belevaló sallangot összeszámolom, akkor iszonyat pénzbe kerül egy ilyen doboz :-/ Plusz a szopás. Sokan rá is mozdulnak, aztán maradnak valami kínai egyben gagyinál, ami nem az igazi. Nekem meg már igényeim vannak :-D

(#3614) qnadam válasza blueboi69 (#3568) üzenetére


qnadam
veterán

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3615) qnadam


qnadam
veterán

és akkor a colt távozott a háztól. lehet, hogy kicsit hiányozni fog, szerettem :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3616) BobaHWSW válasza qnadam (#3614) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Vakondok... :DD

(#3617) BobaHWSW válasza qnadam (#3615) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Na tudod mar mi jon helyette vagy az meg log a levegoben?

(#3618) Jahno válasza BobaHWSW (#3616) üzenetére


Jahno
őstag

Ebből sem láttam egyet sem, de majd most!

(#3619) qnadam válasza BobaHWSW (#3616) üzenetére


qnadam
veterán

sőt dupla.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3620) qnadam válasza BobaHWSW (#3617) üzenetére


qnadam
veterán

most indulok kifizetni. stay tuned :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3621) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Mai sztori...

Macska elvan bujva. Bevitt agy ala a masodik haloba egy gumiegeret. Istennek nem jonne ki de ha kozelmegyunk ratamad a labunkra.

Kimegyek nappaliba, amerikai pultos nyitott konyhank van. Kinyitom a hutot, ketharmad uton van az ajto a macska mar a labamnal dorgolozik...

Reg nevett ilyen egeszsegeset.

(#3622) Sipi- válasza qnadam (#3620) üzenetére


Sipi-
tag

Hyundai coupe?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#3623) Jahno válasza BobaHWSW (#3621) üzenetére


Jahno
őstag

Azt mondtam múltkor, hogy ismerős macskája egyszer csak hisztis lett bizonyos mobilhangokra/csörgésre, és ha környékén megszólalt akkor kieresztett karmokkal nekirontott a népeknek?

(#3624) eattila válasza BobaHWSW (#3621) üzenetére


eattila
csendes tag

Macskák ilyenek. :D

Nekem meg le kell akasztani egy telát, mert asszony befizetett egy tiszatavi motorcsónakos madárfotózásra.... A 135mm kicsit kevésnek tűnik hozzá :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#3625) qnadam válasza Sipi- (#3622) üzenetére


qnadam
veterán

wait for it :) jó esetben pénteken lesz rendszáma, rossz esetben jövő héten.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3626) scaurus


scaurus
újonc

Képregény téma

https://forum.hwsw.hu/topic/96986-kepregeny

Ha minden igaz 2018.10.09. napján megjelenik az Usagi Yojimbo/Teenage Mutant Ninja Turtles: The Complete Collection az amazon.com-on.

Lassan, persze, jöhetne már az Usagy Yokimbo Saga 8. kötete...

[ Szerkesztve ]

"morci mellszobor koma" (Raynes)

(#3627) scaurus válasza scaurus (#3626) üzenetére


scaurus
újonc

Az "Usagy Yokimbo" természetesen Usagi Yojimbo akart volna lenni.

[Siránkozás ON]
Az előnézet funkció, nekem, nagyon hiányzik - nem is értem, hogy miért nincs.
[Siránkozás OFF]

[ Szerkesztve ]

"morci mellszobor koma" (Raynes)

(#3628) #09908736


#09908736
törölt tag

"Kiabáltam, hogy hívják a rendőrséget, a mentőket és bárkit, akit csak hívni szoktunk, amikor úgy érezzük, hogy valaki nyitva hagyta a pokol kapuját."
https://moly.hu/konyvek/gulyas-peter-a-vegtelen-tersegek-orok-hallgatasa

Hát, nem volt gyenge. Megérte az időt, amit ráfordítottam.

[ Szerkesztve ]

(#3629) Sipi- válasza eattila (#3624) üzenetére


Sipi-
tag

Készülj szúnyogriasztóval. Durván :)
Épp az előbb fordultunk vossza 1,7 km-től egy közel 9 km-es túráról, mert nem gondoltunk bele, hogy a tavak/mocsaras részek mellettí túraútvonal teli lesz szúnyoggal. De brutálisan sok volt. Pedig alaposan be voltunk fújva szúnyog és kullancsriasztóval. Engem csíptak is, a többiek inkább csak folyamatosan hessegették.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#3630) Phülöp válasza #09908736 (#3628) üzenetére


Phülöp
addikt

elolvasva az ismertetőt, én inkább kihagyom

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3631) eattila válasza Sipi- (#3629) üzenetére


eattila
csendes tag

Egyszer kajáltunk szabadtéren Tiszaparton. Nem tudtuk megenni, annyi szúnyog volt. Szóval van tapasztalat. Napközben még nem is akkora vész. De naplemente körül....

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#3632) Jahno válasza eattila (#3624) üzenetére


Jahno
őstag

Van egy kevésbé minőségi 500asom, de persze ha már indok van, akkor most kell szerezni valami jófélét. Alkalom adott, én a gagyi 150-600assal is beérném.

(#3633) Phülöp válasza Jahno (#3632) üzenetére


Phülöp
addikt

Nem tudom, Sárkány haverod (Dobó Z.) mivel fotózik az ír partokon, de eléggé odabasz némelyik madaras fotója. Úgy emlékszem, neki most van a "vintage orosz" időszaka.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3634) qnadam válasza Jahno (#3632) üzenetére


qnadam
veterán

piszkál egy 150-600 megvásárlásának gondolata, olcsóbb 200khuf alatt már előfordulgat német ebayen, de eddig erős voltam.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3635) Jahno válasza Phülöp (#3633) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, mondta is, hogy menjek valamikor arrafelé. A madarak nagy része nem orosszal van, ott hamar rájött, hogy cuccot kell hozzá venni. Mostani sorozatára én is csak nyáladzottam, mert persze ennyire közelbe kapja a témát, hát ja.

(#3636) Jahno válasza qnadam (#3634) üzenetére


Jahno
őstag

Egyre furcsább vagy.

(#3637) eattila válasza Jahno (#3632) üzenetére


eattila
csendes tag

Erősen elgondolkodtam rajta, aug 5-én amúgy is megyek megint arra. :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#3638) qnadam válasza Jahno (#3636) üzenetére


qnadam
veterán

demármért.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3639) Jahno válasza eattila (#3637) üzenetére


Jahno
őstag

Na, itt leszek a szomszédban, bár valaki szintén kölcsön akarja kérni. Kitaláljuk jól. Aztán nyaralni is megyek, tegnap felírtam mert asszony kb. hatszor mondta el mikor és merre, de mindig elfelejtettem :-D

(#3640) Jahno válasza qnadam (#3638) üzenetére


Jahno
őstag

Nem elég, hogy Panasonicot vettél, most ilyen izén gondolkozol, amin csak én szoktam? Amúgy haver Pentaxán volt 18-200as Tamron, abból is ki lehettt hozni szépeket. A sok pixelbuzizó meg magyarázza csak, hogy nyitva ilyen, meg jajj a színe, satöbbi. Tök jó cucc volt. Főleg mikor az árát megtudtam, akkor még jobban tetszett :-D

(#3641) Phülöp válasza Jahno (#3640) üzenetére


Phülöp
addikt

" Főleg mikor az árát megtudtam, akkor még jobban tetszett"

én bármit találok mostanában, amikor meglátom az árát, elmegy tőle a kedvem

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3642) eattila válasza Jahno (#3639) üzenetére


eattila
csendes tag

Ha más nem, megoldom jupiterrel. Csak na. Még futom a köröket....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#3643) eattila válasza eattila (#3642) üzenetére


eattila
csendes tag

Amigy szept 1.en kene. Na majd irok messengeren azt letargyaljuk.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#3644) Phülöp válasza eattila (#3643) üzenetére


Phülöp
addikt

majd ne feledd el megválaszolni az üzenetet, amit írsz messengeren

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3645) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ez se rossz

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#3646) eattila válasza Phülöp (#3644) üzenetére


eattila
csendes tag

Csak nem leszek olyan bunkó:D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#3647) Phülöp


Phülöp
addikt

keresek programot, ami lecsekkolja nekem a vinyó egészségi állapotát
a vinyó a routeren lóg, nem gépben van

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3648) zetor2000 válasza Phülöp (#3647) üzenetére


zetor2000
senior tag

Gépre dugva a hdsentinel. Ha routeren van, akkor lehet PCn is, talán. (USB-s?)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#3649) sutszi válasza Phülöp (#3647) üzenetére


sutszi
veterán

Routeren milyen rendszer van. Ha jól emlékszem akkor openwrt/LEDE/ddwrt-n megoldható a smart lekérdezés ssh-n. De nem 100.
Amúgy meg zetor2000 javaslatánál nincs egyszerűbb.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#3650) Phülöp


Phülöp
addikt

#Tour de France, Vuelta, Giro

Quintana. Egy. Állat.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.