Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) qnadam válasza Jahno (#4594) üzenetére


qnadam
veterán

sose volt különösebb keresőfétisem :) amire vettem, arra meg főleg nem hiányzik.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#4602) qnadam válasza npera (#4588) üzenetére


qnadam
veterán

2.0 hdi, 136 ló, hatos kézi váltó.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#4603) BobaHWSW válasza qnadam (#4601) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Szomoru, de ertheto valahol.

Ha allvanyrol dolgozok en se viewfinderezek es mostanaban meg sokat fotozok arrol.

De nekem designban szimplan nem tetszik, ha nincs.

Egy pen-f-en gondolkodok el kethetente de szerencsrere mindig letudom beszelni magam.

(#4604) eattila


eattila
csendes tag

Vajon 8250es i5 vinné a modern warfare 2-t???

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#4605) Jahno válasza BobaHWSW (#4603) üzenetére


Jahno
őstag

Úgy persze, minek hajolni és erőlködni, mikor fel/le hajtom a kijelzőt és csoki, ahova bökök ott a fókusz, meg hasonlók? Teljesen jó. Aztán kézből már kereső, meg néha erős fényben is ott nézem vissza a művem.

(#4606) BobaHWSW válasza eattila (#4604) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Abban melyik integralt ize van? Hd620...

[link]
Youtube link. Ez alapjan azt mondanam, hogy igen.

(#4607) qnadam válasza BobaHWSW (#4603) üzenetére


qnadam
veterán

na jó, de a pana nekem nagyon másodgép :) turistáskodni jó így, meg castingot fotózni. ott sokkal kényelmesebb, a 14-140nel egy ültő helyemben meg tudom csinálni az egész alakos fotót meg az arcközelit is, utóbbihoz elég csak felemelni a gépet.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#4608) eattila válasza BobaHWSW (#4606) üzenetére


eattila
csendes tag

hd620 és GeForce MX150 4G

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#4609) Jahno válasza qnadam (#4607) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt nem mindig értem a fix obis megmondókban, hogy attól függ mit, mert azt pld. a 24-105höz vagy társához mérem, akkor nem kell összevissza ugrálni meg majomkodni null aidő alatt, hanem kész a többféle kivágás egy pontból.

(#4610) BobaHWSW válasza eattila (#4608) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nemtom milyen az a geforce de mar a hd620 is eleg szerintem.

Nekem i7 van hd520al es annyit tudok mondani, hogy deadspace elfogadhatoan megy 720pben vagy ippen hataron fullhdben.

Civ5 remekul megy 4kban is de a gui nem scalezodik es az 55" tv is keves.

(#4611) Jahno válasza eattila (#4608) üzenetére


Jahno
őstag

Találtam valami klasszikus CS-t, arra mindenki ráugrott.

(#4612) ncc1701


ncc1701
veterán

Este 2 utcányira akkora buli volt, h még a tűzoltókat is meghívták rá. :) Néztem asszony mit motoszkál az ablaknál, szerinte ment az óbégatás, h segíccség, híják a tűzoltókat. :)

(#4613) npera


npera
újonc

Ez egy drága grillezés volt.

A 42 éves tettes még július végén a már akkor is érvényes totális grillezési és tűzgyújtási tiltás ellenére grillezett az udvarán Dél-Svédországban. Ráhívták a rendőröket persze, aztán tetten érték. Azt hamukázta, hogy betegen feküdt sokáig és ezért nem is tudott a tiltásról. Aztán beismerte.

19500 SEK büntetést kell fizetnie. Kábé 600k HUF.
Ez már valami jobb wagyu árban van :C

(#4614) npera válasza qnadam (#4602) üzenetére


npera
újonc

Peugeot? Nem Hyundai lett? Vagy teljesen el vagyok tévedve megint?

(#4615) Samott válasza npera (#4613) üzenetére


Samott
addikt

Idiotak, a sajat udvaraban egy faszenes grill-t se gyujthat be az ember? Ertem, az erdoben ne rakjon tuzet, de egy ilyet tiltani? Gaztuzhelyt se lehet hasznalni? Disznot hogy prorzsolnek? :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#4616) npera válasza Samott (#4615) üzenetére


npera
újonc

Pörzsölhetsz disznót, csak 19500 SEK lesz :Y

Szerintem is totál idiotizmus, hogy a tipikusan normálisan otthon grillező polgárokat büntetik, amikor inkább a kimegyek a parkba/erdőbe, begyújtok egy egyszer használatos grillt, aztán otthagyom égve, plusz fél köbméter szemetet magam után archetípusra kellene rászállni.

(#4617) -NoVa- válasza npera (#4616) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az visszaszól. Vagy lő. Mindenesetre veszélyesebbnek tűnik. Jobb a békesség.

(#4618) npera


npera
újonc

(#4619) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Itt sok helyre (neha a sajat kertedbe is) fire permit kell faszenes grillhez. Gazoshoz nem.

(#4620) npera válasza BobaHWSW (#4619) üzenetére


npera
újonc

Pedig a gázos durvábbat szól, ha baj van.

Ez is sima kerti gázos grillezésnek indult, aztán mi lett belőle.

(#4621) eattila válasza BobaHWSW (#4610) üzenetére


eattila
csendes tag

Én se :D :D

De szalma leszek 3 estét sajnos, lehet addigra beizzítom az MW MW2 párost.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#4622) eattila válasza Jahno (#4611) üzenetére


eattila
csendes tag

Az nekem nem jön be. Egy ideig haverokkal toltuk, de nem az igazi.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#4623) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Kezdem jobban átérezni a Svéd mindennapokat, amikor a PUBG EU szerveren egyre gyakoribb, hogy a repülőn Arab vallási énekeket kántálnak kórusban :)

(#4624) Jahno


Jahno
őstag

Enperának:

https://qubit.hu/2018/08/06/thinkpad-szerelem

(#4625) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Enpera, nem úgy volt, hogy jössz kis hazánkba? Jahno felhívott valamikor, hogy ráérek-e. Vagy csak álmodtam?

Ma már dolgozom amúgy, ami azt jelenti, hogy igyekszem aktívabb lenni itt :D

(#4626) Grillo válasza blueboi69 (#4625) üzenetére


Grillo
senior tag

Erősen lemaradtál. Oda vidékre a hang is lassabban terjed. :DDD

(#4627) npera válasza blueboi69 (#4625) üzenetére


npera
újonc

Igen, július 15-től 29-ig. De megyek 2019-ben is. Lehet lesz egy hosszú hétvége január végén, a fiamnak kell a papírjait elindítani a népszámnyilvántartási hivatalban vagy hogy is hívják.

(#4628) npera válasza Jahno (#4624) üzenetére


npera
újonc

Ó, hát tudtam én, hogy egyszerű lesz ez.

Akkor tehát ne úgy csináljam, hogy vacsora előtt fél órával a konyhaasztalon szétborítom és amikor minden szét van pakolva kijön a család enni és a fiam lesöpri az összes mütyűrkét a padlóra és elszalad valami törékeny szalagkábellel a kezében, majd ráugrik és megtapossa?

:C

(#4629) npera válasza Grillo (#4626) üzenetére


npera
újonc

Vöröseltolódás is van, a hang mélyebben szól vidéken, mert távolodik a világegyetem középpontjától. Egyszerű fizika :Y

(#4630) Phülöp válasza Grillo (#4626) üzenetére


Phülöp
addikt

Déli harangszó fél 1-re ér oda.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4631) Jahno válasza blueboi69 (#4625) üzenetére


Jahno
őstag

Aztán mondtam, hogy hirtelen változott A Terv, de majd asszonnyal megyek arrafelé.

(#4632) Jahno válasza npera (#4627) üzenetére


Jahno
őstag

Azt mondtam, hogy Gellértnél a trafikos már elég rutinos lehet? Kinyitottam a hűtőajtót és kérdezte, hogy kell-e pohár. De én még rutinosabb voltam, nem bohóckodunk kis mennyiséggel, mindenki megkapja az adagját és ossza be magának, egéssség!

(#4633) npera válasza Jahno (#4632) üzenetére


npera
újonc

Patent!

Rendes turista hidratál és palackkal a kezében megy turistáskodni :C

(#4634) Jahno válasza npera (#4633) üzenetére


Jahno
őstag

Tavasz felé nekilátok felderíteni a városközelibb helyeket.

(#4635) BobaHWSW válasza Jahno (#4634) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Elkene menjek vegre Wellingtonban utcafotozni.

Varom a joidot aztan pattan a sigma 10-20 vagy a 35milis a gepre es hajra.

(#4636) Samott


Samott
addikt

Nem Magyar Népmesék (youtube) :D

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#4637) #09908736


#09908736
törölt tag

(#4638) Jahno válasza BobaHWSW (#4635) üzenetére


Jahno
őstag

A nyárra tervezett 3 darab "ezt meg kell csinálnom" opció nyilván elmaradt :-D De majd jövőre.

(#4639) Phülöp válasza #09908736 (#4637) üzenetére


Phülöp
addikt

Egy darabig f.sza.
Majd meséld el, hogy tetszett.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4640) #09908736 válasza Phülöp (#4639) üzenetére


#09908736
törölt tag

Egy darabig? Nabakker, mindegy, befejezem, ritkán hagyok félbe könyvet. Pl. a Metro 2033 ilyen volt.

(#4641) FőDudu


FőDudu
addikt

Back to work.

Az M70-et szerintem felejtsetek el.
Ha valamiert Szlovenian at visz az utatok, akkor Letenyen at kell Tornyiszentmiklosra eljutni (Letenyere meg a hetes ut vegerol lehet eljutni) es onnan vissza lehet menni az M70 utolso 1 kilometeres szakaszara. Egyebkent kb 2 oras szopas var mindenkire (kamionok, szemelyautok vegyesen - szakaszosan 1 savra raeresztve, valtakozo iranyban, lampaval ahogy illik).

Nem tudom miert a nyari megnovekedett forgalomban kell halalba szivatni minden arra jaro sofort.
Szerencsere en tudtam az utepitesrol, igy nem futottam bele - csak lattam a tobb kilometeres kamion sort a masik utrol.

Kajalni nagyon nem volt idom - egyedul az ujpesti Csulokben jartam. Kaja jo volt.

FőDudu

(#4642) Frawly válasza npera (#4613) üzenetére


Frawly
veterán

Azért fasza egy ország lehet, hogy a saját ingatlanod udvarán nyáron nem mehetsz ki grillezni. Mert mikor menjen ki a polgár sütögetni? Télen nagykabátba?

(#4643) Jahno válasza Frawly (#4642) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, csak ott most ennél nagyobb pánik van, nézd meg mi az ilyesmik eredménye és sajna a sok marha miatt ha ez van, akkor az van, 1 bites változós szabályt kell hozni.

(#4644) qnadam válasza FőDudu (#4641) üzenetére


qnadam
veterán

Szlovéniába mennyire érdemes kutyával menni pár napra?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#4645) npera válasza Frawly (#4642) üzenetére


npera
újonc

(#4646) qnadam válasza npera (#4614) üzenetére


qnadam
veterán

Hyundai lett, viszont a családban felgyűlt egy fentebbi paraméterekkel rendelkező 407, amit el kellene adni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#4647) npera válasza qnadam (#4646) üzenetére


npera
újonc

Aha, akkor már majdnem értem :)

(#4648) FőDudu válasza qnadam (#4644) üzenetére


FőDudu
addikt

Mindenutt kedvelik a kutyat.
Kb mint nemeteknel es svajcban.

FőDudu

(#4649) npera


npera
újonc

Nem tudom meséltem-e már. Voltam még 2003-ban Stockholmban unokanővéremnél egy hétig látogatóban. Volt nálam egy EOS-10D, rajta egy 28-135 "kitobi" és volt a gépben 1 gigányi memóriakártya. Az egy hét alatt azt hiszem 393 képet lőttem, gyakorlatilag telenyomtam a kártyát.

Aztán otthon kiírtam CD-re és valamikor 2005 körül elvesztek a lemezek valami pakolásban. Az utóbbi 3 nyaralás során mindig kerestem őket, de sosem lett meg. Most nyáron öcsém adott 2 db gigantikus kartondobozt mindenféle régi lemezekkel. Végignéztem az összeset és nem voltak közöttük a CD-k.

Már feladtam a reményt is, amikor öcsém kis hümmögés után elővett egy WD USB-s merevlemezt, hogy talán ezen rajta van.

Kábé így néztem :F

Bedugta a gép elejébe és csak kattogott. Aztán gondolkodtunk egy picit és mondtam neki, hogy dugja be közvetlenül az alaplapba hátra. Feltámadt a merevlemez és az összes stockholmi képem ott volt rajta :C

Öcsém átküldi őket, aztán lehet nosztalgiázni. Hatalmas 2-3 megabájtos 6 megapixeles large fine JPEG-ek :C

(#4650) Frawly


Frawly
veterán

Mostanában reggelente kanadai rádiókat szoktam hallgatni reggelizés, kávézás, teázás közben. A reggelente kitételt úgy értem, hogy a délutáni kelés (éjszakás műszak miatt) után nekem még reggel van, és a canuck-ok is akkor kelnek az időzónák miatt. Ilyen androidos appban hallgatom, általában valami rockadót.

Nemrég a Masters of Thrash Radio-ra találtam rá. British Columbiából ad. Végig tökös thrash metal megy (jó, néha van heavy is, pl. Iron Maiden, Judas Priest és groove metál is, pl. Pantera), de csak rokon műfajok, semmi nyál, kizárólag ilyen hagyományos brit népzenék (Annihilator, Slayer, Testament, M.O.D, hasonlók), amit Bözsi2 is hallgat. Bemondás is alig van, meg reklám. Reklámnál az furcsa, hogy érzékeli honnan hallgatod, és annak a helynek megfelelő reklámot tesz be, de nagyon ritkán, fél óránként pár másodpercet.

Kerti grillezéshez kiváló, ha Jahno nem akar az 5-6 órás hússütés közben unatkozni. Vagy az előbbi megbírságolt svéd fazonnak is ideális, ha újabb drága grillpartit akar tartani, akkor feltekerheti mellé ezt a szomszédoknak és a muszlimoknak, hogy ezt ’sszák meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.