Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) npera válasza Jahno (#3681) üzenetére


npera
újonc

Japp, a kiscsajt hordtam minden reggel úszótáborba, aztán mentem érte délután. Napközben pedig különféle programok asszonnyal és kissráccal. A bérlet megdolgozott az áráért. Csak Törökbálintra kellett kiegészítő jegy a városhatáron túlra.

(#3902) npera válasza Frawly (#3682) üzenetére


npera
újonc

Hát kicsit rettegtem is a sok hitetlen között, kicsit kirázott a hideg. De most már sokkal jobb...

(#3903) eattila válasza -NoVa- (#3898) üzenetére


eattila
csendes tag

Tájidegen volt mi?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#3904) npera válasza Jahno (#3686) üzenetére


npera
újonc

Az alapvetően nem vallási probléma volt. Egy csöves miután nem kapott pénzt le akarta turházni a villamoson utazó fiatal hölgyet, aztán ráfeküdt. Erre egy másik utassal odaugrottunk, lerángattam a csókát a nőről. A szerencsétlen nőci teljesen ki volt borulva. Aztán a csöves még vergődött az ülésen, hogy ő aztán le nem száll, de a sráccal együtt rábírtuk. Felrángattuk onnan, aztán én a tarkójánál fogva lek*rtam a villamosról.

A gyerekek utána kicsit megilletődve kérdezgették, hogy apa most ideges? A többi utas semmit nem csinált, csak egy fiatal srác és én léptünk közbe. A nő eléggé kiborult, szerintem nem így képzelte el az utazást....

Ha jól emlékszem miközben a tarkójánál fogtam a csókát még utána mondtam, hogy "akkor Isten hírével....", aztán lehetett Chaplin-járással tipegni a megállóban egészen a korlátig, mert az megfogta a lendületet gyengéden :Y

(#3905) Phülöp válasza -NoVa- (#3898) üzenetére


Phülöp
addikt

Skalpok voltak a nyeregre fűzve?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3906) npera válasza zetor2000 (#3713) üzenetére


npera
újonc

Te is fiam, Brutus?

Én még fél tera hellyel gazdálkodom, 2011. november óta fut a cucc 2 db 3-terás Hitachi vinyóval. Ha tele lesz, akkor alighanem lehúzom az egészet egy 3-4 terás WD kisvinyóra, aztán veszek bele valami jóval nagyobb lemezeket. Alighanem abból is csak 2 db-ot és továbbra is mirror. A sok rémtörténet miatt nem merek RAID5-re menni valahogy.

Nálam a nappaliban figyel a könyvespolcon jó magasan, a gyerekek nem érik el. Elképesztően halk, tényleg semmi hangja.

(#3907) Phülöp válasza npera (#3904) üzenetére


Phülöp
addikt

Remélem, valami kézfertőtlenítő volt nálad, mint ahogy mi is viszünk magunkkal, ha elhagyjuk Európát.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3908) npera válasza Jahno (#3724) üzenetére


npera
újonc

Képeket a napokban letöltöm, aztán processzálom. A szaunás felvetésem nem hullott termékeny talajra, pedig pont ott volt a fürdő is. Fürdőruha úgysem kell a rendes szaunához, tehát minden feltétel adott volt :C :Y

(#3909) npera válasza Frawly (#3762) üzenetére


npera
újonc

Felbukkantak az általános iskolai emlékek. Egy ilyennel komolyat lehet most is villantani.

(#3910) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

[Bő egy óra javítás tavaly óta.]

A bringás cipőt rosszul vettem fel és rommá ment a két sarkam a futás elejére, ha léptem, majdnem kicsordult a könnyem, annyira fájt az elején. Aztán csökkent. Bő órával jobb maratont terveztem, ennyi sikerült...

(#3911) npera válasza FőDudu (#3790) üzenetére


npera
újonc

Legjobb egy FPV-s kis tengeralattjáró és Fatshark Dominator HD3.

(#3912) Phülöp válasza npera (#3909) üzenetére


Phülöp
addikt

Hasonlót kaptam Amea-tól pár éve, de sajnos minőségben meg se közelíti az eredetit. 2 hónap alatt széthullott.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3913) Phülöp válasza Bujdy81 (#3910) üzenetére


Phülöp
addikt

baszki, fájós lábbal toltad le a 6 óra futást?
te egy hős vagy, komolyan.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3914) npera válasza FőDudu (#3811) üzenetére


npera
újonc

Karvajtőke.

(#3915) npera válasza hobizoli (#3826) üzenetére


npera
újonc

Lehet furának tűnik elsőre, de BEV-ekben a klíma elsősorban az akksi hűtésére van és másodlagosan kaphat belőle a kabin is.

(#3916) npera válasza FőDudu (#3829) üzenetére


npera
újonc

Teli tüdővel nehéz merülni. A tengeralattjáró is kifújja a ballasztból a levegőt és vizet enged bele merüléskor. Ha tele a tüdőd, akkor komoly felhajtóerő van.

(#3917) Gabibácsi válasza npera (#3914) üzenetére


Gabibácsi
tag

afrikai?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#3918) npera válasza Phülöp (#3907) üzenetére


npera
újonc

Igen, a gyerekekkel mindig viszek nedves törlőkendőt. 3-at elhasználtam utána.

(#3919) npera válasza Gabibácsi (#3917) üzenetére


npera
újonc

Töketlen fecske.

(#3920) JonesC


JonesC
csendes tag

Használt iphone vételénél van valami teendő? Itunes átregisztrálás, vagy ilyesmi?

(#3921) Gabibácsi válasza JonesC (#3920) üzenetére


Gabibácsi
tag

törlöd , oszt a saját apple ID-val belépsz

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#3922) ncc1701 válasza npera (#3904) üzenetére


ncc1701
veterán

Az ilyen félrenézőket nem értem. Nincs tökük, vagy mi van ilyenkor? Ha a csajukat, vagy az anyjukat b@sztatnák, azt is leszarnák vajon?

(#3923) Gabibácsi válasza ncc1701 (#3922) üzenetére


Gabibácsi
tag

én megértem
be van kamerázva a busz pl, és ha mondjuk egy kötekedő cigányt leteszünk, akkor mi megyünk a böribe , nem ő
mert liberalizmus van, tehát nekik mindent szabad

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#3924) qnadam válasza Bujdy81 (#3910) üzenetére


qnadam
veterán

asztakurva.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3925) ncc1701 válasza Gabibácsi (#3923) üzenetére


ncc1701
veterán

Szerintem ha nem lesz semmi bántódása, akkor nehezen itélne el akárki is ezért. Az a kamera engem is véd. Ha meg engem megüt, akkor onnan már jogos önvédelem keretében visszaüthetek.
Mindegy, igazából teoretikus a dolog, mert nem buszozok/villamosozok. :)

[ Szerkesztve ]

(#3926) -NoVa- válasza Gabibácsi (#3899) üzenetére


-NoVa-
őstag

Persze. Különben lefordul a nyereg.

(#3927) qnadam válasza -NoVa- (#3926) üzenetére


qnadam
veterán

bináris lesz?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3928) -NoVa- válasza qnadam (#3927) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem tudom, mit kaptál Ozorán, de kérj még, erős cucc. Itt a hasisos vape megy most a parton.

(#3929) npera válasza ncc1701 (#3922) üzenetére


npera
újonc

Szerintem kushadnának, amíg eksün van, aztán nagyon fel lennének háborodva a felháborodós blogokon...

(#3930) npera válasza JonesC (#3920) üzenetére


npera
újonc

Ne legyen rajta másnak az Apple ID lockja rajta. Akkor a tiéddel birtokba tudod venni.

(#3931) npera válasza Bujdy81 (#3910) üzenetére


npera
újonc

A bringás részéhez értek még a legkevesebbet picit, az átlagsebesség az bizony respekt. A többi is elég jó gondolom, gratulálok!

(#3932) ncc1701 válasza Bujdy81 (#3910) üzenetére


ncc1701
veterán

Te egy állat vagy.

Ez a bicaj milyen útvonalon jött össze? Elég szép tempó.

(#3933) -NoVa- válasza npera (#3931) üzenetére


-NoVa-
őstag

Bizony durvul. Ha már átlagsebesség, holnap meló, most még homokoznak a kicsik. Használni fogom az FFWD pedált.

(#3934) Jahno válasza JonesC (#3920) üzenetére


Jahno
őstag

Ne legyen jelkódos és almás eléréshez rendelve, mert azt ki nem vered belőe. Ember előtted lépjen ki és nyomjon egy gyári visszaálltást.

(#3935) Jahno válasza ncc1701 (#3922) üzenetére


Jahno
őstag

Múltkor már elővettem a fotóállványt, az legalább nem előre felkészült fegyverkezés, de azért hatásos bír lenni. Míg matekoztam, hogy 8 napon belülivel kellene megoldani, amit nehéz besaccolni addig a jóember abbahagyta a kötekedést. Az is szép lett volna ha előkerül 2 haverja késsel...

Itt-ott láttam kisebb városi balhékat, többnyire valami reccsent agyú drogos kontra BKV ellenőr/szürke felálással, aztán körbe lehet nézni interneten, hogy mindig csak a sztori vége szerepel a felvételeken, mikor már hárman lenyomták és jajjj szegény ártatlan, fél világ egyből felháborodik.

Átlag paraszt azt sem érti, hogy a drogos gyökér a rossz fiú, így eleve minek vigyázni rá és csak túlerővel lehet lendületesen nyerni.

(#3936) eattila válasza Jahno (#3935) üzenetére


eattila
csendes tag

Tudom, antiszoc vagyok de a .22LR nem megy keresztül rajta....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#3937) scaurus válasza Gabibácsi (#3923) üzenetére


scaurus
újonc

"én megértem
be van kamerázva a busz pl, és ha mondjuk egy kötekedő cigányt leteszünk, akkor mi megyünk a böribe , nem ő
mert liberalizmus van, tehát nekik mindent szabad
"

Inkább a nagy magyar közöny, "nem az én dógom"-hozzáállás.
És ez kamerázás előtt is így volt.
Engem, még a nagy szocializmusban, 6-7 éves gyermekként suttyó tinédzserek kétszer is megvertek.
Helyszín: vidéki város, kora délután, főutca.
Jöttek-mentek az emberek.
Senki nem segített.
Gyorsan megtanultam, hogy más(ok)ra nemigen lehet számítani... :(

"morci mellszobor koma" (Raynes)

(#3938) Sipi- válasza Phülöp (#3893) üzenetére


Sipi-
tag

Köszi, átnézem.
Normál könyvekkel nem győzzük "etetni", mert hétvégén is felkel 6-fél7 körül és mire felkelünk 8-9 körül, addigra már fél könyvet elolvas. És érti is és emlékszik is rá :)
Nincs és nem is lesz annyi helyünk, hogy ennyi könyvet elrakjunk. És pénzben sem kevés :)
Sulikönyvtárba be van iratkozva, onnan is szokott könyveket kölcsönözni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#3939) Phülöp válasza Sipi- (#3938) üzenetére


Phülöp
addikt

én egyszer fogadásból 10x elolvastam az Egri csillagokat egy tanév alatt
persze olvastam mellette sok mást is, a könyvtárosok nem győztek új olvasójegyeket kiállítani (és a mai napig tudom, hogy az enyém száma 523 volt)
volt olyan könyvük, aminek az utolsó 4-5 bejegyzése az 523 volt, sorban egymás után

úgyhogy megértem a gyereket

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3940) Sipi-


Sipi-
tag

Múlt héten vonatoztunk családilag a Balaton parton. Meglepően sokat fejlődött mióta nem ültem vonaton (12+ éve). A másodosztály is kényelmes ülésekkel volt, aránylag tiszta is volt. De ez lehet, hogy csak amiatt, mert nyár van és a Balaton környéke ilyenkor kiemelt figyelmet kap.
A mosdó persze nem volt tiszta :)
Az 50 perces úton sikerült összeszedni 15-20 perc késést mindkétszer.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#3941) eattila válasza Sipi- (#3940) üzenetére


eattila
csendes tag

Nagyapám anno azért nem akart vonattal menni, mert az első osztály drága, a másod meg kényelmetlen, mert fa ülések vannak. Képzelheted, mikor ült vonaton utoljára :D

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#3942) Gabibácsi válasza scaurus (#3937) üzenetére


Gabibácsi
tag

lófaszt magyar, emberi
amúgy meg senki nem akar kést pár cigánytól a hátába, ennyi (ez most nem erre a konkrét esetre)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#3943) Phülöp válasza eattila (#3941) üzenetére


Phülöp
addikt

Autóval kell menni. Meg sátorral.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3944) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Itt csak félnomádkodunk, bár a szomszédság csak lesett, amikor levittem a cuccunk meg a babakocsit egyedül egy körben, bevágtam a csomagtartóba és lecsuktam komoly tetrismutatvány nélkül. Az ebéd utáni alváshoz még hozunk babakocsit, ilyen melegben a hordozó durva lenne.
A többi gyerekes család mindenféle kombik, kis és nagybuszok plafonig megrakásával próbál nem kizökkenni a mindennapi komfortzónából, és extázisban törnek ki, ha becsukódik a csomagtér.
Asszony céges némettanárja is lefagyott, amikor a bőröndöt akarta megtanítani, és kezdte a ráhangolást, hogy mi az első dolog, amit repülőről leszállás után szoktunk csinálni. Hát átvesszük a Fiat 500-at és irány a világ. Hogy előtte? Nincs előtte. Nem költözünk, nyaralunk.

(#3945) FőDudu válasza -NoVa- (#3933) üzenetére


FőDudu
addikt

Legkondis lakasba belepni a 34 fokrol: megfizethetetlen. Minden masra ott a Mastercard :)
Csalad tengeren snorkelezik (fiam imad igy nejemnek mennie kell vele) - csak en hajtottam az igat egesz nap.

FőDudu

(#3946) Phülöp válasza FőDudu (#3945) üzenetére


Phülöp
addikt

27 fokra van beállítva a légkondi, nincs az a durva hősokk.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3947) Jahno válasza Sipi- (#3940) üzenetére


Jahno
őstag

+wifi :-P

(#3948) Jahno válasza scaurus (#3937) üzenetére


Jahno
őstag

És mi legyen, pofozza fel a másik kölkét csak úgy, hogy viselkedjen, vagy talája ki, hogy ki ver kit és miért? Nehéz ügy ám.

(#3949) Jahno válasza eattila (#3936) üzenetére


Jahno
őstag

Ez azért még nem TEXAS :-D Valamint ülni ilyentől is ugyanúgy lehet, akkor meg már csináljuk rendesen.

(#3950) Frawly válasza npera (#3909) üzenetére


Frawly
veterán

Na, pont az ilyen órákat akartam elkerülni, aranygiccs, a kijelzőjén mindenféle kék keret, piros kiírás, meg tele van hányva az egész felesleges dolgokkal.

Egyébként ma megjött az óra. Eddig összességében nem vagyok vele elégedett. Teljesen pontatlanul jött. Kézi DCF RC szinkronizációt nyomtam neki, erre kicsit pontosabb lett, de még így is 28mp-cel késik az uk.pool.ntp.org NTP-s szervereihez képest. Nekem kellett benyomkodni, hogy DST-vel mutassa az időt, mikor magától illett volna rájönnie, hogy a LON (London)-hoz tartozó időzóna most nem GMT hanem BST.

Ez így elég lájtos babafos sajnos. Pedig a megjelenése tetszik, apróbb, mint közeli fényképeken tűnik, könnyű, kicsi óra, szíja is kényelmes, egyedül kicsit törékenynek tűnik. Tehát a megjelenése, meg a kényelmessége nagyon bejön, az ideális lenne, de nem kiegészítőnek vettem, hanem hogy a PONTOS időt jelezze.

Pedig még az sem lehet kifogás, hogy nem tudja fogni a DCF jelet, mert London környékéről is sugározzák, ami ide kb. csak 85 km.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.