Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tschubi


Tschubi
tag

"Ez persze mit sem von le... "
Ha ez szójáték akart lenni, akkor nagyon ütős! :))

[ Szerkesztve ]

(#2) Jakesz


Jakesz
őstag

Ha a 10T Pro ára 200 ezernél megállt, akkor ez nehogy már 300 legyen.

(#3) KaitouP


KaitouP
veterán

Élőben néztem a leleplezős streamet, és az alapján nagyon szimpi főleg a 11T Pro. Remélem lesz mielőbb szolgáltatói kínálatban is (ha már Pixel nem lesz idehaza...), és megvan az új telefonom legalább két évre. :K

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4) Tschubi válasza Jakesz (#2) üzenetére


Tschubi
tag

A 8/128-as 10T Pro 220 körül indult. A 11T Pro-nál meg 8/256-os lesz várhatóan 300. És abban már grafén akksi van újabb procival. Valamit valamiért.

(#5) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Odacsapnak rendesen...sajnos árban is.

@Bog: A Mi Pad 5-ök itthoni forgalmazásáról nincs hír?! :U

B.Cs.

(#6) Sefneni válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


Sefneni
őstag

Előbb mutatták be a Mi Pad 5-öt két verzióban (6+128 és 6+256). A Pro-ról nincs hír, szóval lehet abból kimaradunk. :(

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#7) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

kár hogy nincs ip védelem és vezetékmentes töltés. ha ezekre nem lenne szükségem nem csúcs(árú) telefont vennék :B

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#8) Shyciii


Shyciii
veterán

300e-ért és nuku zoom kamera? Viccesek...

(#9) natë


natë
nagyúr

Rettenet lett a kamerája, gsmarena tesztelte a pro-t.

(#10) rajd


rajd
tag

Snapdragon csúcs proci + makro kamera. A Xiaomi a mobiliparág trollja. Ez inkább egy Xiaomi Redmi Note 10 Pro kis tuninggal, mondjuk lehetne Xiaomi Redmi Note 10 Pro PLUS. Ezért legyártani egy új típust...?!? :F Meg ez a hype körítés hozzá, pfff. Két hetente jön egy hasonlóan különböző modell, miért lett pont ez olyan nagy szám? Vagy valamit én nem veszek észre?! 🙄

(#11) Bog válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mit szólnátok inkább egy teszthez holnap? :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) Graphics válasza Bog (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jöhet :C

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) KaitouP válasza Bog (#11) üzenetére


KaitouP
veterán

Idevele! :DD :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14) Legendd


Legendd
senior tag

Xiaomi Pad 5 Pro egyelőre nem lesz, a sima pedig állítólag 150 ezer körül lesz kapható.
A 11T Pro hiányossága még az OIS, ellenben van EIS.

Alea iacta est!

(#15) kbyte1024 válasza Legendd (#14) üzenetére


kbyte1024
addikt

150 ropi a sima? Jöhetne már :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#16) kbyte1024 válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


kbyte1024
addikt

Azt várom én is :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#17) Don't Panic válasza rajd (#10) üzenetére


Don't Panic
senior tag

hááát IGEN..... csalódottt vagyok én is

(#18) bollokcs80 válasza Bog (#11) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Jöhet. :C :R

Igazából az árára vagyok kíváncsi. Régóta szeretnék egy "rendes" tabletet, de nálam Ipad nem pálya, az S7 családot meg drágállom..

Szerk: #14 Legendd: Köszi az infót, téged nem is mertelek kérdezni, azt hittem hadititok az ára és nem beszélhetsz róla. Nekem az is megfelelne amúgy. :R

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#19) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A vezetékmentes töltést megint kispórólták? Belefért volna az árába.
Meg ez a 0-100% 17 perc. Ki meríti le 0-ra? Mennyi 40 vagy 50% a 100% tudja valaki?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) Sefneni válasza Bog (#11) üzenetére


Sefneni
őstag

Egye fene, jöhet. :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#21) sjozsika11


sjozsika11
csendes újonc

Na végre! Erre vártam. Úgyhogy holnap megyek is a boltba a POCO F3-ért :D

(#22) hroberto


hroberto
addikt

A Pro akár érdekes is lehet, mert már nagyon unom a Mi10 - et. A Mi 11 botrányos üzemideje miatt szóba sem jöhet!
Várjuk a teszteket! :R

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#23) nyirog


nyirog
tag

Azt lehet tudni hogy pontosan milyen kamera szenzorok vannak benne? Mert a 108MP, meg 5mpx makró meg a szeleslato az kísértetiesen ugyanúgy hangzik mint a Redmi note 10 pro szenzorai. Ugyanaz lenne?

(#24) Donki Hóte válasza rajd (#10) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hát igen, a Mi11T és a Redmi Note10 Pro között sokkal több a hasonlóság, mint a különbség.

Illetve egy nagy különbség van, éspedig az árcédula, a Redmi Note10 Pro feleannyiba kerül, mint a Mi11T :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#25) Di Natale válasza Donki Hóte (#24) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Nincs olyan, hogy Mi11T ;]

(#26) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Huhú, ez a töltés mekkora tökönrúgás lehet a Samsungnak! :DD

(#27) realist


realist
őstag

Egyszerűen döbbenetes, hogy ebben az árszegmensben OIS nélkül jelennek meg telefonok :(

(#28) Imlos


Imlos
csendes tag

Örülök, hogy áprilisban megvettem a 10T Pro-t, mert kamerákban jóval gyengébbre sikerült a 11T széria(108MP OIS 1/1,33" F/1.69 vs 108MP OIS nélkül 1/1.52" F/1.8")és az a 8MP ultraszéles ennyiért már vérciki. A 10T pro IPS-e a legjobb IPS, alig van különbség egy OLED-hez képest. a 120W pedig fölösleges, 33W is elég.
Ez most nem fog akkorát duranni.

(#29) Faresz1976 válasza sjozsika11 (#21) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Én is.....

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#30) bear_ válasza Tschubi (#4) üzenetére


bear_
aktív tag

A 9t pro-t pedig 130-ért vettem 2 éve. Elég csúnyán elszálltak az árak. Azt az idióta notchot meg lyukakat a kijelzőn elfelejthetnék.

(#31) gretzky77 válasza hroberto (#22) üzenetére


gretzky77
veterán

Miért unod a Mi 10-et? :DD Mi 10 Pro-t használok és pont a napokban néztem mit vegyek helyette, hát nem találtam olyat ami mindenben hozná a Mi 10 Pro-t olyan 220e-ig úgyhogy marad! Nem tudom miért nincs Zoom kamera és az OIS hiánya sztem gáz ennyiért, de a hülye makrót erőltetik!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#32) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Nem hittem hogy eljön az az idő amikor olyat lehet mondani, hogy ár/értékben az Apple elveri a Xioamit. :Y

De itt vagyunk. :Y :W

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#33) IQfályter válasza bollokcs80 (#18) üzenetére


IQfályter
tag

A készülék két kiadásban érkezik Európába. A memória mennyiségétől függően: 6/128 és 6/256 GB Ár - 349 és 399 euró Az értékesítés kezdetén, szeptember 23 -án az árcédula 299 euró lesz. Mondjuk az akciós ár lehet nem fog vonatkozni ránk sajna.

(#34) pusszycat válasza Dare2Live (#32) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ennek nem örülni kéne? :U Ja elnéztem, azt hittem ez az iPhone topic. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#35) joey04


joey04
titán

megint jól kiherélték a kamerát.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) bollokcs80 válasza IQfályter (#33) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszi!

B.Cs.

(#37) IQfályter


IQfályter
tag

Külföldi leírások szerint mind a 2 készülék IP68 besorolást kapott. A különbség még a sima T modellbenn LPDDR4X ram a T Pro modellben LPDDR5 memória van.
Igazán nincs mit bollokcs80 :R

(#38) Dare2Live válasza joey04 (#35) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Az 10T PROban épp a tavalyi egyik hanem legjobb érzékelő volt OISel.

Ezért is baromi nagy csalódás.

@pusszycat :DDD

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#39) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Lényegében ez a Xiaomi Redmi K40 Pro+ hoz áll legközelebb, jobb akkumulátorral és töltéssel, de ennyi pénzért OIS nélkül :U

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#40) Donki Hóte válasza Di Natale (#25) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nincs olyan, hogy Mi11T

Ó, bakker, nem vettem észre, hogy a billentyűzetem a Xiaomi11T szó beírásakor a Xiao-t elnyelte ;)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#41) IQfályter válasza Zsoleszhun (#39) üzenetére


IQfályter
tag

Ráadásul a T Pro modell 8K - ban is tud videózni . Kíváncsi vagyok milyen stabil lehet OIS nélkül. :)

(#42) beyruth82


beyruth82
veterán

17 perc? :Y :Y :Y
A pro 256-os bőven 300 ezer felett lesz(sztem 340-360-ig is elmegy) de amíg a samu és az apple töltő nélkül adja a telóit változatlan vagy magasabb áron mint régen töltővel, addig a xiaomi hozzad vág alap tartozékként egy 120W-s töltőt. :C
300 ezerért nagyon jó lenne, de több lesz az jóval.

[ Szerkesztve ]

(#43) mjani1172


mjani1172
addikt

A redmi 10 úgy olvasom kipukkadt, ez meg egyszerűen lapos.
Úgy tűnik elfogyott a szusz.

(#44) Nyiaz


Nyiaz
aktív tag

Már örülök hogy megvettem a Redmi Note 10 Pro 8/128-at. Ebben csak a proci erősebb de nincs memóriakártya és jack. Annak is szuper a sebessége.....

(#45) Donki Hóte válasza beyruth82 (#42) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Azt lehet tudni, hogy milyen szabvány szerint, hány volttal tölt a 120 W-os töltő?

Mert a 120 W az 9 volton 13,3 ampert jelentene, de még 20 volt mellett is 6 amper menne a kábelen.

Ez azért már szép áram, ennyi amperrel már hegeszteni lehet :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#46) spect80 válasza IQfályter (#37) üzenetére


spect80
senior tag

gsmarena szerint mindkettő csak IP53

(#47) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Na most mond meg... Képzeld el hogy a konektorhoz közelítve már 20centirol ívet húz :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#48) Graphics válasza Nyiaz (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Almát kortehez hasonlitasz, nem egy kategória a kettő.

Az RN10pro remek készülék, de a Snap732 már nem a legjobb ajánlat a középkategóriás vonalon.

Ezek viszont nem ott versenyeznek

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) beyruth82 válasza Donki Hóte (#45) üzenetére


beyruth82
veterán

17 perc alatt tölt fel 0-100-ig és a grafén alapnak köszönhetően nem melegszik és nem is rongálódik úgy mint egy hagyományos aksi. Semmi jelentősége, hogy ezt milyen módon hány amperrel teszi szerintem.....

(#50) Nekton válasza Donki Hóte (#45) üzenetére


Nekton
aktív tag

Háát... A töltő kimenetén csak törpefeszültség jelenhet meg, tehát kisebb, mint 50V. 2,5A körül meg nem kell vastag vezeték. Meg kéne nézni az USB-C scecifikációt, hogy mennyit enged max. feszültségnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.