Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) ncc1701 válasza FőDudu (#3549) üzenetére


ncc1701
veterán

Nálunk most fagyasztott tőkehalat eszik. Ami fura, hogy plö azt a tonhaltörzs konzervet, amit én eszek, és finom baja, nem eszi meg.
De szerintem érzi a csirkemellen azt, hogy friss-e, vagy sem.

(#3552) FőDudu válasza ncc1701 (#3551) üzenetére


FőDudu
addikt

Meg azt is, hogy mivel etettek. Kukorica vagy tan halliszt (vagy egyeb szemeten nevelt baromfi) - esetleg valodi kapirgalos szabad tartasu.

Kollegam nem nagyon eszik csirket, mert kozeli csaladban van egy farmjuk ahol tobb milliot tartanak beloluk.
Csirkegyar.

FőDudu

(#3553) Jahno válasza FőDudu (#3552) üzenetére


Jahno
őstag

Halliszt már ezer éve nincs, bár rendes macska szereti a halat. Kapirgálós meg szerintem már nem is létezik :-D

(#3554) Frawly válasza FőDudu (#3549) üzenetére


Frawly
veterán

A macska csak akkor válogatós, ha hozzászoktatok a jó emberkajákhoz. Utána már csak azokat eszi meg, meg legfeljebb a prémium macskaeledeleket, mint a Purina meg a társai.

(#3555) Jahno válasza Frawly (#3554) üzenetére


Jahno
őstag

Mieinknek erről most éppen fogalma nincs. És kíváncsibb/éhesebb, mint amennyire utálja a vizet, mert mellkasig bent áll a tóban, vadássza a halakat és mindent ami mozog.

(#3556) Frawly válasza Jahno (#3555) üzenetére


Frawly
veterán

Az a víztől való félelem is csak raplizás, műhiszti részükről. Semmi bajuk nem lesz a víztől. Öreganyám néhai macskája is olyan volt, hogy víz közelébe nem mert menni, bezzeg kint a zuhogó esőben simán rendetlenkedett rommá ázva. Gondolom az embertől azért nem fogadják jól a vizet, mert akkor nem az ő akarata érvényesül, bezzeg ha ők rongyolnak bele a vízbe, az oké, mert azt ők is akarják.

[ Szerkesztve ]

(#3557) #09908736


#09908736
törölt tag

Elolvastam a Perszepolisz felemelkedését. Nem tudom megfogalmazni miért, de basszus, nagyon tetszett.

(#3558) Samott


Samott
addikt

Kesz vagyok teljesen: Who Is America? - Ep.2 - Jason Spencer - egyreszt dobbenten ulok hogy lehet barki ennyire hulye, masreszt sirok a rohogestol hogy hogy lehet valaki ennyire hulye. Es kepviselo, igaz csak allami szinten nem szovetsegi, de akkor is bakker. Ok, nekunk meg van kosa lalink. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#3559) Jahno válasza Frawly (#3556) üzenetére


Jahno
őstag

Azt tudom, hogy nem lesz bajuk, de pont ezért írtam, hogy 2 csepptől már teljesen készen szoktak lenni idegileg. Ez meg pont nem. Asszem csak az egyik. Nem bírom már követni :-D

(#3560) Phülöp válasza Jahno (#3559) üzenetére


Phülöp
addikt

Nálunk mind a két macska szeret pacsálni, simán fél órákat kell fölöttük állni, és csorgatni a vizet nekik.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3561) Sipi-


Sipi-
tag

Asszony egyik munkatársa nemrég költözött faluba családi házba. A házhoz járt egy macska is. Most ez a "vidéki" macska tanítja a másik négy "városi" (lakásban tartott) macskát vadászni. Amikor fognak valamit büszkén hurcolják be a nappali közepére :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#3562) ncc1701 válasza Jahno (#3559) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez macsektól függ. A lány macsekunk a legnagyobb vihar után is teljesen szárazan jön be. A kandúrom plö leszarta a vizet, teljesen csutak retkesen jött be bármikor. Annál úgy indult ilyenkor, hogy papír törlő kendővel végig kellett csuatkolni, mint a lovat mozgás után, h ne hordja be a retket.

(#3563) JonesC válasza Sipi- (#3561) üzenetére


JonesC
csendes tag

Mondjuk a macsekok kernelében benne van a vadászat alapból, nagyon nem kell tanítani őket.

(#3564) Phülöp válasza JonesC (#3563) üzenetére


Phülöp
addikt

fene tudja, anyjuk szokta tanítani őket

szerintem a génkészletben az igény van kódolva, a hatékonyság meg inkább tanulás eredménye

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3565) zetor2000 válasza Phülöp (#3564) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez a kernel patch :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#3566) eattila válasza Phülöp (#3564) üzenetére


eattila
csendes tag

Elvegre mozgas, amit tokeletesiteni kell.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#3567) zetor2000 válasza Samott (#3558) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez a Kohen gyerek nagyon nagy arc... Szerintem egy lángelme, néha elég undorítóan gagyi poénok mentén, de néha hihetetlen zsenialitással. Sajna nem feltétlen értek meg mindent ami angol, pláne nem elsőre, pláne úgy, hogy "izraeli" akcentussal beszél, de nem gyenge ez a pár perces snitt.
Más "videomegosztón" asszem le lehet szedni a teljes epizódot...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#3568) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Nálunk meg van vakond :( A kert egyik része már úgy néz ki mint egy ásatás. Vettem jópénzért ilyen elektromos vakondriasztós szart, ami elvileg 800nm-es területről elriasztja. Hááát 80cm-re is feltúr mellette a kis dög. Eleinte humánus megoldást kerestünk, hogy inkább menjen szerencsét próbálni máshol, elriasszuk, vagy ha éppen tettenérjük, akkor lapáttal aláfogok és kiviszem a mezőre.
De mostmár ott tartok, hogy bármivel megölném ami a kezem ügyébe kerül, ha látom :Đ

(#3569) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

A ledughato elektromos colop csak a Dune homok gilisztakra hat, vakondra nem. Nehogy az jojjon... Jobb a vakond.

[ Szerkesztve ]

(#3570) JonesC válasza blueboi69 (#3568) üzenetére


JonesC
csendes tag

Macska levadássza.

(#3571) Jahno válasza blueboi69 (#3568) üzenetére


Jahno
őstag

Macska kell. Amúgy az elektromos cuccokról már megboldogult HWSW-n is vissztérős megfejtés volt, hogy nem működnek. Vagy nézd a dolog jó oldalát, amíg vakond van addig nem rágja el a legszebb gaz gyökerét a csimasz. Felénk néha nincs, néha nagyon van. Változó.

(#3572) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Na van egy ujabb Alita trailer:

https://youtu.be/w7pYhpJaJW8

Kisebbre vettek a szemet... Nade meg kicsir dolgozunk rajta. Tegnap elkestem konditerembol. Hetfon 9kor zarnak.

(#3573) Phülöp válasza BobaHWSW (#3572) üzenetére


Phülöp
addikt

ez getszi jól néz ki

csaj szemét azért vehetnétek még kisebbre

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3574) Jahno válasza JonesC (#3570) üzenetére


Jahno
őstag

Jaja, aztán meg sajnáljuk a kinyúvasztott vakondokot :-/

(#3575) JonesC


JonesC
csendes tag

Jól néz ki az az Alita. Első pár képsor az brutál fallout feelinges volt.

(#3576) BobaHWSW válasza Phülöp (#3573) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Koszi!:)

Eredeti mangaban es animeben hatalmas, ahhoz kepest ez icipici.:) De persze fura azt elfogadom. En mar hozzaszoktam es fel se tunik.

(#3577) BobaHWSW válasza JonesC (#3575) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Koszi neked is!

Fallout is, de lesz boven kis steam es cyberpunk keverek dogivel es remelem jol fog atjonni.

Eleg sok jeleneten melozok... Majd project utan a tobbit.

Decemberben a leadas. Annyit irhatok, hogy azt kertek oktoberre meg ne kerjek szabadsagot.

(#3578) Phülöp válasza BobaHWSW (#3576) üzenetére


Phülöp
addikt

én animét pont ezért nem nézek

mondjuk nem is érdekel annyira az a világ

de ha kisebbre veszitek, istenbizony bekapcsolom a tévét, amikor kezdődik a netflixen

meg csináljatok sok faszajó steampunk filmet, az a jövő

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3579) BobaHWSW válasza Phülöp (#3578) üzenetére


BobaHWSW
újonc

"steampunk"

Bizony. Egyik kedvenc stilusom.

Gondolom Mortal Enginest varod nagyon. Arcok gozerovel (no pun intended) dolgoznak rajta.

(#3580) Phülöp válasza BobaHWSW (#3579) üzenetére


Phülöp
addikt

Az lesz a következő könyv, amit olvasni akarok, de csak Mikszáth után. Abból nincs már sok. Viszont most fejeztem be az Armada-t, a Ready One Player írójától. Az is megér egy filmet.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3581) Jahno válasza Phülöp (#3580) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt a Ready one playert ma emlegette kolléga. Végén még nekilátok.

(#3582) Phülöp válasza Jahno (#3581) üzenetére


Phülöp
addikt

Pedig nem is jól írtam, Ready Player One lesz az.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3583) BobaHWSW válasza Phülöp (#3582) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Konyvet nem olvastam csak egyik kollegam osszehasonlitotta nekem a filmmel aki mindketto verziot tapasztalta.

Sztem a film igen jo volt. Meg stablista is vegig televolt ex kollegakkal. Neha azert kicsit megkonnyezek egy ket elozo munkahelyet foleg ILM-et.

Amint hajlandoak normalis fizut adni megyek vissza de sajnos amiota dizni tulajdon azota szorosabban fogjak a fizeteseket.

(#3584) Frawly válasza Phülöp (#3573) üzenetére


Frawly
veterán

Egyetértek. Ezek a mangás karakterek ezekkel a nagy kitágult szemekkel úgy néznek ki, mint az ufonauták. Persze valahol érthetők a japók is, ha nekünk is olyan ferde szemünk lenne, hogy ki se látunk rajta, akkor mi is óriási szemekről álmodnánk.

(#3585) ncc1701 válasza blueboi69 (#3568) üzenetére


ncc1701
veterán

Macsek. Az képes rá, és ott alszik a vakond túrás mellett. Nálunk volt olyan év, h 3-4-et is összeszedett.

(#3586) scaurus


scaurus
újonc

Srácok, a Ready Player One-t olvassátok!

A sztori faék egyszerűségű.
Ugyanakkor a 80' évek nosztalgiája, mondhatnám popkulturális orgiája.

Akinek rémlik még a szerepjáték hajnala, a 8-bites gépek diadala, az igazi diszkózene, az jól fog szórakozni.

"morci mellszobor koma" (Raynes)

(#3587) Phülöp válasza scaurus (#3586) üzenetére


Phülöp
addikt

Armada dettó, de nem szűkiti le a 80-as évekre. Zenék, filmek, játéktermi, konzolos és PC-s játékok.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3588) eattila válasza Phülöp (#3573) üzenetére


eattila
csendes tag

Várós a film ezek alapján :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#3589) eattila válasza scaurus (#3586) üzenetére


eattila
csendes tag

A film az felejthető volt. Látványos, de nem kötött le.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#3590) Samott válasza zetor2000 (#3567) üzenetére


Samott
addikt

Azt figyelted, hogy amikor a foszer negerezik (bakker, politikus, kamerak elott?), akkor majdnem elrohogte magat?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#3591) eattila


eattila
csendes tag

Megjött a 28-70-s tokina :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#3592) scaurus válasza eattila (#3589) üzenetére


scaurus
újonc

A film az felejthető volt. Látványos, de nem kötött le.

Én még a filmet nem láttam (a T-Home tékában elérhető, majd valamikor megnézem), de már az előzetesből lejött, és a beszámolókból kiderült, hogy a film nyomokban emlékeztet a könyvre.
Azt a fajta nosztalgiában tocsogást, feltehetőleg, abban a formában nem is nem lehetett volna megfilmesíteni, ahogy a könyvben le van írva.
(Csak példaként: a könyvben a főhősünk egy (rossz táplálkozás miatt) elhízott figura, aki csak időközben kupálja ki magát, s a főhősnőknek csak az avatárját ismeri, a valódi kinézetét, illetve főhősnőnket a valóságban csak a legvégén ismeri meg.)

Ismétlem, a történet a könyvben (is) nagyon sovány, a nosztalgia van benne csúcsra járatva.

[ Szerkesztve ]

"morci mellszobor koma" (Raynes)

(#3593) chris-77 válasza Jahno (#3506) üzenetére


chris-77
újonc

"Jajj, póker. Majdnem elfelejtettem..."

Ezt én kérdeztem még régebben. Köszi, hogy reagáltál ;)
Nekem már csak az a kérdésem, hogy jelenleg kishazánkban mennyire legális ez?
Azt sejtem, hogy befizetni be lehet, de ki is fizetnek?!
Adózni kell utána? (Ha igen és csak pártíz dollár akkor is?) :F

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

(#3594) Phülöp válasza chris-77 (#3593) üzenetére


Phülöp
addikt

paypal vagy valami virtuális bank számlája országfüggetlen

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3595) Jahno


Jahno
őstag

hestegmithallgatszmost

Azt hiszem ezt:

Content blocked
Reason:
This Forcepoint Category is filtered: Streaming Media

URL:
https://soundcloud.com/hannahrarity/miller-tae-my-trade-1

Főnöknek hoztam be némi zenecuccot, mert hétvégén bulit tart, aztán betolt valami Spotify listát. Teljesen jó bárzenék, amcsi kocsmás fellépések és néh alassú, néha gyorsabb háttérzenés miazmások mennek.

Most meg ez, mert nyilván minden is le van tiltva, de cím alapján jónak tűnik. Este megnézem odahaz, pont jó kávéházi válogatás, ilyet kerestem 5 éve, csak ezek szerint rosszul :-D

https://folkispeople.bandcamp.com/album/the-devil-always-comes

(#3596) chris-77 válasza Phülöp (#3594) üzenetére


chris-77
újonc

A Paypal Magyarországról nem opciós nekik valamiért. Valami Neteller játszik, amit nem is ismerek.
Kérdés még az, hogy ha azon visszautalok magamnak, akkor arra kell-e +adót fizetnem-e, vagy sem..

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

(#3597) sutszi válasza chris-77 (#3596) üzenetére


sutszi
veterán

Régebben skrill is működött még. Azt már nem támogatják?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#3598) chris-77 válasza sutszi (#3597) üzenetére


chris-77
újonc

Igen. Emlékeim szerint olyan is van.
Az jó/jobb?

[ Szerkesztve ]

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

(#3599) sutszi válasza chris-77 (#3598) üzenetére


sutszi
veterán

Anno mikor játszottunk akkor azt használtuk inkább. Még moneybookers volt a neve talán mikor regisztráltuk. Igazából nem volt vele gond. Meg jól működött mindig. Netellert nem ismerem. Azért nem ez lett végül, mert több teremben toltuk és ez volt a közös pont akkor...ha jól emlékszem.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#3600) Phülöp


Phülöp
addikt

Neymar

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.