Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#117901) Phülöp válasza blueboi69 (#117895) üzenetére


Phülöp
addikt

ez sajnos qrvajó ez

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#117902) Jahno válasza Phülöp (#117900) üzenetére


Jahno
őstag

Maradok néha továbbra is a HÉVnél :C

(#117903) Phülöp válasza Jahno (#117902) üzenetére


Phülöp
addikt

Klaukkala és Espoo közt nem jár HÉV. Sőt, Nurmijärvi és Lahti felé se, ma pedig ezekre a helyekre van menésem.,

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#117904) npera válasza Phülöp (#117903) üzenetére


npera
újonc

Espoo??? Ott voltam is, cimbora arra lakik.

(#117905) Phülöp válasza npera (#117904) üzenetére


Phülöp
addikt

Én oda járok minden nap, kivéve július, mert nyári szabadság.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#117906) NauTiLUS_HUN válasza Phülöp (#117903) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Az már nyugat és még HÉV sincs? :F

(#117907) npera válasza NauTiLUS_HUN (#117906) üzenetére


npera
újonc

(#117908) blueboi69 válasza npera (#117907) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Eurotrip, alapmű :)

(#117909) zetor2000 válasza Phülöp (#117905) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, július szabadságolós. Ma még voltam, aztán majd 25én megint leszek. :D
Cserébe utaltak fizetést is.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#117910) Jahno válasza zetor2000 (#117909) üzenetére


Jahno
őstag

Asszony meglepett egy Kalapács életmű koncertes VIP jeggyel. Az jó lesz, aztán meg kell fejtenem, hogy ha egy napra megyek Tátrába körülnézni, akkor estefelé le lehet-e jönni gyalog és mennyire bonyolultan. Locusban sosem sikerült úgy terveznem, hogy nem vagyok az adott helyen. Aztán szeptemberben Nitzer Ebb, de azt kihagyom. Közben előrehozták az Árok partit, így legalább van okom lemondani, úgyis sűrű lett minden. Tegnap betoltam a kocsiba egy 72es TV-t, ma megyek vele a lerakóba... Állítólag szomszédnál ott a nagy konténer, azt megrakjuk mással.

(#117911) blueboi69 válasza Jahno (#117910) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Rá kellett keresnem mieza Kalapács. És bakker van 1M-ért is jegy....

(#117912) Jahno válasza blueboi69 (#117911) üzenetére


Jahno
őstag

Történelem! Nem tudom mennyire öregedett ki, de utoljára egy 3.5 órás előadást toltak a másik bandájával, meg minden meghívott vendéggel ami kifejezetten jóra sikeredett. Akkor a Rudán Joe haverja kicsit már rosszabb állapotban volt, de patent lett az egész.

Rajta azért jobban meglátszott az diszkókorszakkal járó ital és éjszakázás.

Itt most változatos lesz, remélem behúzza a klasszikus ős-Pokolgép vonalat, arra jöhet néhány Macskák meg Operaház fantomja és meg is vagyok. Bár utóbbi kettőre kisebb esélyt látok. Most már úgy vagyok vele, kár volt az akusztikus kis buliját kihagyni, de nem lehet mindig mindent egyszerre.

Ja, az 1 milliós jegy az komplett 30 fős társaságra érvényes ám mindenféle jóval.

(#117913) Samott


Samott
addikt

Azigen:

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#117914) Phülöp válasza Samott (#117913) üzenetére


Phülöp
addikt

Azosztigen.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#117915) eattila válasza Samott (#117913) üzenetére


eattila
csendes tag

A dílerének a száma kéne.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#117916) Samott válasza eattila (#117915) üzenetére


Samott
addikt

Gondolom: (06-1) 555-2000

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#117917) Sipi- válasza Sipi- (#117855) üzenetére


Sipi-
tag

Elértem telefonon az egyetlen közelben lévő hűtögépszerelőt. Tisztában van vele, hogy más nem dolgozik a környéken, ezért kiszállás-elszállítás-bevizsgálás 12ezer. Ha lehet javítani, akkor kb. 30ezer a gázszökés miatti javítás. Hmmm....

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#117918) eattila válasza Samott (#117916) üzenetére


eattila
csendes tag

Gondoltam....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#117919) Jahno


Jahno
őstag

Olyan meleg van, hogy átestem a ló másik oldalára és nem zavar, nekiláttam tanyán raktárat rendezni, konténert pakolni. Már két kocsival fordultam a hulladékudvarból, kisnagyí TV, bojlerek, minden vacak kisnagygéprádió, amit csak találtam és 5 éve hempereg a sarokban értelmetlenül mert "jó lesz ez még valamire".

(#117920) WiZARD válasza Sipi- (#117917) üzenetére


WiZARD
addikt

Nekem a kávézóban szart be a sütis hűtő.
Kis egyszerű hűtő, de meghallják hogy kávézó, onnan ez ipari és ő azzal nem foglalkozik.
Már találtam helyet ahol elvileg legalább megnézik, csak oda kéne vinni...
3 hete nincs hűtő, majd egyszer biztos lesz úgy hogy asszony autója van nálam(abba fér be talán), és időm is van rá, meg kedvem is van ezzel szívni.
Addig is menjen cukrászdába aki sütizni akar, úgyis gyűlöltem, hogy ezért járnak hozzánk.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#117921) Samott válasza WiZARD (#117920) üzenetére


Samott
addikt

Ezt se ertem, baj hogy nalad akarjak a penzuket kolteni?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#117922) Samott


Samott
addikt

Megfontolando jotanacs... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#117923) WiZARD válasza Samott (#117921) üzenetére


WiZARD
addikt

A sütikkel csak szívás van, legyen friss, legyen választék. Ha nincs akkor azért panaszkodnak, ha van akkor rajtunk marad. Így hogy a hűtővitrin beszart így végképp nem vesznek sütit, de ha nincs akkor így is panaszkodnak hogy miért nincs.
A cukrásznál 1 héttel előre kell rendelni, találjam ki miből mennyi legyen. Aztán ha 1 hét múlva épp túl meleg van, vagy túl hideg vagy esik akkor harmad annyi fog fogyni, én így jártam, ő meg jól jár mindig.
Általánosságban inkább bukó, mint hogy keressünk rajta, mert van 15% árrés, de ha csak ízenként 1-3 szelet rajtunk marad akkor már bukta, vagy jobb esetben egy nagy 0 az eredmény.

Külön kedvencem amikor felhívnak hogy a cukrászdát keresik és tortát rendelnének. :W
Kávézó vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#117924) Jahno válasza WiZARD (#117923) üzenetére


Jahno
őstag

"a cukrászdát keresik és tortát rendelnének"

Piaci rés!

(#117925) -NoVa- válasza WiZARD (#117923) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nitro coffee torta 12 szeletes?

(#117926) qnadam válasza -NoVa- (#117925) üzenetére


qnadam
veterán

fel kell venni a rendelést drágán, és teljesíteni egy cukrászdából. következő lépésben mehet a dripshipping.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#117927) Phülöp válasza qnadam (#117926) üzenetére


Phülöp
addikt

A cukrásznak azt kell mondani, hogy az árváknak lesz.
Ugye maga is mindig ezt mondja, ms. Lipton?

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#117928) NauTiLUS_HUN válasza Jahno (#117919) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Szerintem ez a meleg (legalábbis itt nálunk) nem veszélyes. Tegnap melegebb volt, saját örömömre mentem 11km-et. Ma nem volt annyi időm, csak 7km-et, ma csak egy két nagyon sok aszfalttal övezett helyen volt kellemetlen a klíma.
Pár éve voltak 40+ fokok is (nem hiányolom), most itt csak szaros 36 fokok voltak.

(#117929) Phülöp válasza NauTiLUS_HUN (#117928) üzenetére


Phülöp
addikt

eléggé Málta

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#117930) Grillo


Grillo
senior tag

Mennyire zsanettoznak meg, ha Ausztriába zöldkártya nélkül megyek? Van mindenféle magyar igazolásom, kötvény, stb, de nem találom a mostani zöldkártyát, csak az elmúlt 10 évét.
Csak 10 km-t megyünk Lékáig vasárnap.

(#117931) qnadam válasza Grillo (#117930) üzenetére


qnadam
veterán

én úgy tudom, hogy euban nem kell zöldkártya. de lehet, hogy rosszul :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#117932) Sipi- válasza Grillo (#117930) üzenetére


Sipi-
tag

Szerintem nem kell, de egyébként biztosító online felületén ki lehet általában nyomtatni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#117933) Grillo válasza qnadam (#117931) üzenetére


Grillo
senior tag

Aha, netrisken is azt írja, hogy a kiváltása a következő országokban kötelező:
Azerbajdzsán, Belarusz Köztársaság (Fehéroroszország), Irán, Izrael, Marokkó, Moldova, Montenegró, Oroszország, Törökország, Tunézia, Ukrajna
Namármost mivel várhatóan nem kell Lillehammer-Lviv-Kusadasi felé kerülnöm, talán megleszek. :D

(#117934) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#117928) üzenetére


Jahno
őstag

Kocsi konstans 38-40 fokot mutatott a hőmérőn. Most jön valami vihar-féle, meg enyhül, de pár dolgot szedtem ki és rakodtam, 18 óra felé a kormány fém része még kb. égetett, most meg minden cucc bőven meleg benne, CRT TV-től a Süsüs pezsgőig.

(#117935) Samott


Samott
addikt

Kreativ megoldasok rovatunkban ma:

A szukseg torvenyt bont. Joesetben csak azt es erkelyt nem. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#117936) zetor2000


zetor2000
senior tag

Tegnap voltam sörözni egy ilyen "kerthelységes" kiülős izén. Ott olyan meleg volt, hogy 5 sör zökkenőmentesen elfogyott, még csak WCre se kellett indulni, mert kiizzadtam. Utána volt egy burger, meg még 1-2 sör, na, akkor kellett elszaladni mosdóba először.
A szél oda is megérkezett, olyan este 11 tájban, de az nagyon jólesett.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#117937) zetor2000 válasza Samott (#117922) üzenetére


zetor2000
senior tag

Tüskével!

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#117938) Jahno válasza zetor2000 (#117936) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg itt ülök a hűvösben egy bazi nagy platánfa alatt. Lehet emlegeted a burgert, akkor meglesem, tegnap este rakta fel a csávó sülni a tépett malacat, szóval lassan már jó is lesz. Haladóknak lecsós alappal mérik.

(#117939) Phülöp válasza Jahno (#117938) üzenetére


Phülöp
addikt

Mai program Shemekia Copeland és Joanna Connor koncert.

Puisto Blues 2022

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#117940) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

Asszony ma beállt a MOL kútra az autópálya mellett. Magyar autó, magyar utasok, rendeltek még kávét, rágcsát. Kutas simán nem kérdezte meg, hogy van-e magyar forgalmi, csak számlázott piaci áron. Asszony persze nem vette észre, mert csak fél tankot tankolt, így nem volt kiugró a végösszeg...

(#117941) npera


npera
újonc

Fenn van az új nyereg. Hmmmmm.... :C

(#117942) -NoVa- válasza npera (#117941) üzenetére


-NoVa-
őstag

Blasphemy! :)

(#117943) npera válasza -NoVa- (#117942) üzenetére


npera
újonc

Nem revolúció, csak evolúció :B

(#117944) Phülöp válasza npera (#117941) üzenetére


Phülöp
addikt

Ha rajtam múlna, nem kapnál vacsorát. Se.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#117945) -NoVa- válasza Phülöp (#117944) üzenetére


-NoVa-
őstag

(#117946) eattila válasza Bujdy81 (#117940) üzenetére


eattila
csendes tag

Igazából a kutasnak el kell kérnie a forgalmit. Direkt megkérdeztem mikor ez bejött.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#117947) eattila válasza npera (#117941) üzenetére


eattila
csendes tag

Disszonáns picit :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#117948) eattila válasza -NoVa- (#117945) üzenetére


eattila
csendes tag

De ha csak az oldaláról vág le dolgokta, attól az ülőfelület ugyan akkora. Npera tompora meg azzal nem akart kompatibilis lenni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#117949) npera válasza eattila (#117947) üzenetére


npera
újonc

A vicc az, hogy ha rajta ülök, akkor nem látszik, de érzetre valami elképesztő különbség van. Az én szempontomból csak a gyönyörű kormány és "cockpit" látható, az pedig nagyon baba...

Értem, hogy bizonyos mértékben meg vagytok botránkozva, de ergonómia tekintetében ez nagyon kellett rá.

(#117950) Sipi- válasza Bujdy81 (#117940) üzenetére


Sipi-
tag

Vissza lehet igényelni talán a különbözetet.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.