Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#117251) npera


npera
újonc

(#117252) zetor2000 válasza npera (#117251) üzenetére


zetor2000
senior tag

Lehet, fogyasztott abból a 2 sörből, aminek ott a cégére. Tyskie / Zywiec. Ez utóbbit én is kóstoltam, és a porter az valami remek... A sima világos is vállalható, de ha már lenne megint lehetőségem, akkor csakis a balti porter. Az előbbihez meg találtam egy poharat... a gyűjteményben elfér.

Azt nem értem, az első kör után hogy nem állt meg. :) A másik kocsit meg annyiból nem értem, hogy látta, hogy a nénje nincs a topon, miért nem hátrált egyből...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#117253) npera válasza zetor2000 (#117252) üzenetére


npera
újonc

Az egy tanulóvezető, vélhetően oktatóval. Hogy az oktató nem kezdett el tolatni.... :arcpálma:

(#117254) eattila válasza Phülöp (#117250) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem tudom webről valahogy megosztani. Mindegy.lényeg, hogy 75km kb (strava többet ír mint a Zepp meg az órám). sok felfelé, kevés lefelé :D És elég sok terep, felfelé :D A Hór völgye nagyon szép, de kemény.
Strava screenshot:

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#117255) Sipi- válasza npera (#117251) üzenetére


Sipi-
tag

Ilyenre bónusz pontot szoktak adni a szimulátor játékok :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#117256) hokuszpk válasza npera (#117253) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

lehet az uj carmageddonhoz vettek fel anyagot.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#117257) zetor2000 válasza hokuszpk (#117256) üzenetére


zetor2000
senior tag

Akkor ez az új artistic style bonus? :-D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#117258) npera


npera
újonc

Nova, Blueboi. Még nincs kész az Excel tábla, de láttam 10 másodperces időt is. Ami 360 méteres távra 36 m/s. Ami 129,6 km/h. Még nézem a felvételeket.... :B

(#117259) Phülöp válasza eattila (#117254) üzenetére


Phülöp
addikt

Közben már megyen, kellett hozzá a konnekt.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#117261) eattila válasza Phülöp (#117259) üzenetére


eattila
csendes tag

Lattam, koszi :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#117262) qnadam


qnadam
veterán

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#117263) Grillo válasza qnadam (#117247) üzenetére


Grillo
senior tag

Á, melyik múzeum, meg kikezek? Ha gondolod írd meg privátban, aztán hátha tudok valamit, de amúgy ilyenekre kevésbé látok rá. Talán jobb is. :DDD

(#117264) qnadam válasza Grillo (#117263) üzenetére


qnadam
veterán

btm.
igazából mindegy, odamegyek tízre, aztán majd lesz valami :D

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#117265) Grillo válasza qnadam (#117264) üzenetére


Grillo
senior tag

Ú, Vármúzeum, Kiscelli vagy Aquincum?
Vármúzeumban most mondott le az igazgató, mert nem jöttek ki a sajtós vezetővel, és a főig nem oldotta meg.

De ettől még lehet fasza, régészeti vonalon azért elég véleményesek néha.

(#117266) qnadam válasza Grillo (#117265) üzenetére


qnadam
veterán

várba megyek. régészeti ügyekben nem vagyok illetékes :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#117267) Grillo válasza qnadam (#117266) üzenetére


Grillo
senior tag

Na, majd mesélj, kíváncsi vagyok.

(#117268) npera válasza eattila (#117254) üzenetére


npera
újonc

Nájsz! Ittál eleget? Ilyenkor már igen fontos a sóháztartás is.

(#117269) eattila válasza npera (#117268) üzenetére


eattila
csendes tag

Azzal nem volt baj, gondoltam erre, hogy a sima víz nem lesz elég. Volt nálam protein szelet, meg zselé is. 1l porból készült izotóniás vizet vittem, meg 0.75 apenta elektrolitost. A kulacsokat újra kellett tölteni, meg vettem még + fél liter mentes vizet. Szóval lecsúszott még 1l víz, meg +0.5 izotóniás, mert vittem még port. Meg persze műzliszelet fogyott még. Olyan 55km-nél felfelé így is elfogytam lábilag. De azt egy pár perces pihenő megoldotta.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#117270) Jahno válasza qnadam (#117266) üzenetére


Jahno
őstag

Pedig lehet már régészeti ügyekben valamelyik filmes cég az illetékes, esetleg a TEK vagy a Fiatal Óvőnők Szakszervezete.

(#117271) Phülöp válasza eattila (#117269) üzenetére


Phülöp
addikt

Jó nagy ugrás távolságban az eddigiekhez képest :)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#117272) eattila válasza Phülöp (#117271) üzenetére


eattila
csendes tag

Igen :) Tisza-tó kör volt eddig a leghosszabb, az 65km kb. De az sík :D Egész jól bírtam szerintem mindent összevetve. Persze kellene még kondi, de jobban bírtam, mint tavasszal :)

Persze ez csak nekem nagy cucc, a topiklakó bringásokhoz képest is csirke vagyok :)

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#117273) Phülöp válasza eattila (#117272) üzenetére


Phülöp
addikt

Idén én még nem mentem ekkorát. Csak tudjad.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#117274) eattila válasza Phülöp (#117273) üzenetére


eattila
csendes tag

Eddig én sem. Lehet nem is fogok :) Egy Tisza-tó még benne van, de kb ennyi lesz szerintem :) Maradnak a 20-25 közötti távok :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#117275) Jahno válasza eattila (#117254) üzenetére


Jahno
őstag

Én továbbra is így csapatom:

2022. június 8. 17:14 CEST
Távolság: 2,6 km
Időtartam: 4 óra, 12 perc és 30 másodperc
Átlagsebesség: 0,6 km/h
Minimális magasság: 187 m
Maximális magasság: 233 m
Teljes emelkedés: 302 m
Teljes ereszkedés: 270 m

(#117276) eattila válasza Jahno (#117275) üzenetére


eattila
csendes tag

De Te gyalog nem? :) Bár a 0,6 akkor se sok :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#117277) Jahno válasza eattila (#117276) üzenetére


Jahno
őstag

Ja. Bár ilyen statisztikával még BKV lehetne :C

(#117278) eattila válasza Jahno (#117277) üzenetére


eattila
csendes tag

Szerencsére BKV az nálam igen ritka :D Évek óta nem ültem rajta :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#117279) WiZARD válasza cyberde (#116901) üzenetére


WiZARD
addikt

ÖSSZEOMLIK A CIVILIZÁCIÓNK?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#117280) npera


npera
újonc

"Zuhan" a benzin ára. Már "csak" 22,53 SEK.

Cserébe az áram megint megy felfelé, mert nem fúj eléggé a szél és a szélkerekek ilyenkor nem forognak. Cserébe az olajerőmű és gázturbinás megoldások a norvég és ruszki irányból jól futnak.

Nagyon zöööööööld..... :K

(#117281) npera


npera
újonc

Úgyfelejtettem a parkolóappot. 3 napig nem mentem a kocsival, ma vettem észre. Sikerült kreálnom egy 291 SEK-es parkolást úgy, hogy a kocsi kábé negyed órát volt ténylegesen a parkolóban, aztán mentem vele máshova és otthon állt 3 napot.

Áááááááá, de segg tudok lenni..... :O

(#117282) Grillo válasza npera (#117281) üzenetére


Grillo
senior tag

Itthon legalább leáll magától pár óra után.

(#117283) Jahno válasza Grillo (#117282) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, néha meg az a baj. Az meg teljesen jó, hogy este közepén el lehet indítani a reggeli parkolást és kész, bár ezt mostanában nem használtam.

(#117284) Grillo válasza Jahno (#117283) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, csak mintha rémlene, hogy Helsinkitől nyugatra éjjel is kell fizetni.

(#117285) eattila válasza Grillo (#117284) üzenetére


eattila
csendes tag

Hanyatlo nyugat…

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#117286) Sipi-


Sipi-
tag

Ma csináltunk egy Bp-FamilyPark-Bp túrát. 7-kor indultunk, megálltunk Lidl-ben és 10 előtt 10 perccel parkoltunk le a Family Park parkolójában (a park 10-kor nyit). Délután fél 6 körül indultunk a parkolóból (5-ig volt a park nyitva) és este 9-re értünk haza egy órás győri mekizés szünettel. 460 km, kocsi bírta.
Az M85 baromi jó, Győrtől Sopronig végig kész van, forgalom szinte semmi rajta.
A vidámpark még mindig nagyon jó, csak eléggé sokan voltak most is. Totyogós babától kamaszig minden korosztály jól érzi magát, és a felnőttek is :)Ha közelebb lenne, akkor még bérletet is megérné venni...

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#117287) blueboi69 válasza npera (#117281) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jáááááj dikk, nincs abban az applikációban felső limit??

(#117288) -NoVa-


-NoVa-
őstag

72 órás probléma/tünetmentes kritikus megfigyelésen túli post, avagy jól telt a hétvége;

Pénteken a fiam elé ugrott valami kisgyerek játszótéren futkározás közben, nem akarta elsodorni, így kikerülés közben esett egy nagyot, és beverte a fejét. Eszméletvesztés, memóriakihagyáa és orrvérzés. A Bethesda ügyeletén benntartották másnapig, aztán itthon kellett/kell visszafogni ha rohangálhatnékja van. Még pár napig ingerszegény lassú nyugodt játék, szerencsére már egy-egy könyvvel elolvasgat órákat. Pár órányi nyomottabb álmos/zavaros állapot után szerencsére jobban lett, visszatért a színe és a jókedve.
Miután mindkét gyerek agyrázkódásból regenerálódik, ma szétkaptam a trambulint, az most egy jó ideig tilos.

(#117289) eattila válasza -NoVa- (#117288) üzenetére


eattila
csendes tag

Jujj. Tenyleg rajuk jar a rud mostansag. Jobbulast nekik!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#117290) blueboi69 válasza -NoVa- (#117288) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ohh, jobbulást, a ti idegrendszereteknek is!

Trambulin elég gyilkos egyébként, jól teszed, hogy szétszeded.
Minden ugráskor a becsapódási rezgéshullám végigjut az agyig. Nálam a nagyobbik gyerek 4éves kora körül imádta a szobában a kicsi trambulint, képest volt egy órán át is ugrálni, aztán egyszercsak elkezdett szédülni rajta. Doki mondta, hogy túltolta és kb azonnal álljon le, napi fél óra a max amit lehet neki engedni. Úgyhogy eladtuk. De ez ilyen kicsi, kb 1m átmérőjű szobai trambulin volt.

Szóval jobbulást!

(#117291) zetor2000 válasza -NoVa- (#117288) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jobbulást!

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#117292) zetor2000


zetor2000
senior tag

Tegnap nekem is sikerült perecelni egyet.
Új járat - M3A - Határ úti megálló, préri. Valamiben megbotlottam, és 2 akkorát léptem előre, mint a hármasugrók szoktak, csak én asszem2x a jobb lábammal, aztán már nem tudtam megtartani magam. Jobbkéz előre, kicsit letesz, persze csúszok előre, jobb térd földet ért, kis horzsolás, nadrágon divatos lyuk keletkezett, csak nem akartam... Most azt érzem, hogy a bal könyököm, amire estem, az fáj, bizonyos helyzeteket meg nem szeret felvenni.
Lett/lesz egy rövidnadrágom, mert ezt már nem igazán lehet eltüntetni a nadrág száráról. Pedig szerettem, jó színe van, és ~2-3x volt csak mosva. :((

Egy mögöttem jövő srác odafordult, hogy kell e segítség, de mondtam neki, hogy köszi, csak simán elestem, nagyjából megvagyok. Aztán amikor már indultam tovább, jutott eszembe, hogy bzmeg, ha elvétem a földetérést, akkor megtanultam repülni (©Douglas Adams) :D . De sikerült földetérni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#117293) Samott


Samott
addikt

Jobbulast mindenkinek, meg en jartam a legjobban nekem csak a pumpa allt le a vizhutesemen. Es nyilvan nincs masik hutom a procira.

#comic pictures

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#117294) Sipi- válasza -NoVa- (#117288) üzenetére


Sipi-
tag

A másik gyerek is pont ugyanilyet csinált már, ha jól emlékszem?
Jobbulást!

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#117295) Sipi- válasza zetor2000 (#117292) üzenetére


Sipi-
tag

Uhh, ami kisgyerekként mindennapos az felnőttként baromi rosszul tud esni..
Jobbulást!

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#117296) Sipi- válasza Samott (#117293) üzenetére


Sipi-
tag

Komolyan ennyire ott van mellette a kerülőút? :Y

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#117297) -NoVa- válasza Sipi- (#117294) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az azért jóval durvább és életveszélyesebb dolog volt, ott a szakorvosok is aggódtak az életéért. Még mindig rendszeresen járunk vele dokikhoz, de regenerálódik szépen. Már a bal oldalán is normalizálódnak a reflexei, és a pupillái is rendesen szűkülnek. Ez most "csak" egy szimpla agyrázkódás a fiamnak, semmi komolyabb idegpályasérülés. A traumatológia ügyelet átrakta a "miért velünk történik ez" hozzáállást "de jó, hogy csak ennyi"-re hamar, volt ott levágott lábfej, belső vérzés, hereamputálás, és égési sérűléseibe belehaló baba, ez utóbbi mindenkiben átkalibrált mindent.

(#117298) zetor2000 válasza Sipi- (#117295) üzenetére


zetor2000
senior tag

Köszi, túlélem, csak fájdogál.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#117299) zetor2000 válasza Samott (#117293) üzenetére


zetor2000
senior tag

Egy Noctua NH-12 izém van fölös, ha kéne. Sajna nem folyadékhűtés, de. 1 ventis megoldás. A második hűtő valahol a házban lakik. Intel felfogatás 115x ig. vagy ilyesmi. AMD nincs meg, asszem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#117300) A. Crowley válasza eattila (#117278) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Hétvégén BKV-ztünk a fiammal. Metró+villamos. 2 jegyet vettem mobilon, 30 perces átszállót.
Metró oké volt, leolvastam a két jegyet, majd átszálltunk a villamosra.
Na, ott kezdődött a gond, mert a QR kód, amit le kell olvasni, az kívül van az ajtón, nem belül, így pont annyi időm volt, hogy az egyik jegyre ráböktem, hogy átszállok, meg leolvastam, már csipogott, hogy az ajtók záródnak.
Szóval lehetne még mit finomítani, de nem kell sorban állni, meg jegyautomatát vadászni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.