Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#118901) blueboi69 válasza Bujdy81 (#118899) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Dehát még nem csökkent és még nincs teljesen kidolgozva, hogy mi lesz pontosan. Ennek fényében nehéz előre kalkulálni.

(#118902) Phülöp válasza Bujdy81 (#118898) üzenetére


Phülöp
addikt

5-6 ember össze tudna dobni, és még úgy is maradna nekik több, mint elég.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#118903) Jahno válasza Bujdy81 (#118898) üzenetére


Jahno
őstag

Mellé még az EÜ és pár dolog. Az a pár 100 milliárd több lesz, de még így sem hangzik túl vészesnek.

(#118904) Bujdy81 válasza blueboi69 (#118901) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Én csak annyit tudtam tenni, hogy a rendelkezésemre álló, legfrissebb, leggránitszilárdabb információkból számolok.

Mert számolni kell, előre gondolkodni kell, mert nem akarom kifizetni azt az évi plusz szűk milliót (mert anyám nem tudja kifizetni)...

(#118905) zetor2000 válasza -NoVa- (#118900) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jam.
Régen voltam iskolában, kevés iskolai tanár ismerős van. (Aki volt - nagynéném - meghalt jó régen, a 2 unokatesómmal (ők is tanárok) nem nagyon tartom a kapcsolatot). Iskolai dolgokkal nem vagyok képben - pláne nem vagyok naprakész.

Az egészségügy elvileg nem jár ingyen, azért fizeti az ember a TB-t, elvileg. Az más kérdés, hogy nagyjából mindenkit IS ellátnak bizonyos szinten. Ez a bizonyos szint sok esetben lehet, hogy messze esik egy ideális esettől, néha meg pont jó. Hálapénz az nincs, de vidéken még megy a doboz tojás az orvosnak / nővérkének, vagy némi "maradék" a friss vágásból...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#118906) -NoVa- válasza zetor2000 (#118905) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az iskoláért meg a többi közintézményért adózunk. A hülyébbek stadionért és óriásplakátért amin megmagyarázzák hogy az jó.
Szóval nem kicsit elbonyolították, túlvállalták és elszórták a lényeget. Persze alapáron is megőrzik a gyereket nap közben, de amikor egy negyedikes gyerek nyílt napon képtelen folyékonyan olvasni, pláne szövegértéssel, ott mást nem is nagyon csinálnak. Na ezt kapod alapszolgáltatásnak.

(#118907) blueboi69 válasza Bujdy81 (#118904) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Persze, hogy kell, de még full bizonytalan az egész.
Spórolás kell, ez biztos, ezzel tudsz matekozni, nem csak azon, hogy hogyan lesz kifizetve a rezsi.

(#118908) Jahno válasza blueboi69 (#118907) üzenetére


Jahno
őstag

Már agyalok, hogy odahaza a szervert lekapcsolom napközbenre, most egyre kevesebbszer kell elérnem, ha meg igen akkor kibírom nélküle. Csak akkor majd a sok kapcsolgatás árt meg.

HDD üzemóra számlálója szerintem már körbefordult:

(#118909) WiZARD válasza Samott (#118855) üzenetére


WiZARD
addikt

Lol, tehát a kormány jó, csak az intézkedések szarok. :W
Már csak az maradt le, hogy igazából soros/gyurcsány/brüsszel tehet róla.
Tipikus fideszes, mondjuk ő mindig is az volt.

Sajnos reménytelen, hogy ettől a pár intézkedéstől nagy változások legyenek.
Ez egy egész jó írás arról, hogy mire számíthatunk.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#118910) blueboi69 válasza Jahno (#118908) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nálam fut szerver, de viszonylag takarékos. Aztán lehet lecserélem valami raspberryre inkább, mert a kamerákkal, wifivel mindennel együtt kb 50W-ot fogyaszt.

Mondjuk ha ilyen fillérbaszás kezd kialakulni, akkor hogy lesz itt elektromos autó elterjedés?

(#118911) Samott válasza blueboi69 (#118910) üzenetére


Samott
addikt

A vegtelensegig a benzin ar se tarthato... visszaall majd a vilag rendje.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#118912) WiZARD válasza Samott (#118911) üzenetére


WiZARD
addikt

Na igen, visszaáll a világ rendje. Meg is szavazták a főispánokat.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#118913) blueboi69 válasza WiZARD (#118912) üzenetére


blueboi69
csendes tag

És ez még mind semmi :D

"
A most megszavazott javaslat szerint ezután akit Orbán Viktor miniszterelnökkel vagy Novák Katalin köztársasági elnökkel közös rendezvényen fotóznak le, az kérheti, hogy ezeken a képeken felismerhetetlen legyen. Ugyanez igaz az ilyen eseményeken készült hangfelvételekre is.
A módosítás szerint „az érintett a tudomásszerzéstől számított 48 órán, de legfeljebb a kép-, illetve hangfelvétel közzétételétől számított 15 napon belül kérheti, hogy a kép-, illetve hangfelvételen őt tegyék felismerhetetlenné”.
A javaslat vitájánál az ellenzék úgy reagált, „a kormány a titokzatos barátait akarja megvédeni” azzal, hogy kiretusálást kérhetnek az Orbánnal közös fotókról, pedig szerintük ilyesmi utoljára akkor történt, amikor Sztálin mellől tűntek el fontos emberek a fényképekről.
"

(#118914) Jahno válasza blueboi69 (#118910) üzenetére


Jahno
őstag

Mondjuk nekem a "rendes" szerver zabál ennyit, de mellé néha még NAS is van. Megint logisztikázom a vincsi csereberéket, hogy mi legyen és NAS megszűnjön.

Jahh, fillérszámolgatás. A szomszéd kifőzdében mostanában egyre jobban elborul az arány. Vagy van a környéken valami nagyobb építkezés, vagy nem tudom, de egyre kisebb százalékban található meg az átlagos ember és irodista. Helyüket átvette a barzil gépsor, oszt még olyan luxus dolgokra is beruháznak a menü mellé, mind üdítő/sör, savanyúság, néha desszert meg egyéb flancos dolgok. Mindent bele nagy levessel. Majd még felmérem.

Elektromos autót tankolni olcsóbb lesz, meg fizetős oszlopokon szerintem eddig is kb. hasonló árból úsztad meg.

(#118915) Jahno válasza blueboi69 (#118913) üzenetére


Jahno
őstag

Gondolom ez most pattant ki a fejükből a román balhé miatt.

Bár ez is csak látszatbalhé, kirakják, 15 napon beül anyázhat? Első 2 percben fog elterjedni mindenfelé, 4. percben már esélyed nincs új infóként megosztani, hogy mit találtál a világban. Utána adjanak be 100ezer beadványt, vagy nyomozzanak, hogy honnan került fel az IMGUrra és azt ki fogja besatírozni.

Mondjuk marhára ráérnek, hogy most éppen ez a legfontosabb, amivel foglalkozni kell.

(#118916) Sipi- válasza WiZARD (#118909) üzenetére


Sipi-
tag

Most még röhögünk rajta.

Most.

Még.

:O

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#118917) Phülöp válasza Samott (#118911) üzenetére


Phülöp
addikt

Én most örülök magamnak, hogy 1. 95eur körül tudok tankolni, igaz, határon túl.
A csúcs 2.57 magasságábam volt, azt nem szerettem annyira.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#118918) eattila válasza WiZARD (#118912) üzenetére


eattila
csendes tag

Meg? Édes istenem!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#118919) eattila válasza blueboi69 (#118913) üzenetére


eattila
csendes tag

Ha egyszer ezek mennek, akkor az utánuk jövőnek (ha normálisabb lesz) mennyi trágyát kell majd a helyére lapátolni!!!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#118920) Jahno válasza Phülöp (#118917) üzenetére


Jahno
őstag

Mert biztos nem nyugaton laksz, most emlegette az egyik hájfejű, hogy ott már sem gáz, sem villany, mindjárt kezdődik a medmeksz és olyan csükkentés van, hogy a finn szauna is max. -5 fokos.

(#118921) Sipi- válasza eattila (#118918) üzenetére


Sipi-
tag

Vármegyéket is :Y
Kezdem úgy érezni magam, mintha egy bohózatban élnék.

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#118922) Grillo válasza Sipi- (#118921) üzenetére


Grillo
senior tag

És bakker, pont most szerveztek át minket a Várkapitányságról. Pedig lehet idén kaptam volna díszkardot meg kacagányt...

(#118923) WiZARD


WiZARD
addikt

A KATA halott, a rezsim nő, az infláció férfi

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#118924) Grillo


Grillo
senior tag

Urak, lehet bérelnem kell 5-6 napra autót, mert pont úgy jön ki egy rövidebb belföldi nyaralásunk, hogy a C4 megy szervizbe, és nem biztos, hogy végeznek vele, így egy szombat-szerda intervallumra, de ugye a pakolás miatt inkább egy péntek-csütörtök, kéne egy olyan autó, ami 4 fő részére csomagokkal elegendő.
Gondolom olcsó nem lesz semmiképp, de ez van, muszáj megoldani, kölcsönkérni szerintem nem tudok.
Tapasztalat esetleg valmelyik céggel?

(#118925) eattila válasza Grillo (#118922) üzenetére


eattila
csendes tag

Így max kancigányt? :DDD (Bocs)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#118926) eattila válasza Sipi- (#118921) üzenetére


eattila
csendes tag

Felszállott a páva....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#118927) Sipi- válasza Grillo (#118922) üzenetére


Sipi-
tag

Hamarosan céges autó helyett céges lovat fogsz kapni. Vagy csak egy részét.

Kalapot, hímzett mellényt még nem követelik meg munkaruhaként?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#118928) Grillo válasza Sipi- (#118927) üzenetére


Grillo
senior tag

Nem, még csak a nevünkben vagyunk duplán nemzeti.
Azért én készülök, esténként gyakorlom a néptáncot, meg egy híres költő verseit is szavalom.

(#118929) Jahno válasza Grillo (#118928) üzenetére


Jahno
őstag

Meg a Lemezlovász (Hello!) a házban!

Kun Bélás rapparek Keletre menjetek!
Clintonos rapperek, nyugaton a helyetek!

(#118930) Samott


Samott
addikt

Az 5 forintos súlya 4,2 gramm, anyaga réz, cink és nikkel. 238 darab ad ki egy kilót, ami 1.190 forintot ér. A háztartási sárgarézhulladék kilós átlagára a színesfémátvevőknél jelenleg 1.500 forint... :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#118931) Grillo válasza Samott (#118930) üzenetére


Grillo
senior tag

Egyébként ők átvehetnek/bezúzhatnak forgalomban lévő pénzt?
Vagy otthon előtte érdemes tömbösíteni?

(#118932) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

NAS téma. Anyu gépében a tükrözött RAID-ben meghalt egy HDD. Zyxel NAS, két lemezes. Szólt a rendszer, hogy helyre kellene állítani.

Na, ezt hogyan csináljam? Vegyek egy ugyanolyan HDD-t (ha van még?) és utána kiveszem a rosszat, beteszem a jót és felépíti magát? Vagy kivétel előtt kell valamit csinálni, hogy tudja a NAS, hogy mi következik? Nem csináltam még ilyen RAID mókát, bevallom...

A 2 TB-os HDD helyett vehetek bele 4-est? Akkor csak 2 TB lesz a hasznos terület?

C kérdés: ha az egyik HDD meghalt, akkor esélyes, hogy a másik is közel jár és cseréljem mindkettőt? (S.M.A.R.T. olvasást most nem tudtam csinálni)

(#118933) Samott válasza Grillo (#118931) üzenetére


Samott
addikt

Nem hiszem hogy atvennek, torveny vedi ezeket, amugy innet van az info: 1 darab 5 forintos akár 25 forintba is kerülhet

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#118934) Jahno válasza Bujdy81 (#118932) üzenetére


Jahno
őstag

Veszel egy olyat, berakod, szól a cucc, hogy sérült a kötet és nini itt egy új merevlemez, azt befogja-e és helyreállítsa. Ott megnyomod, lehet napokig el lesz vele, aztán kész is. Többnyire vehetsz 4est, de igen, tükörnél az első 2őt befogja. Ami szopás, hogy veszel valami 2 terásat, az lehet, hogy 1 szektorral kisebb lesz, mint a mostani és az úgy már nem jó. Én nem cserélném mindkettőt, majd ha megdöglik akkor kimented egy USBsre, törlöd a kötetet, lesz 4 terás tükröd és visszamásolod. Synologynál kicsit egyszerűbb, de sokáig is tart.

Nálam most pont egy Zyxelen megy a gondolkozás, hogy itt van feleslegben és lehet egy 8 terás tükröt befogok mentésnek, hogy ha tologatok dolgokat és félremegy a kattintás, akkor ne fájjon annyira.

(#118935) blueboi69 válasza Bujdy81 (#118932) üzenetére


blueboi69
csendes tag

"Na, ezt hogyan csináljam? Vegyek egy ugyanolyan HDD-t (ha van még?) és utána kiveszem a rosszat, beteszem a jót és felépíti magát? Vagy kivétel előtt kell valamit csinálni, hogy tudja a NAS, hogy mi következik? "

A NAS-nak nem kell tudnia előre, hogy megdöglik egy disk, pont ezt tudja lekezelni zökkenőmentesen, tehát előkészíteni nem kell. Ha nem hotswap, akkor simán lekapcsolod, diskcsere (pro tipp: a hibás disket mindenképp azonosítsd és azt vedd ki, ne a jót.... ez igazából akkor mókás, ha a rossz disk tényleg nem olvasható már és az marad benne), majd bekapcsolod.
Innentől már ez konkrét NAS beállítás vagy userfriendly mentalitás, szervereket tekergettem csak így, ott konkrétan meg kellett adni, hogy a friss disk az melyik logikai tömbhöz csatolandó (nagyobb környezeteben több raid tömb is lehet), de egy otthoni NAS-nál simán lehet, hogy fel van vértezve olyan logikával, hogy automatikusan felismeri a helyzetet és szinkronizálja. Webes felülete segít olyankor.

"A 2 TB-os HDD helyett vehetek bele 4-est? Akkor csak 2 TB lesz a hasznos terület?"

A NAS a RAID "móka" közben felépít egy logikai egységet, ezt látod te tárhelyként. A háttérben a RAID módoknak megfelelőn (neked most RAID 1 van ami a tükrözés) kezeli a lemezeken az adatokat, mindezt eltűntetve a felhasználó elől. Neki egy megfelelő méretű tárterület kell, ami nagyobb lehet, kisebb nem. Tehát ha beleraksz egy 4Tb disket, akkor ugyanúgy csak 2Tb-ot fog belőle használni, mint amekkora a másik disk. Sőt, ha mindkettőt kicseréled, akkor is 2Tb marad, mert a logikai tömb, amit az elején definiáltál, az 2Tb-ról szól, ezt ő nem fogja dinamikusan megnövelni.

"ha az egyik HDD meghalt, akkor esélyes, hogy a másik is közel jár és cseréljem mindkettőt?"

Sokmindentől függ, én azért azonnal nem rohannék másikat venni, ha kapható azért HDD és nem mennek fel az árak, vagy esetleg megtartani addig a fiókban. Előre cserélni, csak úgy érzés alapján nem érdemes.

(#118936) Phülöp válasza Grillo (#118931) üzenetére


Phülöp
addikt

Bármilyen, forgalomban lévő érme módosítását törvényileg tiltják.
Ki se fúrhatod például, hogy nyakláncra fűzd.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#118937) Phülöp válasza Bujdy81 (#118932) üzenetére


Phülöp
addikt

Méretileg minimum ugyanakkora legyen, nagyobb lehet, de akkor a kisebbik mérete adja a kötet méretét.
Nem tudom, mennyire van kihasználva, én vennék bele egy 4TB-osat, aztán még egyet.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#118938) blueboi69


blueboi69
csendes tag

May be an image of one or more people and text that says "Amit Orbán igér neked Amit valójában kapsz töle"

(#118939) Jahno válasza blueboi69 (#118938) üzenetére


Jahno
őstag

Ma megnéztem egy pár perces interjút. Idénre elég is volt mindenből és ezek csak most kezdik.

(#118940) zetor2000


zetor2000
senior tag

Érdekes egy erre szagosodott embert hallgatni csökkenő rezsi közben...
Kicsit hosszú, a közepe táján kezdődik a fenti mókához kapcsolódó rész.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#118941) zetor2000 válasza Bujdy81 (#118932) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én vennék bele 2 méretest, és cserélném.
Ha ezek kicsit is "üzemórásak", akkor nem nyúlsz mellé. Azt hiszem, hogy nem a merevlemezek ott az igazán értékesek, hanem ami rajta van. Az meg nem annyi, mint 2db 3-4 terás diszk. Ha olcsóbb az adat / kevésbé értékes, akkor nem biztos, hogy vennék 2 db 4 terást. Amúgy se tudod - vagy a hsz-ből nekem nem derült ki - hogy mikori, sanszos, hogy ugyanannyit futott, mint a másik, és akkor érdemes lehet cserélni.

A cserét már írták fentebb, annak megfelelően járnék el én is, csak mindkettővel.

Qnapnál az azonosítás annyival lehet, hogy könnyebb, hogy meg vannak jelölve a fiókok, hogy disk1...disk4.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#118942) hokuszpk válasza zetor2000 (#118897) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

a Németeknél a foci teljesen üzleti+szakmai alapon megy. Az összes Bundesliga 1 klub nyereséges. A Dortmund nemrég majdnem csődbement, a Bayern segitette ki,
( Khm. A leganagyobb riválist.... ) de már elmúlt.
Most épp Ronaldó el akar jönni Mankeszterből, mert nemlett meg nekik a BL, a kontinensen a PSG-n kívül talán a Bayern ki tudná fizetni, -- főleg most, hogy Levandowsky lelépett a Barcelonába -- hát ezek a buzi bőrgatyások aszonták, hogy nem, és inkább elvitték Manét Liverpoolból ? Olcsóbb és még a szakmai elképzelésbe is belefér...
Én meg itt cidrizek, hogy ki lesz a Mané - Salah - Firminó hármasban a cserebogár.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#118943) Bujdy81 válasza blueboi69 (#118935) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

A NAS szerint ez van benne:
WD20efrx-68e

Ez akkor elvileg WD Red Plus, direkt NAS-ba, ha jól sejtem. Ilyet lehet még venni, szóval akkor a "4-est veszek, hogy tuti ne legyen egy szektorral kisebb" opció nem játszik! :)

(#118944) Bujdy81 válasza zetor2000 (#118941) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Egyszerre vette őket Apu anno, az tuti. Hogy mikor? Régen! :D
Az adatok RAID 1-ben vannak, amiről időnként készült biztonsági mentés 2TB-os külső HDD-re. Két példányban. Szóval, fater nem szarral gurított, bár tény, ha leég a ház, akkor mind a négy példány kuka...

Nem tudom, mennyi az adat pontosan, már mondtam Anyunak, hogy tolja fel OneDriveomra, de nem szeretné a felhőben tárolni...

(#118945) hokuszpk válasza Samott (#118855) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

na az ne akarjon figyelembevételt szépen csendben menjen tönkre, mert a szent párt ígyakarja ! ( hogy is írták valahol nemrég ? A "hasznos idióta". Fogyóeszköz, eldobható )

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#118946) zetor2000 válasza Bujdy81 (#118944) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az adatnak az értéke a kérdés, nem a mennyisége. De én olyan 2 terára tippelnék max :D.
Amit hordoz / képvisel, az a drága.Ha pl. könyvelőnek a könyvelési adatai vannak,, vagy egy banknak az üfféladatai, az ugye értékes. De pl. nekem a NAS és a rajta lévő fájlok igazán nagy értéket nem képviselnek, de van 1-2 kép, amit értékesebbnek tartok, mert akkor ott és azokkal készítettem, akik fontosak voltak ott és akkor nekem. De ezek megvannak még idehaza más adathordozókon is, de összemásolni macerás, meg fene tudja, melyiken mi van, mert ilyen 250GB-1Tera közti vackokon vannak, és ezek sokan vannak. Eladni esélytelen, használati értékük még van, mert bekapcsolod, működik, de van egy ~8-10 terás nas, nem fogok ilyenekkel szórakozni. Max a poreszt kell törölni kicsit. :D

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#118947) Jahno válasza zetor2000 (#118940) üzenetére


Jahno
őstag

Á, ez terjed ezerrel, de ilyesmi nekem sok, meg minek. Sodródunk és kész, majd megy a "majd'" dossziéba, de előtte van egy csomó Vakondok meg Stöki meg egyéb régi anyag amit meg kellene hallgatni és értelme is van.

Haverom is visszatért a régi kerékvágásba, hogy nem drága az a tüzijáték, ugyanannyiba kerül, mint tavaly és ez belefér...

Ez is milyen már [link]

Ennyi erővel írhat 15 kártyát a zsebébe valami alap válasszal, pld. hááát, a helyzet szkilifisztikája úgy orintálódott, hogy ilyen hábporús időkben kénytelenek voltunk megalakítani az üzbég-magyar szárazmoha kutató hadiközpontot, amivel megvédjük a családokat és nagyobb ütemben tudjuk csökkenteni a rezsicsökkentést. Aztán mindegy mit kérdezel, háború, ráfogjuk, úgy alakult, vagy kitérő semmitmondó érdektelen lófasz essen ki a száján.

(#118948) hokuszpk válasza Jahno (#118908) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

en a foldingot tettem takarekra, pedig marcsak 4 honap kellett volna es nyolcadik vagyok a PH! csapatban.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#118949) Jahno válasza hokuszpk (#118942) üzenetére


Jahno
őstag

Maradok az amerikai módszereknél. Jövőre még két kis meccsre el kell mennem gyakorolni aztán talán már a labdát is látom és születnek képek:


(#118950) Jahno válasza Bujdy81 (#118944) üzenetére


Jahno
őstag

Menüjében látszik, hogy mennyit foglal. Lehet 2 terát, mert ezek ilyenek :-D Néha ér meglepetés, mikor valaki kifér pár 100 gigán, azokat nem is teljesen értem, de attól még élhet rendes életet :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.