Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Melack válasza Winne (#1400) üzenetére


Melack
veterán

Akkor mostmár mehet a telefon szervízbe :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1402) Jessus81


Jessus81
tag

erre valaki valamit?????

PSN: Thorpapa

(#1403) Rx


Rx
aktív tag

sziasztok

egy kis segítségre lenne szükségem (jól szájbarágósan :) )
Airdroid programban amikor össze akarom hangolni a telefonomat a laptoppal kér egy kódot amit a teló kamerájával kellene leolvasnom... itt akadtam el :S

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#1404) Winne válasza Melack (#1401) üzenetére


Winne
nagyúr

:K :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1405) atike válasza Rx (#1403) üzenetére


atike
nagyúr

Milyen telefon, melyik android verzió, milyen program, milyen összekötés van a gép és telefon között? :)

(#1406) twine válasza Rx (#1403) üzenetére


twine
addikt

Itt lépj be ;)
Szájbarágósan:
A fenti linket elinditod,.,,,
A telefonodon az Airdroidot ugyancsak...
Majd az airdroid felületen a telefonodon, lesz egy fénykgép gomb,,,
Beolvasod vele a barcode-ot,,
és örülsz mert csatlakozik....(feltéve hogy egy hálózaton van a két eszköz)
;)

[ Szerkesztve ]

(#1407) Jazz


Jazz
veterán

Valami baj van az Elixir2-vel.

Néha fogja magát és elkezd villózni, ilyenkor nem reagál az érintésre sem. Marad a restart.
Más is találkozott már hasonló esettel?

free your mind

(#1408) punky10 válasza Jazz (#1407) üzenetére


punky10
addikt

Nálam rendben van,2 tabletten,és 3 telon használom.Semmi villodzás nincs.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1409) Jazz válasza punky10 (#1408) üzenetére


Jazz
veterán

Mondjuk rootolásnál feldobott egy hiba üzenetet, telepíteni akart valamit 2 újraindítás között, de nem találta...(PdaNet rendben fent van volt)

free your mind

(#1410) #16695808


#16695808
törölt tag

avast! Free Mobile Security
ezt használta már valaki?
milyen hasznos és nem hasznos dolgot tudtok róla mondani, érdemes felrakni.
az lopásgátló miatt érdekelne igazán nem feltétlen a linuxos vírusok miatt :) (működik ez a funkció?)

(#1411) darvinya válasza #16695808 (#1410) üzenetére


darvinya
titán

Működni működik, de ha bekapcsolás előtt legyalulják a telo fw-jét gyárira akkor nem véd semmit.

#1412

Hogyan lennél gyorsabb ha be sincs kapcsolva. :F
Max felteheted imei számot tiltora, de akkor biztos nem kapod vissza.
Mert ilyen vagy kuka vagy bezozzák.
Azt meg kevesen tudják, hogy imei tiltás időre van és ha meg lesz akkor sem tudja a tulaj egy darabig használni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1412) #16695808 válasza darvinya (#1411) üzenetére


#16695808
törölt tag

és ha én vagyok a gyorsabb? akkor előkeríthető?

(#1413) Rx válasza twine (#1406) üzenetére


Rx
aktív tag

köszönöm, sajnos csak meló után tudom megnézni, de ahogy leírtad biztos nem lesz vele gond :)

@atike
amúgy egy samsung galaxys advance <---> laptop wifin keresztül az AirDroid progival :))

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#1414) desolator


desolator
senior tag

sziasztok.

Vettem egy sony tipot és az lenne a kérdésem, hogy hol tudom beállítani a gyorshívó gombot adott számhoz? Tehát ha hosszan nyomom pl a 3-ast akkor hívja a hozzá rendelt számot. Köszi

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#1415) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Budapesti tömegközlekedésre vonatkozó appok közül melyiket ajánlanátok? Menetrendeket szeretném böngészni, esetleg kedvenc járatokat megjelölni, ha útvonalat is tervez, az lenne legjobb.

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#1416) Melack válasza Jim74 (#1415) üzenetére


Melack
veterán

Útvonaltervezés nincs benne ugyan, de a BpMenetrend szerintem nagyon jó. Én régóta ezt használom, és eddig semmi bajom vele.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1417) Jim74 válasza Melack (#1416) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm. :R Ezt használom/használtam én is, csak gondoltam megkérdezem hátha van még jobb alkalmazás ezen a téren.

(#1418) maggi1886076 válasza Jim74 (#1417) üzenetére


maggi1886076
addikt

van jobb;) [link]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1419) Jim74 válasza maggi1886076 (#1418) üzenetére


Jim74
nagyúr

A play-en a hozzászólások között jeleznek problémákat. Ezek valósak?

(#1420) Melack válasza Jim74 (#1417) üzenetére


Melack
veterán

Ha nagyon kell, útvonalra ott a GMaps :) A lentebb berakott SmartCity sem tűnik rossznak.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1421) maggi1886076 válasza Jim74 (#1419) üzenetére


maggi1886076
addikt

nagyon jó kis program.nyáron pesten voltam pár napot, amúgy nem ott lakom, de nagyon könnyen elboldogultam a pesti közlekedéssel ennek a programnak a segítségével!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1422) dokee78 válasza desolator (#1414) üzenetére


dokee78
félisten

Van a tiponak saját fóruma is ahol tud segíteni akinek ilyen van.

(#1423) Jazz


Jazz
veterán

Nem tudja valaki hogy lehet állítani google-play telepítéskor, vagy telefonról való telepítéskor, hogy SD karira telepítsen, és ne a telefon memóriára. (rootolt)

Alapértelmezetten nem dobja fel a kérdést, csak telepíti. Nem mindent akarok SD karira telepíteni csak a nagyobb programokat.

Vagy ha program függő, akkor mi kell hozzá?

free your mind

(#1424) Jim74 válasza maggi1886076 (#1421) üzenetére


Jim74
nagyúr

Kipróbálom, aztán majd elválik :K

(#1425) mimey válasza Jazz (#1423) üzenetére


mimey
tag

Nálam az Android Assistant feldobja a kérdést telepítés után, hogy "move to SD card?"
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1426) air válasza desolator (#1414) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem sehol. Tegyél ki kontakt ikont az "asztalra"! Ennél gyorsabb gyorshívó nincs.
Egyébként ez a telefonod topikjába való kérdés.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1427) Deck


Deck
titán

Melyik programmal tudok hangot felvenni? És melyikkel tudok telefonbeszélgetést rögzíteni?
Nem használtam még ilyeneket ezért, nem tudom. Előny ha holos a kinézete :)

PS5

(#1428) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan programot keresek, ami hívás közben hangjelzéssel, vagy mondjuk a teló megrezegtetésével jelezné, ha mondjuk a beszélgetés elért egy általam előre beállított másodpercet (mondjuk 0:50 másodpercnél). Nyilván a percalapú számlázás miatt lenne jó, ha nem 01:07 időtartamú beszélgetéseim lennének.

A segítséget előre is köszönöm!

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#1429) Melack


Melack
veterán

lgCamera appban ki lehet vhogy kapcsolni a hangot? Akartam lőni egy fotót, és olyan hangot adott, mint ami felrobbanni készül. Ötlet? HTC Desire, és némára van állítva (opciók között be lett kapcsolva, hogy ne adjon ki hangot, de nem működik)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1430) aminat


aminat
tag

Egy olyan widgetet keresek amellyel egyszerre tudnám bekapcsolni az adatforgalmat, a szinkronizálást és a 3 g-t majd egyszerre ki.

(#1431) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Igaz, hogy nem szoftver kérdés, de gondolom itt gyorsan választ fogok kapni.
Ha vannak audio állományaim (mp3, ogg), amiket szeretném, hogy választhatók legyenek csengőhangnak, ébresztő hangnak, stb-nek, akkor hova kell bemásolnom őket, hogy megjelenjenek a hangbeállításoknál a listában?

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#1432) vocalhost


vocalhost
tag

Panoráma képeket mivel csináltok?

(Cm7.2.0, Defy)

[ Szerkesztve ]

| - Motorola Defy(MB525) @ WhiteRabbit 1.7.1 -|

(#1433) Melack válasza vocalhost (#1432) üzenetére


Melack
veterán

Wondershare - én ezzel csináltam.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1434) twine válasza Jim74 (#1431) üzenetére


twine
addikt

Ezeket a mappákat hozd létre az SD kártyán,vagy belső memon:
/media/audio/ringtones
/media/audio/notifications
/media/audio/alarms
értelem szerűen "melyiket hova" ;)

[ Szerkesztve ]

(#1435) Jazz


Jazz
veterán

Használ valaki Firefox-ot Android alatt?

Nagyon gyors, desktop mód is van (Ad Block plus <3 ), azonban
- mobile módban még a tiny betűméretet kiválasztva is nekem túl nagy (960*540 screen, sokkal több is elférne rajta)
- desktop módban meg a PH! fórum hsz.-ek szövegeinek betűméretei általában picivel nagyobbak mint aminek lenni kéne. Egy-két off hsz. méretei arányosak jók, de nagyrészt picit nagyobb mint lenni kéne (ha majd tudok csinálni screenshoot-ot mutatok)

Nektek is ilyen, mint amit a második bekezdében írtam? Van erre valami megoldás?

(#1425) mimey: Köszi, kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#1436) Jim74 válasza twine (#1434) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R
Ha a belső memo-n ezek a mappák már létre vannak hozva, akkor oda simán bemásolhatom file-okat, vagy az valami geb*szt fog okozni?

(#1437) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Lenne egy nagyon egyszerű kérdésem:
Nálatok milyen nevű mappába vannak rakva a zenék? Nálam még a régi Musicfolders nevű mappában, amit a Poweramp trial hozott létre. Ki akartam próbálni néhány zenelejátszó programot, de egyik sem látja a zenéimet, csak egy régi csengőhangot, ami a bluetooth mappában van, és a legtöbb lejátszóban nincs mappa választási lehetőség, én viszont nem tudom, mire kellene átnevezni...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#1438) Oldman2 válasza elfelejtette (#1437) üzenetére


Oldman2
veterán

Nálam egy Music nevű mappában vannak ember emlékezet óta.

A PowerAmp ezt alapból látja (és van benne Folder kezelés valamint Folders/Library Scanner).

(#1439) Jazz válasza elfelejtette (#1437) üzenetére


Jazz
veterán

Én az SD kari hoztam létre Zene mappát a gyökérben.

free your mind

(#1440) stefi68 válasza Jim74 (#1436) üzenetére


stefi68
addikt

Jobb, ha a system/media/audio -ba másolod a hangjaidat, mert ha a telefon PC-re van csatlakoztatva és az SD háttértár módban van akkor nem tudja használni a hangokat, sőt sok esetben újra mount-oláskor sem jegyezte meg őket. Így igen furcsa hangon szólalt meg 1x-2x a telefon :Y

Én mindig oda másolom, sőt a nem használtakat ki is törlöm onnan...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1441) acsati válasza ko9 (#1383) üzenetére


acsati
aktív tag

És neked pl. nem csinál olyat, hogy ha videózást indítasz, megfagy a kép? Vagy pár videó fekete képernyős lesz és azt írja rá, hogy nem játszható le?
Mert nekem szokott ilyeneket produkálni. Jó bár kéne venni egy kamerát, tudom, de nincs rá most pénzem :(

(#1442) #53667584 válasza aminat (#1430) üzenetére


#53667584
törölt tag

Ha nem feltétlenül widget kell, akkor Llamaval tudsz bármilyen eseményhez shortcutot csinálni.

(#1443) elfelejtette válasza Oldman2 (#1438) üzenetére


elfelejtette
veterán

Addig oké, mert a Poweramp látja, csak pont az a bajom, hogy az összes többi program nem találja a zenéimet, és nem tudom, minek nevezzem át a mappát.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#1444) becenevem


becenevem
aktív tag

Használoma FancyWidgetet és egy kicsit megbolondult. Eddig jól működött, viszont mostmár csak Érd helyszínen mutatja az időjárást. Ha ki van pipálva a GPS is, akkor néha, de csak néha mutatja, hogy hol vagyok, de pár perc után visszaáll Érdre. Újra raktam, de ugyan az a probléma. A Samsung Note rendesen csinálja. Ötlet?

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#1445) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Hívás rögzítő programot keresnék. Idáig az Androrec-et használtam, de 2.3.7-re frissítés óta, nagyon halkan veszi a másik felet.

[ Szerkesztve ]

(#1446) dokee78 válasza pinnacle (#1445) üzenetére


dokee78
félisten

(#1447) agoka07


agoka07
senior tag

Sziasztok!
Offline, angol nyelvű szótárat keresek. Van ilyen? ;)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#1448) vocalhost válasza agoka07 (#1447) üzenetére


vocalhost
tag

Ha valaki ismer jobbat akkor azt meghallgatom szívesen!

| - Motorola Defy(MB525) @ WhiteRabbit 1.7.1 -|

(#1449) Jazz


Jazz
veterán

Tudtok valamilyen "exit" programot a megszokott jobb felső X pótlására? Sok appon nincs exit, csak a sokadik almenü után lehet elérni.
(a visszanyíllal való lépkedés, automatikusan exit egyébként? létezik "előre" nyíl is?)

free your mind

(#1450) xSide


xSide
őstag

Hívásátirányító appot keresnék, melyet be lehet állitani úgy, hogy csak bizonyos számokat (csoportok hívásait) másik számra tudjam irányítani...
Régi munka miatt keresnek napjában többször, rossz helyen és időben, viszont fontosak most már másnak ezek a hívások

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.