Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Narxis


Narxis
nagyúr

Készüljünk a Halloween-re, egyik kedvenc élő háttérkép készítőm frissítette a Haunted House HD alkalmazást! :)

Changelog:

* Create a ghost using your own images!
* New Stormy Night theme with fog, lightning, and rain!
* Customize a painting with your own photo!
* Countdown to Halloween, and special Halloween events!
* Interact with almost everything, including pumpkins, rocking chair, paintings, chandelier, and more!
* Customize the message above the door
* Double-tap to move inside or outside the house
* Improved 3D art
* More camera and advanced settings
* Move to SD card support
* Improved battery usage

Thanos was right.

(#1602) Foose válasza fatal` (#1600) üzenetére


Foose
addikt

Mmm,és ha nincs kéznél kártyaolvasó? :( Na mindenesetre most már tudom,mit kell megnéznem hogy meg legyen az új karin is. (Secure mappa) Köszi,lehet csak TC-vel fogom átmásolni,és imádkozok hogy jó legyen :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1603) fatal` válasza Foose (#1602) üzenetére


fatal`
titán

Akkor próbáld meg a telefonnal, de adattar (msc. pendrive) módban. Mielőtt mentesz nézd meg hogy a .android_secure mappában vannak e fajlok. A mappa mindig latszik, csak MTP modban ures. Ebben a mappaban egyebkent az sdre helyezett appok vannak. Ha látszanak a fajlok, akkor nyert ügyed van. :)

[ Szerkesztve ]

(#1604) Foose válasza fatal` (#1603) üzenetére


Foose
addikt

Igen,én is erre gondoltam,más ötletem nincs. Megnézem köszi,remélem nem lesz gond. Látszanak a fájlok... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1605) Ambavir válasza Kulinger (#1581) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Photaf Panorama

Pro

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#1606) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Hatalmas leárazások várhatók a Play Store-ban annak örömére, hogy a Google elére a 25 milliárd alkalmazásletöltést.

http://www.phonearena.com/news/Google-Play-reaches-25000000000-app-downloads-app-discounts-inbound_id34885

(#1607) Melack válasza Bone123 (#1606) üzenetére


Melack
veterán

Akkor már készítem is a pénzemet :) Reméljük jó cuccok lesznek.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1608) ronson válasza Bone123 (#1606) üzenetére


ronson
őstag

Én is figyelem majd.
Aki most se vesz meg egy árva alkalmazást és csak warezol, akkor az már tényleg egy utolsó senkiházi tróger.

(#1609) fatal` válasza Bone123 (#1606) üzenetére


fatal`
titán

Remélem nem ugyanazok lesznek, mint decemberben. Jöhetnek a 60ftos appok :D

(#1610) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Olyan Fájlkezelőt keresek, amiben nem kell mindig a "Back" gombhoz lenyúlnom ha vissza akarok lépni 1-2 mappát, hanem elég csak az ujjam elhúzni a képernyőn, és tudok vissza és előrelépkedni a mappákban.

Nagyobb méretű telefonok esetén kissé problémás mindig lenyúlni hüvelykujjal a gombsorhoz...ilyen "swype"-os megoldást keresek...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#1611) petipetya válasza Bone123 (#1606) üzenetére


petipetya
nagyúr

Várom. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#1612) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Egyetértek. A nyárvégi akcióban 3 csapolt sör áráért beszereztem a Beautiful Widgets-t, Fresh Leaves csodahátteret, Virtua Tennis 4-et, Osmos HD-t - a Max Payne-t csak azért nem, mert a telefonom állítólag nem támogatja (pedig de :) ).

Amúgy most már nem csak napszak, hanem évszak szerint is változik a Fresh Leaves élőháttér, kötelező vétel csicsamentes, friss és üde Android leheletért!

(#1613) kilozsul válasza ronson (#1608) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Hát nem mondanám, hogy észnélkül megveszek bármit, bármennyiért de én lassan eljutottam oda, hogy 2 db warez alkalmazás van összesen a telómon. Az egyik távmenedzseléshez kell és a munkahelyem nem veszi meg, nekem meg kell de nagyon sokallom amit kérnek érte. A másik a navi, az meg nekem kell és szintén sokallom az árát. Valamiért nem sikerül felfognom, hogy ha az okostelefonokra való navit (jelen példában sima eu térképpel) nem 50€ lenne, hanem mondjuk 20€ (szóval nem 127 forintnál lenne a fájdalomhatár amennyiért megvenném...), akkor 100-ból nem 2 ember venné meg, hanem mondjuk 30 és az gyenge matekérzékkel is látszik, hogy hányszoros profit. Persze lehet most azzal jönni, hogy akkor nem kell használni, de akinek van egy kis esze az könnyen belátja, hogy az online, egyszerűsített terjesztés (play, apple stor, stb..) segítségével maximalizálni lehet a profitot, ráadásul az emberek könnyen rá is böknek ha az összeg a fájdalomhatáron belülre esik. Szoftver esetében meg édes mindegy, hogy azonos előállítási költség mellett hány ember is használja...

A többi szoftveremet pont ilyen felindulásból vettem meg. Sokat szívtam a nem frissülő verziókkal, vagy még véletlenül sem akartam reklámot bámulni (pl. draw something), 4-5 dollárig simán kifizetem érte a gubát ha a program tényleg hasznos, nélülözhetetlen vagy épp hozza az elvárt élményt. Egy jobb pénteken sörben lemegy a top 1000 paid app ára a torkomon, ezen nem fogok filléreskedni, meg hát az a pénz jár nekik! :DDD

(#1614) twine válasza kilozsul (#1613) üzenetére


twine
addikt

+1
azzal a különbséggel hogy navit sem warezolok,mert amire én használom, arra a google maps/navi is bőven elég....
A "távmenedzselő" progi meg tényleg b@szott drága,, :K :(((
(I)már ha egyről beszélünk....(/I)

Valahogy én szó szerint kinőttem a warezból...főleg ami a telefont illeti..pár száz forintos tételekről beszélünk, és sokkal kényelmesebb hogy nem kell új verziók után kutatni etc.....

[ Szerkesztve ]

(#1615) VD


VD
őstag

Nemá srácok! :O

Mi lesz így a "minden adroidos warezol" sztereotípiával? ;]

(#1616) Melack válasza VD (#1615) üzenetére


Melack
veterán

Módosítjuk az összes iOSes warezol-ra. :B ;] Vagy az összes PCs warezol - ez talán helytállóbb.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1617) kilozsul válasza twine (#1614) üzenetére


kilozsul
aktív tag

"már ha egyről beszélünk..."

Úgy sejtem igen :D

Off az offban: Én már PC-n is egyre kevésbé. A legtöbb programnak van olyan opensource alternatívája ami nekem bőven elég. Példának okáért ma nem loptam Sony Vegast, mert rájöttem, hogy amire nekem kell arra az 5 legjobb ingyenes alternatíva bőven sok. De tény, hogy pc-n azért még messze nagyobb százalékban megy ez...

(#1618) jackbacsi87 válasza Melack (#1616) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Átálltam linuxra, azóta nincs warez. Telón azért akad pár kétes eredetű progi... :C :C :C

(#1619) ko9 válasza fatal` (#1609) üzenetére


ko9
addikt

60? Volt az 23 is :)
Akkor olyan appokat is megvettem, amit azóta se használok (SwiftKey Keyboard minek Mini Prora? :U )

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1620) Jazz válasza ronson (#1608) üzenetére


Jazz
veterán

Ezekből a 60Ft-okból vajon mennyi jut a fejlesztőnek?

free your mind

(#1621) atike válasza Jazz (#1620) üzenetére


atike
nagyúr

Sok ezerszer, vagy sok tízezerszer mondjuk 10-15 Ft... :U

(#1622) janes74 válasza Bone123 (#1606) üzenetére


janes74
senior tag

Na ez jó hír!:-)

(#1623) CoolBoy323 válasza ronson (#1608) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

vagy csak nem fogja kiadni a "pletykás" guglinak a bankszámla (paypal stb) adatit :P

(#1624) LordRajZoL válasza janes74 (#1622) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Félek hogy hasonló az arány mint a segélyhivásokból

zZz

(#1625) hallerlaller válasza VD (#1579) üzenetére


hallerlaller
addikt

A játékoknak külön topikja van, ide jöhetnek. :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1626) fatal` válasza kilozsul (#1613) üzenetére


fatal`
titán

Nekem sincs telepítve egyetlen wrz cucc se. Párszáz forintos appokon felesleges filléreskedni, és én is elég hamar meguntam a kotorászást a frissítések után.

[ Szerkesztve ]

(#1627) fatal` válasza ko9 (#1619) üzenetére


fatal`
titán

Akkor 23 volt, de most 60 körül lesz, mert nem 10 cent, hanem 25. :)

(#1628) fatal` válasza Jazz (#1620) üzenetére


fatal`
titán

30% a Googlenek megy, többi a fejlesztőnek. Persze ebből a fejlesztő (elvileg) még adózik, de ennek az értéke már országfüggő.

(#1629) FeRkE


FeRkE
őstag

A Facebook már nem synceli a telefonkönyvbe a kontaktokat meg a képeket?

(#1630) fatal` válasza FeRkE (#1629) üzenetére


fatal`
titán

Bugos sajnos. Van külön contact async app a playen, én felraktam azt és teljesen jól működik.

(#1631) CoolBoy323 válasza fatal` (#1630) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

szerkesztés gomb!!! :Y

(#1632) fatal` válasza CoolBoy323 (#1631) üzenetére


fatal`
titán

Mobilról nem szoktam, mert nem olyan egyszerű másolgatni.

(#1633) littlemamba


littlemamba
aktív tag

Sziasztok,
llama-n, taskeren és NFC tag használatán kívül van valami ami kapcsolgatja helyettem a wifi keresést illetve ki és bekapcsolást? Tehát ha elmegyek itthonról, akkor automatikusan kapcsolja ki a wifi keresést, ha hazajövök, akkor automatikusan kapcsolódjon fel.

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#1634) CoolBoy323 válasza fatal` (#1632) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

A szabalyzat tesz kivetelt a platformok kozott? :P

(#1635) fatal` válasza CoolBoy323 (#1634) üzenetére


fatal`
titán

Talán a tisztelt moderator úrhoz van szerencsém?

Imádom, hogy segítek valakinek (vagy válaszolok), erre jön a megmondóember és teleoffolja a topicot, majd a szabályzatra hivatkozik...

[ Szerkesztve ]

(#1636) Jazz válasza fatal` (#1628) üzenetére


Jazz
veterán

Ez még egész elfogadható arány. Ha csak ezren megveszik az 500Ft-os soft-od....:)

free your mind

(#1637) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Létezik widgetes hírolvasó, amivel egyszerűen lehet hírek címei között lapozni home screenen, és ne adj' Isten még magyar hírek is normálisan megjelennek?

(#1638) fatal` válasza Bone123 (#1637) üzenetére


fatal`
titán

Mire gondolsz lapozás alatt? A taptu widgetje ics alatt gorgetheto, a fizetos greader proé gb alatt is, ha megfelelő launcher van alatta, és ott van még a szintén görgethető pure news widget is.

(#1639) Jazz válasza jackbacsi87 (#1618) üzenetére


Jazz
veterán

"Átálltam linuxra, azóta nincs warez. Telón azért akad pár kétes eredetű progi... "
Akkor számukra a lehető legrosszabbat tetted az ő szempontukból nézve, hisz így már az esélye is elszállt hogy megvegyél egy ms terméket, ugyan is egy full ingyenes os-t használsz amit több tízezer jó érzésű arc fejleszt a világon....ingyen, és az appokat hozzá...ingyen. Visszasírják még a warez-t. :D

fjani1981 (#1588): Az "én megyek" az igo akart lenni...ha nem volt egyértelmű.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#1640) porse


porse
senior tag

Telefonról nézve playen már egy két alkalmazasnál 55 ft ot ír nekem, de ha rányomok akkor az eredeti árat.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#1641) vgyuri válasza porse (#1640) üzenetére


vgyuri
őstag

(#1642) porse válasza vgyuri (#1641) üzenetére


porse
senior tag

meg az officesuite pro 6 + is, elvileg.. bár ahogy nézem csupa 200-400 forintos appok, ami ugyanúgy nem pénz ha tényleg szüksége van az embernek rá..

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#1643) porse válasza porse (#1642) üzenetére


porse
senior tag

De az "AppSales" program mutatja mindet.

... szerintem.

(#1644) Bavid válasza vgyuri (#1641) üzenetére


Bavid
senior tag

(#1645) plejik válasza Bavid (#1644) üzenetére


plejik
addikt

Remélem lesz sok olyan aminek értelme is van. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1646) bok92 válasza Bavid (#1644) üzenetére


bok92
addikt

Na az office-t már meg is vettem.Remélem én is,hogy bűvöl a lista ... ;)

(#1647) ronson


ronson
őstag

Asphalt 7: Heat
OfficeSuite Pro 6+

Ezek megvéve. :)

(#1648) vgyuri válasza Bavid (#1644) üzenetére


vgyuri
őstag

Top Apps 75+% off hivatalos lista.

(#1649) air válasza porse (#1643) üzenetére


air
nagyúr

Nálam: "Error while loading apps"

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1650) tomi0816


tomi0816
tag

Ha play áruházról letöltök egy fizetős játékot akkor ha jön rá frissítés az már ingyenes lesz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.