Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1101) Karima

Karima
(őstag)

Sziasztok!
Telepítettem a telefonomra egy moddolt ICS-t, minden szép és jó, leszámítva egy dolgot, hogy a régi/gyári telepített email kliensem (nem a gmail, hanem a másik) eltűnt. Mivel ezzel használnám a céges levelezésemet, ezért szeretném, ha újból felkerülne. Tudtok erre ajánlani valami megoldást?
Előre is köszi.

(#1102) Joshi válasza Karima (#1101) üzenetére

Joshi
(félisten)

(#1103) -PLevi- válasza -PLevi- (#1049) üzenetére

-PLevi-
(senior tag)

Erre valaki? Mit lehet tenni?

(#1104) Karima válasza Joshi (#1102) üzenetére

Karima
(őstag)

Köszi. Az a gond, hogy már végigpróbáltam egy jópár ingyenes app-ot - ezek közül is -, és egyedül a régi gyári emailklienssel működött jól, szóval kifejezetten arra lenne szükségem.

(#1105) Zoli133 válasza Karima (#1104) üzenetére

Zoli133
(őstag)

Ha tudnánk milyen készülékre keresed könnyeb lenne. :U

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#1106) tomy86 válasza Karima (#1101) üzenetére

tomy86
(addikt)

Ha mindenképpen a gyári kell, akkor megkérsz valakit a telefonod topikjában, aki rootolt gyári ICS-t használ, hogy küldje át neked a gyári mail klienst. Azt bemásolod a system/app mappába, jogosultságokat beállítod (rw-r-r), telefont újraindítod és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1107) Karima

Karima
(őstag)

Huawei ascend g300-hoz kellene, és a fent leírt eljáráson (valakitől elkérte, bemásoltam) eljáráson is túl vagyok már,de sajnos így sem jelent meg a levelezőprogram az appok között:(

(#1108) xSide válasza Karima (#1107) üzenetére

xSide
(őstag)

Wipe dalvik-cache is megvolt recovery-ben?

[ Szerkesztve ]

(#1109) fjani1981 válasza Karima (#1104) üzenetére

fjani1981
(senior tag)

én a k-9 et javaslom nekem azzal megy és a legjobb hogy belehet állítani hogy mindent az SD-re tegyen, így nem szemeteli tele a telót :)

Jani

(#1110) Karima válasza xSide (#1108) üzenetére

Karima
(őstag)

Meg. ICS mod telepítés során/előtt.

fjani: azt is próbáltam már, folyamatosan ioexception errort kapok, és nem tud csatlakozni a szerverhez.

[ Szerkesztve ]

(#1111) xSide válasza Karima (#1110) üzenetére

xSide
(őstag)

Ezt rakd fel recovery-ből...

Előtte érdemes egy full backup!

Így találtam...

[ Szerkesztve ]

(#1112) Karima válasza tomy86 (#1106) üzenetére

Karima
(őstag)

Most jobban átolvasva a hozzászólásodat, a jogosultságokat nem állítottam be. Azt hol kell?

(#1113) darvinya válasza Karima (#1112) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Rátapp hosszan az app tulajdonságok (propierts vagy mi) és ez után restart.

Én úgy szoktam, hogy előtt system könytárba másolom ott megadom a jogusultságokat, aztán áthelyezem az app-ba utána a restart.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 8 Pro v9 Fekete… titán üveg hátas, hogy lássam mit kaptam

(#1114) xSide válasza Karima (#1112) üzenetére

xSide
(őstag)

rw-r-r kell látszódni beállítás után...

(#1115) Karima

Karima
(őstag)

Sajnos a jogosultságok beállításával sem sikerült:( Az lehet gond, hogy egy olyan email.apk-val szórakozok, ami GB-s, nekem meg ICS van? De szerintem az ikonjának akkor is látszódnia kéne, max nem lehet elindítani, nem?

(#1116) xSide válasza Karima (#1115) üzenetére

xSide
(őstag)

Ilyesmi volt az ikonja?

Fentebb linkeltem a legegyszerűbb recovery-s verziót a felrakáshoz, ami a telódhoz való ICS-re... (remélem azt tudod mi a cwm vagy recovery)

Ha nem ismerős a recovery itt van külön-külön a két STOCK app, mindkettőt fel kell rakni:
- Email.apk
- Exchange.apk

Töröld a system/app mappából amit eddig bemásoltál, utána próbáld simán telepíteni.
Ha nem megy jöhet a bemásolás...

[ Szerkesztve ]

(#1117) bigrock válasza jdirteen (#1094) üzenetére

bigrock
(őstag)

Power gomb megkímélésére:
Proximity screen off
Wave Control Pro
Nekem mind2 bevált, ill. tud még egy csomó plusz dolgot is.

(#1118) Karima válasza xSide (#1116) üzenetére

Karima
(őstag)

ICS-ben nem tudom milyen volt az ikonja, de akár ilyen is lehetett:) (ahogy felraktam az ICS-t rögtön ment fel a mod is, úgyhogy nem nézegettem az ikonokat)

CWM-et, recoveryt tudom mi, de azokat kicsit fenntartással kezelem, úgyhogy megpróbálom először a külön külön telepítést vagy másolást.

(#1119) Foose válasza xSide (#1116) üzenetére

Foose
(őstag)

Nem,egy bezárt boríték az ikonja. És a kinyitandó rész felül szélen kék színű. Nekem fent van a telón... (stock ICS)
Apropó! Még amikor régen 2.2-t használtam,volt egy olyan,hogy ammit még akkor marketről letöltöttem,annak a telepítője ott volt valahol a telón. Most ez már 4.0-n nincs ott? Megtalálható valahogy?
Más: erre valaki?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :)

(#1120) zerge861

zerge861
(őstag)

Aki olyan appot keres ami a mobil netet vagy a wifit kapcsolja időközönként és ezt beállítani is akarja annak a 3G Battery Saver + WiFi BT kell. Van free be is használható de a fizetős változata a legjobb.

(#1121) Jim-Y válasza zerge861 (#1120) üzenetére

Jim-Y
(veterán)

köszi, én kerestem pár napja ilyen, már le is szedtem az ingyenest, ha beválik akkor lehet a fizetőst is leszedem :)

(#1122) zerge861 válasza Jim-Y (#1121) üzenetére

zerge861
(őstag)

Én is leszedtem. Csak hétvégén megvettem egy másikat feleslegesen, azt bebuktam.

(#1123) Kofetto

Kofetto
(tag)

Google talk-ot honnan lehet leszedni? valaki tudna adni egy apk-t? WIUI-ba sajnos nem volt benne :(

(#1124) JulesC

JulesC
(tag)

Google Wallet sajnos nincs rajta alapból az NFC képes készülékemen.. valahonnan be tudnám szerezni? :)

(#1125) pete_21

pete_21
(addikt)

Múltkor kértem ötleteket, hogy milyen Office-programot javasoltok. Köszönöm a tippeket mindenkinek!!
Feltettem a Kingsoftot, előfordul néhány olyan hiba, hogy valamit máshogy jelenít meg. De a lényeg benne van. :) És van benne teljes képernyős nézet is. Szóval egyelőre marad ez. Ha valami nagy gond lenne vele, akkor megnézem a többit is.
Még egyszer köszi mindenkinek!

(#1126) Viper26 válasza JulesC (#1124) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

Google

Galaxy S10 | Garmin fenix 6

(#1127) Foose válasza pete_21 (#1125) üzenetére

Foose
(őstag)

Speciel én is kipróbáltam,(kingsoftoffice)a szabolcsvolan menetrendjét cibáltam le,(pdf) de nem találtam benne olyan funkciót,hogy lapozni lehessen. Van? Cirka 69 oldal,nem biztos hogy mindig végig szeretném lapozni :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :)

(#1128) margithid

margithid
(veterán)

Nem tudja valaki mi a neve annak az alkalmazásnak, amivel le lehet tiltani, hogy mi használja a 3g-t és a wifit? Rootolt telókhoz jó csak, azt tudom.

(#1129) Xiawave válasza margithid (#1128) üzenetére

Xiawave
(aktív tag)

(#1130) margithid válasza Xiawave (#1129) üzenetére

margithid
(veterán)

Nem, valami más volt

(#1131) Viper26

Viper26
(nagyúr)

Valaki használ swiftkey 3-at ICS alatt?Úgy látom nincs lehetőség új szavakat hozzáadni mentésre...
Másnál is ez van? :F :Y

(#1132) Skynet258 válasza Viper26 (#1131) üzenetére

Skynet258
(veterán)

Bár nálam JB van, itt sem lehet. :(

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#1133) pete_21 válasza Foose (#1127) üzenetére

pete_21
(addikt)

Ha jól értem, olyan funkcióra gondolsz, hogy bizonyos oldalra ugrás? Most megnéztem én is, és kapásból én sem találom benne, hol lehet...
Viszont PDF-re én Adobe Readert használok, ott meg van a képernyő alján gyorslapozási funkció. Próbáld azt. :D
Egyébként most milyen Office programot használsz?

(#1134) Viper26 válasza Skynet258 (#1132) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

Bakker.. :O

(#1135) beepee7

beepee7
(csendes tag)

Hali!
Ma vettem észre, hogy nem csatlakozik a telóm a mobilnetre!
Quicker alkalmazás fent van be is van kapcsolva a 3G, de nem megy, 2 napja meg simán ment!
Valami ötlet?

(#1136) fatal` válasza beepee7 (#1135) üzenetére

fatal`
(félisten)

"Quicker alkalmazás fent van be is van kapcsolva a 3G"

És a Data is be van kapcsolva?:)

http://goo.gl/gd6Zi5

(#1137) beepee7 válasza fatal` (#1136) üzenetére

beepee7
(csendes tag)

Igen, be van kacsolva! Ezért nem értem, hogy miért nem megy!

(#1138) Viper26 válasza beepee7 (#1137) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

APN beállításokat nézd át... ;)

(#1139) JulesC válasza Viper26 (#1126) üzenetére

JulesC
(tag)

Köszönöm a "segítőkész" hozzászólásodat, de ezt én is meg tudtam volna tenni. Van Google Wallet fiókom, csak mivel USA-ban elérhető az alkalmazás a Play Store-ból, így olyan alternatíva után nézek, ami biztonságos letöltést kínál és nem egy bele turkált alkalmazást.. Ezért fordultam a ..kedves.. fórumozó társak felé.

@beepee7 Véletlen nem Telenoros vagy? Ha igen, akkor nyugodj meg, csak gebasz van náluk.. már dolgoznak rajta.. facebookon ki is van írva.

[ Szerkesztve ]

(#1140) echte válasza xSide (#1024) üzenetére

echte
(csendes tag)

és #1029 DS39 köszi!

(#1141) Viper26 válasza JulesC (#1139) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

Megnéztem, és tényleg nem lehet leszedni, sorry. :R
Xda-n kellene megnézni esetleg, ott azért többnyire megbízható forrásból vannak fent dolgok. :)

(#1142) fdisk válasza Viper26 (#1131) üzenetére

fdisk
(őstag)

Én most kipróbáltam,h ment-e szavakat.
Úgy látom,h igen.
Beírtam egy teljesen értelmetlen szót,és ráböktem a -hozzáadás a szótárhoz-ra,
Legközelebb ki tudtam választani a szótárból.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤ Honor 8 32gb ¤¤¤

(#1143) Viper26 válasza fdisk (#1142) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

Oké, de akkor melyik az a gomb ICS alatt? :R
Na mindjárt dobok fel képet, hogy nálam mi van...

(#1144) dokee78

dokee78
(félisten)

Ha egy alkalmazás engedélyt kér hivásokhoz és itt nem a hivasalkalmazásokra gondolok.
Akkor az bekerül a hiváslistába?

(#1145) szoke12

szoke12
(őstag)

Melyik progi az, amelyik mindent, de mindent le tud menteni?
Névjegyzék, hívások, app + data...
Mit ajánlotok?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!" || Köszönöm, hogy válaszolsz a privát üzenetekre. :R

(#1146) dokee78 válasza szoke12 (#1145) üzenetére

dokee78
(félisten)

Titanium Backup
Hiváslistát sms-t a SMS backup+al mentek,gmail szerverre menti.

(#1147) tomy86 válasza szoke12 (#1145) üzenetére

tomy86
(addikt)

MyBackup Root. Mindezt tudja ingyenesen.

(#1148) szoke12 válasza dokee78 (#1146) üzenetére

szoke12
(őstag)

Köszi!
Titaniumtól kicsit félek, használtam annak idejéd, de egy ideje rászoktam inkább a My Backup root-ra. Viszot a nálam levő teló nem rootolt, és a sima My Backup régen kicsit szórakozott. Ezért kérdeztem, hatha van vmi újabb, univerzális.

tomy86: köszi. teszek minddel egy próbát.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!" || Köszönöm, hogy válaszolsz a privát üzenetekre. :R

(#1149) xSide válasza dokee78 (#1144) üzenetére

xSide
(őstag)

Nevével ellentétben a Telefonhívások jogosultságot igénylő appok nem fognak telefonálni, ehhez a Fizetős szolgáltatásokat elérőknek van lehetősége...
Playen permission szóra rákeresve több app is részletes leírással szolgál a jogosultságokról és csoportosítják a telepitett appokat.
Az Avast is tudja elég részletesen!

[ Szerkesztve ]

(#1150) fatal` válasza xSide (#1149) üzenetére

fatal`
(félisten)

Mert ismét remekül fordítottak, ugyanis a telefonhívások jogosultság a hívások állapotáról tud lekérni adatot (pl. hogy épp hívnak e), illetve ezen keresztül lehet egyediként azonosítani egy készüléket/usert, pl. emiatt kér majdnem minden játék ehhez jogot, ami online listát használ (pl. openfeint stb.), mert ez alapján azonosítja a telefont, így legközelebb nem kell usert létrehozni meg belépkedni.

http://goo.gl/gd6Zi5

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.