Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) basaja


basaja
senior tag

hali:-)
tudnátok ajánlani egy jó offline magyar-német szótárat?Előre is köszönöm:-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#252) Gaabor80 válasza basaja (#251) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

euro dictionary például

(#253) Gaabor80 válasza atillaahun (#249) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

mi van abban az esetben, ha felraktam a rocket dialert, nem tetszik, de nem tudom leszedni???

(#254) atillaahun válasza Gaabor80 (#253) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor előtte kikapcsolod a program adminisztrátor/eszközkezelő jogait, amit adtál neki, a telefon biztonsági beállításai között.

[ Szerkesztve ]

(#255) Gaabor80 válasza atillaahun (#254) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Mindig tanul az ember...
köszönöm!

(#256) Narxis


Narxis
nagyúr

Új verzió jelent meg a Holo Launcher-ből.

- Option to stretch icons/widgets to the grid space
- K9-Mail unread count support (plus), request Holo Notifier 1.2
- Fix FCs
- Updated translations

Gyerünk, döntsük meg az egy topikban Holo Launchert használók rekordját! :D

Thanos was right.

(#257) finecsa


finecsa
tag

Próbálgattam a Call Meter 3G-t.
Úgy néz ki meg van mi az importálás utáni probléma oka. Egyszerűen a régebbi 3.5-ös verzióban lementett export file nem kompatibilis a Call Meter 3G 3.6-os verziójával. Nem lehet az összekeveredett sorrendet a Díjcsomagok, tarifáknál rendbe rakni.

Jó hír: a 3.6-os verzióval mentett beállításokkal már nincs ez a probléma, sőt azt már nem is kell rendezgetni, mert hála a fejlesztőnek már nem keveredik össze importáláskor.

Rossz hír: a régebbi 3.5-ös verzióval lementett és általam is ide feltöltött beállítások, nagy valószínűséggel nem használhatók a 3.6-osban. Ezért ezeket majd újra kell csinálni.

(#258) baalco válasza Narxis (#256) üzenetére


baalco
tag

(I)"Option to stretch icons/widgets to the grid space"(/I)
juhuu, pont ezt hiányoltam eddig. :C

(#259) adam3 válasza Narxis (#256) üzenetére


adam3
aktív tag

Majd ha az app drawer-ben leeht mappákat létrehozni, én is felrakom, addig sajnos felejtős...

(#260) darvinya válasza finecsa (#257) üzenetére


darvinya
titán

Szia

Ránéznél erre [link].

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#261) finecsa


finecsa
tag

Call Meter 3G

Telenor Praktikum díjcsomaghoz +Vezetékes hívó + 100MB adatforgalom

darvinya kolléga kívánságainak megfelelően:

- Számlazási ciklus 14-től következő hó 14-ig 8:00-án ez a számlázási ciklus a net-re érvényes.
- Feltöltési keret bármikor.
- Hívás mobil hálózatba (20, 30, 70, stb…) nincs időszak: 45.5 Ft/perc, kapcsolási díj: 2.5 Ft/hívás
- Vezetékes-hívó: 7Ft/perc, kapcsolási díj: 7Ft/hívás
- Online100MB: 1000Ft/hó 100MB korlátlan csak sebesség korláttal.
- SMS: 46Ft/bármerre, mms: 141.5Ft/bármerre, nincs időszak

Az a probléma hogy ez nem előfizetéses, hanem feltöltős csomag a program pedig inkább a havi előfizetéses díjcsomagokra való.
Meg lehet csinálni ezt is csak itt majd neked is bele kell nyúlni a programba, mindig át kell majd írnod az összeget amikor rá töltesz és a dátumot, amikor rátöltöttél.

- Töltsd le majd Call Meter 3G-ben Importáld az alábbi fájlt. [link]
- Ha szoktál hívni vidéki vezetékest, akkor a körzetszámot be kell írni a Haladó beállítások / Számcsoportok / Hálózaton kívül menüjébe, mindkét formátumban. Tehát pl. 52-es körzetnél: +3652% és 0652%
- Beállítások / Haladó beállítások /Kártyás előfizetés legyen bepipálva!
- Egyenleg feltöltéskor két dolgot kell átállítani:
1. - fent a"A számlázás első napja" hosszan rányomsz / Tarifa szerkesztése / A számlázás első napja - és itt értelemszerűen beállítani a feltöltés dátumát.
2. - fent "Egyenlegből felhasználva" hosszan rányomsz / Tarifa szerkesztése / Keret - és itt átírod az összeget. Fontos! Ne a feltöltés összegét írd be, hanem az összesítet keretet, tehát a még egyenlegedben levő összeg (ha van)+a feltöltés összege.

Így kell kinéznie:

(#262) darvinya válasza finecsa (#261) üzenetére


darvinya
titán

A probléma a tieddel ez:

Az enyémmel pedig ez a eredmény:

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#263) finecsa válasza darvinya (#262) üzenetére


finecsa
tag

Passz. Amint láthatod az én képemen is méri a vezetékes hívást a kapcsolási díjjal együtt.

Nézzél bele a beállításokba, például a szabályoknál, a vhívásoknál az aktív után bent van-e a pipa?

[ Szerkesztve ]

(#264) darvinya válasza finecsa (#263) üzenetére


darvinya
titán

Bent van az aktív pipa.
Előtted lévő hsz-ben linkeltem az enyémet arra ránéztél?
Annál jól jelenik meg?

Lehet ez export-import bug lesz, ha nem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#265) finecsa válasza darvinya (#264) üzenetére


finecsa
tag

Igen valószínűleg egy újabb bug. Sajnos elég bugos a program, de egyszerűen nincs alternatívája.
Ezért írtam egy régebbi hozzászólásomban, hogy igazán jól mindenki magának tudja beállítani a készülékének, egyéni előfizetésének és telefonálási szokásainak megfelelően.

Egyébként a számcsoportokban a vezetékes számokhoz beírtad az általad használt körzetszámokat az enyémbe?

[ Szerkesztve ]

(#266) darvinya válasza finecsa (#265) üzenetére


darvinya
titán

Nem.

Én kizárás alapján írtam egy csoportba.
Mobil 20, 30, 70
Vezetés ezeken kívüli.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#267) fdisk


fdisk
őstag

Kipróbálás alatt van a RocketDial Trial (SmartDialer).
De.
Hiába van bent a pipa a full screen előtt,hívás indításnál/fogadásnál a hívott/hívó fél képe nem jeleneik meg teljes képernyőn.
Mit kell még beállítani,h teljes képernyős legyen?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#268) Polllen


Polllen
nagyúr

Üdv,

ICS alatt milyen lehetőség van a beállítások/alkalmazások fül gyors elérésére?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#269) tomy86 válasza Polllen (#268) üzenetére


tomy86
addikt

Kiteszel hozzá egy parancsikont. Hosszú tapi a képernyőn - parancsikonok - beállítások parancsikon és ezután a listából kiválasztod az alkalmazásokat. Ezután lesz egy parancsikonod az alkalmazások menühöz (legalábbis Xperian ICS alatt ez működik)

(#270) fatal` válasza Polllen (#268) üzenetére


fatal`
titán

Ha apexet vagy novat használsz, akkor menü gomb az asztalon, alkalmazások kezelése.

(#271) Polllen


Polllen
nagyúr

Új touchwiz note-n (s3-ra hajaz) és ebben egyik opció sincs. :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#272) fatal` válasza Polllen (#271) üzenetére


fatal`
titán

Tedd fel az apexet, a TW amúgy is ocsmány :D

Esetleg nézd meg ha hosszan nyomod a homeot akkor van-e olyan menü, nem tudom a samsung mit mókolt.

(#273) Polllen válasza fatal` (#272) üzenetére


Polllen
nagyúr

Csak ezért nem cserélem le. Amúgy ez gyors és teljesen rendben van. Ezt leszámítva. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#274) finecsa válasza darvinya (#266) üzenetére


finecsa
tag

Elbeszélünk egymás mellett. :D

Én arra gondoltam, amit én csináltam és amiről felraktad a képeket, hogy nem méri a vezetékes hívásokat.
Ha nem írod be a számcsoportok, vezetékes alá az általad használt körzetszámokat a megfelelő formában, akkor természetes, hogy nem tudja mérni a program.

(#275) Viper26


Viper26
nagyúr

Egy igazán jó játék, fülessel az igazi:

Osmos HD

Pixel 7 | FR955

(#276) darvinya válasza finecsa (#274) üzenetére


darvinya
titán

061% +361% beírva ez jött ki, de nem stimmel a hívás mennyiség:

Amit én készítettem

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#277) littlemamba


littlemamba
aktív tag

Sziasztok,
tud valaki olyan alkalmazást ajánlani, amivel automatizálni tudom, hogy x időben kapcsoljon be az NFC, majd néhány óra múlva ki? Llamaval nem tudom sajnos.

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#278) Bavid válasza Polllen (#268) üzenetére


Bavid
senior tag

Nekem a menü gomb megnyomására feljön a manage apps lehetőség. :U

(#279) Polllen válasza Bavid (#278) üzenetére


Polllen
nagyúr

És galaxy note-t használsz LRQ rom-mal? :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#280) air válasza littlemamba (#277) üzenetére


air
nagyúr

Tasker

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#281) littlemamba válasza air (#280) üzenetére


littlemamba
aktív tag

Köszönöm, nézem is :R

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#282) Oldman2 válasza adam3 (#259) üzenetére


Oldman2
veterán

És miben lehet ilyet véghezvinni, mert ez nekem is jól jönne!?

(#283) tomy86 válasza Oldman2 (#282) üzenetére


tomy86
addikt

Nova Launcher (csak ICS-re)

(#284) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Hali. PlayerPro-ban hiába van bepipálva, hogy prefer ID3 tag, mindegyik számnál csak az Adele képét látom, rohadt idegesítő :(( Megoldás mi lehet? :F

(#285) darvinya válasza Sanci789 (#284) üzenetére


darvinya
titán

Mp3 IDtag-ját csináld meg rendesen.
Legfőképpen előadó és az album cím ne legyen azonos.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#286) Oldman2 válasza tomy86 (#283) üzenetére


Oldman2
veterán

Ami nekem mostanra a legjobb megoldásnak tűnik, az a Go Launcher EX szinte tökéletes megvalósítása.

(#287) Cole10


Cole10
csendes tag

Sziasztok!!

Tudnátok nekem jó kis játékokat és alkalmazásokat ajánlani amik ingyenesek???

Előre is köszi szépen!

(#288) Sanci789 válasza darvinya (#285) üzenetére


Sanci789
aktív tag

"Mp3 IDtag-ját csináld meg rendesen" - > ezt nem igazán értem, tudnád részletezni?

(#289) darvinya válasza Sanci789 (#288) üzenetére


darvinya
titán

PC+ Mp3tag vagy IDtag Editor Google.
Vele elrendezed amit mondtam és enjoy. :)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#290) Sanci789 válasza darvinya (#289) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Ez már megtörtént, mind a 100 valahány zenémnek más borítója van, kivéve egy-kettőnek, amiknek nincs semmi. És mégis az esetek 98%-ában ugyanazt a borítót dobja be (Adele-t) :F

(#291) balewi


balewi
aktív tag

Profilok

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#292) darvinya válasza Sanci789 (#290) üzenetére


darvinya
titán

Én a borítótt mondtam. :F

Én előadó-ról és az album cím-ről beszéltem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#293) fatal` válasza Sanci789 (#290) üzenetére


fatal`
titán

Töröld a mappából azt az adele képet, és semmilyen prefert ne állíts be. Ha utána sem jó, akkor töröltesd a képeket vele és töltsd le újra.

(#294) tomy86 válasza Oldman2 (#286) üzenetére


tomy86
addikt

A Go nem jutott eszembe. Nem sokáig használtam, mert nem jött be. Most Apexet használok (mondjuk az nem tud mappát a drawerben, de nekem nem hiányzik). Közben rájöttem, hogy ha minden igaz, akkor a Novának is csak a fizetős verziójában van meg ez a lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#295) ben11


ben11
őstag

Sziasztok!

Ismertek olyan ebook olvasót, ami kezeli a pdf formátumot és tudja tördelni is azt megfelelően?
Eddig egyedül a ThinkFree Office pdf olvasója volt hajlandó tördelni, olvasási nézet címszó alatt, csak semmi beállítás nincs, így háttér, betűméret stb beállítások is hiányoznak..

Azért lenne jó mert van pár könyvem pdf formátumban, amik le vannak kódolva és nem lehet őket konvertálni. Vacak másolásvédelem.. :W

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#296) zzz03


zzz03
őstag

Sziasztok!

Viber miért csinálja azt, hogy az üzeneteknél nem jeleníti meg a küldő nevét? Csak a telefonszámát írja ki. Majd gondol egyet és működik jól egy darabig és kezdi előröl a hülyeségeit.?!

(#297) adam3 válasza Oldman2 (#282) üzenetére


adam3
aktív tag

Go-t használok éppen emiatt. Amit már szeretnék lecserélni, de még nem találtam olyan launchert ami hasonlóan gyors, mappákat lehet létrehozni, és kevesebb erőforrásigényű a Go-nál...

(#298) xSide


xSide
őstag

Frissült az egyik legjobb ingyenes képszerkesztő a PicsArt, szép külső társul a rengeteg funkcióhoz, illetve ajánlanám még a beta Photo Studio ingyenes verziót, melyben most a pro verzió minden funkciója elérhető!

(#299) TRob1 válasza adam3 (#297) üzenetére


TRob1
veterán

:)

Amúgy én is már próbálkoztam a cseréjével, de eddig még semmi más nem vált be vagy ez vagy az miatt (fizetni meg hülye lennék ha van egy kib. jó launcherem - ahhoz jóval többet kellene ennél nyújtania az újnak)
Ahogy a héten a GoContacts-ot is próbáltam mellőzni (Egész héten mellőztem tegnapig :Y :DDD ), de vhogy egyik másik sem jött be annyira.
Egyedül a GoSMS-t "dobtam" nemrég, mert már túl nagyra hízott (én meg nemigen sms-ezek).

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#300) sssz


sssz
őstag

sziasztok!

olyan appot keresnék - ha létezik -, amivel meg tudom változtatni, hogy ha hívnak, ne ugy kelljen felvenni hogy behúzom a zöldet a körbe, hanem csak rábökök egy ikonra. Remélem érthető voltam :)

Valamint olyan lockscreen appot, amiben szintén nem kell semmit se huzogatni sehova, hanem valahogy másképp meg lehet oldani a feloldást.
Sajnos ilyen szempontból haldoklik a párom telefonjának az érintőképernyője, borzasztóan rossz rajta minden ilyen "slide" jelegű mozdulat. Minden mást érzékel.

Előre is köszönöm ! :)

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.