Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-05 13:08:21

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#601) tomi0816

tomi0816
(tag)

tomy86 köszi de közbe átnéztem a widgetsoidot és rájöttem hogy egész jó :D

Segítség is kellene:
lehet cserélni az ikonokat is úgy láttam de valami ADW theme-t ír és hogy nincs fájl oda hogy lehet tenni? és sajátot lehet tenni vagy az pont ott van?

(#602) klambi válasza sssz (#597) üzenetére

klambi
(addikt)

hát nagyon nem tudja ez amire gondoltam....
valaki?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#603) kutkut válasza sssz (#569) üzenetére

kutkut
(addikt)

Köszi. :R Az elsőből volt demo változat, kipróbáltam, és tetszik. :D Nemcsak csicsás, hanem összeszedettebb. Itt egy helyen van minden, az órarend, a gyakorlatok, infók tanárról, zh-k - ezek eredményei, végső jegy kalkulációja, plusz jegyzetek stb. Még lehetne mit csiszolni rajta, de nem rossz. :)

Meizu MX3 32GB

(#604) petipetya

petipetya
(nagyúr)
LOGOUT blog

Egy naív kérdés: ha a Titanium Backup segítségével elmentem a bkv menetrend progit a benne lévő beállításokkal, akkor az összes ICS alapú romra vissza tudom majd állítani a mentést és látszani is fog a Play / telepített progik listájában?

Másfél éve nem volt rootolt telóm, de amióta az utóbbi 2-3 hétben kipróbáltam pár romot, praktikus lenne ha a kedvenc járatokat és megállókat nem kellene folyton betenni a kedvencekbe.

(#605) sssz válasza klambi (#602) üzenetére

sssz
(őstag)

miért ne tudná? én ugy értettem hogy pl reggel 8-12 között wifi menjen, 12-18ig mobilnet. ezzel be lehet ezt állítani. akár napi időpont eltérésekkel.
vagy te nem így értetted?

szerk: ja, bocs, most olvastam rendesen el, hogy te egy konkrét program esetében szeretnéd ezt.

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#606) zerge861

zerge861
(őstag)

Mondjatok már egy olyan appot ami bekapcsolja a mobil netet időközönként hogy letöltse a leveleket! Valami kis egyszerű appot.
Amit ajánlottak 2 napja nekem túl bonyolult és fizetős.

(#607) bubi92 válasza zerge861 (#606) üzenetére

bubi92
(őstag)

csak nem taskert?:D

(#608) noorbertt

noorbertt
(őstag)

Tasker véletlenül nincs magyarosítva? Úgy meg is venném.

(#609) Oldman2 válasza klambi (#602) üzenetére

Oldman2
(addikt)

A Taskerrel ezt simán be lehet állítani.

Kérdés, hogy Te be tudod-e a Taskert?
:-)

Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oldman2/index.html

(#610) zerge861 válasza bubi92 (#607) üzenetére

zerge861
(őstag)

De az, nem hiszem el hogy nincs valami egyszerűbb!

(#611) SamS20

SamS20
(senior tag)

video chathez melyik programot ajánlanátok ? leginkább wifin lenne használva.
tangot próbáltuk előbb bnőmmel de ott vmi nagyon elb*szott dolog volt a hangal a kép jó volt, de azért hallani is jó lenne egymást :)

köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#612) Batu3 válasza SamS20 (#611) üzenetére

Batu3
(tag)

Skype?

Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1

(#613) tomi0816

tomi0816
(tag)

Hali! most szedtem le az apex launchert és nemtudom hogy hogy lehetne azt megoldani hogy az ikonok kinézetét megváltoztassam... mert ott láttam hogy lehet képet betenni de az csak így beteszi az ikon közepére vagy hogy csinálja de nekem az kéne hogy tejesen lecserélje az ikont és még az lenne fontos hogy egy linket vagy valami tudnátok írni ahonnan be is tudok szerezni ilyen ikonokat :D

(#614) air válasza zerge861 (#610) üzenetére

air
(nagyúr)

Szerintem szánj rá egy órát a nyomogatására! Aztán menj át a topikjába! Ott olvasd el Teasüti hozzászólásait, és menni fog.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#615) Necc válasza klambi (#602) üzenetére

Necc
(addikt)

Az android ugy van megirva, hogy vagy mobilnet vagy wifi megy alatta, a ketto egyutt semmikeppen se mehet. [link]
Vannak persze akik megprobaljak ezt kikerulni [link] es van aki mar a gyakorlatba is bevitte [link], de maradjunk annyiban hogy iszonyatos szivas megoldani, ha gyarilag nem tudja.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#616) Arween válasza sssz (#404) üzenetére

Arween
(senior tag)

valószínűleg összeakadt valami,mert az nekem is fura volt hogy hiába tudtam belépni a főképernyőre,és érintettem a kijelzőtettől függetlenül bezárt a widget locker.Az lett a vége újraraktam a telót :DD

Tipikus Teréz anya típus vagyok,csak piszok jól titkolom :)

(#617) iguana válasza zerge861 (#610) üzenetére

iguana
(őstag)

Nem használok ilyet, így nincs tapasztalatom velük, de ezek talán jók lehetnek neked:

Ingyenes

Smart Data Control
APN & Data Switch Lite
Auto Data (xda fórum)

Fizetős

3GBattery

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#618) lugosi

lugosi
(nagyúr)

Ötletet szeretnék kérni tőletek. Olyan appot keresek, amivel le tudom cserélni az Xperia mini pro fm rádió vevőjét. Az lenne a célom, hogy a hallgatott fm rádióadást rögzíteni tudjam (fel tudjam venni).

(#619) Ambavir válasza tomi0816 (#613) üzenetére

Ambavir
(aktív tag)

Arra gondolsz, hogy másik launcher témakészletének ikonjait használnád? (Ahogy én is...)
Holonál: Főképernyő-menü gomb-Launcher beállítások-Megjelenési beállítások-Ikoncsomag választása. Az egész ikont egyben lecserélte a Go-s egyik témájának ikonjaira. Természetesen előtte telepítettem a telefonra az utóbbit.
Apexnél nem tom a módszert. Gondolom valami hasonló.

[ Szerkesztve ]

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#620) darvinya válasza lugosi (#618) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Szerintem ezt keresed.

Xiaomi MI A2 v9 Fekete… temetkezési vállalkozó lettem!

(#621) tomi0816 válasza Ambavir (#619) üzenetére

tomi0816
(tag)

köszi :)

(#622) Dusee

Dusee
(őstag)

udv!
kis segitseget szeretnek kerni 3g watchdoghoz.
belehet allitani valahogy a mar felhasznalt adatforgalmat?
1,6gb-ot mar elhasznaltam a 4gb-bol, de csak most raktam fel az app-ot, es most 0-rol kezdi.
koszi :R

(#623) tomy86 válasza tomi0816 (#613) üzenetére

tomy86
(addikt)

A homeon levő ikon kinézetét úgy tudod megváltoztatni, hogy hosszan nyomsz az ikonra és a menüben a módosítást választod és utána rányomsz az ikon képére.
Ha komplett ikonkészletet akarod lecserélni, akkor: apex beállítások - téma beállítások - további témák beszerzése és ezután kiválasztod a playen. Az ADW, Launcher Pro és a GO témái is jók hozzá.

(#624) air válasza Dusee (#622) üzenetére

air
(nagyúr)

Option gomb (vagy hogy hívják azt ami a Home mellett van?) Használat beállítása...

(#625) Foose

Foose
(őstag)

Jó reggelt! Tud valaki ajánlani olyan appot,mint amilyen symbianon volt a Gravity? Kezelt egyszerre twittert és facebookot,de kliens volt. Nem mint a mostani cuccok,(pl friendcaster,vagy seesmic) mert javarészt mindegyik valamilyen szinten a webes felületet mutatja,a Gravity viszont más volt,és szinte bármit amit más közzétett,meg tudtam osztani. Hűű,érthető amit mondok?? :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :)

(#626) kilozsul

kilozsul
(aktív tag)

ERRE az emailes problémára nem tudna nekem valaki ötletet adni? :F

(#627) zerge861 válasza iguana (#617) üzenetére

zerge861
(őstag)

köszi szépen, munka után neki esek.

(#628) darvinya válasza kilozsul (#626) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Elsővel eddig csak Wm6.5-ös mobilon találkoztam.
A második pedig az aláírásba egy img html url cím egy kép megoszton. pl: imgur.com

(#629) slice14

slice14
(addikt)

Sziasztok

Most tettem fel a Nova launcher-t,és mellé a Sense Apex/Nova Theme-t. A Nova-ba az dokk bar-rt nem lehet beállítani, mert a képeken az bar-nak sötét a színe? Nálam meg olyan maradt, mint alapból.

Ja megvásároltam a Nova Launcher Prime-et is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 8 ---- Nexus root: http://goo.gl/g17hfM ---- Hírdetéseim: https://goo.gl/HfWghZ

(#630) macilacus

macilacus
(aktív tag)

Sziasztok!

Olyan app-ot keresek amivel a nem root-olt telefonnal is lehet képernyő fotót készíteni.

Előre is köszönöm a segítséget :D

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#631) Xiawave válasza macilacus (#630) üzenetére

Xiawave
(aktív tag)

Ha Ice Cream Sandwich van a telódon, akkor a képernyőzár gomb + hangerő le gombot nyomd meg egyszerre pár másodpercig, elvileg ez működik root nélkül :)

(#632) dokee78 válasza macilacus (#630) üzenetére

dokee78
(félisten)

No Root Screenshoot it

(#633) Dusee válasza air (#624) üzenetére

Dusee
(őstag)

azzal próbáltam tegnap, de nem nagyon láttam változást, csak azért kérdeztem :F

(#634) lugosi válasza darvinya (#620) üzenetére

lugosi
(nagyúr)

Nagyon köszönöm, kipróbálom és megírom hogy sikerült-e.

(#635) darvinya válasza lugosi (#634) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Én már vettem fel vele ás jó.

(#636) klambi

klambi
(addikt)

szevasztok!
az miért van hogy ha mobilnettel akarok play-ből leszedni valami kiírja mikor letöltésig eljutok hogy waiting wifi mert túl nagy a mérete az app-nek, de ezt az összesre írja....
valahogy ezt belehet állítani?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#637) lugosi válasza darvinya (#635) üzenetére

lugosi
(nagyúr)

Úgy értettem hogy vagy 1 hete vagyok android felhasználó és egyelőre fingom sincs a dolgokról :DDD
Csak nyomogatom itt összevissza aztán így vagy sikerül vele valami, vagy nem :)

(#638) scapegt válasza macilacus (#630) üzenetére

scapegt
(senior tag)

Csatlakozok Xiawave-hez, de csak annyiban, hogy gyárilag benne van az androidban, viszont a billentyűkombináció a telefonokon más és más. S2-n pl. menügomb + képernyő felold/lezár gomb együttes megnyomásával készít képernyőfotót. Ez már 2.3 androiddal is így volt. A titok abban rejlik, hogy jókor kell megnyomni a két gombot egymáshoz viszonyítva. Nekem sem sikerül mindig, próbálkozni kell :)

[ Szerkesztve ]

(#639) xSide

xSide
(őstag)

Az első próbálkozás GXS Időjárás
ui.: nem magam írtam, segítségemre volt egy app készítő

(#640) air válasza xSide (#639) üzenetére

air
(nagyúr)

Lehetne valami infót róla, netán screenshot-ot? Nem csak az apk-t.

(#641) atike válasza air (#640) üzenetére

atike
(nagyúr)

+1.... :)

Én is egyből rákattintottam, de nem az .apk érdekelt volna...

(#642) xSide válasza air (#640) üzenetére

xSide
(őstag)

Amilyen egyszerűnek tűnt, azért elég időigényes volt...
Egyébként nem nagy szám, de ezzel kiváltom a böngészős könyvjelzőimet, az időkép- és köpönyeg alkalmazást. Ami engem érdekel itt legalább egy helyen lesz!

[ Szerkesztve ]

(#643) petipetya válasza xSide (#642) üzenetére

petipetya
(nagyúr)
LOGOUT blog

Melyik hírcsatornát használja?

(#644) huntiger

huntiger
(tag)

azt tudom, hogy tabletről lehet vezérelni a gépet (teamviewer pl.), de nekem egy fordított verzió kéne.
ami a tableten van, azt szeretném látni a monitoron hdmi kábel nélkül. technikailag lehetséges ez? wifi hálózatom van hozzá.
van hdmi kábelem, de ha rákötöm, nincsen hang se a tableten, se a monitoron (a monitoron érthető, mivel nem rendelkezdik hangszóróval). és nekem kéne a hang.

megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=huntiger

(#645) xSide válasza petipetya (#643) üzenetére

xSide
(őstag)

Időképet

(#646) Narxis válasza xSide (#642) üzenetére

Narxis
(nagyúr)

Na ez jónak tűnik! :C

(#647) petipetya válasza xSide (#645) üzenetére

petipetya
(nagyúr)
LOGOUT blog

Köszi. Tetszik az alkalmazás, de majd a mindennapokban meglátjuk a működését. :C

Apropó, nem lehet beállítani a szinkronizálás idejét?

[ Szerkesztve ]

(#648) cris78 válasza xSide (#642) üzenetére

cris78
(őstag)

Köszönöm! Jónak néz ki.

(#649) xSide válasza petipetya (#647) üzenetére

xSide
(őstag)

Nincs szinkron, mikor betölt frissít...

(#650) petipetya válasza xSide (#649) üzenetére

petipetya
(nagyúr)
LOGOUT blog

Tökéletes!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.