Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1151) xSide válasza fatal` (#1150) üzenetére

xSide
(őstag)

Megszokhattuk :)
Ezt találtam megfelelőnek a benne lévő leírások miatt (advanced fül), akit érdekel a jogosultságok teljes magyarázata vessen rá egy pillantást:
[link] vagy [link]

[ Szerkesztve ]

(#1152) atillaahun válasza jdirteen (#1097) üzenetére

atillaahun
(addikt)

A Tasker éppen ébren tudja tartani a sensor-okat kikapcsolt képernyőnél, hogy Proxi-ra vagy rázásra ébredjen a kép, de az nem túl akksibarát.

(#1123) Kofetto
Linkeltem néhány hete, a hozzászólásaimra keresve könnyen megtalálod. GB-s egyébként.

(#1130) margithid
Pedig annál jobbat aligha fogsz találni.

(#1153) xSide válasza fatal` (#1150) üzenetére

xSide
(őstag)

Ez sem rossz jogosultság ellenőrzésre: [link]

(#1154) nxferenc

nxferenc
(senior tag)

Összegyűjtöttem néhány holo stílusú alkalmazást.

(#1155) atillaahun válasza DS39 (#1014) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Na igen, van egy pár ilyen hasznos kis folyamata a GMaps-nek :)
Én Autostarts-al tiltottam le mindegyiket, többek között azt is.

(#1036) Necc

- Te Jani, hogy kapcsolom ki a beépített fészbukkot az új SGS6-omon? :F Még csak nyócadika van, de már lezabálta a havi 4 giga mobilnetem. :(((

- ÁDÉBÉVEL!
- Mivel?? :Y

[ Szerkesztve ]

(#1156) Sátán44 válasza Biqci (#1084) üzenetére

Sátán44
(addikt)

Úti tolmács kiváló program.

tudjam a saját listámat felvinni
Ezt nem biztos, hogy tudja.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1157) atillaahun válasza Sátán44 (#1156) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Ez ütős. És ha válaszolnak is valamit a kérdésre, akkor mit csinálsz? : :U

(#1158) agoka07

agoka07
(senior tag)

Sziasztok!
SK17i készülékemen CM9 fut. letöltöttem az alábbi témát: [link], de alkalmazásakor ezt a hibaüzenetet kapom: "Ez a téma nem megfelelően összeállított. Kérjük, jelentse az esetet a téma szerkesztőjének." Tudtok másik verziót amelyik el is indulhatna? :U

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#1159) dokee78 válasza agoka07 (#1158) üzenetére

dokee78
(félisten)

Esetleg a Mini Pro topikban kérdezted?
Vagy keresd dekrer kollégát ő is CM-et használ.

[ Szerkesztve ]

(#1160) Narxis

Narxis
(nagyúr)

A mostani Go Launcher Ex betaba valami antivirust integráltak... Tud erről valaki valamit? :F

(#1161) nxferenc válasza Narxis (#1160) üzenetére

nxferenc
(senior tag)

Nem találok róla semmi ilyet, de ha ez igaz akkor lassan már tényleg nevezhetik át Go Operating System EX-re.

(#1162) jdirteen válasza atillaahun (#1152) üzenetére

jdirteen
(tag)

Köszi közben találtam egy jól működőt! Az akksi nem probléma mert nekem elég ha reggeltől kibírja délutánig aztán vagy akkku csere vagy mobiltöltő! Köszönöm a segitséget

(#1163) GrandeP

GrandeP
(őstag)

Üdv.

Olyan progi kellene, ami a már feltelepített programoknak megcsinálja az apk-ját...

Nem backup kell, hanem olyan h magát a telepítőt kapom meg, és másik telefon is feltudja telepíteni alap beállításokkal...

Van ilyen?

Köszi.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1164) petipetya válasza GrandeP (#1163) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Van, apk backup néven lehet találni párat a Play-en. Én az ES file manager ezen funkcióját használom erre a célra. Talán az Astroban is van ilyen, azt nem ismerem.

nincs rá lezsóidő

(#1165) atillaahun válasza GrandeP (#1163) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Ha van root, akkor természetesen, pl. ES Explorer.

(#1166) Zsolt_72 válasza atillaahun (#1165) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Magát az .apk fájlt root nélkül is el lehet menteni (pl. az Astro-val) és utána lehet továbbítani is.

(#1167) Sátán44 válasza atillaahun (#1157) üzenetére

Sátán44
(addikt)

Jelenleg Görögben tartózkodom és nagy hasznàt veszem. Leirjàk, vagy megmutatjàk a kérdésemre a választ. Értékelik, ha pròbàlkozol a saját nyelvükön.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1168) zebede válasza GrandeP (#1163) üzenetére

zebede
(őstag)

TotalCommander, gyökér könyvtárában, telepített alkalmazások mappában ott van az összes telepített alkalmazás apk-ja.

(#1169) Jessus81

Jessus81
(tag)

használja valaki a HD caller ID-t????

PSN: Thorpapa

(#1170) enginev3.0

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Tudtok valami proci figyelő programot? Ami kiírja hogy mikor hány mhz-n ment a proci, hány mag dolgozott stb...

Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#1171) mttssz válasza enginev3.0 (#1170) üzenetére

mttssz
(senior tag)

Usage timelines free?

Xiaomi Mi A1 (4/64GB) - Lenovo Ideapad 700

(#1172) Zsolt_72 válasza enginev3.0 (#1170) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

CPU Spy, de (nagyon) sokat eszik, hiszen folyamatában pörög (figyeli a működést). Nekem nem jött be, de hátha neked érdekes lesz :)

(#1173) enginev3.0 válasza mttssz (#1171) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ez sajnos nem írja ki hogy hány mhz-n megy a proci, melyik mag dolgozik :(

(#1172) Zsolt_72@ ez már jobb, de ha sokat eszik kidobom :D

[ Szerkesztve ]

(#1174) Zsolt_72 válasza enginev3.0 (#1173) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Nálam sokat evett (ami, ha belegondolsz, érthető is). Arra jó, hogy valami app / folyamat konkrét dolgait megnézd vele egyszer-kétszer, de folyamatos használatra szerintem nem jó :N

(#1175) Foose

Foose
(őstag)

Sziasztok! erre valaki tud valami okosat mondani?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :)

(#1176) enginev3.0 válasza Zsolt_72 (#1174) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

hát remélem csak mára kell
kíváncsi vagyok hogy skálázódik a proci
az a baj ez sem írja ki hogy 1 vagy 2 mag dolgozik, mert elvileg 1 mag le van tiltva teljesen

(#1177) Zsolt_72 válasza enginev3.0 (#1176) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Ezt a részt nem tudom - eddig csak 1 magos modelleket használtam :B

(#1178) nxferenc válasza Foose (#1175) üzenetére

nxferenc
(senior tag)

"melyiknél tudok úgy megosztani,hogy a megosztott linket csak megnézni tudják,letölteni nem?"
Mindent le lehet tölteni.

Én a képeimet google photon tárolom, google+ azonnal tölti fel amint töltőre teszem a telefont és van wifi. Aztán majd megosztom amelyiket arra érdemesnek találom. Dokumentumaim driveon, zenéim google play musicon. Ismerőseimmel van egy közös dropbox mappánk, ha valamit megakarunk egymással osztani akkor azt használjuk.

(#1179) Foose válasza nxferenc (#1178) üzenetére

Foose
(őstag)

Jó,de én nem így gondoltam. X imerősöm feltölt egy képet,(vagy mondjuk megoszt egy képet) én azt látom,és meg tudom osztani. Lásd pc-n "megosztás gomb" na ezt nem tudom elérni csakis és kizárólag opera mobillal,mert más progival nézve csak like,meg hozzászólás gombok látszanak...

(#1180) Foose válasza nxferenc (#1178) üzenetére

Foose
(őstag)

Szóval akkor mégegyszer. Én most más kérdésre gondoltam a válaszod :D De így mégegyszer elolvasva már értelek. Viszont a kérdés még mindig az,hogy olyat kerestem volna,amivel ha megosztok pl egy képet,akkor a linkjét teszem közzé,megnézni tudják,(mondjuk saját blogomban osztom meg) de letölteni ne tudják. Jó,végülis mindent le lehet tölteni,ez igaz. Lehet hogy halott ötlet volt ez tőlem... Az viszont biztos,hogy Google+ tól szeretném magam elhatárolni :D

[ Szerkesztve ]

(#1181) A_ScHuLcZ

A_ScHuLcZ
(addikt)

psd (photoshop) fájlt milyen progival lehet megnyitni? Adobe Photoshop Express-t próbáltam már..

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1182) Dottore válasza A_ScHuLcZ (#1181) üzenetére

Dottore
(addikt)

Semmivel. Már ha a layereket is látni akarod.

(#1183) viw

viw
(aktív tag)

sziasztok,
tudtok olyan email klienst amiben van "sötét" téma, ill. a gmail alkalmazáshoz hasonlóan összefűzve mutatja az összetartozó levelezést, csevegéseket.
maildroidot, aqua mailt, k-9 mailt próbáltam ezek nem tudják ezt vagy csak nem tudom hogy kell beállítani?!
köszi ha segítesz!

(#1184) bubi92 válasza viw (#1183) üzenetére

bubi92
(őstag)

a k9 alapból így csinálja nem? és van benne sötét téma is!

(#1185) Picco

Picco
(addikt)
LOGOUT blog

van valami app ami folyamatosan szinkronba tartja a nexus 7-en levo es az asztali chrome-ot?

Love doesn't show up on X-Ray...but it's there!

(#1186) Zsolt_72 válasza Picco (#1185) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Nekem nem sokáig volt fenn a Chrome, az ICS alatt - de abban a pár napban folyamatosan ment a szinkron, nem kellett hozzá semmi extra :N

(#1187) viw válasza bubi92 (#1184) üzenetére

viw
(aktív tag)

sajnos nem "teszi" egybe. hiába állítom be h kompakt nézet.:(

(#1188) fatal` válasza Zsolt_72 (#1166) üzenetére

fatal`
(félisten)

Semmi külön program nem kell hozzá. Data/App mappából kimásolod az apk-kat és kész.

http://goo.gl/gd6Zi5

(#1189) R19 válasza enginev3.0 (#1170) üzenetére

R19
(senior tag)

Próbáld ki a BetterBatteryStats progit.
A legfrissebb verziója több egyéb mellett megmutatja a proci használatot is.
Elég régóta használom, akksi igénye nagyon minimális. :)

(#1190) enginev3.0 válasza R19 (#1189) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

megnézem :)

(#1191) Zsolt_72 válasza fatal` (#1188) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Ez igaz és tisztában is vagyok vele. Arra reagáltam, hogy root nélkül például az említett app képes rá (igaz, a TC állítólag root nélkül is kezeli a más fájlkezelők számára csak root után látható mappákat - mint pl. /data/app ).

(#1192) air válasza enginev3.0 (#1170) üzenetére

air
(nagyúr)

Ha azt akarod tudni, hogy tegnap délután fél 3 előtt 2 perccel hány mag dolgozott, mekkora frekvencián, akkor az a tippem, hogy ilyet nem fogsz találni. A pillanatnyi processzor státuszt folyamatosan loggolni nincs túl sok értelme. Pláne, hogy maga a loggolás is processzor teljesítményt vesz igénybe.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1193) R19

R19
(senior tag)

A 360 Launcher "tudja" már a görgethető widgeteket kezelni?

(#1194) fatal` válasza Zsolt_72 (#1191) üzenetére

fatal`
(félisten)

Nem kezeli a TC sem. :) De a data/apphoz nem kell root, csak a data/data-hoz. Erre próbáltam célozni :)

http://goo.gl/gd6Zi5

(#1195) Zsolt_72 válasza fatal` (#1194) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Ja OK, én meg nem vettem a lapot :)

(#1196) enginev3.0 válasza air (#1192) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nem kell nekem olyan, elég ha pár órára vissza tudom nézni hogy mikor mennyin volt a proci, vagy esetleg jelen pillanatban

(#1197) air válasza enginev3.0 (#1196) üzenetére

air
(nagyúr)

OK, értem. Akkor a System Tuner Pro kell neked. Ennek van olyan widget-je is ami mutatja, meg grafikonon is meg tudja jeleníteni.
De azt hiszem az Antutu CPU Master is tudja mutatni a pillanatnyit.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1198) elfelejtette

elfelejtette
(veterán)

Lenne pár kérdésem:
1. Opera mini alól hogyan tudom telepíteni az itt belinkelt Play áruházas alkalmazásokat? Csak mert hiába kattintok az "install"-ra, nem történik semmi. Illetve igen, a lap alján betölti az eszköz kiválasztása részt, és ott csak a kolléganőm Galaxy Y-ját adja be, az én Vodafone845-öm nem, még akkor sem, ha a telepítendő alkalmazás 1.6-os droitól támogatott (egyébként cm7-et használok, 2.3.9, a gmail fiókot pedig közösen használjuk).
2. Be lehet állítani valahogy a Play keresőjét, hogy a pontosan egyező nevű találatokat adja be először? A "Make Your Clock Widget"-et például egyáltalán nem adja be. Vagy azt be lehet állítani, hogy ne fordítsa le a programok nevét? Csak mert hülyén néz ki a sok(k) "Menj launcher widget".
3. Vajon mi okozhatja, hagy a kedvenc Mortplayerem a legutóbbi romcsere óta fc-vel elszáll indítás után?Előzmény: Kipróbáltam pár 2.3-as droidot több fejlesztőtől is, mind alatt működött a Mortplayer. Hardveres hibája lett a telefonnak, gariból visszaérkezés után pár hónapig a gyári 2.1-es rendszerrel használtan a telefont, és azon is ment rendesen a 0.9.9-es Mort. Utána megint visszaálltam 2.3.9-re, csak ez ismét egy másik fejlesztő romja, és ez alatt nem akar menni sem a régi mentés, sem a legújabb 1.2-es változat sem. Lehet, hogy a kernel miatt nem megy? Szerintem ez hülyeség. Alkalmazásokból is kb. ugyanazokat használom, esetleg a frissítéseket leszedem, de van, hogy visszaállok az előző verzióra.

Ui. Bocs a sok rizsa miatt... :DDD

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### LG Q6

(#1199) vgyuri válasza elfelejtette (#1198) üzenetére

vgyuri
(őstag)

1. Először a telefonon lévő Play áruházból telepíts fel valamit, ezután fogja tudni csak a weboldal, hogy olyan telefonod is van.

2. A weboldal alján állítsd át a nyelvet angolra, így nem fordít le mindent magyarra. Egy idő után nálam mindig visszaállt magyarra.

(#1200) enginev3.0 válasza air (#1197) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Na ez kell nekem!
Ez nagyon jó

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.