Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Ambavir válasza pete_21 (#770) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Picsel Smart Office

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#802) stvnppp


stvnppp
senior tag

köszi a válaszokat!

(#803) Ronam válasza LordRajZoL (#800) üzenetére


Ronam
addikt

Tökéletesen működik :), köszi a segítséget!

(#804) Grejoz válasza air (#794) üzenetére


Grejoz
csendes tag

Én is használom már egy ideje, és semmi anomáliát nem tapasztaltam. Eddig legalábbis.

(#805) Inarus válasza mttssz (#759) üzenetére


Inarus
addikt

Jelenleg mindegyik használhatatlan. Amíg át nem térnek html5 alapról, addig azok is maradnak.

(#806) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Akit eddig idegesített a Box-nál az a dolog, hogy nincs asztali kliens: megoldották a dolgot, innen le lehet tölteni az asztali klienst, és úgy használni mint a Dropbox-ot vagy Sugarsync-et!

(#807) csari


csari
csendes tag

Sziasztok! Samsung Galaxyhoz szeretnék egy olyan megoldást, ami már anno Omnián is lazán működött, Galaxyval az istennek se...
Olyan app kellene ami bekapcsolja a bluetooth-t ha beülök a kocsiba (és talál párosított eszközt), valamint kikapcsolja ha kiszállok...

[ Szerkesztve ]

(#808) echte


echte
csendes tag

Srácok, Playen h tudok új hsz-t írni az előző szerkesztése nélkül? :F

(#809) air válasza csari (#807) üzenetére


air
nagyúr

Az milyen esemény vagy állapot a telefonon, hogy beülsz a kocsiba?? :Y
Vajon az Omnia honnan tudta, hogy te éppen beültél a kocsiba?? :F

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#810) gipsztigris válasza air (#809) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerintem egy kis tévedésről van szó részéről! :)

Ha be van kapcsolva a bluetooth, akkor kocsiba beszállás után kapcsolódik automatikusan a kihangosítóhoz, de CSAK akkor ha előtte párosítva lettek az eszközök.

Nekem is volt Omniám, de olyat nem tudott, hogy szagról (vagy ki tudja miről) felismerje, hogy a közelében van egy BT eszköz és bekapcsolja saját magát! :D

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#811) air válasza gipsztigris (#810) üzenetére


air
nagyúr

Ez az amikor az emberek fél információkból tájékozódnak, vagy egyszerűen képtelenek mások számára is érthetően megfogalmazni a gondolataikat. :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#812) atillaahun válasza air (#809) üzenetére


atillaahun
veterán

Én maximum olyat tudok elképzelni, bár azt is csak Tasker-rel, hogy ha beszálsz a kocsiba, tartóba rakod a telefont, és bedugod a töltőre, akkor bekapcsol a bluetooth, és auto csatlakozik a korábbi eszközökre.
Ennél sokkal automatizáltabban szerintem se lehet megcsinálni.

(#813) mipityu


mipityu
tag

Autobluetooth

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#814) twine válasza mipityu (#813) üzenetére


twine
addikt

gondolom itt akkor legalább 2-3 csörgést meg kell várni mire felveheted,,mert ez ha jól értem, úgy működik, ha bejövő hívásod érkezik az kapcsolja a BT-t be...majd pedig off-olja ha vége a hívásnak....
jópofa, de szvsz,,nem fogyasztanak a mai rádiók annyit hogy ezzel törődni kellene :U
bár ezt konkrét mérésekkel nem tudom alátámasztani :B

[ Szerkesztve ]

(#815) Foose


Foose
addikt

Jó reggelt! Apex,vagy Nova launcher? :) CM-9 ROM van a telómon...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#816) twine válasza Foose (#815) üzenetére


twine
addikt

Apex....(Pro)
-miért?
-"csak" :DDD :B
Majd jön egy "Novás" és ugyanezt mondja.... ;]

(#817) gipsztigris válasza Foose (#815) üzenetére


gipsztigris
addikt

Még egy Apex. És , hogy miért?......mer azé! :DD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#818) Foose válasza twine (#816) üzenetére


Foose
addikt

Értettem. :D Csak mert most találtam rá,eddig Nova volt fent. De akkor ezzel a mondattal meg is győztél :DD
(#817) gipsztigris Neked is köszi a meggyőző választ :C

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#819) twine válasza Foose (#818) üzenetére


twine
addikt

Akkó' viszont kettő / egy az Apex javára...mi ez ha nem meggyőző érv ;) :DDD

(#820) gipsztigris válasza Foose (#818) üzenetére


gipsztigris
addikt

Komolyra fordítva a dolgot. Kipróbáltam mindkettőt, illetve mindhármat. Nova, Apex, Holo. Ezek mind egy alomból valók, de nekem az Apex alatt a legsimább a működés.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#821) kymco válasza gipsztigris (#820) üzenetére


kymco
veterán

A három között tényleg alig van eltérés, annyi még, hogy a holo-nak van GB-s verziója.

www.refujvaros.hu

(#822) Foose válasza gipsztigris (#820) üzenetére


Foose
addikt

Hát,feldobtam. Látszik is hogy egy alomból valók,de per-pill semmi különbséget nem vettem észre. Majd talán később...
(#819) twine lájk :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#823) fatal` válasza Ronam (#799) üzenetére


fatal`
titán

Valamilyen VNC kliens? Persze ehhez kell egy VNC szerver a pcre.

(#824) kymco


kymco
veterán

Tudtok olyan battery app-ot, ami a pillanatnyi töltőáramot is kijelzi?

www.refujvaros.hu

(#825) kymco válasza kymco (#824) üzenetére


kymco
veterán

Megtaláltam: Currentwidget

www.refujvaros.hu

(#826) chaval


chaval
tag

Üdv!

Olyan alkalmazásra lenne szükségem, ami képes programonként külön a hangerőt szabályozni, mint a win7ben a keverő.... Pl hogy a csörgés hangosabb legyen mint a viber hangja, vagy akár ki is tudjam kapcsolni a viber hangját, anélkül hogy némítanám a telóm!

Valaki ismer ilyesmit?

Előre is köszönöm!

Tamás

(#827) csari válasza gipsztigris (#810) üzenetére


csari
csendes tag

Rövid akartam lenni :) Szóval olyan appot keresek, ami pár percenként megpróbál kapcsolódni a bluetooth-os kihangosítóhoz, aztán ha sikerül akkor jó:).
Az Autobluetooth sajna az elsők között próbáltam, de nem működik Galaxy-val(cm9)
De köszi.

(#828) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Próbálom szinkronizálni a gmail fiókkal a telefont. Hogy is van ez? A Vezeték név a Google fiókban melyik névnek felel meg? Most már teljes a káosz :D Össze vissza van minden.
Melyik a mérvadó? Melyiket frissíti melyikkel? Melyik Vezeték- keresztnév bejegyzés az elsődleges?

(#829) spuros


spuros
őstag

Sziasztok.

Ha átváltok 2G-re a telefon beállításaiban a 3G Watchdog-ban kell külön vmit állítani, hogy az adatforgalmat számolja? A beállításaiban nem találtam olyat ami erre utalna..

Köszi a választ.

(#830) air válasza csari (#827) üzenetére


air
nagyúr

Tasker

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#831) fdisk


fdisk
őstag

Használ vki rocker dialert? Mert az istennek sem tudom előcsalogatni azt a mappát ahol a képek lennének a kapcsolatokhoz. Ha létre hozok egy másik mappát az sdre, azt már nem látja a rocket. Meg beolvas olyan mappákat is, amire semmi szükség. pl:muvie. Az appon belül nincs lehetőség alapértelmezett mappa beállításra. Hogy lehetne megoldani , ha lássam a szükséges mappát?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#832) R19


R19
senior tag

Ismertek olyan "elemlámpa" alkalmazást, ahol a led fényerejét tetszőlegesen tudod szabályozni pl. egy csúszka segítségével?

(#833) darvinya válasza csari (#827) üzenetére


darvinya
titán

AutoAnswer a Logout-mon ez nincs Play-en.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#834) spuros válasza R19 (#832) üzenetére


spuros
őstag

A Color Flashlight olyan..

szerk.: bocs, csak a képernyőt tudod.. szerintem a led-ét nem tudod változtatni. Annak van egy fényereje és annyi.

[ Szerkesztve ]

(#835) Melack válasza R19 (#832) üzenetére


Melack
veterán

Ha HTCs telód van, akkor a Flashlight alkalmazás lehet neked jó. Ha kéred, az apk-t tudom neked linkelni hozzá.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#836) aimettirlz


aimettirlz
tag

csáó

tudnátok segíteni like 300 optimalizálásban? sztem van egy kis gond vele:

(Android 4.xxx Xperia Arc S)

A naplózásnál pl
tarifa: Hívás kimenő
szabály: hálózaton kívül
távoli szám: 70es
hossz: 59sec
kiszámlázott mennyiség: 1:00
díj: 25 FT

ez így rendben is van eddig...

de akkor smsnél miért ez van?
tarifa: lebeszélhető havidíj????????
szabály: hálózaton kívül!!!!!
távoli szám: 20as mondjuk itt 06-as van írva nem +36al de nem hiszem hogy ez zavarna be mert megnéztem úgyhogy átírtam egy ilyen számot és újra kalkuláltattam és nem ezt figyeli mert ott % vagy * jel van ugye szabályban..?
kiszámlázott mennyiség: 15??? ezmiez 15 Ft? és miért nem 25 Ft ha ez arra utalna?
díj: miért nincsen? még maga a díj szöveg sincs feltűntetve

A hívás kimenő ingyenes az teljesen rendben van oda nem is kell írnia díjat mert 0.

a másik gond még hogy
tarifa: lebeszélhető havidíj
szabály: hálózaton belül
távoli szám: 30
hossz: 24s
kiszámlázott mennyiség: 15s???? miért s a mértékegység? és miért nem 1 perc?
díj: megintcsak nincs díj szöveg? sem érték... a kiszámlázott mennyiség lenne az érték?

köszi a segítséget előre is... :R

® aimeTTi atticuS ™

(#837) gipsztigris válasza csari (#827) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerintem a BT ha nincs forgalom rajta (csak be van kapcsolva) nem fogyaszt annyit, hogy megérné ki-be kapcsoltani. Nekem be van kapcsolva a BT állandóan. Ha beülök a kocsiba csatlakozik, ha kiszállok leválaszt.

Ennyi! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#838) R19 válasza Melack (#835) üzenetére


R19
senior tag

Motorola Defy-t használok, ahhoz nem jó?

(#839) Melack válasza R19 (#838) üzenetére


Melack
veterán

Passz, próbáld meg. Hátha. Itt az apk fájl.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#840) R19 válasza Melack (#839) üzenetére


R19
senior tag

Köszi! :R

(#841) adam3 válasza aimettirlz (#836) üzenetére


adam3
aktív tag

Like dijcsomagban az összes sms Lebeszélhető, nem csak a hálózaton belüli... Az már hiba, hogy ennek a díja 25nek kéne lennie

[ Szerkesztve ]

(#842) adam3 válasza aimettirlz (#836) üzenetére


adam3
aktív tag

Már nem tudom szerkeszteni az előzőt...

Utánanéztem a hivasos dolognak, az 15ft lesz és nem 15s. Ott már az összeg lesz.

A bibi, hogy nem tudom hogyan kell a két áru smst egy Lebeszélhető keretbe rakni, mert a ahol külön állítom be hogy a két smst külön kezelje, ott nem tudok árat megadni csak ott, ahol már a két sms egyben van kezelve, és nem tud különbséget tenni.

(#843) atillaahun válasza adam3 (#841) üzenetére


atillaahun
veterán

Egen? :Y
Mijóta? :F

[ Szerkesztve ]

(#844) adam3 válasza atillaahun (#843) üzenetére


adam3
aktív tag

Nekem a kezdetek óta. En is a számlán vettem észre, hogy a végén levonja az összes smst ami még belefér a havidijba

[ Szerkesztve ]

(#845) atillaahun válasza adam3 (#844) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát ez érdekes, én sajnos nem tudom ellenőrizni, mert ez a tetű távszámla csak a legutóbbi 3 hónapot mutatja, akkor meg nem küldtem hálón kívülre sms-t.
Biztos nem értelmezel valamit félre? Csak a Tré oldalán le van írva, hogy csak hálón belüli sms-re használható a havidíj.

(#846) air válasza atillaahun (#845) üzenetére


air
nagyúr

"tetű távszámla csak a legutóbbi 3 hónapot mutatja,"
Számlák - Összes számla oldalon ott lesz mindegyik. Én még a 2008-as számláimat is látom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#847) atillaahun válasza air (#846) üzenetére


atillaahun
veterán

Igaz, valóban, lusta voltam rendesen végignyomkodni. :R

(#848) aimettirlz válasza adam3 (#841) üzenetére


aimettirlz
tag

[LIKE 300]

Hát itt nem azt írja hogy lebeszélhetőbe lenne az összes sms (20-70es irányba is) vagy ti hogy értelmezitek ezt?

A másik meg hogy feljebb is ment az ára? 2690? észre sem vettem...

® aimeTTi atticuS ™

(#849) R19 válasza Melack (#839) üzenetére


R19
senior tag

Sajnos az általad belinkelt app nem megy a Motorolán! :(

Találtam viszont egy MyTorch nevű progit.
Egyszerű, nagyszerű, rootolt telefonokon állítható a led fényereje és tud időzített kikapcsolást is! :)

(#850) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Sziasztok!

Egy meglehetősen ritka telóra tettem szert (HUWAEI U8800 Pro), és ezen tanulgatom a droid kezelését. Milyen programok letöltése javasolt kezdetre? Olyan internet adatszámlálót, amit ha beállítok, hogy ennyi megától ennyi megáig mutassa a már elhasznált adatmennyiségemet, tudtok ajánlani? Szükséges vírusírtó? (whatsapp, viber, bp menetrend már rajta vannak)

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.