Hirdetés

2020. október 30., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-04-27 14:35:45

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#701) Z0C! válasza xSide (#700) üzenetére

Z0C!
őstag

nocsak...Hajrá Diósgyőr! :)

----- www.zociracing.hu -----

(#702) SUPREME7

SUPREME7
őstag

Sziasztok, valaki tudna mondani egy "normális" sms appot, ami nincs túlcsicsázva, és nem ilyen ájfónsztájl buborékos baromság? Valami minimáldizájn kellene :) Köszönöm

(#703) Narxis válasza SUPREME7 (#702) üzenetére

Narxis
nagyúr

Handcent? Buborékos de szerintem át lehet állítani. Vagy az alap android, annál fapadosabb nincs.

(#704) lugosi válasza kt96 (#691) üzenetére

lugosi
félisten

Gratulálok, én biztos ki fogom próbálni. Jól néz ki, így screenshotok alapján van egy kis incredible machine feelingje amit annak idején nagyon szerettem.

(#705) Remusz911 válasza xSide (#700) üzenetére

Remusz911
veterán

wow, honnan ez a guszta weather widget és óra?

Bemutatkozó videóm: https://www.youtube.com/watch?v=ptHwSB3SYnw - Finom áron, finom venti: https://hardverapro.hu/apro/uj_garis_noctua_nf-a8_uln_garancia_60_honap/friss.html

(#706) macsek18 válasza lugosi (#704) üzenetére

macsek18
aktív tag

Sziasztok! Létezik olyan app ami megmutatja a létező ingyenes wifi hotspot-okat,Európában? Két hétig járom majd az Eu-t ls jó lenne tudni,hogy hol van lehetőségem ingyen wifizni.

(#707) fdisk

fdisk
őstag

Kinek melyik tárcsázó app jön/jött be eddig?
Én kipróbáltam a rocket dialert.Jónak találom.
De.
Az a bajom vele,h a másodperc törtrészéig a gyári tárcsázó indul el(evo 3d),és csak után a rocket. :((
Be lehet állítani vhogy,h rögtön a rocket induljon el mikor tárcsázok?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤ Honor 8 32gb ¤¤¤

(#708) Oldman2 válasza xSide (#700) üzenetére

Oldman2
veterán

Gratula, ez nagyon ízléses számomra is!

(#709) kymco válasza fdisk (#707) üzenetére

kymco
veterán

Nekem a dw contact jön be. Rá lehet keresni a névjegy minden mezőjére, szinte minden állítható benne. Nagyon szeretem.
Az ingyenes is jól használható, amennyiben a szinte trial korlátozásokat el tudjuk fogadni. ÉnAnno a virágbolti változatot beállítottam, csináltam egy mentést a beállításokról, majd az ingyenest használtam ezekkel a beállításokkal. Végül egy akciós állapotban megvettem a dw-t...

www.refujvaros.hu

(#710) atillaahun

atillaahun
addikt

Én is az Exdialer-t, és a Rocketdialer-t használtam felváltva, de az előbbi rendes csoportosítatlan híváslitát nem tud, az utóbbinál meg baromi körülményes az új névjegy hozzáadása. Szóval egyikkel se vagyok igazán elégedett. :(

(#711) fdisk válasza kymco (#709) üzenetére

fdisk
őstag

Nekem fontos lenne,h full screen-en jelenjen meg a hívó/hívott képe.
És h a beszélgetés végén automatikusan lezárjon a képernyő.(ezt a rocket tudja,csak ne lenne az a bosszantó hibája,amit fentebb írtam.)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤ Honor 8 32gb ¤¤¤

(#712) hito

hito
nagyúr

Sziasztok! Milyen alkalmazással tudok veszteségmentesen fotózni? Természetesen nem hátrány ha ingyenes. Egyáltalán van értelme? Látványosan elvisz valamennyit a tömörítés a kép minőségéből?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#713) Kakumix válasza hito (#712) üzenetére

Kakumix
senior tag

Nem hallottam még olyan androidos (másmilyenről sem) telefonról, ami RAW-ba tudott volna fényképezni. Szerintem már ezek a telefonba szerelhető kameramodulok sem támogatják ezt a lehetőséget.

Legyen szép napod!

(#714) hito válasza Kakumix (#713) üzenetére

hito
nagyúr

De még mennyire, hogy van. N9-emen (meego) fenn is van. Exponálás után ment egy jpeg-et, meg egy 5x akkora méretű nem tudom milyen kiterjesztésű fájlt mellé. :K

N9-en pcam a program neve.

[ Szerkesztve ]

(#715) Kakumix válasza hito (#714) üzenetére

Kakumix
senior tag

Tényleg, az N9-ről hallottam ilyet. Bár nem hiszek benne, hogy valódi tömörítés- és egyéb piszkálásmentes formátumban tudja kinyerni a modulból a képet, a Camera FV-5 (Lite) azt írja magáról, hogy tud veszteségmentes PNG formátumba képet csinálni. Próba után ne tartsd magadban a tapasztalatot :)

Legyen szép napod!

(#716) hito válasza Kakumix (#715) üzenetére

hito
nagyúr

Huh, köszi :) Még ma írok tapasztalatokat, ha időm engedi képet is linkelek az eredményről. :K

(#717) fdisk válasza fdisk (#711) üzenetére

fdisk
őstag

Tovább bővítem a kívánság körét. :)
Tehát full screen a hívó/hívott képe.
Hívás befejezésnél automatikus képernyőzár.
És végezetül,fel tudjam venni úgy a telefont,h pl.megfordítom a készüléket.(mert sokszor mire előveszem a munkásruhám zsebéből és kiveszem a tokból addigra leteszik )

(#718) hito válasza Kakumix (#715) üzenetére

hito
nagyúr

Fenn van, már csak kezelni nem tudom. Hol találom vajon ezt a beállítást? :U Mi lehet a neve ininglis?

Megvan :B

[ Szerkesztve ]

(#719) gipsztigris

gipsztigris
addikt

Sziasztok!

Olyan hívás fogadási lehetőséget keresek ICS alá, ahol be lehet állítani, hogy valamelyik hardvergombbal tudjam fogadni a bejövő hívást. Például a home gombbal. Az előző telefonomon nagyon megszoktam és hiányzik! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#720) Foose

Foose
őstag

Sziasztok! Emailre még mindig a K9 a legjobb progi? (bár mostanában már csak sima szöveges emaileket küldök-fogadok)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#721) hito válasza Kakumix (#715) üzenetére

hito
nagyúr

Az eredmény a következő:

Valóban tud PNG-be fotózni. Az így elkészült alkotások mérete 12-16MB között változik (gyári kamera jpg-ben 2.5-6MB). Normál megjelenítésben nem sok különbség van ezzel az appal lőtt, és a gyári kamera alkalmazással készült képek között. 150%-os nagyításban viszont tisztán látszik az előnye. A kép nem olyan pixeles, szemben a jpg-es alkotásokkal. Ha olyan kockákat szeretnék látni, mint a jpg képeket, még jó párszor rá kell nagyítani. Sőt, hiába nagyítok, nem látok pixeleket a PNG képeken :Y :C

Hétköznapok során egyébként nem sok értelme van (legalábbis ennek a feature-nek), de jó látni, hogy ilyet is lehet :)

Hát ennyi, köszi a linket. :R

(#722) #40351744 válasza Foose (#720) üzenetére

törölt tag

Nem igazán tudnék más alternatívát mondani... :B Bár ha Gmail a fő levelezési címed, szerintem bőségesen megfelel az original Gmail app.

(#723) Foose válasza #40351744 (#722) üzenetére

Foose
őstag

Aham,gmail. Akkor hagyom azt. Bár tapasztaltam is,hogy ha törlök,akkor kukába dobja,de onnan már csak webes felületen tudom törölni. Mindegy,akkor marad az alap,pont ma frissítette... Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#724) Foose

Foose
őstag

Na már késő szerkeszteni... :( Billentyűzet gondban vagyok. Swype-ot használok,szeretem meg minden,de kicsi. :( Elég vaskos ujjaim vannak,elég szenvedve írok vele,utcán meg sem próbálnám :D Tud valaki olyan billentyűzet progit,ami ilyen célra való,de nem gagyi? Meg persze jó lenne a magyar nyelv :( Vagy legalább magyar szótár hozzá,hogy tudjak ékezetet írni...

(#725) bubi92 válasza Foose (#724) üzenetére

bubi92
őstag

swype-ot húzgáld, ha nagyjából jó helyre mész, akkor már jót fogsz írni.

wifi/usb tethering-re valami programot tudtok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#726) r4z válasza Foose (#724) üzenetére

r4z
Ármester

A Swype-on csúsztasd az ujjad, úgy az igazi. Ha mindenképpen pötyögni akarsz, akkor én a Smart Keyboardot ajánlom, nekem bejött.

bubi92: Ha nincs a ROM-odban alapból, akkor ezt mondanám elsőre: [link]

[ Szerkesztve ]

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | MacBook Pro 2015 @ Mojave | iPhone SE2 @ iOS 14 | Xpenology NAS

(#727) Zsolt_72 válasza r4z (#726) üzenetére

Zsolt_72
MODERÁTOR

+1 a Smart Keyboardra (magyar csomaggal), nekem (is) bevált.

(#728) Kakumix válasza hito (#721) üzenetére

Kakumix
senior tag

Kösz, akkor majd én is kipróbálom.

Legyen szép napod!

(#729) Foose válasza r4z (#726) üzenetére

Foose
őstag

Ekírtam bocsánat,mert Swiftkey-t használok :D Régen volt már droidom,akkor is próbáltam mindent,de akkor is ez maradt. Tegnap próbáltam a anysoftkeyboard-ot,de az sem elég nagy nekem... Viszont a smart key-t meglesem... :R

[ Szerkesztve ]

(#730) pete_21

pete_21
addikt

Sziasztok!
Be van nekem állítva egy email cím, amit először hozzáadtam a telfonhoz. Ez egy Gmail-es cím, ebben vannak elmentve a névjegyek is.
Most hozzáadtam egy másik Gmail címet, és feltettem a GMail appot. Azt szeretném, hogy a most hozzáadott GMail címet folyamatosan szinkronizálja, de csakis a GMail-es leveleket. A névjegyeket ne rendelje hozzá ehhez a címhez, azok maradjanak meg a régi címnél. Illetve a régi címet ne szinronizálja automatikusan.
Van erre lehetőség? A Fiókok és szinkronizáció alatt megtaláltam az automatikus szinkronizációt, de szerintem az az összes fiókra vonatkozna. Nekem meg csak egy címre kellene, azon belül is csak a GMail levelekre. Tudtok segíteni?
Köszönöm!

(#731) Foose válasza Foose (#729) üzenetére

Foose
őstag

Nem mondhatnám hogy van különbség,nekem az lenne a lényeg,hogy nagyobb legyen a gombok mérete. Vagyis szélesebb...

(#732) Schuey

Schuey
tag

Sziasztok!

Melyik most a legjobb, illetve legjobban használható app a mobilnetes adatforgalom valamint a hívások időtartamának, SMS-ek számának a mérésére?

Valami olyan app is kéne, amit widgetként ki tudok tenni és a mobilnetet tudom vele ki be kapcsolgatni.

Továbbá kéne egy jó akku üzemidő kijelző app is.

Ti mit ajánlotok ezekhez?

Köszi

(#733) TRob1 válasza pete_21 (#730) üzenetére

TRob1
veterán

Katt az új mélcímre a Fiókok és Szinkron menüben, és csak a Gmail-nél legyen pipa.

(#668) stefi68:
Most azt is mondhatnám hogy csak a véletlen műve... ;]
Amúgy mire jó ez a ExtDateWidgetXL ha a Simple is kiírja a napokat (meg a hetek számát is ha kell)? :F

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#734) xSide válasza Remusz911 (#705) üzenetére

xSide
őstag

Fancy widget (megvéve) és Marble óra kinézet...

(#735) #40351744 válasza Schuey (#732) üzenetére

törölt tag

Szia.

Én ugyan ilyen appot nem használok, de elvileg a Call Meter 3G a legjobb ebben a kategóriában.

Mobilnet ki be kapcsolgatásra ott van a Power Widget Lite

Akkumulátorra pedig szvsz Battery Widget? Reborn!

[ Szerkesztve ]

(#736) lajo

lajo
senior tag

Sziasztok!

Olvastam, hogy sokan használtok Holo launchert. Én is felraktam a locker-jével együtt, de a gyári lockert nem tudtam kiiktatni, bármit állítgattam rajta.Tehát kétszer kellett feloldanom. Ezzel kapcsolatban valakinek van tapasztalata?
(SGS+, gyári 2.3.5)

(#737) R19

R19
senior tag

Samsung Galaxy Y-ra ajánljatok egy kis memória igényű launchert.

(#738) pete_21 válasza TRob1 (#733) üzenetére

pete_21
addikt

Köszönöm a választ! Miután beállítottam az Automatikus szinkronizációt, tényleg megjelent a pipálási lehetőség minden fióknál minden egyes résznél. :)

(#739) Ambavir válasza lajo (#736) üzenetére

Ambavir
aktív tag

Törölni sem tudod?

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#740) #40351744 válasza R19 (#737) üzenetére

törölt tag

(#741) stefi68 válasza TRob1 (#733) üzenetére

stefi68
addikt

Hogy mire jó?
Hát igazából semmire, csak csicsmicsa, meg fogyaszt vagy 15 MB memóriát (valamire el kell használni) :)

Most hogy mondod, lehet le is törlöm....
(Csak vicceltem...) :DDD

Go Contacts-ra majd ránézek, de ma már nem :N
Amúgy mért nem szerepel a Crowdin Go Apps projektben?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#742) TRob1 válasza stefi68 (#741) üzenetére

TRob1
veterán

"Go Contacts-ra majd ránézek, de ma már nem " - :O

"Amúgy mért nem szerepel a Crowdin Go Apps projektben?" - Na látod, ez egy nagyon jó kérdés amit aug. 11-én "be is böffentettem nekik", de nem válaszoltak.

¤ R'n'R ¤

(#743) R19 válasza #40351744 (#740) üzenetére

R19
senior tag

Köszi! :R

(#744) Dicker

Dicker
őstag

Valaki meg tudnád mondani, hogy a jelenleg akciós app-okat, hol látom. Vagy hogy jutok oda?

Köszönöm!

(#745) Oldman2 válasza Dicker (#744) üzenetére

Oldman2
veterán

Én itt, ebben az app-ban szoktam ezeket böngészgetni.

[ Szerkesztve ]

(#746) Cartman023

Cartman023
aktív tag

Valaki nagyon ráért: Sperm Defense :D

(#747) Sanzaa

Sanzaa
senior tag

A most frissült MX Playerrel nm vettetek észre fura dolgokat?
Pl. lefagy ha folytatnám a videólejátszást vagy rossz a kép, mintha codecs baja lenne, holott korábban vitte uat. a videót.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#748) tvamos válasza Sanzaa (#747) üzenetére

tvamos
veterán

Nem hasznalom... Ellenben nekem meg az uj Dice player vacakol az Aurora 2-n.
(Az Atrixon meg nem. Ez milyen erdekes...)

"Ludwig Boltzman, who spent much of his life studying statistical mechanics, died in 1906, by his own hand. Paul Ehrenfest, carrying on the work, died similarly in 1933. Now it is our turn to study statistical mechanics." Prof. Franco Nori

(#749) mttssz

mttssz
senior tag

Üdv!
Milyen Facebook klienst ajánlanátok? Lényeg, hogy gyors legyen, lehessen megosztani, kezelje a csoportokat.
Előre is köszönöm. :R

(#750) kymco válasza Oldman2 (#745) üzenetére

kymco
veterán

Köszi, régi problémámat oldottad meg ezzel.

www.refujvaros.hu

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.