Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Z0C! válasza xSide (#700) üzenetére


Z0C!
őstag

nocsak...Hajrá Diósgyőr! :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#702) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Sziasztok, valaki tudna mondani egy "normális" sms appot, ami nincs túlcsicsázva, és nem ilyen ájfónsztájl buborékos baromság? Valami minimáldizájn kellene :) Köszönöm

(#703) Narxis válasza SUPREME7 (#702) üzenetére


Narxis
nagyúr

Handcent? Buborékos de szerintem át lehet állítani. Vagy az alap android, annál fapadosabb nincs.

Thanos was right.

(#704) lugosi válasza kt96 (#691) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Gratulálok, én biztos ki fogom próbálni. Jól néz ki, így screenshotok alapján van egy kis incredible machine feelingje amit annak idején nagyon szerettem.

(#705) Remus389 válasza xSide (#700) üzenetére


Remus389
veterán

wow, honnan ez a guszta weather widget és óra?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#706) macsek18 válasza lugosi (#704) üzenetére


macsek18
aktív tag

Sziasztok! Létezik olyan app ami megmutatja a létező ingyenes wifi hotspot-okat,Európában? Két hétig járom majd az Eu-t ls jó lenne tudni,hogy hol van lehetőségem ingyen wifizni.

(#707) fdisk


fdisk
őstag

Kinek melyik tárcsázó app jön/jött be eddig?
Én kipróbáltam a rocket dialert.Jónak találom.
De.
Az a bajom vele,h a másodperc törtrészéig a gyári tárcsázó indul el(evo 3d),és csak után a rocket. :((
Be lehet állítani vhogy,h rögtön a rocket induljon el mikor tárcsázok?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#708) Oldman2 válasza xSide (#700) üzenetére


Oldman2
veterán

Gratula, ez nagyon ízléses számomra is!

(#709) kymco válasza fdisk (#707) üzenetére


kymco
veterán

Nekem a dw contact jön be. Rá lehet keresni a névjegy minden mezőjére, szinte minden állítható benne. Nagyon szeretem.
Az ingyenes is jól használható, amennyiben a szinte trial korlátozásokat el tudjuk fogadni. ÉnAnno a virágbolti változatot beállítottam, csináltam egy mentést a beállításokról, majd az ingyenest használtam ezekkel a beállításokkal. Végül egy akciós állapotban megvettem a dw-t...

www.refujvaros.hu

(#710) atillaahun


atillaahun
veterán

Én is az Exdialer-t, és a Rocketdialer-t használtam felváltva, de az előbbi rendes csoportosítatlan híváslitát nem tud, az utóbbinál meg baromi körülményes az új névjegy hozzáadása. Szóval egyikkel se vagyok igazán elégedett. :(

(#711) fdisk válasza kymco (#709) üzenetére


fdisk
őstag

Nekem fontos lenne,h full screen-en jelenjen meg a hívó/hívott képe.
És h a beszélgetés végén automatikusan lezárjon a képernyő.(ezt a rocket tudja,csak ne lenne az a bosszantó hibája,amit fentebb írtam.)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#712) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Milyen alkalmazással tudok veszteségmentesen fotózni? Természetesen nem hátrány ha ingyenes. Egyáltalán van értelme? Látványosan elvisz valamennyit a tömörítés a kép minőségéből?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#713) Kakumix válasza hito (#712) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nem hallottam még olyan androidos (másmilyenről sem) telefonról, ami RAW-ba tudott volna fényképezni. Szerintem már ezek a telefonba szerelhető kameramodulok sem támogatják ezt a lehetőséget.

Legyen szép napod!

(#714) hito válasza Kakumix (#713) üzenetére


hito
nagyúr

De még mennyire, hogy van. N9-emen (meego) fenn is van. Exponálás után ment egy jpeg-et, meg egy 5x akkora méretű nem tudom milyen kiterjesztésű fájlt mellé. :K

N9-en pcam a program neve.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#715) Kakumix válasza hito (#714) üzenetére


Kakumix
senior tag

Tényleg, az N9-ről hallottam ilyet. Bár nem hiszek benne, hogy valódi tömörítés- és egyéb piszkálásmentes formátumban tudja kinyerni a modulból a képet, a Camera FV-5 (Lite) azt írja magáról, hogy tud veszteségmentes PNG formátumba képet csinálni. Próba után ne tartsd magadban a tapasztalatot :)

Legyen szép napod!

(#716) hito válasza Kakumix (#715) üzenetére


hito
nagyúr

Huh, köszi :) Még ma írok tapasztalatokat, ha időm engedi képet is linkelek az eredményről. :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#717) fdisk válasza fdisk (#711) üzenetére


fdisk
őstag

Tovább bővítem a kívánság körét. :)
Tehát full screen a hívó/hívott képe.
Hívás befejezésnél automatikus képernyőzár.
És végezetül,fel tudjam venni úgy a telefont,h pl.megfordítom a készüléket.(mert sokszor mire előveszem a munkásruhám zsebéből és kiveszem a tokból addigra leteszik )

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#718) hito válasza Kakumix (#715) üzenetére


hito
nagyúr

Fenn van, már csak kezelni nem tudom. Hol találom vajon ezt a beállítást? :U Mi lehet a neve ininglis?

Megvan :B

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#719) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Sziasztok!

Olyan hívás fogadási lehetőséget keresek ICS alá, ahol be lehet állítani, hogy valamelyik hardvergombbal tudjam fogadni a bejövő hívást. Például a home gombbal. Az előző telefonomon nagyon megszoktam és hiányzik! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#720) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Emailre még mindig a K9 a legjobb progi? (bár mostanában már csak sima szöveges emaileket küldök-fogadok)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#721) hito válasza Kakumix (#715) üzenetére


hito
nagyúr

Az eredmény a következő:

Valóban tud PNG-be fotózni. Az így elkészült alkotások mérete 12-16MB között változik (gyári kamera jpg-ben 2.5-6MB). Normál megjelenítésben nem sok különbség van ezzel az appal lőtt, és a gyári kamera alkalmazással készült képek között. 150%-os nagyításban viszont tisztán látszik az előnye. A kép nem olyan pixeles, szemben a jpg-es alkotásokkal. Ha olyan kockákat szeretnék látni, mint a jpg képeket, még jó párszor rá kell nagyítani. Sőt, hiába nagyítok, nem látok pixeleket a PNG képeken :Y :C

Hétköznapok során egyébként nem sok értelme van (legalábbis ennek a feature-nek), de jó látni, hogy ilyet is lehet :)

Hát ennyi, köszi a linket. :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#722) #40351744 válasza Foose (#720) üzenetére


#40351744
törölt tag

Nem igazán tudnék más alternatívát mondani... :B Bár ha Gmail a fő levelezési címed, szerintem bőségesen megfelel az original Gmail app.

(#723) Foose válasza #40351744 (#722) üzenetére


Foose
addikt

Aham,gmail. Akkor hagyom azt. Bár tapasztaltam is,hogy ha törlök,akkor kukába dobja,de onnan már csak webes felületen tudom törölni. Mindegy,akkor marad az alap,pont ma frissítette... Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#724) Foose


Foose
addikt

Na már késő szerkeszteni... :( Billentyűzet gondban vagyok. Swype-ot használok,szeretem meg minden,de kicsi. :( Elég vaskos ujjaim vannak,elég szenvedve írok vele,utcán meg sem próbálnám :D Tud valaki olyan billentyűzet progit,ami ilyen célra való,de nem gagyi? Meg persze jó lenne a magyar nyelv :( Vagy legalább magyar szótár hozzá,hogy tudjak ékezetet írni...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#725) bubi92 válasza Foose (#724) üzenetére


bubi92
őstag

swype-ot húzgáld, ha nagyjából jó helyre mész, akkor már jót fogsz írni.

wifi/usb tethering-re valami programot tudtok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#726) r4z válasza Foose (#724) üzenetére


r4z
nagyúr

A Swype-on csúsztasd az ujjad, úgy az igazi. Ha mindenképpen pötyögni akarsz, akkor én a Smart Keyboardot ajánlom, nekem bejött.

bubi92: Ha nincs a ROM-odban alapból, akkor ezt mondanám elsőre: [link]

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#728) Kakumix válasza hito (#721) üzenetére


Kakumix
senior tag

Kösz, akkor majd én is kipróbálom.

Legyen szép napod!

(#729) Foose válasza r4z (#726) üzenetére


Foose
addikt

Ekírtam bocsánat,mert Swiftkey-t használok :D Régen volt már droidom,akkor is próbáltam mindent,de akkor is ez maradt. Tegnap próbáltam a anysoftkeyboard-ot,de az sem elég nagy nekem... Viszont a smart key-t meglesem... :R

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#730) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Be van nekem állítva egy email cím, amit először hozzáadtam a telfonhoz. Ez egy Gmail-es cím, ebben vannak elmentve a névjegyek is.
Most hozzáadtam egy másik Gmail címet, és feltettem a GMail appot. Azt szeretném, hogy a most hozzáadott GMail címet folyamatosan szinkronizálja, de csakis a GMail-es leveleket. A névjegyeket ne rendelje hozzá ehhez a címhez, azok maradjanak meg a régi címnél. Illetve a régi címet ne szinronizálja automatikusan.
Van erre lehetőség? A Fiókok és szinkronizáció alatt megtaláltam az automatikus szinkronizációt, de szerintem az az összes fiókra vonatkozna. Nekem meg csak egy címre kellene, azon belül is csak a GMail levelekre. Tudtok segíteni?
Köszönöm!

(#731) Foose válasza Foose (#729) üzenetére


Foose
addikt

Nem mondhatnám hogy van különbség,nekem az lenne a lényeg,hogy nagyobb legyen a gombok mérete. Vagyis szélesebb...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#732) Schuey


Schuey
tag

Sziasztok!

Melyik most a legjobb, illetve legjobban használható app a mobilnetes adatforgalom valamint a hívások időtartamának, SMS-ek számának a mérésére?

Valami olyan app is kéne, amit widgetként ki tudok tenni és a mobilnetet tudom vele ki be kapcsolgatni.

Továbbá kéne egy jó akku üzemidő kijelző app is.

Ti mit ajánlotok ezekhez?

Köszi

(#733) TRob1 válasza pete_21 (#730) üzenetére


TRob1
veterán

Katt az új mélcímre a Fiókok és Szinkron menüben, és csak a Gmail-nél legyen pipa.

(#668) stefi68:
Most azt is mondhatnám hogy csak a véletlen műve... ;]
Amúgy mire jó ez a ExtDateWidgetXL ha a Simple is kiírja a napokat (meg a hetek számát is ha kell)? :F

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#734) xSide válasza Remus389 (#705) üzenetére


xSide
őstag

Fancy widget (megvéve) és Marble óra kinézet...

(#735) #40351744 válasza Schuey (#732) üzenetére


#40351744
törölt tag

Szia.

Én ugyan ilyen appot nem használok, de elvileg a Call Meter 3G a legjobb ebben a kategóriában.

Mobilnet ki be kapcsolgatásra ott van a Power Widget Lite

Akkumulátorra pedig szvsz Battery Widget? Reborn!

[ Szerkesztve ]

(#736) lajo


lajo
senior tag

Sziasztok!

Olvastam, hogy sokan használtok Holo launchert. Én is felraktam a locker-jével együtt, de a gyári lockert nem tudtam kiiktatni, bármit állítgattam rajta.Tehát kétszer kellett feloldanom. Ezzel kapcsolatban valakinek van tapasztalata?
(SGS+, gyári 2.3.5)

(#737) R19


R19
senior tag

Samsung Galaxy Y-ra ajánljatok egy kis memória igényű launchert.

(#738) pete_21 válasza TRob1 (#733) üzenetére


pete_21
addikt

Köszönöm a választ! Miután beállítottam az Automatikus szinkronizációt, tényleg megjelent a pipálási lehetőség minden fióknál minden egyes résznél. :)

(#739) Ambavir válasza lajo (#736) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Törölni sem tudod?

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#740) #40351744 válasza R19 (#737) üzenetére


#40351744
törölt tag

(#741) stefi68 válasza TRob1 (#733) üzenetére


stefi68
addikt

Hogy mire jó?
Hát igazából semmire, csak csicsmicsa, meg fogyaszt vagy 15 MB memóriát (valamire el kell használni) :)

Most hogy mondod, lehet le is törlöm....
(Csak vicceltem...) :DDD

Go Contacts-ra majd ránézek, de ma már nem :N
Amúgy mért nem szerepel a Crowdin Go Apps projektben?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#742) TRob1 válasza stefi68 (#741) üzenetére


TRob1
veterán

"Go Contacts-ra majd ránézek, de ma már nem " - :O

"Amúgy mért nem szerepel a Crowdin Go Apps projektben?" - Na látod, ez egy nagyon jó kérdés amit aug. 11-én "be is böffentettem nekik", de nem válaszoltak.

¤ R'n'R ¤

(#743) R19 válasza #40351744 (#740) üzenetére


R19
senior tag

Köszi! :R

(#744) Dicker


Dicker
őstag

Valaki meg tudnád mondani, hogy a jelenleg akciós app-okat, hol látom. Vagy hogy jutok oda?

Köszönöm!

(#745) Oldman2 válasza Dicker (#744) üzenetére


Oldman2
veterán

Én itt, ebben az app-ban szoktam ezeket böngészgetni.

[ Szerkesztve ]

(#746) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Valaki nagyon ráért: Sperm Defense :D

(#747) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

A most frissült MX Playerrel nm vettetek észre fura dolgokat?
Pl. lefagy ha folytatnám a videólejátszást vagy rossz a kép, mintha codecs baja lenne, holott korábban vitte uat. a videót.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#748) tvamos válasza Sanzaa (#747) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem hasznalom... Ellenben nekem meg az uj Dice player vacakol az Aurora 2-n.
(Az Atrixon meg nem. Ez milyen erdekes...)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#749) mttssz


mttssz
senior tag

Üdv!
Milyen Facebook klienst ajánlanátok? Lényeg, hogy gyors legyen, lehessen megosztani, kezelje a csoportokat.
Előre is köszönöm. :R

(#750) kymco válasza Oldman2 (#745) üzenetére


kymco
veterán

Köszi, régi problémámat oldottad meg ezzel.

www.refujvaros.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.