Hirdetés

2019. november 14., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1851) club1 válasza Antilhu (#1844) üzenetére

club1
(veterán)

A licenc a gmail email címedre szól, ha telefont váltasz és nem változik az email címed (na és persze kompatibilis az alkalmazás az új operációs rendszerrel) akkor folytathatod a szoftver használatát.
Bankkártyával tudsz fizetni és biztonságos (Google Wallet).

(#1852) Psytech válasza Foose (#1850) üzenetére

Psytech
(senior tag)

Nem akarok belevau, de ha már TB-ben vagy és az látja, akkor miért nem azzal törlöd a szóban forgó appokat?
(ha már volt az ok, akkor sorry, csak pár hsz-t olvastam vissza a storyból)

(#1853) dokee78 válasza Foose (#1850) üzenetére

dokee78
(félisten)

USB hibakeresést nyomd be,
titániummal fagyaszd és ott van mellette eltávolitas.

(#1854) Foose válasza Psytech (#1852) üzenetére

Foose
(őstag)

Még TB-vel nem néztem. Csak kérdeztem,hogy mivel töröljem fagyasztás után. (mivel nekem így javasolták,hogy 2 appot használjak.) De ha TB látja,megpróbálom azzal törölni. De más app-al sem sikerült,már ebben sem bízom :(
dokee78 oksa,úgy lesz. Csak előbb még le kell tölteni TB-t :D

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :)

(#1855) darvinya válasza Foose (#1850) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Na ez már nagy káosz amit leírtál.
ICS 4.0.3-ról nincs script ami 4.0.4-re megy.
Amúgy amit javasoltam az csak a kernel csere, ICS 4.0.4-4.0.3/root-4.0.4.
1. van egy fw-m (ld: 4.0.3_root_OTA fw) amit csak root-olni kell és OTA-n frissíti, az már nem ICS 4.0.4 .431-re megy hanem .587-re.

A három app nem a vendor mappában van?
Vagy inkább a data/app mappában?
Utóbbit alkalmazások felületről törölhetőek.

Xiaomi Mi 8 Pro v9 Fekete… titán üveg hátas, hogy lássam mit kaptam

(#1856) dokee78 válasza Foose (#1854) üzenetére

dokee78
(félisten)

Félreértettél.
Nem 2 appot kell használni,elég az egyik.
Én eltávolításra a TB-t használom,de fagyasztásra is.

(#1857) petipetya válasza S e t h (#1824) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Pedig lenne mit leárazni, de gondolom egy-két népszerű ám fizetős alkalmazás "tulajdonosa" ebbe nem egyezne bele.

A használhatatlan linkelésért köszönet a prohardver lapcsaládnak

(#1858) Foose válasza darvinya (#1855) üzenetére

Foose
(őstag)

Na de azzal lett kezdve,hogy a 4.0.3-at próbálta rootolni,nem ment. De mostmár hiába rágódok ezen,nem úgy lett megcsinálva.
A 3 app amit törölni szeretnék: Let's Golf,OfficeSiute (alap telepített free verza),Facebook app.
De semelyiket nem tudom se Root uninstallerrel,se ES File-al,(nem látja a 2 előbbit a system/app-ban)
Oksa Dokee78,így értem. (bár tegnap kérdeztem is,hogy mind a kettő kell..??)

[ Szerkesztve ]

(#1859) Psytech válasza Foose (#1858) üzenetére

Psytech
(senior tag)

Az első kettő ahogy itt kolléga is mondta, valószínűleg a data/app-ban van, ezért nem találod a system/app-ban. De TB-ben ettől függetlenül név szerint van listázva. Olyan meg nincs, hogy ha van root akkor valamit ne lehetne törölni :)

(#1860) VD

VD
(őstag)

Napi játék ajánló:

Swing Shot

Ingyenes (De van benne vásárlási lehetőség) Játék mérete: 32 mega.
[link]

Ügyességi játék. Le kell dobálni gonosz állatokat. Kezdésnek kapunk egy rakás majmot botokkal és liánokkal. Minden győztes "csata" után banánt kapunk, amikből újabb állatokat és strapabíróbb szerkezeti elemeket vehetünk. Ezekből építhetjük meg a mászokát, amire elhejezhetjük az állatokat. Mindegyik állat bír valamilyen különleges képességgel. Az első 1-2 pálya igazi beetetés, hogy milyen könnyű, de aztán bekeményít a játék. One X-en és Galaxy Tab 10.1-en hibátlan. Nagy kijelző ajánlott, a célzás sokkal könnyebb!

[ Szerkesztve ]

Az AUDI az a Volkswagen ami BMW akar lenni!

(#1861) darvinya válasza Foose (#1858) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Idézlek megint:
„ Asszem hogy felrakott 4.0.3-at,azt rootolta,és aztán vissza 4.0.4... „
Ezek után:
„ Na de azzal lett kezdve,hogy a 4.0.3-at próbálta rootolni,nem ment …”

Na most akkor mi van.
Akkora katymasz van, hogy bűn már erről beszélni is.
A vendor mappásat EsExplp és RootExplorer, meg 1 másik engedi csak törölni.

(#1862) ABal válasza zebede (#1807) üzenetére

ABal
(őstag)

Én is megörültem neki, de aztán lefagyott a mosoly az arcomról, mert eddig példátlan módon beakasztotta a Galaxy Tab 7.7-emet.
Tapasztaltatok már ilyet ezzel a programmal vagy csak nekem jutott ki a jóból? Gyári ICS 4.0.4 van rajta.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!" Mi 9T Pro, MiUI 11

(#1863) janes74 válasza kisboxi (#1835) üzenetére

janes74
(senior tag)

Beállítások-üzenet fogadás beállítások-kézbesítési jelentés:pipa

(#1864) Foose válasza darvinya (#1861) üzenetére

Foose
(őstag)

De a 4.0.3-ból ő egy régebbi fw-t keresett asszem. Azt hiszed én tudtam követni,amit csinál? :( Ott a pont,amit keresek,az a vendor mappában van. (lets golf,officesuite) De a gyári facebook app a vendorban is ott van,meg ha jól emlékszem a system appban is láttam. Akkor ami a vendorban van,ES-el törlöm. Mert root uninstall nem tudja...Hm,azt írja az ES file,hogy sikertelen. ?? Engedélyt kell változtatni? "falhasználó: ír,olvas, csoprt: olvas,és másol: olvas. Ezek az engedélyek vannak ES File szerint a Lets golf-nak.

[ Szerkesztve ]

(#1865) Foose

Foose
(őstag)

Érdekes. Engedélyt változtatni az ES nem tudott, (???) de a root explorer engedte,így már tudtam törölni a Vendor mappában található 2 említett törlendő appot.

(#1866) Foose

Foose
(őstag)

Titanium backup feltéve. Valami olyasmit írt először ki a TB,hogy nincs teljesen rendben a su fájl engedélye vagy mi. Ott mondtam neki,hogy állítsa helyre,ez meg is történt.

(#1867) darvinya válasza Foose (#1864) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

"De a 4.0.3-ból ő egy régebbi fw-t keresett asszem..."
Az GB.

(#1868) Foose válasza darvinya (#1867) üzenetére

Foose
(őstag)

Nekem ugyan mindegy,az volt a fontos,hogy rootolva legyen a telóm. Dühített is,hogy másnak ment a leírás alapján,az én telómon meg nem... :W

(#1869) SamS20

SamS20
(senior tag)

Rayman Jungle Run

Nem tudom ki mennyire ismeri a Rayman Origins-t, vagy magát Rayman-t. De szerintem egy rohadt jó játék 77 mega, és annyi pénzt nagyon megér :)

(#1870) Oldman2 válasza SamS20 (#1869) üzenetére

Oldman2
(addikt)
LOGOUT blog

Hátha a következő napi leárazásokban ez is benne lesz!
:-)

Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oldman2/index.html

(#1871) Foose válasza SamS20 (#1869) üzenetére

Foose
(őstag)

De ezt nem inkább az Android játékok topicba kellett volna írni? :)) (mondjuk engem speciel nem zavar..)

(#1872) iguana

iguana
(őstag)

nem nagyon játszom a telefonnal (általában pár percet ingyenes játékokkal, de hamar megunom) de aReal Racing 2 teljesen beszippantott, nem győzöm tölteni a telefont :) az eddigi legjobb játék számomra, nem csak a kategóriájában. gyönyörű grafika, jó irányíthatóság, játékmenet. (sok az 1 csillagos minősítés, sokak panaszkodnak fc-re stb. nekem még egyszer sem állt le)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#1873) VD válasza Foose (#1871) üzenetére

VD
(őstag)

Pssszt! Figyu! Csak halkan jelzem, hogy nincs külön topikja az androidos játékoknak, mert a modik bezárták. Ezért kell ide írni! ;)

(#1874) Foose válasza VD (#1873) üzenetére

Foose
(őstag)

Hát ez? :) én ezt nézem
Csak mert ezt találtam,én itt szoktam nyomon követni a dolgokat... Azt hittem ez hivatalos topicja :)

[ Szerkesztve ]

(#1875) VD válasza Foose (#1874) üzenetére

VD
(őstag)

Ah, ez mi ez? :Y
Mennyi szar topik van már itt a PH-n szétszorva.... :(

Na mentem is át oda. Pá!

[ Szerkesztve ]

(#1876) Foose

Foose
(őstag)

Tud valaki segíteni? Leszedtem nagy nehezen a gyárilag telepített Facebook appot (1.8.3) a telómról root után,de valószínüleg olyan fájlt is töröltem,amit nem kellett volna. Sem az 1.9.10 magyar nem indul,sem korábbi magyar. (vagyis indulni indul,csak bejelentkezéskor kidob mind "facebook leállt" hibaüzivel) De gondolom ha a magyarok nem indulnak,akkor angolok sem. Szóval van ötlete valakinek,honnan tudnám beszerezni azokat a fájlokat,amik kellenek a Facebook apphoz?

[ Szerkesztve ]

(#1877) darvinya válasza Foose (#1876) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Maga az app törlésével ilyennek nem szabadna előfordulnia.
Én az összes fb cuccot kukáztam, de attól még menne(ha telepíteném).
Mint utaltam az fw…blabla

(#1878) Foose válasza darvinya (#1877) üzenetére

Foose
(őstag)

Jó jó fw bla bla,de minden nap én sem tudok vele rohangálni. Azt meg nem akarom elhinni,hogy nem lehet ezt helyrehozni semmilyen módon,ha esetleg tényleg rossz volt a nyitás vagy valami. Mert a Te szavaidból ítélve ez a teló kuka,nem jó semmire. Márpedig ha pc-t lehet újra telepíteni,akkor androidot is lehet full gyalulni. Csak ugye akkor megint be kellene szerezni mindent,hogy teljes ROM-ot cseréljek,és működő gépet szerezni. Én nem hibáztatlak,csak nem veszem jó néven,hogy piszkálsz mert esetleg nem jó a telóm. Aminek nyilván nem örülök,de mivel nem tudok bármikor működő képes gép elé ülni hogy mindent lepucoljak,kénytelen vagyok így használni.

[ Szerkesztve ]

(#1879) Ambavir válasza Foose (#1876) üzenetére

Ambavir
(aktív tag)

Vannak nagyon jó app eltakarító progik, de a TB is tudja. Miért nem azzal? Ha nem fáj, akk próbálkozz egy visszaállítással mentésből. Amikor még megvolt a Face.
Előfordulhat még, hogy a töröltből maradtak dolgok, amik nem kompatibilisek az újjal.
Vagy próbálkozzál SD Maid-del. Olyas, mint a Cleaner Windows-ra. Hátha megtalálja a maradt dolgokat (a nem létező android regisztriben).

[ Szerkesztve ]

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#1880) Ambavir válasza Foose (#1878) üzenetére

Ambavir
(aktív tag)

Hát, full nem tudsz gyalulni. Csak TPT-vel. Aszt meg inkább nem ajánlom. :))
Ezért vannak a wipe-ok telepítés után...

Tán kezd az elején. CWM-ből wipe-ok és úgy romról-romra. Stb. Most már tudod mit szeretnél belőle kihozni, így tán könnyebb. Ha máshol nem, akk a telón (SD) cipeld valahova a romokat stb és egyszerre csináljad meg. Ez sem megoldás?
Amint stabil és minden jó, akkortól ne birizgáljad.
Nem akarlak piszkálni, csak segíteni...

[ Szerkesztve ]

(#1881) Foose válasza darvinya (#1877) üzenetére

Foose
(őstag)

Pont most írt a srác,hogy ne aggódjak,jó a telóm. "Felreertetted amit tegnap mondtam neked. Nem azert nem sikerült mert zart a bootloader-ed, hanem pont azert kell kernel cserével csinálni mert zárt bootloader esetén csak így lehet csinalni. Egyszerűen csak annyi volt hogy valamiért nem tudtam a regi kernelt visszatenni magaban ezért full firmware-el ment vissza és utana már rendben a leírás szerint ment minden."
(#1879) Ambavir Hidd el,próbáltam mindenhogy :( Egyedül a visszaállítással nem,nincs hozzá már kedvem,tegnap hoztam haza root miatt fw csere meg minden volt,és megint tök üres volt a telóm. Érdekes módon a Root uninstaller nem is tudta pucolni. De lehet hogy nem is érdekel a facebook app,ha anélkül is tudom használni a külsőleg telepített FriendCastert...
(#1880) Ambavir Áááá,ennyire még nem vagyok benne,eddig gyári ROM volt rajta,csak rootolni kellett. Ez még nekem magas,amiket itt írsz. Ennyire nem akarok belemélyedni egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

(#1882) Ambavir válasza Foose (#1881) üzenetére

Ambavir
(aktív tag)

Na, akkor a hsz első fele érvényes csak. :))

(#1883) Foose

Foose
(őstag)

Más kérdés. Ha vásárolta már a playről bankkártyával,minden be van állítva,akkor simán pc nélkül is tudok vásárolni a google play app-ba belépve? Csak rábökök a vásárolni kívánt cuccra,és megy minden mint a karikacsapás? :)

(#1884) margithid

margithid
(veterán)

Sziasztok!
Neutron playernél ,hogy tudom beállítani, hogy azokat a mappákat lássam, ahogy én felmásoltam a telefonra?
Össze vissza szétdarabolja nekem ami egy mappában van..

(#1885) petipetya válasza Foose (#1883) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Igen.

A használhatatlan linkelésért köszönet a prohardver lapcsaládnak

(#1886) gatto_ válasza margithid (#1884) üzenetére

gatto_
(senior tag)

Ha vegyes előadóktól származó mappákról van szó, akkor csak úgy, ha rendbe szeded az mp3-ak idtag-jait. A neutront nem ismerem de a lejátszók többsége támogatja a mappa szerinti nézetet, ami nem szedi szét előadókra és/vagy albumokra, hanem úgy listázza ahogy a mappában van.

(#1887) Foose válasza petipetya (#1885) üzenetére

Foose
(őstag)

Ha már kaptam kielégítő választ,illik megköszönni még ha csak annyit is írok,köszi! :R

(#1888) zhata

zhata
(senior tag)

Sziasztok!
Tud valaki a Viberhez hasonló ingyenes, de sms programot?

(#1889) VD válasza zhata (#1888) üzenetére

VD
(őstag)

Google Talk
Whats App

De ha olyanra gondolsz ami tényleg sms-t küld ingyen egy másik telefonra, na olyan nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1890) slice14 válasza zhata (#1888) üzenetére

slice14
(addikt)

A Viber is tud üzenetet küldeni.

Oneplus 7T

(#1891) zhata

zhata
(senior tag)

Köszönöm a válaszokat.

(#1892) bubi92

bubi92
(őstag)

valaki használ ilyet ?

(#1893) Oldman2 válasza bubi92 (#1892) üzenetére

Oldman2
(addikt)
LOGOUT blog

Eddig nem, de most megnézem!
:-)

(#1894) nxferenc válasza iguana (#1872) üzenetére

nxferenc
(senior tag)

Nekem is a kedvencem lett. Először féltem, hogy ha nem működne akkor nem tudom majd visszakérni az árát, mert mire letöltötte addigra lejárt a 15 perc. És ugye nem ez volt a legolcsóbb játék. De szerencsére működik és imádom.

(#1895) Sterilzona

Sterilzona
(senior tag)

sziasztok!
megvettem én is a officesuite progit. egy kis gondom van vele. szeretnék megnyitni egy excel táblázatot, de elötte bejön egy ablak, karakter kódolás. hiába rakom automatára, nem jó, vagy bármelyikre nem nyitja meg, csak sötét a képernyő és inaktív minden gomb rajta.
ötlet?

(#1896) gyuszmó

gyuszmó
(őstag)

üdv urak

Melyik progi olvassa a prc -filet? Töltöttem le könyvet ebben a formátumban de nem olvassa be semmi nálam .
köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1897) VD válasza gyuszmó (#1896) üzenetére

VD
(őstag)

[link]

(#1898) bubi92 válasza Oldman2 (#1893) üzenetére

bubi92
(őstag)

valami tapasztalatot írj már:D

(#1899) Oldman2 válasza gyuszmó (#1896) üzenetére

Oldman2
(addikt)
LOGOUT blog

Amazon Kindle

(#1900) vgyuri válasza gyuszmó (#1896) üzenetére

vgyuri
(őstag)

Cool Reader kb 10-ből 1-et ha megnyit, sajnos más olvasó programok sem támogatják jobban. Calibre-t felraktam, és epub-ba átkonvertáltam a könyveket.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.