Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1551) nxferenc válasza Saua (#1550) üzenetére

nxferenc
(senior tag)

Reggelre megmaradna az óra eltünthetetlenül :)

(#1552) club1 válasza Saua (#1550) üzenetére

club1
(veterán)

A kijelző háttérvilágítása a legnagyobb fogyasztású az egész telefonban. Ha bekapcsolva marad, lemerül a telefon, és nem lesz ébresztés... :F

(#1553) DS39 válasza Ambavir (#1548) üzenetére

DS39
(veterán)

az szép hogy még a Mini 2 is megkapja a JB-t :Y

(#1554) ronson

ronson
(őstag)

Tudtok olyan képnézegető progit ajánlani, ami ICS/JB alatt eltünteti a kezelő panelt és így full képernyőn lehetne böngészni?

(#1555) Saua válasza club1 (#1552) üzenetére

Saua
(tag)

A töltőn hagynám, de hébe-hóba asztali órának használnám.

(#1556) fatal` válasza Pszihonaranc (#1540) üzenetére

fatal`
(félisten)

Miért nem rakod fel és próbálod ki őket? Teljesen emberfüggő kinek melyik jön be. Sztem a winamp kezelőfelülete ocsmány.

Egy bloatware az egész, ahogy PC-n is vannak sokkal jobb lejátszók.

http://goo.gl/gd6Zi5

(#1557) Pszihonaranc válasza ronson (#1554) üzenetére

Pszihonaranc
(senior tag)

(#1558) Pszihonaranc válasza fatal` (#1556) üzenetére

Pszihonaranc
(senior tag)

Jelenleg tesztelem, de poweramp nagyon kacifántos nekem.
Most itt mindent a hangminőség dönt el, márpedig eddig nem nagyon érzékelek különbséget.
(xears TD II fülessel). Egyedül az eq-n múlik hogy melyik szól jobban.

Teszem hozzá, hogy pc-n WMP-t használok szóval nekem annyira megfelelne a winamp is pc-re, de fölöslegesnek tartom, mert kb hébe-hóba elindítok egy számot és megy :P

(#1559) ronson válasza Pszihonaranc (#1557) üzenetére

ronson
(őstag)

Azzal sem jó, azt már próbáltam.

Ezért keresnék konkrét kipróbált progit, mert próbálkozni tudok, csak nincs kedvem. :D

(#1560) basaja válasza finecsa (#1545) üzenetére

basaja
(senior tag)

Nagyon fincsi:-)
viszont kérdeznék egy számomra fontosat:ha külföldön vagyok,azt hogy tudom vele számoltatni?Lehet egyáltalán?

EDC:Huawei Mate 10 Pro,Leatherman Wave,Gw-9400 Rangeman,Xiaomi Mi Band4,Paramilitary2

(#1561) Pszihonaranc válasza ronson (#1559) üzenetére

Pszihonaranc
(senior tag)

Akkor kicsit pontosabban definiáld már hogy mit szeretnél, mert így eléggé zavaros.... most a állapotjelző sáv zavar vagy mi?
SGS II gyári képnézegetője szerintem akkor jó neked :U keress valahol apk-t

(#1562) finecsa válasza basaja (#1560) üzenetére

finecsa
(tag)

Nem csináltam még ilyet. Szabályoknál van egy Roaming beállítási lehetőség és gondolom a bejövő hívásokat is méretni kell a hívásfogadási díj miatt.

(#1563) Tesztelo.hu válasza vampire17 (#1536) üzenetére

Tesztelo.hu
(senior tag)

Jó-jó, de az FB-s kontaktlistából honnan tudja, hogy kinek van fent a telóján ez az app? Ergo így is egy külön kontaktlista keletkezik: azokból, akiknek fent van a Seen. Tehát alapból ezzel sem tudsz minden ismerőst elérni.

(#1564) Ambavir válasza DS39 (#1553) üzenetére

Ambavir
(aktív tag)

A sima Ace pedig nem. :( Így maradt a főzött 4.0.4-es rajta. :D

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#1565) air válasza DS39 (#1553) üzenetére

air
(nagyúr)

Még ICS sincs rá. Mikorra lehet JB? :C Csak a kábítás megy. :W
Bírom a Samsungnak ezeket a "fellengzős" bejelentéseit. A Tab 7 Plus is benne van a listában, pedig arra még mindig nem jött ki a hivatalos, magyar ICS. :W Samsung és a support, az két külön univerzoom. :P

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1566) Ambavir válasza air (#1565) üzenetére

Ambavir
(aktív tag)

Enyém nincs a listán :(
Egyébként jogos...

[ Szerkesztve ]

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#1567) basaja válasza finecsa (#1562) üzenetére

basaja
(senior tag)

tehát elvileg megoldható...de nekem,mint laikusnak hogyan?:-)

EDC:Huawei Mate 10 Pro,Leatherman Wave,Gw-9400 Rangeman,Xiaomi Mi Band4,Paramilitary2

(#1568) ronson válasza Pszihonaranc (#1561) üzenetére

ronson
(őstag)

Igen az állapotjelző sáv zavar. :K

Ránézek.

(#1569) finecsa válasza basaja (#1567) üzenetére

finecsa
(tag)

Egyszerűbb lenne ha privátban körbeírnád... aztán meglátjuk mit lehet ki hozni belőle. De mivel külföldi hívásokban nem igazán vagyok otthon, meg ugye tesztelni se igazán tudom, így nem ígérek semmit. :)

(#1570) basaja válasza finecsa (#1569) üzenetére

basaja
(senior tag)

köszönöm,pü ment:-)

(#1571) Jim74 válasza DS39 (#1553) üzenetére

Jim74
(veterán)

Ha tényleg megkapja a Mini 2 és a W nem, akkor a következő telefonon biztos, hogy nem samsung lesz...

(#1572) Diamond500

Diamond500
(senior tag)

Helló
Melyik a legjobb blacklist (hívástiltó) progi? :)

(#1573) Jazz

Jazz
(veterán)

Sehol nem találok normáli clock widgetet. Olyan kéne mint ami a lock screen-en van (ICS alapértelmezett). Az tökéletes lenne, azon van dátum is meg töltöttség szolidan.

free your mind

(#1574) bubi92 válasza Diamond500 (#1572) üzenetére

bubi92
(őstag)

ugyan csak egyszer használtam két napra, de akkor tette amit kellett: [link]

(#1573) Jazz: szerintem témázgatunk topikban előbb kapsz választ erre, dobd be ezt is oda.

[ Szerkesztve ]

(#1575) petipetya válasza Diamond500 (#1572) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Blacklist

Hívás és sms tiltás, egyszerű és logikus a felépítése.

nincs rá lezsóidő

(#1576) twine válasza finecsa (#1546) üzenetére

twine
(addikt)

"Előre" is köszönöm a leírást....és hogy elkészítetted....nagy vagy!!!
(Mióta ebben a csomagban vagyok, kb 3* töröltem le a Callmetert,mert mindig beletört a bicskám a beállításába) :B
Ha lesz egy nyugodt pillanatom, megpróbálom magamnak importálni ;)
:R :R

[ Szerkesztve ]

(#1577) vocalhost válasza Diamond500 (#1572) üzenetére

vocalhost
(tag)

Szerintem a Calls Blacklist PRO (vagy a sima)

Úgy tudja elutasítani a hívást, hogy csak egy fél mp-es rezgés lesz a kijelző sem éled illetve, a csengőhang sem szólal meg. Plusz ki lehet kapcsolni az értesítést így, csak akkor látod ha valami el lett utasítva, ha megnézed konkrétan. Tud ezen felül Sms-t is blokkolni illetve rejtett számot is tökéletesen.

| - Motorola Defy(MB525) @ WhiteRabbit 1.7.1 -|

(#1578) atike válasza vocalhost (#1577) üzenetére

atike
(nagyúr)

Az a fél mp-s rezgés sem kell. Saját tapasztalat. :) Én is kerestem ilyet anno.

Nekem az aFirewall jött be amúgy.

(#1579) VD

VD
(őstag)

Napi játék ajánló:

Rail Rush

Ingyenes
[link]

Ügyességi játék. A ma egyre divatosabb line runner stílusban. Ezúttal egy Indian Jones szerű figurával (aki később cserélhető nőcire, szafari vadászra, tűzoltóra)kell egy csillében ülve aranyt és gyémántot gyűjtögetni, akadályokat kerülgetni és minél tovább eljutni a barlang labirintusban. Az összegyűjtött pontokból extrákat vehetünk. Illetve van pár kihívás is küldetések formájában.
Az irányítás döntögettéssel és az ujjunk kijelzőn való húzkodással történik. Igazi arcade cucc. a van 5-10 perc üresjárat és rohadtul unja már az ember az angry birds-öt, akkor érdemes kipróbálni.

Xperia GO-n és ONE X-en hibátlanul fut. De a play-en van pár komment, miszerint egymagos gépeken belassul és irányítás sem mindig tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Az AUDI az a Volkswagen ami BMW akar lenni!

(#1580) Narxis válasza VD (#1579) üzenetére

Narxis
(nagyúr)

Ez jó, ilyen napi játékajánlók jöhetnének még. :)

(#1581) Kulinger

Kulinger
(tag)

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani nekem egy panoráma képeket készítő programot?
Magyar legyen tök mindegy fizetős csak jó legyen :)

(#1582) kilozsul válasza Kulinger (#1581) üzenetére

kilozsul
(aktív tag)

Wondershare Panorama

Ugyan nem magyar, de ez a normális appok 99,9%-ra igaz, a kezeléséhez meg nem kell lényeges angoltudás. :)

(#1583) Melack

Melack
(veterán)

Helló! Én olyan alacsony helyigényű appot keresek, ami a hívásidőt méri nekem adott időpontok között. Azért fontos a helyigény, mert a teló nem rootolt, és csínján kell bánnom a rendelkezésre álló Mb-okkal. Köszönöm előre is!

Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1584) fjani1981

fjani1981
(senior tag)

sziasztok a nokiámon (e51) volt egy sdkártyára feltett garmin navi, ha ezt beraknám a telóba (alcatel 918) hogyan lehetne ezt a meglévő (megvásárolt) navit életre kelteni.
ha nem lehet akkor mit ajánlotok... szívesen kutakszok utána a neten ha értitek mire gondolok :)
ha fórumellenes akkor privi :)

[ Szerkesztve ]

Jani

(#1585) Melack válasza fjani1981 (#1584) üzenetére

Melack
(veterán)

A Nokiád symbianes, az Alcatel Androidos. Ez nem fog menni.

(#1586) Jazz

Jazz
(veterán)

Ez a szótár program, online vagy offline? Telepítés után letölt a netről, vagy hogy működik? Nekem offline kéne. Halász: Német, Országh: Angol nagyszótár szintű....stb. (ha lehet, ha nem, az se baj csak legyen offline)
Tudtok ilyet?

free your mind

(#1587) stefi68 válasza Jazz (#1586) üzenetére

stefi68
(addikt)

Melyik szótár? :F

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1588) fjani1981 válasza Melack (#1585) üzenetére

fjani1981
(senior tag)

:W
akkor mi a javaslat?

Jani

(#1589) jackbacsi87 válasza Jazz (#1586) üzenetére

jackbacsi87
(senior tag)

Én ezt használom. Angol-német-francia, és offline.

Jiayu G3T->Jiayu G4S->ZTE V5 2/8->xiaomi s3 prime->xiaomi redmi note 5

(#1590) Melack válasza fjani1981 (#1588) üzenetére

Melack
(veterán)

Vedd fel a kapcsolatot a gyártóval (Garmin), hogy ez a helyzet állt elő. Szeretnéd használni továbbra is, van e nekik egyáltalán Androidos változatuk. Mert én a Play áruházban nem láttam.

(#1591) aminat válasza vocalhost (#1577) üzenetére

aminat
(tag)

Ebben, hogy lehet azt beállítani, hogy azokat a számokat blokkolja amelyek nem szerepelnek a telefonkönyvben?

(#1592) air válasza fjani1981 (#1588) üzenetére

air
(nagyúr)

Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy egy alkalmazást platformtól függetlenül, életed végéig, bármilyen eszközön fogsz tudni használni??? :Y
A 1584-es írásodtól konkrétan leestem a székről. :DD

(#1590) Melack
Felesleges megkérdezni a Garmin-t. A Symbianos Mobile XT-t, ha jól emlékszem 2009 óta nem fejlesztik, nem támogatják. Androidra soha nem is volt, talán iPhone-ra és BlackBerry-re van Garmin navi.

[ Szerkesztve ]

(#1593) Melack válasza air (#1592) üzenetére

Melack
(veterán)

Ha nincs konkrétabb infó, akkor én is csak azt tudom leírni, amit én tennék. De azért az gáz, hogy nem fejlesztenek Androidra - play ugyan hoz pár találatot, de ahogy nézem, nem ilyen kell neki.

(#1594) Foose válasza air (#1592) üzenetére

Foose
(őstag)

Nem biztos hogy mindenki olyan tájékozott,mint aki itt ül napokat a fórumon...! Szerintem.... És ha átgondoljuk,honnan a szöszből tudná valaki,hogy amit (nagy örömére) pénzért megvett,azt később más telóban nem fogja tudni használni?? Oké,aki kicsit jártasabb a mobilok világában,az meg nevet az ilyenen. De ilyen apróság miatt miért kell ilyen lenézően beszélni valakivel?? Emberek vagyunk,nem? Bocsánat,ha valakit zavart a hsz-om...

(#1588) fjani1981 Szerintem egyszerűen el kell felejtened a Garmint ha androidot használsz. Olyan navit keress,amit androidra "találtak ki"... Van bőven,csak picit kutakodj neten :)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :)

(#1595) Jazz válasza stefi68 (#1587) üzenetére

Jazz
(veterán)

Jah, lemaradt a link :)

free your mind

(#1596) Jazz válasza fjani1981 (#1588) üzenetére

Jazz
(veterán)

"én megyek" :)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#1597) Foose

Foose
(őstag)

Kérdés: adott egy 4Gb-os memkari,ami a telómban van,persze telepítve rá sok dolog. Namost,ha veszek egy másik karit,akkor valahogy át tudom rá menteni az adatokat a 4Gb-os kariról? Persze nem arra gondolok,hogy másoljam át az appokat,hanem arra,hogy nem szeretnék mindent újra telepíteni. A jelen állapotában át lehet menteni az "egész memkarit" a másikra?

(#1598) air válasza Foose (#1594) üzenetére

air
(nagyúr)

Azért ez egy picit több, mint tájékozatlanság. Arról nem is beszélve, hogy abszolút nem ebbe a topikba illik. :P
Vajon mi lenne a reakció, ha azt kérdezném egy DVD lejátszós fórumban, hogy a VHS kazettáimat hogyan tudom az új DVD lejátszómon megnézni? ;]

[ Szerkesztve ]

(#1599) Foose válasza air (#1598) üzenetére

Foose
(őstag)

Gondolom mivel androidos telóba akarta rakni a navit,azért kérdezte itt. Ha symbianos topicban kérdezte volna,akkor meg azért szólják meg ott. Viszont ha nem kérdez,nem is lesz tájékozottabb soha... Szerintem egy kicsit akkor is lehetett volna máshogy fogalmazni,mint hogy "konkrétan leestem a székről" Téma OFF,nem akarok emiatt én kapni...

[ Szerkesztve ]

(#1600) fatal` válasza Foose (#1597) üzenetére

fatal`
(félisten)

PC-re felmásolod a régi kártya tartalmát (kartyaolvasóból, hogy az android secure mappat is atvigye) és ramasolod az újra, működni fog.

http://goo.gl/gd6Zi5

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.