Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) deminos válasza fatal` (#1699) üzenetére


deminos
aktív tag

Akkor tehát a 0,25$-árt nem vonta le, ez attól független?
Magyarán vegyem meg "még egyszer" a játékot?

Szerk.:

nxferenc: Én is google wallet-tel fizettem, de ahhoz ugye meg kell adni a kártya adatokat. Miután ezt megtettem már vonta is le az összeget a számlámról.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#1702) fatal` válasza deminos (#1701) üzenetére


fatal`
titán

Lehet nem pont 1 dollárt emel, hanem 70 centet. Ha megvásároltnak írja az appot, akkor levonta az 55 hufot is. Ha nem, akkor nem. De belépsz a webbankodba és megnézed, külön tételként mutatja.

(#1700) xSide: Mi baj a taptu widgetjével? Szerintem tökéletesen olvasható, görgethető. D7 widgetje scrollable?

[ Szerkesztve ]

(#1703) deminos válasza fatal` (#1702) üzenetére


deminos
aktív tag

Köszi a segítséget. :R

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#1704) xSide válasza fatal` (#1702) üzenetére


xSide
őstag

Maga a Taptu nem tetszik...
A widget nem érint, mert nincs rá szükségem:)

(#1705) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Lehet, hogy nem jó helyen kérdezem, de van egy kis gondom Android frissítéssel. Ilyen telóm van: [link]. Szeretném frissíteni 2.3-ra, most a 2.2 van rajta, de Kies azt írja, hogy nem lehet szoftverfrissítést csinálni a progin keresztül. A telefon nem támogatja a rendszert azért írja ki vagy másképpen kell csinálni?

(#1706) DemonDani válasza Jazz (#1691) üzenetére


DemonDani
addikt

Én tudom hogy mi a különbség, csak azt mondom hogy a Camera FV alkotói mire gondolnak :)

Camcordert nem ismerem

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1707) Jazz válasza DemonDani (#1706) üzenetére


Jazz
veterán

Ja értem, köszi. :)

Camcordert továbbra sem találok. Az IgCamcorderre mondták hogy a legjobb, de nem tud menteni SD kártyára. :(

free your mind

(#1708) Foose válasza air (#1696) üzenetére


Foose
addikt

Xperia neo-m van, és nem engedi törölni. ICS van rajta.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1709) Jazz


Jazz
veterán

Ez mit is csinál pontosan? [link]

free your mind

(#1710) DemonDani válasza Jazz (#1707) üzenetére


DemonDani
addikt

Az LG nekem nem jött be, nagyon telefon függő lehet, mert nekem abszolút rossz, azt a shorcutot nemtom

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1711) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Valakinek van valami tapasztalata a winamp album washerrel? Vagy egyáltalán tudjátok, hogy mire jó? (A nevéből sejtem, de nem tudom a részleteket)
Ugyan azt csinálja mint a poweramp album art downloadja, vagy többet tud?

Szerk.: És ez hogy működik, hogy a market szerint
"Album Washer - In-App Purchase
* Only $0.99 USD (limited time offer)
* Download missing album artwork
* Update missing/incorrect tags
* Album Washer is limited to: AAC, MP3 & FLAC files only.(FLAC support requires Winamp Pro.)"

És közben meg ha meg akarnám venni, 4$et számláz ki.

[ Szerkesztve ]

(#1712) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Izé... hogy kell használni a StreetView-t? :)

Arra már rájöttem, hogy híres város híres pontjára tapizva Mapsben előhozható a dolog, viszont kevésbé fekventált helyen hogy hozható elő a tapiponthoz lévő legközelebbi 360-as fotó? Pl. megnézném van-e Budapesten SV-kép, de tapizzam végig a várost? :) Illetve megnézném a gugli új víz alatti felvételeit, de nálam az adott ponton nem jön elő.

[ Szerkesztve ]

(#1713) #53667584 válasza Jazz (#1709) üzenetére


#53667584
törölt tag

egy gyorsindítót hoz létre a kamerához. nem kell elindítani a fényképezőt és abban átváltani kamera módra. ez csak akkor lehet hasznos, ha nincs külön kamera ikon.

(#1714) Jazz


Jazz
veterán

Esetleg ez? [link] Ezt nem is értem pontosan mire jó.

(#1713) nxferenc: thx

Hát ennyi. Végignéztem mindent ami video, camera, recorder....semmi...:(

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#1715) Jazz


Jazz
veterán

Jaj, akartam használni a számológépet (gyári).....úr isten. :DDD
Ez meg hab a tortán: [link]

free your mind

(#1716) w333


w333
félisten

Full ics kinézetű lett az új youtube :D

Nem rossz, nem rossz ... :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1717) flash- válasza Diamond500 (#1572) üzenetére


flash-
veterán

én ezt használom nekem bevállt

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1718) atillaahun válasza Bone123 (#1712) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát ahol nincs ott nincs. Mo.-on pl. már kész van, csak (még) nincs engedélyezve.

(#1719) R19 válasza Jazz (#1707) üzenetére


R19
senior tag

Ennyire készülék függő lenne az lgCamera?
Nekem alapból az microSD-re ment. Sok kamera progit kipróbáltam, de ettől jobbat még nem találtam! :)

(#1720) VD


VD
őstag

Napi játék ajánló:

Bombshells: Hell's Belles

Freemium (Ingyenes, de jópár extra csak pénzért vehető meg!)
[link]

Arcade "repülőgép" szimulátor. Röviden: Lőni mindere ami mozog, vagy visszalő! Többféle repülő "izét" (A legtöbb fel se szálna a fizika ma ismert törvényei szerint...) lehet megvásárolni. Temérdek fegyverel és extrával. Mivel freemium a játék így van pár cucc ami csak pénzért érhető el, de ezek nélkül is játszható a játék. (Úgy tűnik tanultak az első Blood&Glory utáni felháborodásból)
Grafika és hangok nagyon jók! Irányítás hamar megszokható. Aki bírja az ilyen 3D-s shoot'em up cuccokat, ki ne hagyja!

One X-en és Xperia Ray-en hibátlanul megy. Azért egy nagyobb kijelző nem árt! Különben nyom mindent össze vissza az ember.

[ Szerkesztve ]

(#1721) Pajoz válasza VD (#1720) üzenetére


Pajoz
őstag

Jónak tűnik! Bár nem nagyon szoktam játszani, ezt kipróbálom.
Most jön le a game. Azt azért tegyük hozzá, hogy 405 megát szed le

(#1722) VD válasza Pajoz (#1721) üzenetére


VD
őstag

Legközelebb azt is beleírom mekkora. ;)

(#1723) Narxis válasza VD (#1720) üzenetére


Narxis
nagyúr

Wow! Elég jó a grafja. :Y

Thanos was right.

(#1724) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Megyek egy haverhoz rootolni a telóm,(itthon nem jó a pc)és az lenne a kérdésem,hogy érdemes külön appot feltenni,amivel áthelyezhetek cuccost memkarira? Most app2SD van a telón,az enged néhány dolgot átdobálni. Ezen kívül tegyek még fel valamit,amivel átrakhatok majd dolgokat memkarira?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1725) Narxis


Narxis
nagyúr

(#1726) maggi1886076 válasza Narxis (#1725) üzenetére


maggi1886076
addikt

Blade-el vki próbálta már? azt írja, hogy nem kompatibilis.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1727) Foose válasza Narxis (#1725) üzenetére


Foose
addikt

Zsír! És ingyenes... Bár én még a Space 3. pályánál vagyok elakadva :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1728) vgyuri válasza Foose (#1724) üzenetére


vgyuri
őstag

Gemini App Manager - figyelmetlen voltam, vagy ez tényleg pár olyan programot is átrakott sd-re, amit az app2sd nem hagyott. Ingyenes, tud kötegelt átrakást is.

(#1729) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

még mindig nagyon fontos lenne, hogy valaki javasoljon egy nagyon jó felolvasó/bemondó programot (eCID helyett)

:R :R

(#1730) Foose válasza vgyuri (#1728) üzenetére


Foose
addikt

Meg fogom sasolni,köszi! Remélem a legjobbakat... :)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1731) petipetya


petipetya
nagyúr

A tegnapi Play akciótól nem vagyok elradagtatva, ugyanis az Officesuite Pro-t és Asphalt7-et pont egy ilyen leárazás során vásároltam meg már jóval korábban...

"nincs rá lezsóidő"

(#1732) vgyuri válasza petipetya (#1731) üzenetére


vgyuri
őstag

5 napig naponta lesznek akciók, biztos lesz olyan program aminek örülni fogsz, de még nem vetted meg.

(#1733) plejik válasza petipetya (#1731) üzenetére


plejik
addikt

Ja. Remélem lesz több alkalmazás és gyakrabban is frissítik , mert így nem sok értelmét látom....

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1734) KuCu_155


KuCu_155
tag

Valaki jó GPS programot tud ajánlani :

Alcatel ot-995-re ?

:)

(#1735) club1 válasza KuCu_155 (#1734) üzenetére


club1
veterán

GPS státusz.
Nem navigációt keresel véletlenül?

(#1736) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

Udv segitseget szeretnek kerni...
Kiprobaltam szamtalan alkalmazast mar ( es hasznaltam a keresot is!!!!)
Szal a kerdesem az lenne, hogy tudtok-e olyan alkalmazast ami nem csak hogy szamolja a beszelgeteseimet hanem ehhez mutatja azt is hogy mennyi kes fogyott eddig

Amit jo lenne ha tudna:
Sms,hivas kulon merese
Szamla elso es utolso napja
Perc alapu szamlazas
Esetleg legyen magyar

Playen ami call szora talalat volt szinte mindet probaltam, szal lehet csak en voltam hulye...azert a segitseget koszi...

(#1737) Tenager18


Tenager18
senior tag

Sziasztok!
Kérdésem lenne,hogy létezik Androidra a GarageBand alkalmazás?Ipad/Iphone készülékeken láttam,de ugy emlékszem,mintha valaki mondta volna,hogy létezik Androidra is.Esetleg valaki nemismeri,vagy használja ezt a jó kis programot??

(#1738) CoolBoy323 válasza Tenager18 (#1737) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

:F

(#1739) Tenager18 válasza CoolBoy323 (#1738) üzenetére


Tenager18
senior tag

Íme !:)

(#1740) Ceko


Ceko
senior tag

Ha valaki jártas a Tasker programban legyen olyan kedves és segítsen. :DD
Hogy tudom azt beállítani hogyha elmegyek itthonról kapcsolja ki a pl. a WiFi-t.Tehát ha elhagyok egy bizonyos pozíciót.
Az már megvan ha haza jövök akkor bekapcsolja, de kapcsolja is ki ha elmegyek itthonról.
Köszi :R

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#1741) #16695808


#16695808
törölt tag

le akartam tölteni a sygic-et a play-ről de a telepítésnél kiírta hogy nincs elég memóra (ami lehet is) de nem tudom letörölni a letöltött fájlokat és majdnem az összes memória le van foglalva és persze az alkalmazás sincs sehol hogy törölhetném.
hova tűnik, tehát hol foglalja a helyet?

(#1742) air


air
nagyúr

A telefonom topikjában már feltettem a kérdést, de semmi választ nem kaptam, ezért megpróbálom itt is.
Mit ajánlanátok ha a fészbukkról valaki csak a képeket akarja letölteni a kontaktjaihoz? Illetve pontosan mit takar a Sony-Facebook integráció?
Hunfatal kolléga említett egyet tegnap. Az tuti jó? Használja valaki? A képeket jó minőségben szedi le? Hogyan célszerű megadni a telefonban a neveket, hogy a FB-on biztosan megtalálja, és összepárosítsa őket?
Egy ismerősöm kért meg, - de mivel nekem ilyen ambícióim nincsenek, nem tudom, hogy mit állítsak be - és nem szeretném eltolni a telefonját.
Előre is köszi.

(#1740) Ceko:
Itt próbáld meg!!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1743) Ceko válasza air (#1742) üzenetére


Ceko
senior tag

Köszi. :R Nem tudtam hogy van ilyen. :N

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#1744) doc


doc
nagyúr

azt meg tudja valaki mondani, hogy van-e mod akkor is megvenni egy appot a Marketrol ha az egyik keszulekemen sem fut? Elvileg ki kene valasztanom hogy melyikre akarom rakni, anelkul nem enged tovabb a fizeteshez :(

(#1745) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Tudnátok ajánlani magyarul tudó ÁFA Számolót?

HAJRÁ VIDI !!

(#1746) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok. Valaki meg tudna nekem mondani,hogy a tegnapi ill. ami meg most is tart marketen akció meddig lesz meg ervenyes a mainap? Tehat kb mikor lehet a valtas.

(#1747) membrandj


membrandj
nagyúr

Üdv! Van ötletetek,hogy honnan tudnám letölteni a viber előző verzióját? A frissítés óta folyamatosan világít a proxi sensor..

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#1748) air válasza Nocsesz1 (#1745) üzenetére


air
nagyúr

Konkrétan mire gondolsz? Odafelé 1,27-tel, visszafelé 0,7874-gyel kell szorozni. Ehhez elég egy kalkulátor is.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1749) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

A Bad Piggies óriási lett. :))

(#1750) Nocsesz1 válasza air (#1748) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Ha már van használnám azt. Annyi felesleges programot használok ez már nem oszt nem szoroz. " Csak áfát számol" :D

HAJRÁ VIDI !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.