Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) elfelejtette válasza bubi92 (#145) üzenetére


elfelejtette
veterán

Titanium Backuppal elmenti a könyvjelzőket, előzményeket ha rootolt a teló.

(#143) RootRulez: Lehet, hogy nektek is a TB-vel kellene menteni, és a mentésekkel együtt átküldeni, majd visszaállítani.

(#146) macilacus: Szintén ugyanígy vagyok, GO csere HOLOra, és minden tuti.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#152) noorbertt válasza Deck (#148) üzenetére


noorbertt
őstag

Sorry :U Ilyenek legyenek:.... Ez nem olyan.

(#153) finecsa válasza zebede (#149) üzenetére


finecsa
tag

Így igaz, csak akkor van értelme külön menteni vagy exportálni, ha kimondottan csak az egyiket akarod. Tehát külön a szabályokat, számcsoportokat, vagy időszakokat.
"Szabályok exportálása a fejlesztő számára" mindent egybe ment.

Egyébként a Call Meter 3G frissítése után nekem is előjött az a hiba, hogy nem lehet a díjcsomagoknál sorrendet átrendezni. Ezért vissza kellett raknom a jól működő v3.5.1-et.
Csak ha más is így járna...

[ Szerkesztve ]

(#154) fatal` válasza bubi92 (#145) üzenetére


fatal`
titán

Nem, de ha használod az opera linket, akkor szinkronizálja. :)

(#155) adam3


adam3
aktív tag

Holo-ban lehet az app drawer-ben mappákat létrehozni? Ha igen, hogyan?

(#156) finecsa


finecsa
tag

Call Meter 3G

T-Mobile Mozaik XS díjcsomaghoz, ha Extra kedvezményed az "Extra Percdíj-csökkentés (hálózaton kívüli percdíjakra)"

- Töltsd le majd Call Meter 3G-ben Importáld az alábbi fájlt. [link]

- Állítsd be a saját számlázási időszakodat, most 1-31-ig van beállítva.
Haladó beállítások / Díjcsomagok, tarifák menüjében a Számlázási időszak első napját állítsd a számládon szereplő első naphoz

- Ha szoktál hívni vidéki vezetékest, akkor a körzetszámot be kell írni a Haladó beállítások / Számcsoportok / Hálózaton kívül menüjébe, mindkét formátumban. Tehát pl. 52-es körzetnél: +3652% és 0652%

- FONTOS!!!
Importáláskor a Díjcsomagok, tarifák menüpontban az egyes tételek sorrendje összekeveredik, pontosan az alábbi képen látható sorrendbe legyenek vissza rendezve:

Ha jól csináltad valahogy így kell kinéznie:

[ Szerkesztve ]

(#157) finecsa


finecsa
tag

Call Meter 3G

T-Mobile Mozaik S díjcsomaghoz, ha Extra kedvezményed az "Extra Percdíj-csökkentés (hálózaton kívüli percdíjakra)"

- Töltsd le majd Call Meter 3G-ben Importáld az alábbi fájlt. [link]

- Állítsd be a saját számlázási időszakodat, most 1-31-ig van beállítva.
Haladó beállítások / Díjcsomagok, tarifák menüjében a Számlázási időszak első napját állítsd a számládon szereplő első naphoz

- Ha szoktál hívni vidéki vezetékest, akkor a körzetszámot be kell írni a Haladó beállítások / Számcsoportok / Hálózaton kívül menüjébe, mindkét formátumban. Tehát pl. 52-es körzetnél: +3652% és 0652%

- FONTOS!!!
Importáláskor a Díjcsomagok, tarifák menüpontban az egyes tételek sorrendje összekeveredik, pontosan az alábbi képen látható sorrendbe legyenek vissza rendezve:

Ha jól csináltad valahogy így kell kinéznie:

(#158) finecsa


finecsa
tag

Call Meter 3G

T-Mobile Paletta 100 díjcsomaghoz

- Töltsd le majd Call Meter 3G-ben Importáld az alábbi fájlt. [link]

- Állítsd be a saját számlázási időszakodat, most 1-31-ig van beállítva.
Haladó beállítások / Díjcsomagok, tarifák menüjében a Számlázási időszak első napját állítsd a számládon szereplő első naphoz

- Ha szoktál hívni vidéki vezetékest, akkor a körzetszámot be kell írni a Haladó beállítások / Számcsoportok / Hálózaton kívül menüjébe, mindkét formátumban. Tehát pl. 52-es körzetnél: +3652% és 0652%

- FONTOS!!!
Importáláskor a Díjcsomagok, tarifák menüpontban az egyes tételek sorrendje összekeveredik, pontosan az alábbi képen látható sorrendbe legyenek vissza rendezve:

Ha jól csináltad valahogy így kell kinéznie:

(#159) bubi92 válasza finecsa (#158) üzenetére


bubi92
őstag

t-mobile ecohoz is :K

(#160) finecsa


finecsa
tag

Call Meter 3G

T-Mobile FUN Aranytárskártya díjcsomaghoz

- Töltsd le majd Call Meter 3G-ben Importáld az alábbi fájlt. [link]

- Állítsd be a saját számlázási időszakodat, most 1-31-ig van beállítva.
Haladó beállítások / Díjcsomagok, tarifák menüjében a Számlázási időszak első napját állítsd a számládon szereplő első naphoz

- Ha szoktál hívni vidéki vezetékest, akkor a körzetszámot be kell írni a Haladó beállítások / Számcsoportok / Hálózaton kívül menüjébe, mindkét formátumban. Tehát pl. 52-es körzetnél: +3652% és 0652%

- FONTOS!!!
Importáláskor a Díjcsomagok, tarifák menüpontban az egyes tételek sorrendje összekeveredik, pontosan az alábbi képen látható sorrendbe legyenek vissza rendezve:

Ha jól csináltad valahogy így kell kinéznie:

(#161) finecsa válasza bubi92 (#159) üzenetére


finecsa
tag

Jó, majd holnap. :)
De melyik Eco csomag? :F

(#162) bubi92 válasza finecsa (#161) üzenetére


bubi92
őstag

oh, nagyon megköszönöm :R

a simához

nem tudom mennyire számít de van hozzá még egy 500 megás net keretem.

(#163) finecsa válasza bubi92 (#162) üzenetére


finecsa
tag

Call Meter 3G

T-Mobile ECO díjcsomaghoz

- Töltsd le majd Call Meter 3G-ben Importáld az alábbi fájlt. [link]

- Állítsd be a saját számlázási időszakodat, most 1-31-ig van beállítva.
Haladó beállítások / Díjcsomagok, tarifák menüjében a Számlázási időszak első napját állítsd a számládon szereplő első naphoz

- Ha szoktál hívni vidéki vezetékest, akkor a körzetszámot be kell írni a Haladó beállítások / Számcsoportok / Hálózaton kívül menüjébe, mindkét formátumban. Tehát pl. 52-es körzetnél: +3652% és 0652%

- FONTOS!!!
Importáláskor a Díjcsomagok, tarifák menüpontban az egyes tételek sorrendje összekeveredik, pontosan az alábbi képen látható sorrendbe legyenek vissza rendezve:

Ha jól csináltad valahogy így kell kinéznie:

(#164) bubi92 válasza finecsa (#163) üzenetére


bubi92
őstag

óriási köszönöm :Y :Y :R :R

(#165) Deck


Deck
titán

Megvettem a szókirakóst sajnos de nem tudtam visszavonni, mert a pro fájlt nem találtam külön playen. Saját telómon működik a pro de öcsémnél nem. Közös a google fiók és eddig sosem volt gond. Azt írja ki, hogy már letöltöttük a prot. De akkor nem a google acchoz rendeli? Mi lesz ha újra rakom a romot? Erre a s*arra kiadtan ezrest.. Visszavonni meg nem lehetett. Valaki tudna segíteni? Bocs a hibákért ha vannak telefonról írok és felidegesített ez a s*ar.

PS5

(#166) kecz válasza Deck (#165) üzenetére


kecz
aktív tag

Olyan call meter appot tudtok ajánlani, amivel tudom szűrni előhívó szám szerint a számokat? Külön szeretném mérni a 70-es, 30-as, 20-as számokat.

(#167) R19


R19
senior tag

A SwiftKey 3-ban a pont utáni automatikus szóköz tuti, hogy nem kapcsolható ki?
Az ötlet jó, de szerencsésebb lenne ezt a beállításokban választhatóvá tenni.

[ Szerkesztve ]

(#168) Deck válasza R19 (#167) üzenetére


Deck
titán

Írjunk sokan a fejlesztőnek és akkor biztos rak bele egy ilyen lehetőséget.

PS5

(#169) zebede válasza R19 (#167) üzenetére


zebede
őstag

Sajnos nem kapcsolható ki.
Viszont a Go Keyboard hozza ugyan azt a minőséget mint a Swiftkey, és hihetetlenül testreszabható. Igaz még csak ma délelőtt raktam fel, de egyenlőre nagyon bejövős. :)

kecz: Persze. Call Meter 3G :DD

(#170) air válasza finecsa (#163) üzenetére


air
nagyúr

Bocsánat, hogy beleszólok, de a számhordozás bevezetése óta mi értelme van az ilyen programokban a hálózaton belüli és kívüli hívásokat különböző tarifával számoltatni??
Úgysem lesz köszönő viszonyban a valósággal.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#171) finecsa válasza air (#170) üzenetére


finecsa
tag

Ha tudod hogy az akit hívsz számhordozó, akkor a telefonszámát egyszerűen beszerkeszted a helyes számcsoportba. Ha nem, akkor úgy jártál.
Annál aki sok ismeretlen számot hív természetesen nagyobb lesz a differencia, de szerintem az emberek többsége nagyjából tisztában van azzal milyen előfizetőt hív.
Szerencsére egyre több az olyan díjcsomag, amiben egy árban van a h.kívüli és h.belüli tarifa.

Úgy van ez mint minden más programnál, ha valaki szerint van értelme akkor használja, ha nincs akkor nem telepíti fel.

[ Szerkesztve ]

(#172) punky10 válasza adam3 (#155) üzenetére


punky10
addikt

Ez engem is érdekel.Az ingyenesben nem sikerült,nem tudom a fizetősben van e lehetőség a fiokban mappázni...Nálam ez fontos elvárás egy launchertől.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#173) TRob1 válasza zebede (#169) üzenetére


TRob1
veterán

Én anno 23Ft-ért megvettem a Swiftkey-t, de azóta is a Go-t használom. :D

(#124) Probert75:
A sima Holo az egy fostalicska, fizetni meg nem fogok érte egy fillért se (főleg hogy nálam és asszonynál is tökéletesen müxik a Go) Ha már csewrélnék, akkor Apex lenne (de ott sincs kedvem fizetni a pro-ért, launchert meg nem "okosolok" :U )

(#105) atillaahun:
Gondolom hogy csak poén volt ez a "Google fiókodba viszed-e fel a névjegyet" kérdés. :) Amúgy igen, csak és kizárólag oda viszem fel.
Igen, cm alapú ICS-t használok. Eleve hibát ír ki a Fiókok és szinkronizálás menüben.
Asszony viszont gyári ICS-t használ az SE-jén, és ugyanúgy hibát ír nála (igaz, ő meg Go Contacts-ot használ, nála mással nem néztük)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#174) Grejoz


Grejoz
csendes tag

Szeretnék segítséget kérni. Olyan ember jelentkezését várom, aki bevezetne a ROM cserélés és hasonló dolgok világába. E-mailes kapcsolattartásra gondolok.
Akinek lenne türelme hozzá, kérem jelentkezzen: grejoz@gmail.com

Köszi előre is!

(#175) air válasza finecsa (#171) üzenetére


air
nagyúr

Világos. Nem arra céloztam, hogy nincs értelme használni, hanem csak fel akartam hívni a figyelmet arra, hogy nem lesz 100%-os az általa mért adat.
Ha már itt tartunk. Hol és/vagy hogyan tudok nagy mennyiségű (100-150) számot bevinni a programba és megadni azt, hogy ha azokat a számokat hívom, akkor ne számoljon költséget a program? (Céges flottát ingyen hívom.)
Nem szívesen pötyögném be az összes számot kézzel.
Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#176) Deck válasza Grejoz (#174) üzenetére


Deck
titán

Telefonod topicja miért nem jó? Gondolom minden le van írva oda meg segítenek is.

PS5

(#177) Ceko


Ceko
senior tag

A Swiftkey programból mit kéne lementenem ahhoz, hogy a ha rakok fel egy új romot akkor a már megtanított szavak meglegyenek a friss rendszeren?
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#178) bubi92


bubi92
őstag

slidescreen létezik még vagy frissül egyáltalán? ha nem akkor hasonló launchert tudtok ajánlani?

(#179) finecsa válasza air (#175) üzenetére


finecsa
tag

Számcsoportokon beelül létrehozod az ingyenes számok csoportját. Aztán azon belül jobb sarokban lent van egy "Hozzáadás" gomb. Utána "Névjegyek" és a kapcsolatokból betallózod a számokat, igaz csak egyesével, de legalább nem kell beírogatnod.

(#180) atillaahun válasza Grejoz (#174) üzenetére


atillaahun
veterán

Esetleg még megpróbálhatsz egy Gapps reinstall-t, meg egy Google Contacts Sync rendszerprogram Adatok törlését. Talán még a Google keretrendszer rendszerprogramra is mehet a gyalu, bár ezzel asszem viheted fel újból az acc-od.
Plusz maradt még a szokásos általános cache wipe.

Más.
Milyen egyszerű SMS app-ot tegyek fel, ami alapból a jó fajta ékezeteket írja, és tudja időrendbe rakni csoportosított helyett, meg kimenő bejövő szerint rendezni az üzeneteket?
Netán tud még valami frankó autó backup funkciót is. Nincs ilyen mi?
:U

(#181) TRob1 válasza atillaahun (#180) üzenetére


TRob1
veterán

Ez jó helyre ment? :DDD Amúgy köszi a tippeket.
A szokásos wipe-ok elég gyakran megvannak (minden romcserénél).

Tudtommal az ékezeteket csak a Handcent "baxxa el" nem magyarra. :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#182) S e t h válasza Bone123 (#17) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam a sorrend:
swype
swiftkey
anysoft keyboard
Mást ezeken kívül nem is használtam, mivel ezek körül volt a legnagyobb a hype, a swype és swiftkey között szinte csak a hangfelismerés alapján döntöttem az előbbi javára.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#183) air válasza finecsa (#179) üzenetére


air
nagyúr

Ahhh. Ez sem sokkal jobb. Az importálható tarifá-állományt nem lehetne valahogy meghekkelni, hogy kapásból abból nyalja fel ezeket a számokat?
Külön text fájlba ellő tudom állítani a számokat.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#184) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Lehet valami problémám, hátrányom, ha két google fiókhoz ugyanazt a bankkártyát társítom play-en? Vagy egy bankkártyát akárhány fiókhoz lehet társítani?

(#185) atillaahun válasza atillaahun (#180) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát oda a környékre. :D

Egyébként még az én drága CM7-es gyári SMS app-om is megtossza az ékezeteket. Ma 5 perc alatt írtam meg egy háromsoros SMS-t, és még így is Agnes-nek kellett megszólítani a főnököt, remélem nem leszek kirúgva. :D
... szóval bepöccentem rajta kicsit. Mit tegyek fel helyette, ami tudja az említett dolgokat.

(#184) BigBlackDog
Szerintem ha fizetni akarsz, akkor nem sűrűn kötekednek.
Tudod hogy van... pénzt vissza nem adunk, viszont bármikor elfogadunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#186) TRob1 válasza atillaahun (#185) üzenetére


TRob1
veterán

Nem megy ez ma neked, ez is félrement. :D Amúgy mondom, Handcent SMS ha az ékezetek átalakítása a fontos.
Mivel nekem nem, én most perpill a Pansi-t próbálgatom.

¤ R'n'R ¤

(#187) atillaahun válasza TRob1 (#186) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem az MA baszakodik velem, józanul nem vagyok ennyire béna még telefonról sem. :D

Jah hogy akkor a Handcent az egyetlen, ami nem ír 60 karakteres ékezeteket, előbb nem egészen jött át. Akkor felis pattintom.

[ Szerkesztve ]

(#188) TRob1 válasza atillaahun (#187) üzenetére


TRob1
veterán

:) Lehet hogy nem az egyetlen, de én egyelőre nem tudok másikról. :)

¤ R'n'R ¤

(#189) THomas007


THomas007
senior tag

Sziasztok!
Egy olyan alkalmazást keresek,aminek a segítségével szűrni tudom a mobilinternetes adatforgalmat. Ki mit ajánlana erre a célra?

(#190) RootRulez válasza THomas007 (#189) üzenetére


RootRulez
félisten

Ez most forgalom mérés vagy tűzfal lenne? :F

═════════════════════════════════════════

(#191) fatal` válasza TRob1 (#188) üzenetére


fatal`
titán

A Sony gyárija :)

(#192) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!
Ma csináltam egy biztonsági mentést a névjegyzékemről. De mivel tudnám megnyitni gépen?
Illetve később androidon elég csak rámásolni a telefonra, és importálni? Felismeri minden egyéb nélkül?
Most Win-en az Outlook-ot társítja, de csak 1 nevet, és számot mutat az 500-ból...

(#193) Ambavir válasza Dicker (#192) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Névjegyek-menü gomb-Importálás/exportálás s adottesetben vissza is. Sd-n v-cardban tárolja. Felismeri. Megnyitni nem tom, de Gmailben benne van: Címtárban.

[ Szerkesztve ]

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#194) Dicker válasza Ambavir (#193) üzenetére


Dicker
őstag

Köszi! A tényleg sikerült gmail-ben megnyitni a .vcf fájlt. Igaz kicsit el volt dugva a megoldás.
Ezt most, ha jól sejtem hozzárendelte a gmail fiókomhoz, és innentől fogva, akármilyen telefonba belépek egyből tudom importálni?

(#195) Ambavir válasza Dicker (#194) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Közben kiegészítettem, mert kerestem én is a címtárat. :)
Szívesen és igen.

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#196) Edi77


Edi77
őstag

Jó reggelt!

Most jelenleg az Apexet használom, s a kérdésem, hogy tényleg használhatóak hozzá a Go témák?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#197) Deck válasza Edi77 (#196) üzenetére


Deck
titán

A PRO verzióban igen.

"- ADW, LauncherPro, and Go Launcher theme support"

PS5

(#198) Edi77 válasza Deck (#197) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm!!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#199) dokee78 válasza finecsa (#156) üzenetére


dokee78
félisten

Nagyon szépen köszönöm :R

Ezt miért kell átállítani?
- Állítsd be a saját számlázási időszakodat, most 1-31-ig van beállítva.

(#200) dokee78 válasza finecsa (#156) üzenetére


dokee78
félisten

Az első képen látható sorba rendezés menüpontot nem találtam meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.