Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) baalco válasza petipetya (#49) üzenetére


baalco
tag

...illetve akksikímélő alkalmazás :DDD

(#52) noorbertt


noorbertt
őstag

csakhogylássamhaérdekelvalami

(#53) dokee78 válasza noorbertt (#52) üzenetére


dokee78
félisten

Nem nehéz megjegyezni a topikot,csak használni kellene a "kedvenceket":

(#54) TRob1 válasza noorbertt (#52) üzenetére


TRob1
veterán

csakhogyvanegyilyenoldalthogylássadhaérdekelvalami

(#55) noorbertt :
Áhh, értem! Mert Neked egyszerűbb volt, ezért szemetelünk kicsit. Logikus.
Nem is értem akkor minek találnak ki ilyen Kedvencek meg hasonló megoldásokat, ha van sokkal egyszerűbb módszer is. :F

És mikor írtam, akkor még nem tudhattam hogy tisztában vagy vele. Illetve most sem vagyok benne biztos.
Sőt, az tűnt logikusnak a hsz-ed alapján, hogy egyáltalán nem is tudsz a létezéséről. :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#55) noorbertt válasza TRob1 (#54) üzenetére


noorbertt
őstag

Tisztában vagyok vele, ezért kár volt írnod. Mobilon ez egyszerűbb volt.

De neked is külön köszönet! :C

Ha háromszor javítod akkor sem fog túlzottan érdekelni. Ments le nekem kérlek a m. oldallal.. Teljesen fölösleges erről beszélni. De én kérek elnézést mivel gondolom kifolyik a hatalmas OFF-tól :)

[ Szerkesztve ]

(#56) atike válasza Kakumix (#29) üzenetére


atike
nagyúr

Tökéletes. Köszönöm! Mindent tud, ami nekem kell, és tényleg még többet is... Na és ingyenes.... Legjobb. :R

(#57) zebede válasza Deck (#50) üzenetére


zebede
őstag

Ne szédíts! :N
Nekem olyan opció nincs... hálás lennék, ha részleteznéd. :R

(#58) air válasza bigdigit (#47) üzenetére


air
nagyúr

Driver nem is hiányzik? Az eszközt látja a teló?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59) Ladybird1


Ladybird1
csendes tag

Go launcher Ex bővítményeket honnan tudok letölteni ingyen?

(#60) dokee78 válasza zebede (#57) üzenetére


dokee78
félisten

Beállítások:
Bal legalul 123 gomb hosszan nyomva. :DDD

(#61) fatal` válasza noorbertt (#55) üzenetére


fatal`
félisten

Mobilon nincs itt szóltam hozzá lista, tehát akkor ez miben is segíti az idetalálást?

Gondolom a régi topic el van mentve, annak az utolsó hozzászólásában pedig megtalálod az újat, amit be tudsz rakni aztán a kedvencekbe, mikor nem mobilról leszel. Ráadásul van alul egy teljes oldal gomb a mobilos felületen.

(#62) dokee78 válasza Ladybird1 (#59) üzenetére


dokee78
félisten

Milyen bővítményekre gondolsz?

(#63) noorbertt válasza fatal` (#61) üzenetére


noorbertt
őstag

Nekem nem lesz se jobb ,se rosszabb az életem ha itt kiállok magamért vagy kötözködöm, így :R ... :)

Mert ha a off zavarna vagy a számodra felfoghatatlan hülyeségem, akkor elintéznéd privátban és én töröltetném egy moderátorral, mint ahogy azt 1 valaki megtette. De itt csupán a kötekedés van, ami talán szebbé teszi a napot?:) :C

(#64) bigdigit válasza air (#58) üzenetére


bigdigit
addikt

egyenlőre csak elméleti szinten közelíteném meg a témát.még OTG kábelem sincs ha ez a neve.viszont van egy avermedia volar hd dvb-t dongle ami jó lenne ha működne az S3-al.kezdő androidos vagyok ezért kérdezem egyáltalán van-e ilyen lehetőség.

(#65) zebede válasza dokee78 (#60) üzenetére


zebede
őstag

:Y Nem beállítások opcióm nincs :DD
A beállításokon belül nincs olyanom amit a kolléga állít...

Ezt kérdeztem:
"És ebben a nagyszerű SwiftKey 3-ban hol a francban kell beállítani, hogy pont után ne rakjon be automatikusan egy szóközt? Mert néha roppant idegesítő... "

És ez volt a válasz:
"A beállításokban."

(#66) noorbertt válasza zebede (#65) üzenetére


noorbertt
őstag

Speciális-"A szóköz" ott van három lehetőség

[ Szerkesztve ]

(#67) ncc1701 válasza Deck (#26) üzenetére


ncc1701
veterán

Hacker's keyboard. Nincs rajta idióta magyar ékezet, viszont minden más megvan, ami egy rendes PC-s billentyűzeten (alt-tab-ctrl-esc- Fx gombok). Rendszergazdáknak (pláne linuxos) a legjobb.
Esemest meg írok ékezet nélkül. Olcsóbb is, mer egyes ékezetes betűket vagy 4 karakteren lövik át. :)

(#68) Deck válasza zebede (#65) üzenetére


Deck
titán

Igazad van elnézést kérek mivel valóban nincs olyan opció, hogy pont után ne illesszen be szóközt. De miért is kéne? Hiszen úgy helyes :)

PS5

(#69) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hi,

Tudtok olyan progit, amivel le tudom mérni, hogy mennyit sétáltam/futottam? Nem légvonalban érdekel, hanem a tényleges távolság. Minden reggel sétálok a kutyával, és kíváncsi vagyok, hogy mekkora az a "kör", amit sétálunk. Ingyenes kellene, nem baj, ha trial vagy ilyesmi 1 alkalommal használnám.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#70) TRob1 válasza TazLeacher (#69) üzenetére


TRob1
veterán

Sports Tracker, Endomondo, ... stb. Ezek alkalmasak rá.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#71) noorbertt válasza TazLeacher (#69) üzenetére


noorbertt
őstag

Gépen vagy mobilon,, google map-labs -Távolságmérő eszköz
és ott kijelölgeted az utat ami leméri pontosan.
Biztosabb mint egy app.

[ Szerkesztve ]

(#72) zebede válasza Deck (#68) üzenetére


zebede
őstag

Pl. mail címnél, nick névnél... sokszor írunk nem helyesen.
Az én email címem így kezdődik zebede.86... ha a swiftkeyel írom, vagy elfelejtem azt a plussz szóközt és akkor nem enged belépni (ilyenkor akarom falhoz csapni a telefonom), vagy ha eszemben van akkor vissza kell törölnöm egyet.
Ha az automatikus nagybetűt ki lehet kapcsolni, akkor ezt a fránya automatikus szóközt miért nem?
Ez az egyetlen gondom a swiftkey-el, ezt leszámítva tökéletes. :C

noorbertt: :DDD Ugye azért a válasz előtt el szoktad olvasni a kérdést is? :U

[ Szerkesztve ]

(#73) Probert75


Probert75
addikt

Trob1 neked az utóbbi két frissítés óta rendesen megy a GO Launcher? Nekem, ha feloldás után döntöm oldalra, akkor fekete képernyő fogad, majd késve rajzolódik ki minden. Ugyan ez van, ha feloldás után mondjuk az app-okhoz lépek be azonnal. Annyi különbséggel, hogy ott van háttér csak ikonok nincsenek. Később jelennek meg és a telepített programok pedig még később. Lapozok és hirtelen megjelenik egy plusz oldal a programokkal.

(#74) noorbertt válasza zebede (#72) üzenetére


noorbertt
őstag

Benéztem :DDD :)

(#75) Deck válasza zebede (#72) üzenetére


Deck
titán

Ha email címet írsz a fiókokhoz vagy a programban adod meg akkor nem ad be szóközt utána most próbáltam ki. Sőt a gmailben a címzetthez is nyugodtan írhatok oda sem rak be szóközt a pont után.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#76) zebede válasza Deck (#75) üzenetére


zebede
őstag

Kezdünk elmenni OFF-ba.

Pl. Próbálj meg ide, ebbe a fórumba belépni, olyan mail címmel ami pontot tartalmaz.

(#77) TRob1 válasza Probert75 (#73) üzenetére


TRob1
veterán

Nem vettem ilyesmit észre, kivéve néha az appdrawerbe lépésnél amit írtál, de csak annak is a második fele (ha belépek, kb. 1 oldalnyi ikon van, és 1-2 mp múlva jelenik meg az összes)

De most próbálgattam asszony SE LwW-jén, ott nem vettem észre ilyesmit se (mondjuk nála vízszintes a görgetés nálam meg függőleges).

¤ R'n'R ¤

(#78) Necc válasza Probert75 (#73) üzenetére


Necc
addikt

Nálam a go! ment a levesbe :(
Szerettem nagyon meg minden, de amit az utóbbi idöben müveltek vele az már számomra elfogadhatatlan volt.
A cérna nálam ott szakadt el, hogy háttérbe dobásnál alig pár másodperc után felszabadult az általa lefoglalt memória, és állandóan vissza kellett hogy töltödjön a föképernyö.

Ahogy olvasom nálad is hasonló jött elö :(

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#79) TRob1 válasza Necc (#78) üzenetére


TRob1
veterán

Be volt pipálva az Állandóan a memóriában marad?
Mert nálam be van.

Mire váltottál? (Én most a Go SMS-t kukáztam tőlem is meg asszonytól is, mert már nagyon felhízlalták)

Van vkinél olyan gond hogy a címtár nem szinkronizál? Eddig azt hittem hogy a Go Contacts-ban van vmi hiba, mert olvastam 1 hszt alatta ezzel kapcsolatban, de töröltem és DW Contacts van fenn, akkor se szinkronizál. :O Ha Gmail címtárba írok az megjelenik a telefonon, de ha a telefonba írok, az nem megy át a Gmail Címtárba.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#80) Ladybird1 válasza dokee78 (#62) üzenetére


Ladybird1
csendes tag

mint az időjárás vagy az óra .

(#81) randras


randras
veterán

Nem tudom láttátok-e, de ma Marketre felnézve két (nekem?) új gyöngyszemet találtam:

OTP SmartBank
µTorrent Beta - Torrent App

(#82) Deck válasza randras (#81) üzenetére


Deck
titán

OTP Smart Bank:

"András - 2012. szeptember 1. - Samsung Galaxy S3 1.0.0. verzióval
Felesleges mobil aláírás
Mi szükség a mobil aláírásra, ha ugyanazon a mobilon használom az alkalmazást, amire érkezik az sms? Biztonságot nem nyújt nagyobbat, de fizethetek a kiküldött sms után, ahányszor belépek megnézni valamit a számlámon. Ha bejelentkezve maradok, és valaki elviszi a telefonomat, bármit megtehet, de legalább még a mobil aláírás is ott lesz, amivel a bank takaródzik, hogy nem tehet semmit, ha aláírtam, akkor én indítottam a tranzakciókat."

"Tamas - 2012. szeptember 1. - 1.0.0. verzió
Jó lenne a mobil aláírás nélkül
Csak legyen kikapcsolt to a mobil aláírás. Minden bejelentkezés vagy két percig tart, ráadásul még plusz költség is az állandó SMS."

[ Szerkesztve ]

PS5

(#83) Probert75 válasza TRob1 (#77) üzenetére


Probert75
addikt

Sokkal rosszabb lett az egész! Nekem a mérete is kiba nagy lett. Teljesen elbaxták az egészet.

(#78) Necc Én is kukázni fogom asszem. Mihelyst találok egy olyan kis memóriaéhségű launchert, amihez van olyan téma, ami az új Sony ikonokat tartalmazza.
Esetleg tudsz valamit ajánlani?

(#84) zebede


zebede
őstag

Ebook olvasó program?

Eddig az FBReadert használtam, remek sallangoktól mentes olvasó program.

Valaki ismer-e ehhez a programhoz kiegészítőt, esetleg másik reader progit, ami tudja azt a funkciót, hogy az itthon tableten olvasott könyv, könyvjelzőjét letudjam menteni valahová és máshol a telefonomra letöltve, keresgélés nélkül tudjam folytatni az olvasást?

(#85) randras válasza Deck (#82) üzenetére


randras
veterán

Hmm... :W

(#86) Deck válasza randras (#85) üzenetére


Deck
titán

Különben én is használnám de így.. :(

PS5

(#87) zebede válasza Probert75 (#83) üzenetére


zebede
őstag

Az ADW EX Launcher-hez rengeteg sok téma van. [link]
Hogy Sony ikonos van-e nem tudom, mert azt se tudom milyen az :D

darvinya: Igen, ez előtt én is azt használtam, de a swiftkey ennek a hibának ellenére is jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#88) darvinya válasza zebede (#72) üzenetére


darvinya
titán

Na én pont ezért szeretem a AnySoftKeyboard-ot.
Ott be lehet állítani, hogy legyen szóköz vagy ne.
És pláne jó, hogy feltudom venni a szótárba a felhasználó/e-mail nevet/címet és ha van valami bibi akkor szerkesztem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#89) Deck válasza darvinya (#88) üzenetére


Deck
titán

Egyedül akkor zavaró Swift-nél ha böngészőből akar belépni az ember de arra az egy alkalomra meg oda lehet figyelni.

PS5

(#90) ko9 válasza zebede (#84) üzenetére


ko9
addikt

Moon+ Reader?
Nem próbáltam, de opciói közt benne van:

• Backup/Restore options to cloud via DropBox, sync reading positions between phones and tablets.

Ez amúgy egy rejtett UP, csakazérthogyidevisszataláljak, és ne kelljen használnom a kedvenceket ;]

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#91) Probert75 válasza zebede (#87) üzenetére


Probert75
addikt

A GO-n most ez van és nagyon bejön. Az ikonjait a témából nem lehet átmenteni az ADW-ba?

[ Szerkesztve ]

(#92) zebede válasza Deck (#89) üzenetére


zebede
őstag

Nem csak akkor :)

Pl. TotalCommanderben létrehozol egy új mappát aminek a neve pontot tartalmaz akkor is.
Ha pl. egy szöveges dokumentumban le írod 1.000Ft, akkor is.

És még sokszor belefutottam ebbe a hibájába, majd megjegyzem őket. :DD

Probert75: Az meghaladja az én tudásomat, de gondolom nem lehet egyszerű, meg szerintem annyi vesződséget nem is ér. Biztosan találsz az adw témák közt hasonlót.

ko9: Valamikor használtam, de nem emlékszem. Azért kérdeztem hátha valaki tapasztalatból tudja és megspórplhatom a telepítgetéseket.

Narxis Hát én is kérdezem :D CoolReader tudja?

[ Szerkesztve ]

(#93) R19


R19
senior tag

GO Keyboard vagy SwiftKey 3?

Szerintetek melyik a jobb? Az igaz, hogy a SwiftKey 3-nak óriási -/ 50-60 MB/- a memória igénye?

(#94) Narxis válasza zebede (#84) üzenetére


Narxis
nagyúr

Cool Reader?

Launcher témához:

Használjatok Holo Launcher-t, tudja használni a Go témák ikonjait és sokkal optimalizáltabbnak tűnik.

Thanos was right.

(#95) Z0C! válasza Narxis (#94) üzenetére


Z0C!
őstag

mellé Holo Locker :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#96) Probert75 válasza Narxis (#94) üzenetére


Probert75
addikt

Hogyan tudja használni? Feltelepítve hagyom a GO témám és a Holo tudja belőle importálni?
Tud magyarul a Holo?

[ Szerkesztve ]

(#97) Oldman2 válasza R19 (#93) üzenetére


Oldman2
veterán

Részemről SwiftKey 3 egyértelműen.

(#98) Narxis válasza Probert75 (#96) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jaja, hagyd fent a témát aztán belemész a Holo beállításokba utána Megjelenési beállítások és legfelül az Ikon csomagban kiválasztod a témát.

Thanos was right.

(#99) zebede válasza R19 (#93) üzenetére


zebede
őstag

Ja, SwiftKey. :C
Mondom ezt annak ellenére, hogy a GO Keyboardot még életemben nem használtam... :DD

De most megnézve a GO Keyboard-ról pár képet, lehet hogy felrakom a tabletemre, mert olyan az elrendezése mint a swiftkey-tabletes verziójának, csak a GO tartalmaz kurzormozgató nyilakat is, szemben a swiftkey-el, már ha jól látom a képeken.

[ Szerkesztve ]

(#100) Deck válasza Oldman2 (#97) üzenetére


Deck
titán

+1 Akciósan meg főleg megéri!

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.