Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Foose válasza darvinya (#1948) üzenetére


Foose
addikt

Mi az hogy rakd be a helyére? Fel sem települt,amíg a gyárit le nem szedtem. MErt valami olyasmit írt,hogy ilyen csomagnéven már van fent valami. De végül megoldottam,le tudtam szedni a gyárit,viszont a magyarra fordítottak meg kidobáltak. Tegnap este letöröltem a magyart,felraktam a legfrissebb 1.9.10-et,az meg láss csodát működik. :( Nem értem. Jólvan ez így mostmár,nem érdekel...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1952) retroid


retroid
senior tag

Mennyire para vagy kockázatos Play Áruházba vásárolni?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1953) Oldman2 válasza retroid (#1952) üzenetére


Oldman2
veterán

Roppant kockázatos, az életeddel játszol!

Meg ne próbáld...

(#1954) retroid válasza Oldman2 (#1953) üzenetére


retroid
senior tag

Nagyon humoros vagy de komoly összeg van a számlámon 55ft os appért nm fogok kockáztatni.........

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1956) retroid válasza #40993792 (#1955) üzenetére


retroid
senior tag

Az a baj hogy ma akcios a program és ma már nem tudok mit csinálni........

Hétfőn már nem 55 lesz sajnos

Ez a bajom h ma venném meg

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1957) Oldman2 válasza retroid (#1954) üzenetére


Oldman2
veterán

Semmiféleképp ne kockáztass...

Nálam is komoly összeg van, és éppen annak védelme érdekében a 3. akciós vásárlásom után a bankom automatikusan zárolta a vásárlásokat.

Saját kérésemre viszont a zárolást feloldották és a felelősség a feloldás végéig az enyém.

És vásárolok nyugodtan, a forgalmat meg figyelem éberen.

(#1958) #53667584 válasza retroid (#1956) üzenetére


#53667584
törölt tag

Nem tudom, hogy Magyarországon mi a helyzet és hogy melyik banknál vagy, de nálunk skban lehet pénzt elkülöníteni online vásárlásra.

(#1959) #16695808 válasza retroid (#1956) üzenetére


#16695808
törölt tag

válassz olyan számlacsomagot aminél ad egy külön webes kártyát és kész (0 ft legtöbb helyen) és akkor a komoly összeg biztonsában van !

(#1960) atillaahun válasza #16695808 (#1959) üzenetére


atillaahun
veterán

Erste-nél 600 Ft évente. :(((
Akkor engem behúztak keményen? :Y

(#1961) basaja


basaja
senior tag

hali:-)
a
Call meter 3g-t át lehet tenni sd-re?Akkor is pontosan mér?Vagy elég ha csak átlinkelem link2sd-vel?

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#1962) r4z


r4z
nagyúr

Sziasztok!

Az ADW EX mappáihoz hasonló görgethető mappák elérhetőek más launcher alá? Egészen konkrétan a Rosie 4.1 launcherhez kéne.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#1964) retroid


retroid
senior tag

Hozzáadtam a bank kártyám de azt irja email be h frissitsek vmi fizetési informacit

De ilyen sehol sincs a Wallet oldalon es nm tudok venni semmit

Mindig ez a email jon h frissitsem a fizetesi informacioimat

Ezt konkrétan hol és mit kell?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1965) #16695808 válasza atillaahun (#1960) üzenetére


#16695808
törölt tag

mi a 600 ft? ersténél 0, Bár a net számlacsomagban amit már nem értékesítenek

(#1966) darvinya válasza Foose (#1951) üzenetére


darvinya
titán

Letörlöd utána a magyart leszeded és a helyére berakod majd restart telo és …

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1967) TRob1 válasza retroid (#1956) üzenetére


TRob1
veterán

Ha komoly összeg van a számládon, akkor sztem tök mind1 hogy 55ft az az app vagy kicsit több. :U
Amúgy kb. annyira biztonságos a Playen vásárolni, mint bárhol máshol a kártyáddal. Szerintem.

Azt viszont sajna nem tudom hogy mi ez a mél amit kapsz, én ilyesmire nem emlékszem hogy kaptam volna. :(

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1968) zebede válasza basaja (#1961) üzenetére


zebede
őstag

Szerintem próbáld ki... áthelyezed, egy hívás és meglátod mér-e. :)

#1964 retroid:
Ilyenkor szoktak kérni egy dolcsi utalást, amiből megállapítják, hogy okés-e a számlád. Ezt később visszautalják, vagy jóváírják, már nem emlékszem.
Nem ez történt esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#1969) Foose válasza darvinya (#1966) üzenetére


Foose
addikt

Lényegében ezt csináltam én is. Mégsem jó valamiért. Bár,mikor lepucoltam a gyárit,az még kevés volt neki,még nem engedte a magyart. De mindegy ez már,most az angol friss van rajta,már nem babrálom. Jah,asszem értelek. De már letojom. Nagyrészt marad erre a célra az opera mobile...

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1970) DS39


DS39
nagyúr

miután tegnap töröltem, mára ahogy netet kapcsoltam megint megjelent a Google Play áruház alatt a Google Play szolgáltatások app(?), vajon miért fontos ez neki?
ha törlöm az adatait egyből újratölti és felül az értesítési sávon megjelenik hogy mennyi frissítés elérhető az alkalmazásaimhoz, tehát ez a feladata kb, de ezt enélkül is jelezte.

Másnak nem jelent meg ilyen?

kezd kicsit aggasztó lenni, hogy ha a Google gondol egyet, bármit a megkérdezésem nélkül telepíthet a telefonomra. :U
(persze ha a háttéradatok szinkronját kikapcsolom, akkor nem tud, de akkor meg én nem tudok play-ről appot ráküldeni/letölteni a telóra, csak apk-ból telepíteni.)

[ Szerkesztve ]

(#1971) #53667584 válasza DS39 (#1970) üzenetére


#53667584
törölt tag

Azt hiszem, hogy nem telepíti, csak frissíti. Pl. jobb oauth támogatást hoz. Egyébként miért zavar ha települ?

(#1972) SANKADI válasza retroid (#1964) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Én azt csinálnám, hogy arra az időre amíg nem lesz elektronikus számlád, leveszed a vásárlási liitet mondjuk 1000.- Ft-ra. Gondolom neten te is tudod állítani.

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#1973) retroid


retroid
senior tag

Hozzáadtam a bank kártyám de azt irja email be h frissitsek vmi fizetési informacit

De ilyen sehol sincs a Wallet oldalon es nm tudok venni semmit

Mindig ez a email jon h frissitsem a fizetesi informacioimat

Ezt konkrétan hol és mit kell?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1974) BullZeye


BullZeye
veterán

LastPass helyett valami ingyenes vagy legalább nem havidíjas megoldást tudtok javasolni?
Vagy hogy asztali FFból hogy tudom mobile operaába juttatni jelszavakat az is jó lenne.

(#1975) DemonDani


DemonDani
addikt

A gyári galériából hogy tudom eltüntetni a Picasa-s képeket? Semmi szükségem nincs rájuk, ráadásul megnyitáskor azokat tölti be elsőnek a progi...

Esetleg ha van vmi jobb galéria JB alá akkor az is jöhet. Nem csilicsálé kell ne tudjon többet mint képet megnyitni de azt gyorsan.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1976) bAtt001 válasza DemonDani (#1975) üzenetére


bAtt001
addikt

quickpic, meg sem nyitom már a gyári galériát, viszont törölni nem szabad a gyárit mivel akkor nem megy a kamera JB alatt ;)

(#1977) DS39 válasza #53667584 (#1971) üzenetére


DS39
nagyúr

biztos nem, mert eltávolítható, ha gyári szolgáltatás lett volna vagy app, mint a Market, akkor csak frissítés eltávolítása opció lenne.

egyébként azért mert nem szeretném ha "véletlen" ráküldenének vmi elcseszett frissítést, programot, amitől behal az egész rendszer és majd azt hiszem én csesztem el vmit... :(((

(#1978) zebede válasza retroid (#1973) üzenetére


zebede
őstag

Elolvastad #1968 postot?

(#1979) finecsa válasza retroid (#1973) üzenetére


finecsa
tag

Google Wallet súgó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1980) Syd69 válasza finecsa (#1979) üzenetére


Syd69
aktív tag

Én is köszi :C

Alma

(#1981) #53667584 válasza DS39 (#1977) üzenetére


#53667584
törölt tag

nekem frissítésként érkezett, hivatalos jelly beant használok

(#1982) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Valaki erre?

(#1983) Antilhu válasza Antilhu (#1844) üzenetére


Antilhu
tag

sziasztok,

... csak én használnék itt RemoteDesktop alkalmazást? Esetleg vki tudna ajánlani valami fankón használhatót? Amiket próbálgattam azok nem igaznán voltak jók...

Köszi!

(#1984) Antilhu


Antilhu
tag

Sziasztok,

A reklámok kezdenek megőrjíteni... naponta 9-10 között érkezik egy értesítést hogy Ipad2-t, vagy ezt azt nyertem... már csak az hiányzik hogy a kis kék tablettát is elkezdje nekem ajánlgatni :) (zöld plusz jel vagy egy csillag az értesítő sávban)... de engem nem érdekelnek... pár kérdésem lenne ezek kapcsán:
- hogyan lehet megtudni melyik app nak köszönhetem? (van kb 60-70, csak nem egyesével kell tesztelenem? :) )
- milyen módon lehet ezektől megszabadulni?

előre is köszi!

(#1985) #40351744 válasza #40993792 (#1963) üzenetére


#40351744
törölt tag

Nagyon szép kis iromány, mindent egybefoglal, köszi! :R

(#1986) air válasza Antilhu (#1983) üzenetére


air
nagyúr

Én a TeamViewer-t használom és ajánlom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1987) fatal` válasza Antilhu (#1983) üzenetére


fatal`
titán

TeamViewer.

(#1988) Klaymen válasza Antilhu (#1984) üzenetére


Klaymen
tag

Az air push detector lesz a te barátod, megmondja melyik alkalmazás fejlesztője adta el a lelkét... Azokat nem kell használni, 1 csillag és kész.

(#1989) pinnacle válasza bAtt001 (#1976) üzenetére


pinnacle
nagyúr

A QuickPic-ben, be lehet azt állítani, hogy a képeket eleve a képernyőre nagyítsa és ne kelljen mindig rájuk 2x kattintani?

[ Szerkesztve ]

(#1990) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Google Wallet milyen formában működik most itthon?
Hivatalos app nem érhető el itthon, azt tudom, de a kiskapuk hazája vagyunk, szóval ez nem probléma.
1. Hozzá tudom rendelni a kártyám?
2. Fizetésnél milyen díjakat számol fel?

(#1991) bAtt001 válasza pinnacle (#1989) üzenetére


bAtt001
addikt

hát ha jól értem amire gondolsz akkor megcsinálja, alapból akkorára nagyítja hogy beleférjen az egész kép. de szedd le és nézd meg az a biztos, nem kerül semmibe és meglátod hogy tetszik-e vagy sem :)

őstag rang bezsákolva :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1992) zebede válasza pinnacle (#1989) üzenetére


zebede
őstag

Ha a kijelző felbontásánál kisebb képre gondolsz, hogy megnyitáskor azt nagyítsa automatikusan rá az egész kijelzőre, nem hiszem.
Viszont van egy beállítási lehetőség egy érintéses nagyításra, így csak 1x kell rákattintani :U megspórolsz nagyításonként egy bökést. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1993) pinnacle válasza bAtt001 (#1991) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Már kipróbáltam. Azt szeretném, hogy képet eleve a teljes képernyőre húzza szét. Szerintem van ilyen beállítás csak még nem találtam meg.

zebede Köszi! Akkor ezek nincs automatikus megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#1994) G@ben


G@ben
addikt

Múltkor kérdeztem naptár-emlékeztető programot, többet is próbáltam, de nem igazán jöttek be. Olyan kéne, mint a Nokia naptár, csak hosszabb szövegrögzítési lehetőséggel. A lényeg: beírok egy emlékeztetőt, megadom, hogy mikor jelezzen (csak kezdő időpont kell), abban az időpontban jelez (addig jelez, amíg le nem nyomom, vagy kb 10-15 másodpercig), ha lenyomom, akkor az egész megnézhető, nem úgy, mint a gyári naptárnál, hogy a hosszú szöveget csak akkor látom végig, ha megnyitom szerkesztésre. A szerkesztése legyen egyszerű, a törlése meg pláne! Azt hiszem, ennyi kell.

Ezen kívül kell még egy diktafon, ami szintén egyszerű, megnyomom, felvesz, leállítom elmenti a hangot. Ne akarjon azonnal nevet adni neki, meg ilyenek, mert ha vezetek és eszembe jut valami, akkor ezt szeretném használni, és akkor nem szeretnék névadással, szerkesztéssel foglalkozni. Rögzít, elment, ennyi.

Tudtok-e ilyen programokról?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1995) thesound válasza G@ben (#1994) üzenetére


thesound
őstag

Utóbbira megfelel, widget és csak record meg stop.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#1996) blt.62


blt.62
őstag

Megjött az új Anker aksim. Tudnátok tanácsot adni,hogy az első töltést hogyan csináljam rajta? A fórumtárs azt mondta itt,hogy ő 4-5 órát töltené. Egy ismerős 16 órát töltetné,mert azt mondta az aksinál az első töltés olyan mint egy lufi amibe vizet engedünk,és minél tovább annál nagyobb lesz a kapacitása. Szerintetek melyik a legjobb megoldás? Lehet használni e mobilt amíg töltődik? Játszani lehet rajta,vagy alapállapotban hagyjam,esetleg kikapcsolt állapotban töltsem? Előre is köszi!

Ui: Tudom ez nem ebbe a topikba tartozik,de itt sok okos telefon tulaj van,aki már biztos komoly tapasztalattal rendelkezik aksi terén.

MegtorloXp

(#1997) G@ben válasza thesound (#1995) üzenetére


G@ben
addikt

Jónak tűnik, köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1998) xSide válasza pinnacle (#1993) üzenetére


xSide
őstag

Egyszerű, ne használj kisebb képet, mint a képernyő felbontása...

Olvasom a mai eseményeket, mi az a wallet mail?
Talán másold be a tartalmát és többre jutsz azok által akik tudnak inglisül, bár sok millió embernek nem volt vele gondja fikarcnyi nyelvismeret nélkül sem...
Magam sem kaptam, csak magyar nyelvűt a vásárlások megerősítéséről:)

Bemásolni egy appot?
Ahhoz nem említi létezik, max kérdezi felülirom-e és yess, jogosultságit megadom, dalvik-cache wipe és happy:)

A naptár már sok, az akksi meg értelmetlen kérdés mivel az elektronika (töltő, teló) úgysem enged tovább tölteni...

Lefáradtam, sorry :D

[ Szerkesztve ]

(#1999) G@ben válasza G@ben (#1997) üzenetére


G@ben
addikt

Mégsem nyert. Iszonyat a hangminőség. A kezelése jó.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.