Hirdetés

2019. október 16., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#451) soundsthu válasza Oldman2 (#449) üzenetére

soundsthu
(csendes tag)

Hat, ezt szomoruan hallom... :(

Tud valaki ajanlani valamilyen programot, amivel lehet konyvjelzoket szinkronizalni 2.3-as Androidos telefonra? A konyvjelzoimet a Pc-n Chrome-on mentettem el.

Udv!

:)

(#452) atillaahun válasza agoka07 (#450) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Ilyenről még nem hallottam, kétlem hogy ezt itt meg fogjuk tudni mondani. Szerintem a géped topic-jában többre mész.

(#453) agoka07 válasza atillaahun (#452) üzenetére

agoka07
(senior tag)

Sajnos nincs neki topicja :(

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#454) atillaahun válasza agoka07 (#453) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Akkor meg szerviz. Erre nem tudok sajnos mást mondani, nincs olyan dolog, ami indokolná a zene leállítását bekapcsolt kijelzőnél.

(#455) Alg

Alg
(addikt)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Valaki tudna nekem mondani egy (ingyenes) EQ-zható FM rádió appot? A gyári erősen fapados (kb. használhatatlan), áruházban rákeresve meg csak mindenféle stream appokat dob fel... de nekem nem az kell.

Ha nincs ilyen, megelégszem egy használható master EQ alkalmazással is...

HTC Desire HD, gyári 2.3+sense

Előre is köszi!

"I love not man the less, but Nature more"

(#456) hunfatal válasza Martin107 (#446) üzenetére

hunfatal
(félisten)

Colornote

http://goo.gl/gd6Zi5

(#457) Martin107

Martin107
(tag)

Ertem. Olyan app-ot keresek még, ami menti a lenyomott betuket, szamokat..stb Van ilyen?

(#458) gatto_ válasza Martin107 (#457) üzenetére

gatto_
(senior tag)

Van... trójainak hívják. :C :DD

(#459) mandin

mandin
(senior tag)

Sziasztok.
Megoldható valahogy, hogy a névjegyeimet összeszinkronizáljam a Facebook adatlapokkal? Nem akarok mindenkinek egyesével képet berakni, de azt sem szeretném, ha minden fb contactot berakna. Csak azt amihez van névjegyem is. Remélem érthető :D

(#460) darvinya válasza enginev3.0 (#442) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Na de most komolyan.
Hírdeted, hogy mit kell törölni és kérdezel.
Nem érzed az ellentétett.

Van fb ami köztudott, hogy 1 nagy rakás k…, és meg kérded miért van naptár.
Szerinted mihez kellene.
Elárulom fb-hez, szülinap háleluja.

Lépj ki/ zárd be a böngészőt.

És még sorolhatnám …

Xiaomi MI A2 v9 Fekete… temetkezési vállalkozó lettem!

(#461) Necc válasza Alg (#455) üzenetére

Necc
(addikt)

[link]

Globalis equalizer progi, elvileg minden programmal mukodik, de a gyakorlatban elofordulhatnak inkompatibilitasok.

Egy ideig hasznaltam es nem tapasztaltam olyat hogy barmelyik appal ne mukodott volna egyutt.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#462) Bone123

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Hívásrögzítő prog létezik, amivel automatizálhatom ill. könnyen választhatóvá tehetem a hanghívások felvételét?

(#463) dantre

dantre
(addikt)

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy pár magyar nyelvű és sokat tudó névjegyzék és tárcsázó programot?

(#464) bubi92 válasza dantre (#463) üzenetére

bubi92
(őstag)

exdialer nekem eléggé bejött. szép,gyors, müködik. :K kell ennél több?

[ Szerkesztve ]

(#465) mandin válasza bubi92 (#464) üzenetére

mandin
(senior tag)

A bejövő hívásoknál a képeket teljes képernyőn jelzi?

(#466) bubi92 válasza mandin (#465) üzenetére

bubi92
(őstag)

hát eddig nem nagyon kerestem ilyen beállítást így foggalmam sincs:D
de van valami teljes képernyős mód, lehet, hogy ez csak a tárcsázót állítja, nem tudom :N

(#467) TRob1 válasza bubi92 (#464) üzenetére

TRob1
(veterán)

Névjegyeknél kiírja a telefonszámokat a nevek alatt? Lehet vele menteni sd-re a komplett névjegyzéket vcf-be? Van benne külön Nem fogadott, Bejövő, Kimenő híváslista és ezek összesítése egybe?

¤ R'n'R ¤

(#468) csongi

csongi
(veterán)

Bocs hogy ide, de ez legalább pörög:)
Hogy lehet kikapcsolnia droidban hogy ne rezegjen minden képernyő érintésekor a telefon?

(#469) Necc válasza csongi (#468) üzenetére

Necc
(addikt)

Valahol a beállításokban :D
Beállitások -> kijelzö vagy beállítások -> profilok, stb...

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#470) kymco válasza Martin107 (#457) üzenetére

kymco
(veterán)

Nem bízol az asszonyban?

www.refujvaros.hu

(#471) Psytech válasza csongi (#468) üzenetére

Psytech
(senior tag)

Beállítások/Hang menüben keresd valahol szerintem.. De azon belül meg készülék függő, hogy éppen milyen menük vannak :)

(#472) dantre válasza TRob1 (#467) üzenetére

dantre
(addikt)

Közben én is nézelődöm a xPhonePro elvileg kiírja a nevek alá a tel.számot.

(#473) dantre válasza bubi92 (#464) üzenetére

dantre
(addikt)

Köszi, ez tényleg jónak tűnik, még nézelődöm, de úgy nézki ezt fogom használni.

(#474) kilozsul

kilozsul
(aktív tag)

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy a MailDroid-ban hogyan lehet prioritást adni egy levélnek (tehát "fontos"-nak jelölni? Vagy ha nem lehet, akkor melyik az a kliens ami ezt tudja és lehet képet beilleszteni aláírásként? Ez a két funkció kellene... :)

(#475) mandin válasza kymco (#470) üzenetére

mandin
(senior tag)

:C

(#476) Arween

Arween
(senior tag)

olyan galéria alkalmazást tudtok mondani ahol,csak a képek látszódnak,és egyik mappából át tudok másolni a másikba képeket?A gyári (S2)-tól kivagyok felhozza nekem az összes videó fájlt is+ az istennek se tudok mappából másikba másolni...

Tipikus Teréz anya típus vagyok,csak piszok jól titkolom :)

(#477) darvinya válasza Arween (#476) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Total Commander képek része.

(#478) tomy86 válasza Arween (#476) üzenetére

tomy86
(addikt)

Quickpic

(#479) tomy86 válasza Arween (#476) üzenetére

tomy86
(addikt)

Azt elfelejtettem, hogy ha a QuickPicben nem akarod látni a videókat, akkor settings - include videos után vedd ki a pipát.

(#480) elfelejtette válasza tomy86 (#479) üzenetére

elfelejtette
(veterán)

Elfelejtette(d)?! ;]
Egyébként a Quickpic-et én is csak ajánlani tudom, főleg mióta van magyar nyelvű fordítás is hozzá! :C

[ Szerkesztve ]

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### LG Q6

(#481) sssz

sssz
(őstag)

nagyon csajos kérdésem lenne :D
telót váltottam és eddig a régin játszottam a smurfs village-el :D hogyan tudnám átvinni az adatait a másikra hogy ne kelljen újrakezdeni? egyiken sincs root., mybackup prot próbáltam de nem vitte át a játék állását.

Ötlet?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#482) darvinya válasza sssz (#481) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

root nélkül sehogy.

(#483) sssz válasza darvinya (#482) üzenetére

sssz
(őstag)

a francba. sejtettem, de gondoltam hátha.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#484) bubi92 válasza TRob1 (#467) üzenetére

bubi92
(őstag)

2 másikat kérdezzél, és könnyebbet ;] :P
foggalmam sincsen, ezek a funkciók közül egyikre sincsen szükségem.

(#485) errrtu

errrtu
(aktív tag)

Sziasztok! Tudnátok mondani egy alkalmazást amivel megnézhetem, hogy melyik alkalmazás használt adatforgalmat (WiFi és Mobilnet) adott időben? Fontos lenne, hogy alkalmazásra bontva tudja mutatni.

sssz: titanium backup átmenti az adatokat is az alkalmazás mellé ha úgy kéred. Az nem jó? Bár root nélkül nem tudom biztosan, hogy tudja e!

[ Szerkesztve ]

OnePlus3

(#486) bubi92 válasza errrtu (#485) üzenetére

bubi92
(őstag)

3g watchdog

vagyis nem tudom, hogy az ingyenes mutatja-e, de a pro tutira bontja alkalmazásokra is.

[ Szerkesztve ]

(#487) Bone123 válasza errrtu (#485) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

(#488) sssz

sssz
(őstag)

próbálgatom az apex launchert. egy dolgot nem találok. lehet ebben kisebbre venni az ikonok méretét mint pl az adw ex-ben?

(#489) Bone123

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Az alap GO ikonkészletnek, amely itt a tálcán látszik, létezik bővített változata ismertebb appokhoz (Skype stb).

(#490) meridaharcos

meridaharcos
(aktív tag)

Sziasztok!

Keresnék képméretező/képszabdaló alkalmazást, ami FullHD méret közelében is működik.
Köszi előre is!

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#491) Oldman2 válasza Bone123 (#489) üzenetére

Oldman2
(addikt)

Ez kérdés volt?

Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oldman2/index.html

(#492) errrtu válasza bubi92 (#486) üzenetére

errrtu
(aktív tag)

Pro-m van de az istennek sem találom, hogy hol! megvan de csak a mobilinternetet bontja alkalmazásokra... de nézem tovább

Bone123: köszönöm, meglesem

[ Szerkesztve ]

OnePlus3

(#493) Magnat válasza meridaharcos (#490) üzenetére

Magnat
(veterán)

Szia,

Image shrink?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#494) tomy86 válasza elfelejtette (#480) üzenetére

tomy86
(addikt)

:D

(#495) xSide válasza meridaharcos (#490) üzenetére

xSide
(őstag)

A legegyszerűbb, ha tényleg csak méretezni/kivágni akarsz a Quickpic beépített "szerkesztője", ha már úgyis telepítve van gondolom:)

[ Szerkesztve ]

(#496) kutkut

kutkut
(addikt)

Sziasztok! Olyasmi appot keresek, mint iOS-en az iStudiez Pro. Létezik ilyen androidra? Beírtam a keresőbe, és kidobta az Everstudent Student Planner-t, de az tudásban közelében sincs az iOS-es apphoz képest. Szóval, tudtok ehhez hasonló appot (csak jobbat)? :D:R

Meizu MX3 32GB

(#497) scapegt válasza errrtu (#485) üzenetére

scapegt
(senior tag)

Ajánlom a Mobile Counter nevű progit, kiírja, hogy melyik app mennyit használt wi-fi-n, vagy mobilneten.
Napi statisztikát is készít, illetve naplózza, hogy mikor melyik hálózatról mennyit töltöttél le (név szerint kiírja a wifi nevét is). Nagyon jó kis progi, a fizetős változat 416,- Ft. Widget-je is van.

[ Szerkesztve ]

(#498) elfelejtette válasza scapegt (#497) üzenetére

elfelejtette
(veterán)

Root-olt telóval jó választás erre az LBE Privacy Guard is. Mutatja az alkalmazások adatforgalmát napi szinten és összesen is, beállíthatod hogy melyik program csatlakozhat a netre, sőt egyéb jogosultságokat is beállíthatsz/megvonhatsz. Meglepő egyes programok milyen jogosultságokkal rendelkeznek (pl. a 3 betűs navi hozzáférési joga a kapcsolatokhoz, meg a hiváslistához!)

[ Szerkesztve ]

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### LG Q6

(#499) Bone123 válasza Oldman2 (#491) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Igen, csak lemaradt a kérdőjel.

(#500) porse válasza elfelejtette (#498) üzenetére

porse
(senior tag)

Én benne vagyok a saját telefonkönyvembe, és a címem is oda van írva, ha rányomok a navit nyitja egyből és tervez oda.

... szerintem.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.