Hirdetés

2019. október 16., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#551) GrandS válasza xSide (#549) üzenetére

GrandS
(senior tag)

Köszönöm. :C A keresőt és is ismerem ( :W ), de az első 4 lapon nincs ilyen, gondoltam valakinek van már ilyen működője.

(#552) Bone123 válasza Des1gnR (#550) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Igen.

(#553) xSide válasza GrandS (#551) üzenetére

xSide
(őstag)

Elnézést, nem tudtam nálad nem jelennek meg :(((
Én így látom (ezért bátorkodtam kereső linket adni):

(#554) GrandS válasza xSide (#553) üzenetére

GrandS
(senior tag)

Hogyne jelenne meg.

Idézem magamat: Keresek egy olyan widget-et, amiben egy adott mappa képei között lehet lapozni. Alapban 3-4-et tesz ki és fel-le lehet váltani.

Ezek nem olyan egyik sem.

Azért kösz!

Olyasmi kellene, mint az SPB shell sms-lapozása.

[ Szerkesztve ]

(#555) darvinya válasza GrandS (#554) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Ilyenre gondoltál?

Egy adott mappa kiválasztva.
pl: most a háttérképek.

Igen.
Fel-le lapozható.

Amúgy ez ICS Galeria app widgets-je.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI A2 v9 Fekete… temetkezési vállalkozó lettem!

(#556) GrandS válasza darvinya (#555) üzenetére

GrandS
(senior tag)

Úgy van! Ezek fel-le lapozhatóak?

A Jelly Bean-nek van alapból ilyenje, csak Blade-re még nagyon bug-os.

[ Szerkesztve ]

(#557) BigBlackDog

BigBlackDog
(veterán)

Milyen Ram manager-t ajánlotok? Lww-nek az 512 Mb ramja kezd néha kevés lenni komolyabb játékok mellett (erős lagolások), ICS alatt? Esetleg más progi jelentené a megoldást a laggolásra?

Más: playnél a visszatérítést milyen gyorsan működik?

[ Szerkesztve ]

(#558) darvinya válasza BigBlackDog (#557) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Hosszan home és jobbra-balra app bezár ICS alatt.

Xiaomi MI A2 v9 Fekete… temetkezési vállalkozó lettem!

(#559) ADAM1337 válasza hunfatal (#543) üzenetére

ADAM1337
(veterán)

Köszönöm ránézek :R

(#560) bubi92

bubi92
(őstag)

a fb app ill messengerben bug vagy feature, hogy két nappal ez előtti üziket és értesítéseket is jelzi nekem, ha van net ;] :DD :DD

lehet ezzel kezdeni valamit?

(#561) Gál István

Gál István
(senior tag)

Sziasztok,

Tudnátok ajánlani egy ingyenes és megbízható zenelejátszó programot androidra?

Üdv,

István

(#562) Gál István válasza Gál István (#561) üzenetére

Gál István
(senior tag)

... Ami FLAC-ot játszik! Ez lenne a legfontosabb.

(#563) GrandS válasza Gál István (#562) üzenetére

GrandS
(senior tag)

MixZing: [link]

(#564) atike válasza GrandS (#563) üzenetére

atike
(nagyúr)

Az nem viszi a flac-ot, vagy igen? :U

andLess - ez elvileg direkt arra van, de nincs róla tapasztalatom...

[ Szerkesztve ]

(#565) kutkut

kutkut
(addikt)

Erre valaki? :B

Nincsenek itt egyetemisták?! :D

Meizu MX3 32GB

(#566) atike válasza Gál István (#561) üzenetére

atike
(nagyúr)

A Winamp Pro (fizetős), és a PowerAmp (trial ami letölthető) lenne amúgy a két legjobb... Csak hát nem ingyenesek....

(#567) hunfatal válasza atike (#566) üzenetére

hunfatal
(félisten)

A Winamp szerintem borzalmas :D

PowerAMP meg PlayerPRO a legjobb, csak utóbbi nem tudom, hogy lejátszik-e FLACot.

[ Szerkesztve ]

http://goo.gl/gd6Zi5

(#568) stefi68 válasza Gál István (#562) üzenetére

stefi68
(addikt)

jetAudio esetleg?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#569) sssz válasza kutkut (#565) üzenetére

sssz
(őstag)

Hmm, ezt szerintem alapból tudja androidba egy naptár meg egy feladatok kezelő...max nem ilyen csicsás :)
A naptárba beírod a kívánt dolgot (pl mikor milyen órád van), beállítod az emlékeztetőt és az egyéb leírásba beírod a tanár paramétereit. A google naptárával fél perc alatt szinkronizálód illetve akár folyamatosan szinkronizálhatod is a változásokat.

De ha annyira fontos a küllem, ez szerintem kb ugyanaz mint a másik:Class Buddy: Student planner vagy ezt Grades: Student Organizer

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#570) kymco

kymco
(veterán)

Sziasztok!
Egy olyan webes (privát) napló alkalmazást keresek, ami nem csak az androidos telefonomon szerkeszthető, hanem pc-n is, windows alatt.
Találtam már olyat, ami csak androidos, olyat is, ami mindkettő, csak épp kb 20 $ az éves díja.
Érdekelne egyszeri fizetős is, no meg ingyenes is.
Ismertek ilyeneket?

www.refujvaros.hu

(#571) r4z

r4z
(Ármester)

Sziasztok!

Tegrás tablet tulajok körül valaki fel tudná nekem tölteni mondjuk Dropboxra az NVision (com.velosmobile.tribble) APK-ját? One X-re nem engedi letölteni a Store. :R

kymco: Evernote esetleg? Böngészőből szerkeszthetőek a jegyzetek (vagy éppen a naplód), de van kliens Windowsra is.

[ Szerkesztve ]

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#572) bubi92 válasza r4z (#571) üzenetére

bubi92
(őstag)

ez rendesen szinkronizál gép és teló között? mert akkor pont ilyet kerestem. esetleg windowsos widgete nincs?:D

(#573) r4z válasza bubi92 (#572) üzenetére

r4z
(Ármester)

Csak kipróbáltam, így nincs vele sok tapasztalatom. A PC-s kliens például kimaradt a próbából, ennyire nem foglalkoztam vele behatóan. Én ugyanerre a Dropboxot használom. TXT jegyzetek, ott szerkesztem, ahol csak akarom - kicsit puritán, de a célját ellátja, nincs szükségem csicsára.

[ Szerkesztve ]

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#574) gezatata

gezatata
(aktív tag)

Business Calendar -t régóta használom,
eleinte a naptárak listájában megjelent a facebook naptárbejegyzései is, de az utóbbi romolásaim óta nem jelenik meg,
van valakinek ötlete miért van ez ?

[ Szerkesztve ]

(#575) sssz

sssz
(őstag)

apex launchernél be lehet állítani valahol hogy mekkorák legyen a főképernyőre kirakott ikonok?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#576) r4z válasza sssz (#575) üzenetére

r4z
(Ármester)

Ezt hogy érted? Hogy mondjuk 2x2-es legyen egy ikon? Az csak Desktop Visualizerrel fog menni és külön képfájllal szvsz.

Rootoltad már a telefonod? ;]:DDD

bubi92: Valóban? Ezt nem tudtam, pedig sokáig használtam ADW EX-et :B

[ Szerkesztve ]

(#577) bubi92 válasza r4z (#576) üzenetére

bubi92
(őstag)

adw-ben lehet állítani, hogy mekkora legyen az ikon mérete. szerintem hasonlóra gondol.

(#578) sssz válasza bubi92 (#577) üzenetére

sssz
(őstag)

igen, erre gondoltam. jelenleg adw ex-et használok, de nagyon tetszik az apex, viszont az ikonjai elég nagyok. megszoktam a kisebbeket az adw ex-ben.

(#579) Mika1227

Mika1227
(őstag)

Jóféle fényképező progit ajánljatok már légyszi! :R

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!! Minél több emberrel találkozom annál jobban szeretem a kutyámat!!!

(#580) hunfatal válasza Mika1227 (#579) üzenetére

hunfatal
(félisten)

Camera Zoom FX, lgcamera

(#581) sssz válasza r4z (#576) üzenetére

sssz
(őstag)

RazorGTR1: nincs rá szükségem :P :D sony xperia p :D

[ Szerkesztve ]

(#582) r4z válasza sssz (#581) üzenetére

r4z
(Ármester)

Akkor rootolj helyettem is, mert most én is gyárin vagyok... úgy május eleje óta :B

(#583) sssz válasza r4z (#582) üzenetére

sssz
(őstag)

na tessék :D a "javulás " útjára tértél ?:D jól látom? HTC ONE X? Pedig azt már lehet rootolni ugy emlékszem.

(#584) cintula187

cintula187
(addikt)

Sziasztok!

A legfrissebb bs player nem hajlandó lejátszani sem mpg sem mp4, wmw videókat. Kidob a program.Más videoformátummal nem próbáltam. mp3. flac megy neki. :S

Reinstall megvolt

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#585) Bone123 válasza cintula187 (#584) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Nézz szét a beállítások menüben és válasz ki más dekódolási módot, hátha.

(#586) sarkanyolo2

sarkanyolo2
(senior tag)

Hali!

Google Play letöltésnél minden esteben csak wifiről akar enged letölteni appokat. Ha nincs wifi keresi, hiába él a 3g és a többi. :(((

Van ötletetek? :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#587) xSide válasza cintula187 (#584) üzenetére

xSide
(őstag)

Az mx készítőivel lehet összeültek, sajnos ennek beta verziói is problémásak lettek...
Ami eddig simán ment, most nem!

Sarkanyolo2 nincs véletlen tűzfalban blokkolva, illetve a play beállitásainál bepipálva a csak wifi frissités?

[ Szerkesztve ]

(#588) cintula187 válasza cintula187 (#584) üzenetére

cintula187
(addikt)

Állitottam software, hardware system decodingra. mindig kilép. valamit elcsesztek tényleg.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#589) r4z válasza sssz (#583) üzenetére

r4z
(Ármester)

Nem éppen, csak nem akarom bukni a garit :D

(#590) Foose

Foose
(őstag)

Sziasztok! Keresek olyan appot,amivel blogger blogomat kezelhetném. Találtam a play-en Blogger-t,de eléggé lehúzták a kommentek. Valaki tud valami érdemlegest? (Desire-m van,2.3.3-al)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :)

(#591) bepken

bepken
(addikt)

kis érdekesség azoknak, akiknek a Cinemagram nevű alkalmazás mond valamit....mi androidra egyenlőre nem kaptuk meg, de végre már találtam legalább egy (gyenge) utánzatot: fotodanz

ha volt már, akkor bocsi...

╔═══ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ══╗ ╚═════════════════════ Xiaomi Mi A1 ════════════════════╝

(#592) kymco válasza r4z (#571) üzenetére

kymco
(veterán)

Köszi, megnézem.

www.refujvaros.hu

(#593) tomi0816

tomi0816
(tag)

A widgetsoid-hoz hasonló appot tudtok ajánlani? nem jött be a külseje... :S

(#594) Male

Male
(veterán)

Sziasztok!

Remélem jó helyre írom a kérdésemet:

Androidos telefonra létezik olyan program, ami képes minden nap meghatározott időpontban teljesen lenémítani a telefont és egy másik meghatározott időpontban visszakapcsolni a hangot? Amit szeretnék vele elérni: minden éjjel éjfél körül kussoljon el, és másnap délelőtt 9-kor kapcsolja vissza a hangot. Mindezt teljesen automatikusan, megbízhatóan tegye, és a némítás az akksi lemerülésre is vonatkozzon (tehát még amiatt se nyünnyögjön ilyenkor, ha lemerül az akksi).
Ha ilyen nincs, akkor esetleg az is szóba jöhet, ha némítás helyett kikapcsol (és visszakapcsol).... lényeg, hogy fix időpontban minden nap és teljesen automatikusan tegye ezt, és a két időpont között semmilyen körülmények között se adjon ki hangot.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu - Befektetés: https://new.alpari.com/en/invest/pamm/423018/

(#595) sssz válasza Male (#594) üzenetére

sssz
(őstag)

timerificc

(#596) klambi

klambi
(addikt)

szevasztok!
keresek olyan appet ami nekem alapból telepítve van telefonomra, de másnak nincs, amivel be tudom állítani hogy milyen hálózatot használjon a telefon adott programja, wifi vagy 3g...
tud valaki ilyet amit telepíteni lehet?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#597) sssz válasza klambi (#596) üzenetére

sssz
(őstag)

eggyel fentebb timerificc tudja ezt is

(#598) tomy86 válasza tomi0816 (#593) üzenetére

tomy86
(addikt)

Power Toggles, Notification Toggle (ha az értesítősávba kell), Elixir2

(#599) Male válasza sssz (#595) üzenetére

Male
(veterán)

Köszi szépen, ez jónak tűnik!

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu - Befektetés: https://new.alpari.com/en/invest/pamm/423018/

(#600) hunfatal

hunfatal
(félisten)

Akinek tetszik az ArkanoidX, like és share please :)

[link]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.