Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) #16695808


#16695808
törölt tag

A k-9 -et beizzítottam, nos a kérdésem az hogy most olyan 5 mb körül van ebből a levelek 650 kb...
nos hogyan érhetném el azt hogy ez a 650 kb ne nőjjön 10mb-ra az idő folyamán, ugyanis a telón nincs túl sok hely...
ha megnyitok egy mailt az ugye még nem letöltés? mert annyit állítottam már hogy a mellélketeket az SD-re töltse.
tehát a lényeg úgy szeretném beállítani a klienst hogy a teló belső memóriáját ne egye, csak az SD-t

(#952) TazLeacher válasza petipetya (#917) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor segítesz beállítani, ha Te úgyis profi vagy? :D

A night profilt szeretném arra belőni, hogy éjszaka csak 3 ember tudjon hívni, más ne. Felvettem őket White list-re, majd a profilban belőttem, hogy Enable White list, gondoltam így csak ők tudnak hívni...de kipróáltam, és nem...ha más hív, akkor is kicsörög. Azt szeretném, hogy a többiek mind teljesen némák maradjanak.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#953) petipetya


petipetya
nagyúr

Szeretném blokkolni a munkahelyről érkező sms-ket. Melyik a legjobb program erre? :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#954) Jim74 válasza petipetya (#953) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ez egész szimpatikusnak tűnik:

Blacklist

(#955) petipetya válasza TazLeacher (#952) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ugyanígy tettem egy próbát én is, de ugyanezt tapasztalom. Egy másik számot beraktam a white listába, majd ismeretlen számmal csörögtem, de bejött a hívás...

"nincs rá lezsóidő"

(#956) scapegt válasza petipetya (#955) üzenetére


scapegt
senior tag

Ha Samsungod van, gyárilag van benne ilyen tiltólista és tényleg nem kapod meg az smst attól akit tiltottál, és nem is csörög ki a telefon. Ha nem Samud van, akkor passz, nincs szükségem ilyen progikra :D

Egyébként a Llama nevű app tud olyat, hogy Zajos kontaktok, csak azok csörögnek, a többinél néma marad a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#957) petipetya válasza Jim74 (#954) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jim74t:
Köszi. Telepítettem, beállítottam, kipróbáltam és tökéletesen működik. Ez jó lesz, egyszerű és logikus. :R

scapegt:
Nem Samsungom van, de azért köszi.

"nincs rá lezsóidő"

(#958) St3ven válasza SG3rg0 (#934) üzenetére


St3ven
addikt

Vannak benne a felhasználó által definiálható szabályok (Rules fül), de én ezeket nem használom. Szerintem működhet a dolog, ha kreálsz egy olyan profilt, amiben kikapcsolod a mobilnetet, de én igazából ezeket az automatizmusokat nem szeretem. Ha nem kell a mobilnet, kikapcsolom manuálisan.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#959) Jim74 válasza petipetya (#957) üzenetére


Jim74
nagyúr

Örülök, hogy működik :C , mert csak egy tipp volt, sosem használtam, de felhasználói visszajelzések és a leírás alapján elsőre ezt tűnt a legjobb választásnak.

(#960) Jessus81 válasza SG3rg0 (#934) üzenetére


Jessus81
tag

green power erre tökéletes :)
beállítod, hogy x óránként x percre kapcsolja be, azt is megmondhatod neki, hogy mit kezeljen, wifit, mobilnetet, stb....

PSN: Thorpapa

(#961) MK VII válasza Ambavir (#911) üzenetére


MK VII
veterán

Köszönöm. Bogarászok :)

(#962) Jessus81


Jessus81
tag

van ez: HD caller ID a progi, ami tök szuper meg minden, de amikor hívnak, és felveszem és azt vége a dumának, akkor mindig visszacsökkenti a csengetési hangerőt a 3asra kb és a következő hívást meg alig hallom:S

PSN: Thorpapa

(#963) aimettirlz válasza aimettirlz (#848) üzenetére


aimettirlz
tag

Erre valaki komment? :R

® aimeTTi atticuS ™

(#964) TazLeacher válasza petipetya (#955) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tehát akkor 1 Ft-ot sem ér a program...jee... :(((

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#965) #16695808 válasza aimettirlz (#963) üzenetére


#16695808
törölt tag

csak T ....

(#966) petipetya válasza TazLeacher (#964) üzenetére


petipetya
nagyúr

704 Ft és azt írják, hogy abban minden működik. Érdemes megnézni, mert 15 percen belül visszaigényelheteda pénzt. Mondjuk én nem tenném, hanem inkább használnék két ingyenes progit erre a célra.

"nincs rá lezsóidő"

(#967) pakriksz


pakriksz
őstag

valami megoldást tud valaki arra hogy finomabban lehessen szabályozni a hangerőket? (főleg a média hangerőt), mert alapon csak 16 fokozat van az androidban, és a fülhallgatóval a legalacsonyabb is túl hangos, a következő fokozat lefelé pedig a némítás...

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#968) TazLeacher válasza petipetya (#966) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Anno megvettem... :DDD Nekem az van.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#969) St3ven válasza TazLeacher (#952) üzenetére


St3ven
addikt

Anno végigpróbálgattam jó pár hívásszűrő appot, de csak a Root Call Blocker tudta azt, amit elvárna egy ilyen alkalmazástól az ember.

Egyébként a Profile Scheduler appban is, amit itt linkeltem, teljesen jól működik a whitelist. Csak éppen nekem blacklist kellene, de azt meg nem jöttem még rá, hogy tudom beállítani benne.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#970) atillaahun


atillaahun
veterán

Csak egy érdekesség, amit most fedeztem fel.
Ha be van kapcsolva a GPS beállítások között a Wireless Location, akkor a GMaps-et nem lehet kilőni a RAM-ból, folyton újraindulgat. Ha viszont ki van kapcsolva, akkor a GMaps is kilőhető, és legközelebb csak akkor indul el, ha én akarom.
Az ok nyilván a folyamatos "névtelen" statisztikák feltöltése.

[ Szerkesztve ]

(#971) TazLeacher válasza St3ven (#969) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ennek a teljes változata van meg, és nem működik rendesen.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#972) St3ven válasza TazLeacher (#971) üzenetére


St3ven
addikt

Es aktivaltad is az adott profilnal a whitelist-et?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#973) fatal` válasza atillaahun (#970) üzenetére


fatal`
titán

Nyílvan az az ok. Ja nem, mégsem. Ha gondolkodnál rájönnél, hogy a wifis helymeghatarozás vajon honnan tudja hol vagy? Bingó, a térkép (google maps) segítségével. Mivel ez egy hattérmodul, vagy service, ha úgy jobban tetszik, ezért mindig futni fog. Ha kilövöd, akkor nyílván, amikor legközelebb lekéri a pozíciót, akkor elindítja... Semmi érdekesség nincs ebben.

[ Szerkesztve ]

(#974) TazLeacher válasza St3ven (#972) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Lehet user error, rajta vagyok... :B

Akkor fussunk neki még egyszer.

Hogy állítsam be, ha az a célom, hogy mindenki kussoljon, csak 3 ember tudjon hívni?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#975) llaszlo


llaszlo
veterán

Ez csak nálam elvárás?

Az aktuális híváslistából szeretnék egy-egy adott számmal közvetlenül naptárbejegyzést készíteni. Nem feltétlen a kontaktok listájából hanem az "idegen" számokból is. Tehát a legjobb lenne a híváslistából.

Van erre valami alkalmazás? Ez szerintem sok olyan embernek alap dolog lenne aki sokat telefonál és egyeztet megbeszéléseket, tárgyalásokat.

(#976) Narxis válasza llaszlo (#975) üzenetére


Narxis
nagyúr

Business Calendar?

Thanos was right.

(#977) llaszlo válasza Narxis (#976) üzenetére


llaszlo
veterán

Ebben nem találtam olyan lehetőséget, hogy a híváslistából egyből a számot automatikusan kimásolva naptárbejegyzést tudjak készíteni. De még magában a naptárban sem olyat, hogy amikor új eseményt hozok létre akkor a híváslistából lehetne számot hozzáadni.
Lehet, hogy ehhez valami dialer app kellene?

Ha jól értem a leírást akkor ez azt is tudja, hogy a híváslistából készít naptár bejegyzést. Igaz nem közvetlenül hanem egy saját listából. Bár lehet, hogy nem értem jól a leírását.
Remélem érthetően fogalmaztam meg az igényemet. Ha mégsem akkor újraírom. :)

Tehát felhív egy ügyfél vagy én hívok valakit akivel megbeszélünk egy találkozót. Aztán a számra bökök a híváslistában és onnét egyből egy új naptárbejegyzést tudok készíteni.
Vagy olyan program is jó ami a hívás után rákérdez erre.

[ Szerkesztve ]

(#978) llaszlo válasza llaszlo (#977) üzenetére


llaszlo
veterán

iOS-re találtam ilyen kellene Androidra
[link]

(#979) atillaahun válasza fatal` (#973) üzenetére


atillaahun
veterán

Eddig egész korrekt tagnak tűntél a hozzászólásaidat olvasva.
Most mire lett hirtelen ilyen nagy az arcod, hogy írtál egy labdapattogtatás játékot? :U

Talán olvastál már róla, hogy az alkalmazásoknak többféle állapota lehet, függően attól, hogy előtérben vannak, háttérben, forgalmaznak-e éppen adatot, meghívnak-e más folyamatokat a háttérben, stb...
A GMaps önmagában nem service/szolgáltatás csak egy folyamat, viszont a Wireless Location bekapcsolásával meghívja maga mellé a Google Location Service-t, ami már egy szolgáltatás (NetworkLocation.apk néven található a rendszerprogramok között, ugyanakkor nem a rendszer szerves része, mint tudjuk a Google programjai nélkül is hibátlanul működik az Android). Mivel ez utóbbi alkalmazás nem képes önmagában futni, ezért a GMaps-re is szüksége van, tehát míg be van kapcsolva, a Maps-et sem lehet leállítani/kidobni a memóriából.

Pl. attól mert a GPS be van kapcsolva még nem lesz a GMaps-ből szolgáltatás, és nem ragad a háttérbe, hogy folyton lekérje a pozíciódat. Így alapból a WiFi alapú helymeghatározásnál sem lenne ez indokolt, de mint tudjuk a Google fix időközönként "névtelen" helyadatokat gyűjt (akár a mobilnetünk terhére) akkor is, ha éppen nem használjuk a térképet.
Számomra az volt az újdonság, hogy emiatt nem lehet a GMaps-et leállítani. Ha te ezt eddig is tudtad (bár kétlem), akkor elismerésem. Én viszont azt feltételeztem, hogy nem mindenki előtt ismert a dolog, így talán segíthetek kicsit javítani a rendszer memóriakezelésén.

[ Szerkesztve ]

(#980) mttssz


mttssz
senior tag

Üdv!
Facebook Messenger alternatívát keresek, mert a hivatalos nostanában nem igazán jelez, vagy ha igen akkor is 10-20 perc után. :F Ki mit ajánl?

(#981) (jan)


(jan)
őstag

Fél órája nem tudok rájönni hogy kell asztalt törölni go launcherben, valaki megtudja mondani ? :DDD

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#982) upbuvar válasza (jan) (#981) üzenetére


upbuvar
tag

Szerkesztés? :)

(#983) (jan) válasza upbuvar (#982) üzenetére


(jan)
őstag

az addig oké... de ott hol ? :D

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#984) (jan) válasza (jan) (#983) üzenetére


(jan)
őstag

megvaaan :D én marha :DD

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#985) becenevem


becenevem
aktív tag

Keylogger program létezik androidra? Néha jól jönne...

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#986) xSide válasza llaszlo (#975) üzenetére


xSide
őstag

Az exdialer a hivásnaplóból tud ilyet, találkozó létrehozása, naptár bejön, esemény beírása...
Nálam a simple calendar widgeten is kint van, mivel szinkronizál.
Érdemes egy külön naptárt létrehozni ehhez is az egyszerűbb kezelhetőség és megjelenités miatt, értsd több naptár widget, az elsőn focimeccsek időpontjai, beosztás, programok, névnapok.
Másikon üzenetváltás tesómmal megosztott naptáron keresztül, mig a harmadik találkozók, fontos programok...
Naptárként aCalendar van használatban!

[ Szerkesztve ]

(#987) mandin


mandin
senior tag

AirDroid-ot használ valaki? Ma kipróbáltam és nem engedett semmit másolni a telefonra hálózati hiba üzenettel. Mitől lehet?

(#988) TRob1 válasza mandin (#987) üzenetére


TRob1
veterán

Én használom (meg a asszony is).
Tegnap még müxött...

¤ R'n'R ¤

(#989) montressor


montressor
aktív tag

akkor mashogy kerdem:
tudnatok-e mondani olyan sms-es appot, ami kulon szortirozza inbox, outbox... stb (nem conversation view) kicsike, megbizhato, Semmi tulspirazas nem kell, csak alap egyszeru
koszi

(#990) zarew


zarew
senior tag

Sziasztok!
Olyan progit keresek,amivel be lehet állítani,hogy mikor melyik háttérképet pakolja ki ,mennyi ideig a kijelzőre.

(#991) llaszlo válasza xSide (#986) üzenetére


llaszlo
veterán

Ez az. Ez pont jó. Kösz.

(#992) #40351744 válasza mttssz (#980) üzenetére


#40351744
törölt tag

Szia!

Go!Chat for Facebook-ra esetleg nézzél rá, szerintem teljesen korrekt. :))

(#993) mttssz válasza #40351744 (#992) üzenetére


mttssz
senior tag

Kipróbáltam egész jó, köszönöm. :R
Esetleg hogy ezeket az undorító smileykat hogy kell kikapcsolni?

(#994) St3ven válasza TazLeacher (#974) üzenetére


St3ven
addikt

Globális whitelist beállítás: menü gomb -> Whitelist settings

Aztán az egyes profilokban pipa az Enable whitelist részhez.

Ezután még finomíthatsz profilonként a globális beállításokon a Select whitelist-re kattintva, de ha minden profilban ugyanaz a whitelist kell, azaz jó a globális beállítás, akkor ehhez hozzá sem kell nyúlni, ennyi volt.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#995) yanesz


yanesz
tag

Sziasztok.
Van olyan karaoke szerű program,aminek a szövegét én gépelem be és azt hang fájlba elindítom akkor úgy működik mint a karaoke?

(#996) yanesz válasza yanesz (#995) üzenetére


yanesz
tag

Vagy akár fel is olvassa nekem ?

(#997) Frozzy


Frozzy
őstag

sziasztok.

valaki tudna linkelni működő SGS3 launchert? volt egy custom romom amiben benne volt. de sehol nem találom. (se a programot se a custom rom letöltő linkjét mivel törölték)

előre is köszi! :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#998) xSide válasza montressor (#989) üzenetére


xSide
őstag

Pansi

(#999) droti25 válasza atillaahun (#970) üzenetére


droti25
őstag

Számomra igen fontos információt osztottál meg amit köszönök.

(#1000) Kakumix válasza llaszlo (#977) üzenetére


Kakumix
senior tag

Dialer One tud ilyet.

Legyen szép napod!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.