Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) St3ven válasza Melack (#1050) üzenetére


St3ven
addikt

Azt is próbáltam a másik telómmal megcsörgetve magam, de kiderült, hogy csak a rejtett számos hívókra vonatkozik, nem azokra, akik nincsenek bent a telefonkönyvben. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#1052) Melack válasza St3ven (#1051) üzenetére


Melack
veterán

Akkor ez merőben jó kérdés. Passz, nekem is elfogytak az ötleteim. :U :O

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1053) fil válasza St3ven (#1051) üzenetére


fil
őstag

Root Call Blockert nézted? (feltéve, hogy rootolva van)

[ Szerkesztve ]

(#1054) Timer válasza St3ven (#1048) üzenetére


Timer
veterán

Helló!

Feljebb már ajánlották a Root Call Blocker-t, az (elméletben) tudja ezt. Ez a program ebben a témakörben amúgy is etalon számomra; rengeteg alternatívát kipróbáltam, mire megtaláltam, de annyira megtetszett, hogy végül megvásároltam a teljes változatot.

[ Szerkesztve ]

(#1055) pakriksz


pakriksz
őstag

Média (pl zenelejátszás) hangerőállításhoz plusz fokozatokat lehet valahogy elővarázsolni? (nem hangosabb kell, hanem halkapp. A legkisebb fokozat is fülhallgatóval túl hangos.)

Na meg arra is kéne valami megoldás, ha bedugok egy fülhallgatót (nem headset), ne kezelje headsetként (telefon mikrofont letiltja).

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#1056) vocalhost


vocalhost
tag

Alap alkalmazásokat hogyan lehet kitörölni?

Weather & News, Car Home, Moto portal ilyesmik.

rootolt vagyok és cm7.2.0-20120919.1723-SKANK-Defy -ot használok.

| - Motorola Defy(MB525) @ WhiteRabbit 1.7.1 -|

(#1057) St3ven válasza fil (#1053) üzenetére


St3ven
addikt

& (#1054) Timer

Köszi, pont én ajánlottam itt másnak a Root Call Blockert, viszont nem szeretnék feltenni erre egy újabb progit, ha már - elvileg - egy fent lévő is tudja a blacklistet, ráadásul profilokhoz kapcsolódóan.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#1058) SureStudio


SureStudio
tag

Sziasztok!
Egy Samsung Spicára milyen játékok indulnak el? És még1 kérdés: van-e olyan app ami lecsökkenti az aksi használatot?, ha igen akkor lécci írjátok meg.
Előre is köszönöm! :DD

*-._.-* *-._.-*-* [SureStudio] *-*-._.-* *-._.-*

(#1059) kymco válasza vocalhost (#1056) üzenetére


kymco
veterán

Titanium Backup pld.

www.refujvaros.hu

(#1060) tomy86 válasza vocalhost (#1056) üzenetére


tomy86
addikt

Én ezt használom: Root uninstall

(#1061) vocalhost


vocalhost
tag

Köszi már megoldottam!

| - Motorola Defy(MB525) @ WhiteRabbit 1.7.1 -|

(#1062) #53667584 válasza Askformore (#1022) üzenetére


#53667584
törölt tag

(#1063) Askformore válasza #53667584 (#1062) üzenetére


Askformore
senior tag

Köszi!!

(#1064) Dusee


Dusee
őstag

udv!
adw launcher ex-nel tudja valaki, hogy hogyan lehet kikapcsolni az ikonok hatteret?
mindent atneztem mar, de egyszeruen nem talalom :F
koszonom :R

(#1065) mttssz


mttssz
senior tag

Valaki tudna megosztani velem egy alap GB-s Gallery3D.apk-t? Töröltem, de azóta valami nemjó és nem találok egyet sem. :F

(#1066) #53667584 válasza Dusee (#1064) üzenetére


#53667584
törölt tag

ADW Settings > UI Settings > Icons > Fancy backgrounds

(#1067) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Létezik olyan app, vagy megoldás, amivel az utolsó hívást ki tudom tenni a status bar-ra....

Tudom hogy létezik a Last Call Widget app...de nekem a notify-re kéne ilyen...vmi tipp?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#1068) xSide válasza mttssz (#1065) üzenetére


xSide
őstag

Gallery3D.apk
A jogosultságok megadása kötelező system/app mappába másolás esetén...

(#1069) Dusee válasza #53667584 (#1066) üzenetére


Dusee
őstag

es ott mit/hogyan kell beallitani, mert ha siman csak bepipalom, akkor mindenfele szinu kockakba rakja bele az ikonokat, ha beallitom atlatszora akkor meg mintha be se pipaltam volna semmit :F

szerk: my fault, nem az ikonok hatteret akarom kikapcsolni, hanem az ikon szovegenek hatteret :R

[ Szerkesztve ]

(#1070) #53667584 válasza volvoguy (#1067) üzenetére


#53667584
törölt tag

1Tap QuickBar

(#1069) Dusee: A szöveg hátterének változtatásához engedélyezni kell a new iconst, és a new icon beállításainál kell megváltoztatni a label backgroundot. Vagy valami ilyesmi a neve, már nem emlékszek pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#1071) Dusee válasza #53667584 (#1070) üzenetére


Dusee
őstag

megtalaltam, koszonom a segitseged :R

(#1072) mttssz válasza xSide (#1068) üzenetére


mttssz
senior tag

Köszönöm. :R

(#1073) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.tudd valaki linkelni egy stealth recordert ami jó és működő,képernyő zár és a futó alkalmazásokat leállítja,előre is köszönöm(ray).

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1074) punky10 válasza laci laci (#1073) üzenetére


punky10
addikt

A futo alkalmazások leállitása alatt mit értesz?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1075) darvinya


darvinya
titán

Keresek olyan értesítő widgets-et amit lehet méretezni.
Tudja az összes eseményeket megjeleníteni 2x64 betű karakterrel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1076) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! 4.0.4-es sw van a telómon,gondoltam felteszem mellé az Apex launchert. Szép,jó stb. De nincs root a telómon,és azzal szembesültem tegnap,hogy nem enged több widgetet kitenni a kezdőlapra,pedig csak ennyi van kitéve összesen... Még emellett a lap mellett van egy db. Ezt a gondot csak root-al tudom megszüntetni?
Ha már úgy is látszik a képen,használom az időképet. Hiába lépek be a progiba,írja is hogy 1 perce frissített a widget is,mégsem a friss adatot mutatja a widget. Ez mitől lehet? Épp most néztem,már 11 fok van,de a widget nem frissült... :F

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1077) laci laci válasza punky10 (#1074) üzenetére


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Arra gondoltam,hogy sok felesleges alkalmazás fut készenlétben ami eszi az aksit feleslegesen.pl:face,meg csomó android alkalmazás.A választ előre is köszönöm.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1078) Oldman2 válasza laci laci (#1077) üzenetére


Oldman2
veterán

És mi a kérdésed?

(#1079) Melack válasza Oldman2 (#1078) üzenetére


Melack
veterán

Szerintem az, hogy ezeket hogyan lehet úgy kilőni, hogy ne egye az akksit, de mégis működjön.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1080) darvinya válasza Melack (#1079) üzenetére


darvinya
titán

Ez egy kicsit ellentétes - „ hogy ne egye az akksit, de mégis működjön.”

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1081) laci laci válasza Oldman2 (#1078) üzenetére


laci laci
addikt

A 1073-1074-re válaszoltam."Üdv mindenkinek.tudd valaki linkelni egy stealth recordert ami jó és működő,képernyő zár és a futó alkalmazásokat leállítja,előre is köszönöm(ray)."Köszönöm a válaszokat.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1082) fil válasza Foose (#1076) üzenetére


fil
őstag

Ennek nincs köze a root-hoz. A widgeteknél azt nézd meg, hogy amit ki akarsz tenni az mekkora. Szerintem azért nem tudod kitenni mert akkora egybefüggő terület már nincs szabadon.

(#1083) darvinya


darvinya
titán

Erre valaki #1075 hsz?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1084) Biqci


Biqci
aktív tag

Sziasztok!
A segítségeteket kérném. Nyelvtanuláshoz keresek olyan progit, amivel lehetőség van szókártyákkal szavak és kifejezések tanulására. Az lenne a fontos, hogy tudjam a saját listámat felvinni, ne a progi sajátját tudja csak kezelni, valamint legyen random lehetőség is.
Előre is köszi!

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#1085) Foose válasza fil (#1082) üzenetére


Foose
addikt

Nem,nem ez a baja. Figyelmeztet,egy kis ablak jön fel,és említi a root-ot. (több widgetet is próbáltam kitenni,mindre ezt kapom) Mindjárt csinálok egy screenshot-ot... 5 oldal van kezdőlapnak beállítva,abból egyet használok. Jobbra a főoldal melletti oldalra akarom kitenni a gyári naptár widgetjét,és jön a hibaüzi. íme

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1087) laci laci válasza laci laci (#1081) üzenetére


laci laci
addikt

Az a problémám,hogy ki-be kapcsol a telom napi 1-2 alkalommal,szeretnék rájönni mi miatt.Kizárnám a lehetséges hibákat.Ha nem sikerül akkor másik sw.rakatnék rá,ami ki van "takarítva"a sok felesleges dolgoktól.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1088) Melack


Melack
veterán

Helló!

FB alkalmazás egy része kapcsán lenne kérdésem: adott egy Google Nexus S, 4.04 Jelly Bean telefon, amin a FB applikációba belépve az ismerősömnek sikerült valahogy elérnie, hogy minden címtárban szereplő ismerősének küldjön meghívót - cca 1000 ember. Ezt a funkciót hogyan/hol tudja kilőni? Mert a rendszer azóta is küld az újaknak ilyen felkérést. Segítségeteket előre is köszönöm!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1089) Necc válasza laci laci (#1087) üzenetére


Necc
addikt

Esetleg le tudnad irni reszletesen hogyan tortenik az ujraindulas? Milyen lepesek elozik meg?
Milyen valtozasokat eszkozoltel legutoljara, amiota eszleled hogy ujraindul? (beallitasmodositas, alkalmazastelepites...)

Amit kersz, hogy egy kepernyozar leallitja a hatterfolyamatokat ilyen nincs. Ezt maga az android rendszer vezerli, es nem lehet belenyulni.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1090) tomy86 válasza Foose (#1085) üzenetére


tomy86
addikt

Itt az a gondja szerintem, hogy az appdrawer modulok részéből akarod a widgetet kitenni. Ahhoz root kell. De ha csak simán a homeon hosszú tapi után kiválasztod a modul (widget) hozzáadását, akkor szerintem menni fog.

(#1091) Foose válasza tomy86 (#1090) üzenetére


Foose
addikt

Ahá! Ez lesz szerintem a megfejtés. Mert így van,ahogy mondod. Francba :((
Más: mit ajánlottok,melyik felhő szolgáltatót használjam? Szeretnék pár dolgot megosztani,javarészt képet. Elég sok olyan felhő szolgáltató van már,akinek van android appja. DE: melyiknél tudok úgy megosztani,hogy a megosztott linket csak megnézni tudják,letölteni nem? Tudom,beállítás kérdése,most néztem webes felületen a Box-nál pl van ilyen. Meg asszem a google drive-nál is (bár azt szidják). És ha jól emlékszem,a sky drive-nál pl nem lehet ilyet beállítani.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1092) #53667584 válasza Foose (#1076) üzenetére


#53667584
törölt tag

Ehhez nem root kell, hanem hely a kijelzőn :) Neked már csak egy 1x3-as widget fér el ezen a homescreenen. Görgess jobbra vagy balra és tedd oda.

(#1093) Foose válasza #53667584 (#1092) üzenetére


Foose
addikt

A naptárt akartam kitenni először,(pont 1x3 lenne,mert a appdraw-ból akartam)de ugye nem engedi. De ezelőtt már meg lett a megoldás,miért nem engedi...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1094) jdirteen


jdirteen
tag

Sziasztok! Valaki nem tud egy jól működő appot amivel fel lehet kelteni a telefont a power gomb használata nélkül?

(#1095) rum-cajsz válasza jdirteen (#1094) üzenetére


rum-cajsz
őstag

szerintem énekelj neki hangosan, hátha attól felébred. :D

Fejtsd ki pontosabban mire gondolsz....
Mivel akarod felébreszteni: eseményre, gombra, rázásra, stb...?

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#1096) Necc válasza rum-cajsz (#1095) üzenetére


Necc
addikt

Szugerálással: múúúúúkodj!!! :D

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1097) jdirteen válasza rum-cajsz (#1095) üzenetére


jdirteen
tag

Mondjuk a proximity szenzorra

(#1098) fil válasza jdirteen (#1094) üzenetére


fil
őstag

Valami ilyesmire gondolsz? (Én nem használom)

[ Szerkesztve ]

(#1099) jdirteen válasza fil (#1098) üzenetére


jdirteen
tag

Ez mondjuk screen off :) Mindegy kipróbáltam már sokat egyik sem tökéletes mert a szenzor lekapcsol egy idő után

(#1100) fil válasza jdirteen (#1099) üzenetére


fil
őstag

Ezt próbáltad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.