Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Probert75 válasza Narxis (#98) üzenetére


Probert75
addikt

Na mindjárt kipróbálom. THX!

(#102) Narxis válasza Probert75 (#101) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nincs mit. Azért abban nem vagyok biztos, hogy minden Go téma ikoncsomagját tudja használni de próbáld ki azokkal a témákkal amik fontosak.

Thanos was right.

(#103) doddencs válasza zebede (#99) üzenetére


doddencs
senior tag

a swiftkey-nek is vannak kurzormozgató nyilai. ;)

(#104) zebede: azon átfutottam, h tabletes verzióról van szó. arról nincs infóm. :)

[ Szerkesztve ]

(#104) zebede válasza doddencs (#103) üzenetére


zebede
őstag

A tabletekhez szánt swiftkeynek? :Y
Akkor lehet régi verziót használok ebből. :R

[ Szerkesztve ]

(#105) atillaahun válasza Necc (#78) üzenetére


atillaahun
veterán

Miért ezt nem csinálja minden Launcher, hogy engedi magát kibaszni a memóriából? Szerintem ez mélyebb Android-os hiba. Legalábbis CM-ben is van ilyen beállítás, meg ADW-ben is, hogy memóriában tartás, de természetesen egyik sem működik.

(#79) TRob1
Megkérdezném, hogy a Google fiókodba viszed-e fel a névjegyet a telefonon, de ennyire azért nem néznek madárnak. :) Gondolom tűzfal szintén nem jöhet szóba, akkor szerintem marad a szokásos csoportkezelés körülötti szarkavarás. CM alatt legalábbis mindenképpen. Gondolom az van fent.
Biztos nem kerül be a felvitt névjegy a GMail címtárba, valami jól eldugott csoportba, vagy jelöletlen helyre? Kereső se dobja ki?

(#81) randras
utorrent-et bepróbáltam, húzza a cuccost keményen 2-3 MB/s-el ahogy illik, de az eddig használatos tTorrenthez képest nem hoz semmi újdonságot, igazából fapadosabb annál.
Viszont a tetves idegesítő bug ebben is megvan, vagy a procit pörgeti szarásig, vagy az SD-t túráztatja keményen, de úgy beakad tőle a gép, hogy sokszor percekig magához sem tér.

[ Szerkesztve ]

(#106) Probert75 válasza Narxis (#102) üzenetére


Probert75
addikt

Nem tudok választani abban a menüben semmit. Annyi jelenik meg, hogy Egyik sem vagy Holo Launcher.

(#107) Narxis válasza Probert75 (#106) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ó basszus. Azért mert az a fizetős változatban van. Bocs. :s

Csekkold a Google Play oldalát: Link

Thanos was right.

(#108) Probert75 válasza Narxis (#107) üzenetére


Probert75
addikt

Mindjárt megoldom a fizetős telepítését okosban. :)

(#109) zebede


zebede
őstag

Ezért jó ez a topik! :C

Eddig azt se tudtam, hogy van olyan, hogy GO Keyboard. Most feltelepítettem.
Első blikkre tudja ugyanazt mint a fizetős SwiftKey...
És ami a lényeg: PONT UTÁN NEM ILLESZT BE KÉRETLENÜL EGY SZÓKÖZT. ;]

Persze még tesztelgetem. :)

(#110) Oldman2 válasza zebede (#109) üzenetére


Oldman2
veterán

Szuper. Akkor mindketten elégedettek lehetünk...

Nekem ugyanis bejön a pont utáni szóköz. :-)

(#111) Probert75 válasza Narxis (#107) üzenetére


Probert75
addikt

Egyenlőre a Holo Plus marad, mert valóban használja a go packot.
Ehhez kell még valami, hogy jelezze az asztalon a nem fogadott hívást és olvasatlan sms-t?

(#112) Deck válasza Oldman2 (#110) üzenetére


Deck
titán

Egyetértek! :)

PS5

(#113) Magnat


Magnat
veterán

(#50144) noorbertt :

"Gondolom utána néztél mielőtt azt állítod egy programról hogy csak Android és IOS-re van :F :F http://viber.com/" - gondolom ha ennyire up2date vagy akkor azt is tudod, h nyár elején jött ki a BB-re meg WinMobile-ra, (itt pl még csak a béták jelentek meg), ugye elnézed nekem, ha nem csekkolgatom minden hónapban, h hogy áll az aktuális support? :F :F

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#114) Narxis válasza Probert75 (#111) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem ez kell.

Én nem használom.

Thanos was right.

(#115) Probert75 válasza Narxis (#114) üzenetére


Probert75
addikt

THX mindent! :R

(#116) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.abban kérném segitségeteket,hogy tegnap volt kalapács koncert és felvettem videóra.ez oké is volt annyit leszámítva,hogy hang a majdnem 0,pedig nem voltam messze a színpadtól(max 10m).azt szeretném tudni,mit kéne ahhoz állítgatnom vagy milyen programot ajánlatok,hogy ilyen ne forduljon többé elő.MA próbalgattam a beállításokat mind a gyári kamera appal mind LGcamerával,de valamért nem akar normálisan szólni,vagyis elég halkan adja vissza a hangot,de ez csak a videofelvételeknél van igy,ugyhgy biztos nem hardveres gond.Ja és kérdeztem már a saját topikjába is

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#117) noorbertt válasza Magnat (#113) üzenetére


noorbertt
őstag

Biztos hülye vagyok :DDD De "Ráadásul sokkal inkább crossplatform, Viber Ios-re van meg Androidra (bár állítólag lesz Symbianra is), Whatsapp meg Ios, Android, Symbian, Blackberry, Win Mobile... plusz még pár S40-es Symbianon is fut."

Itt kijelentetted h csak ios és androidra van, plusz talán lesz symbian-ra.
Ha állítok valamit akkor minimum utána nézek. Főleg ha valakinek segíteni,ajánlani akarok valamit.

Gondolom ezt a hvg-s cikket most találtad, mivel ott nincs szó symbian supportról...

(#118) air válasza wukodlak (#116) üzenetére


air
nagyúr

:DD :DD Bocs, de az ilyen kérdéseken csak röhögni tudok.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#119) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Lehet hogy számodra vicces,és nem akarlak megsérteni,de a saját topikba meg egy két linken van fönn videó és ott tényleg királyul szól a felvétel nálam meg egy kalap végtermék.és ezért írtam hátha vmi szoftveres gond.legujjab 4.0.4 va rajta

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#120) atillaahun válasza wukodlak (#116) üzenetére


atillaahun
veterán

Az okostelefonokba épített mikrofonok általában fostalicskák. Bár abban egyetértek, hogy nem hardveres hanem szoftveres szinten.
Engem még fél méterről sem hallanak mikor kihangosítóra téve beszélnék, nemhogy több tíz méterről. Ezt játszotta a ZTE, SGS, és most az LG is.
Skype-val viszont érdekes módon még 2 méterről is hallatszik a beszéd.
Viszont a kérdésedre nem tudok sajnos konkrét programot, szerintem kicsi az esélye, hogy találsz ilyen videófelvevő app-ot, de természetesen nem kizárt.
Általában az lgcamera-t és FX camera-t szokták páran próbálgatni.

[ Szerkesztve ]

(#121) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Köszi.én is tudom,hogy nem a legjobbak csak a Defymmel csináltam jópár videot ua. LGcammal és ott müködik normálisan.ezért kérdeztem,hgy ki milyen appot használ,ami aránylag normális,mert lehet hogy a Razr nem kamázza ezt a progit

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#122) Narxis válasza Probert75 (#115) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szívesen! :)

Thanos was right.

(#123) Necc válasza TRob1 (#79) üzenetére


Necc
addikt

Az újon maradt a touchwiz, a régin pedig továbbra is a go fut, majd az új tulaj rak rá amit akar :))

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#124) Probert75


Probert75
addikt

Trob1 mehet a GO és tartozékai a levesbe. Eddig 24-28MB helyem volt a belső memóban, most meg 43MB körül van. Nagyon meghízott a progi és tartozékai, valamint nagyon röcenős lett a működése is. Letöröltem mindenét és a Holo-t raktam fel a Notifierével együtt. Szinte ugyanazt a beállításokat tudja, mint amiket a GO-ban használtam, csak sokkal kisebb helyfoglalással. Még magyarítást sem kell külön pakolnom, mert alapból magyarul indult. Nem le akarlak beszélni róla, mert mindenki azt használ, ami tetszik neki. De ami az utóbbi frissítésekben történt, azok tök feleslegesek, legalábbis számomra.

[ Szerkesztve ]

(#125) petipetya válasza Probert75 (#124) üzenetére


petipetya
nagyúr

2.3-ra adw ex,
ICS-re pedig Apex launchert tudom ajánlani.

"nincs rá lezsóidő"

(#126) Probert75 válasza petipetya (#125) üzenetére


Probert75
addikt

Már megoldódott, de köszönöm! :) Holo plus lett belőle, mert a GO-s Xperia S téma ikonjait szépen használja. A beállításokat, amiket a GO-ban használtam, ez is tudja ugyanúgy szinte. És sokkal kisebb is. Nem olyan lomha, böszme nagy, mint az utcsó frissítésekkel a GO lett. Eddig a GO-val és tartozékaival együtt, a Tibi szerint, 108 alkalamazás volt telepítve. Most meg a Holo-val és tartozékával, kinézetre(gesztusok, áttünések effektek) ugyanúgy beállítva benne minden, csak 104 van a Tibi szerint.

[ Szerkesztve ]

(#127) Narxis válasza petipetya (#125) üzenetére


Narxis
nagyúr

Adw ex-et már ezer éve nem frissítik, én nem ajánlom.

Thanos was right.

(#128) Magnat válasza noorbertt (#117) üzenetére


Magnat
veterán

Ööö... nem azt vontam kétségbe, h úgy van ahogy mondod, csak olyan értetlen smileyokat tettél ki, mintha időtlen idők óta lenne ezekre is Viber... holott a WA-val ellentétben most jött ki a nyáron. Én fordított esetben inkább felhívtam volna a figyelmet rá, h valszeg régen nézted, azóta már van. Szóval nem azzal van a bajom amit mondtál, hanem ahogy. Te egyébként most amikor ezt a hsz-t írtad, megint megnézted a Viber oldalát, h esetleg vmilyen oknál fogva nem vonták-e vissza vmelyik platformról generális hiba miatt?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#129) petipetya válasza Narxis (#127) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor én sem. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#130) TazLeacher válasza TRob1 (#70) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#131) Jessus81


Jessus81
tag

Egy tényleg életmentő alkalmazás :R

PSN: Thorpapa

(#132) noorbertt válasza Magnat (#128) üzenetére


noorbertt
őstag

Amikor reagáltam a számodra értelmetlen szmájlikkal, akkor direkt megnéztem. Ha azóta vissza vonták az nem az én hibám, de Te egy régi állapotot jelentettél ki. nem :F :F

:C :C :C

(#133) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Call Meter 3G beállítást ti tudtok SD-re exportláni? Nekem azt mondja, hogy kapcsoljam ki a lelevező programot és majd akkor tudok, de azt hogy kell? :F

Köszi!

═════════════════════════════════════════

(#134) Necc válasza Narxis (#127) üzenetére


Necc
addikt

Attol hogy nem frissitik, meg ugyanugy lehet jo.
Szamtalan olyan "ezer eves" alkalmazas van a marketen amit nem frissitenek es kivaloan hasznalhato (vagy csak egyszeruen nincsen helyette mas, hasznalhatobb :D )

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#135) Bone123 válasza RootRulez (#133) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Küldd el e-mailben, ennek folyamán lementi az SD-kártyára a fájl, ill. mailben is megérkezik.

(#136) dokee78 válasza RootRulez (#133) üzenetére


dokee78
félisten

Esetleg Mediamánia XS-hez kellene,mert ha meglesz küldd el nekem is :DDD

(#137) tomy86 válasza RootRulez (#133) üzenetére


tomy86
addikt

Én egyenként szoktam a szabályokat exportálni (szabályok, számcsoportok, időszakok) és akkor nem kell kikapcsolni semmit. Amikor exportálod az adott beállítást és utána feldobja, hogy bluetoothon vagy gmail akarod-e elküldeni egyszerűen nyomj egy vissza gombot. Ott lesz az exportált fájl az sd-n a de.ub0r.android.callmeter mappában.

[ Szerkesztve ]

(#138) petipetya válasza Jessus81 (#131) üzenetére


petipetya
nagyúr

Orrvérzésig fogom használni. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#139) atillaahun válasza Narxis (#127) üzenetére


atillaahun
veterán

Mivel az már rég tökéletes.
Csak rontani lehetne rajta. :D
Lásd a példát alább.

(#140) Deck


Deck
titán

FPse for android-ot próbálta valaki? Vannak jó ps1 játékok?

Esetleg a Samurai II: Vengeance-t?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#141) Magnat válasza noorbertt (#132) üzenetére


Magnat
veterán

Nem értelmetlen hanem értetlen, de mind1, láthatóan nem vágod az egészet.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#142) noorbertt válasza Magnat (#141) üzenetére


noorbertt
őstag

nem hát. fájt a lelkednek.. elnézésedet kérem :U

ui. írj erre is és legyen tied az utolsó szó ;]

[ Szerkesztve ]

(#143) RootRulez válasza tomy86 (#137) üzenetére


RootRulez
félisten

Épp ezt akartam kérdezni, hogy egyenként mindent exportálgatni kell, nem lehet "cakkonpakk" az egészet elküldeni? Barátnőm is számlás20-as és átküldeném neki, amit magamnak megbűvöltem. :)

═════════════════════════════════════════

(#144) zebede válasza RootRulez (#143) üzenetére


zebede
őstag

Ha a Szabályok exportálása a fejlesztő számára, menüpontot használod, akkor 1db fájlba lesz minden elmentve.

(#145) bubi92


bubi92
őstag

operából kilehet menteni valahogy a könyvjelzőket, hogy ne kelljen minden romolásnál újra beállítgatni őket? ha nem akkor esetleg a dolphinban :F

(#146) macilacus válasza Probert75 (#124) üzenetére


macilacus
senior tag

Én is Holo-ra cseréltem a Go-t mert sokkal kisebb méretben és sokkal gördülékenyebben megy :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#147) tomy86 válasza RootRulez (#143) üzenetére


tomy86
addikt

Igen, három export fájlt kell átküldened neki. Nyilván a napló fájl nem kell.

(#148) Deck


Deck
titán

Keresek olyan játékot amibe ne legyen reklám, és legyen bennem multiplayer, tehát öcsém ellen tudjak játszani úgy, hogy ő a saját telefonjáról. Nem baj ha fizetős! Ilyenek legyenek: Billiárd, Golf, Malom, Sakk, Tenisz,
Ezer hálám annak aki tud segíteni! :R

PS5

(#149) zebede válasza tomy86 (#147) üzenetére


zebede
őstag

Bocs, de minek kellene külön exportálgatnia mind a hármat?
Szabályok exportálása a fejlesztő számára: és egy ruleset.export fájl lesz. És ha azt az egy fájlt beimportálja, akkor frissülni fog a számcsoportok és az időszakok is.
Ugyan úgy mintha külön-külön exportálgatna-importálgatna, teljesen feleslegesen.

(#150) noorbertt válasza Deck (#148) üzenetére


noorbertt
őstag

Gun Bro

Egymás ellen és egymással is :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.