Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) zozyk válasza tomi0816 (#1650) üzenetére


zozyk
addikt

:K Igen

(#1652) bok92 válasza tomi0816 (#1650) üzenetére


bok92
addikt

Persze. :K

szerk: lassú voltam... :B

[ Szerkesztve ]

(#1653) plejik válasza tomi0816 (#1650) üzenetére


plejik
addikt

Igen.

Én is, szar gép. :D

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1654) Jazz


Jazz
veterán

Ti milyen sms küldő progit használtok? Vagy a gyárit?

free your mind

(#1655) ronson válasza tomi0816 (#1650) üzenetére


ronson
őstag

Igen, illetve minden eszközön használhatod amelyen ugyanazt a fiókot használod, mert ahhoz köti hozzá.

(#1656) vgyuri válasza plejik (#1645) üzenetére


vgyuri
őstag

5 napig naponta lesznek új akciók: "#25billion app downloads on Google Play! For the next 5 days we’ll be offering apps for 0.25c only. New apps every day: http://goo.gl/XUBRh"

[ Szerkesztve ]

(#1657) Melack válasza vgyuri (#1656) üzenetére


Melack
veterán

Office Suite? Erre vártam :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1658) Pszihonaranc válasza tomi0816 (#1650) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

persze
na jó... az én sebességemről ne is beszéljünk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1659) sgx


sgx
tag

Udv!

Olyan pdf olvaso programot keresek, ami a pdf-ben levo kepeket tudja nagyitani.
Tudtok ilyet?

Koszonom.

(#1660) CoolBoy323 válasza fatal` (#1635) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Te sem vagy százas :DD
a front hatásait "élvezed"? :))

(#1661) vocalhost


vocalhost
tag

Ki milyen programok használ bizonyos programok befagyasztására?

Cm7.2-őt használok és le akarom tiltogatni azokat amiket nem használok. Úgy értem, hogy ne indulhassanak el automatikusan a háttérben csak akkor amikor nekem szükségem van rájuk (Gmaps, Fb, Viber, stb)

[ Szerkesztve ]

| - Motorola Defy(MB525) @ WhiteRabbit 1.7.1 -|

(#1662) bubi92


bubi92
őstag

olyan app-ot keresek ami megadott oldalakról leszedi a híreket nekem reggel és később tudom böngészni.

(#1663) atillaahun válasza vocalhost (#1661) üzenetére


atillaahun
veterán

GMaps-ről írtam korábban hogy kell befenyíteni, Facebook-ot nem lehet (szerintem), az túl erőszakos, Viber-t pl. Autostart-al rendbe tudtam tenni, meg még sok más programot is. Plusz CM-ben érdemes átnézni az alkalmazáslistát, és mindegyiktől megvonni az "Automatikus indítás" jogot.

[ Szerkesztve ]

(#1664) fatal` válasza vocalhost (#1661) üzenetére


fatal`
félisten

A Vibert, ha letiltod nem tudnak hívni. A FB-t ha letiltod nem tud értesíteni. A mapset, ha letiltod semmilyen helyhez kötött cucc nem működik (pl. időjárásnál location, vagy bármi más), nem az egész program fut, csak a service.

Ha mindenképp le akarod tiltani, akkor pl. titanium backup tud fagyasztani.

(#1665) vocalhost válasza fatal` (#1664) üzenetére


vocalhost
tag

Nem is akarom hogy menjen a Viber csak ha nekem kell.
Fb-t is csak akkor akarom ha nekem kell (az értesítések ki vannak kapcsolva amúgy is).
Maps-es dolog az biztos? Nincs mobilnetem, akkor van netem ha van wifi, akkor sem működik a helymeghatározás?

| - Motorola Defy(MB525) @ WhiteRabbit 1.7.1 -|

(#1666) fatal` válasza vocalhost (#1665) üzenetére


fatal`
félisten

Ha jól tudom nem, mert hát valahonnan le kell töltenie, hogy hol vagy. Bár lehet hogy megoldja sima HTTP-n, ki kell próbálni. Az biztos, hogy olyan appok (endomondo stb.) amibe integrálva van a maps, azok nem működnek.

(#1667) #53667584 válasza bubi92 (#1662) üzenetére


#53667584
törölt tag

google reader, bár az nem tudom, hogy a hivatalos alkalmazás tud-e offline módot. de a just reader (ami egy nem hivatalos, bár a legjobb google reader kliens) biztosan tud.

(#1668) xSide válasza #53667584 (#1667) üzenetére


xSide
őstag

Szvsz a D7 Google Reader a tuti:)

Én SD Maid-ot használom fagyasztásra és működnek térképes appok (pl. Location Cache View, Photo Map), az időjárás is lokalizál (erre való a romban lévő LocationProvider.apk) és a webhelyek is tudnak hely alapján azonosítani böngészőkben...

[ Szerkesztve ]

(#1669) Dusee


Dusee
őstag

üdv!
van egy kis problémám, szeretnék segítséget kérni.
nem működik a play store-om. kiírt most 3 frissítést, nyomtam, hogy frissítse mindet, és azóta force close-ol, akármit csinálok vele :F
a beállítások/alkalmazásoknál töröltem a store adatait, utána elindult FC nélkül, de bármit akarok frissíteni, letölteni ugyan az történik.
valami ötlet rá?
köszönöm előre is :R

(#1670) #53667584 válasza xSide (#1668) üzenetére


#53667584
törölt tag

kinek a pap, kinek a paplan :)

(#1671) xSide válasza Dusee (#1669) üzenetére


xSide
őstag

Ha tudsz wipe dalvik-cache cwm-ből akkor ez segíthet, ha nem mert nincs root vagy recovery-d, töröld a play frissítést ugyanott ahol az adatokkal tetted...

(#1672) bubi92 válasza #53667584 (#1667) üzenetére


bubi92
őstag

belekukkantottam, de magyar oldalakat is tud :F

(#1673) #53667584 válasza bubi92 (#1672) üzenetére


#53667584
törölt tag

ez google reader kliens. tudod mi az a google reader?

(#1674) Foose


Foose
addikt

Jajj de jó,OfficeSuite Pro 6 55ft-ért :) Kár hogy a magyart nem komálja,de azon már ne múljon... Ami gyárilag van rajta a telómon Office Suite (free verza) azt nem írja ez felül?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1675) bubi92 válasza #53667584 (#1673) üzenetére


bubi92
őstag

megmondom öszintént, hogy tegnap találkoztam vele először. láttam, hogy belelehet rakni oldalakat, de mivel tényleg csak rákukkantottam ezért nem néztem utána jobban, csak a gyári angolokat láttam.

(#1676) Dusee válasza xSide (#1671) üzenetére


Dusee
őstag

wipe-októl úgy tűnik életre kelt, köszöntem :R

(#1677) xSide válasza #53667584 (#1670) üzenetére


xSide
őstag

Hoppá, dettó ugyanaz az alapja mint amit én részesítettem előnyben:)
Kössz a tippet, ebben is benne a readability, instapaper, mobilizer nézet és ráadásul magyar is...
Tesztelem aztán lehet meg is veszem, sokat lehet spórolni így a mobilnettel!

(#1678) DemonDani


DemonDani
addikt

Az OfficeSuite Pro 6+ mennyire jó az irodai progik között? (most 55ft, de ha nem a legjobb akkor nem foglalkozok vele)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1679) atillaahun válasza DemonDani (#1678) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem korrekt, nem használom ugyan minden nap, de az összes fontos fájltípust kezeli, együttműködik a Dropbox-al, meg benne is lehet megadni felhő hozzáféréseket.

(#1680) fatal` válasza #53667584 (#1667) üzenetére


fatal`
félisten

Az nem tud semmit. Még a teljes cikket megjeleníteni sem, böngészőbe kell ugrálni, pocsék.

A Taptu a legjobb szerintem :)

(#1681) DemonDani válasza fatal` (#1680) üzenetére


DemonDani
addikt

Frankón kezeli a Google Reader profilt? Jobb mint a D7?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1682) fatal` válasza DemonDani (#1681) üzenetére


fatal`
félisten

D7-et nem használtam. Kezeli a Google Readert, annyi hogy feedenként, de össze lehet őket mergelni és akkor ki lehet tenni widgetnek. Nekem tetszik és ingyenes, illetve 1 angol fontért ki lehet venni a reklámokat (ki is fizettem). A gReader is jó, csak marha drága.

(#1683) nxferen: Instapaper meg mobilizer a gyári Google Readerben? Ebben?

Hol?

[ Szerkesztve ]

(#1683) #53667584 válasza fatal` (#1680) üzenetére


#53667584
törölt tag

már hogy ne jelenítené meg a teljes cikket? van readability, instapaper, google mobilizer benne, vagy akár az eredeti oldalt is menti. van választék bőven. ezen kívül opcionálisan leszinkronizál képet, hangot, videót. és ami a legszebb az egészben, hogy mindez akár feedenként is állítható. ezen kívül opcionálisan sd kártyára cacheel. nem mellesleg holo stílusú. egyértelműen ez a bestest.

(#1684) Jazz


Jazz
veterán

Camera/Camcorder

- A Camera FV-5-öt próbálta valaki?
"Tud RAW-ot is elmenteni."
Nos, nem. Sem manuális rekesz, záridőt....:S
Ez így nagyon karcsú (az elhangzott pro-hoz képest).
Ami viszont pozitív, hogy lehet választani SD kártyát mint alapértelmezett mentési helyet custom könyvtárba....
Ami negatív hogy nem lehet kikapcsolni a shutter volume-t, ami baromi idegesítő, max minden fényképezésnél lenémítod a telefont teljesen.

-IgCamcorder, ezt próbálta már valaki?
Nincs sok állítási lehetőség.
Itt viszont nagy baj, hogy nem lehet állítni mentési útvonalat, alaéprtelmezett a telefon memória.
Ha valahova, akkor pont ide kéne hogy SD karira mentsen. (Mondanom sem kell, HD felvétel, 5Mbit/s, Mpg4...)

Pedig állítólag ezek az appok a legjobbak.
Tudtok esetleg alternatíváról, amik a fentiek hiányosságait pótolják?

free your mind

(#1685) DemonDani válasza #53667584 (#1683) üzenetére


DemonDani
addikt

De ez már a D7 amiről te beszélsz, hun a gyári Google Reader néven futó kliensől beszélt szerintem

Minden esetre maradok a D7nél akkor, az teljesen úgy tálalja ahogy van a readerben is a csoportok meg stb... :R

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1686) fatal` válasza #53667584 (#1683) üzenetére


fatal`
félisten

"google reader, bár az nem tudom, hogy a hivatalos alkalmazás tud-e offline módot"

Én erre reagáltam, hogy nem tud semmit.

(#1687) #53667584 válasza fatal` (#1682) üzenetére


#53667584
törölt tag

a just readerről beszélek.

(#1685) DemonDani:
google reader, bár az nem tudom, hogy a hivatalos alkalmazás tud-e offline módot. de a just reader (ami egy nem hivatalos, bár a legjobb google reader kliens) biztosan tud.

lehet, hogy nem fogalmaztam érthetően, de én a just readert ajánlottam :)

[ Szerkesztve ]

(#1688) DemonDani válasza Jazz (#1684) üzenetére


DemonDani
addikt

Pro HDR Camera

ez lövi a legjobb képeket (van benne HDR off) de elég bugos tud lenni

Camera FVben a "RAW" = PNG, vagyis tömörítetlen. De ha jó eljárással dolgozik a cucc (mint a pro hdr) akkor nem igazán látsz különbséget a PNG és JPG között. Max ha valami nagyon jó kamerád van, SGS II/III pl

(#1687) nxferenc
cseppet hasonlít a D7-re :DDD

fel sem tűnt, nem volt ismerős nekem eddig ez a just reader :B

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1689) air válasza Foose (#1674) üzenetére


air
nagyúr

Nem. De azt akár törölheted is. Én is azt tettem.

(#1678) DemonDani

Hogy kinek mi a legjobb, egyéne válogatja. Próbáld ki! Ha nem tetszik, 15 percen belül "visszaküldheted" és vissza adják az árát. :D De ha most éppen nem tetszik, elrakhatod későbbre, hátha pont van/lesz egy olyan funkciója ami neked kelleni fog. Végül is 55Ft nem olyan nagy ár egy ilyen programért. Én sem használom nap mint nap, de ki tudja, hátha egyszer jól fog még jönni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1690) #53667584 válasza DemonDani (#1688) üzenetére


#53667584
törölt tag

pedig kb egy idősek a d7-tel

(#1691) Jazz válasza DemonDani (#1688) üzenetére


Jazz
veterán

RAW nem egyenlő PNG.
PNG nem egyenlő tömörítetlen, tömörített, csak veszteség mentesen, mint egy zip pl.

RAW az egy nyers, a képfeldolgozó sofware-ek által feldolgozatlan formátum. A RAW az az, ami úgy ahogy van, lejön a CMOS érzékelőről.
PNG meg hogy ha még TIFF is lenne, ami tényleg tömörítetlen, akkor is átesett már a retusálásokon (zajszűrés, white balance, sharpness, szaturáció....stb.)

Ezer köszi a Pro HDR tippet, főleg hogy ha tényleg ez lövi a legjobb képet! :R

Esetleg Camcorder-hez (videofelvevő) is tudsz hasonló jó progit?

free your mind

(#1692) deminos


deminos
aktív tag

Valaki tudna erre választ adni? [link]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#1693) Foose válasza air (#1689) üzenetére


Foose
addikt

Sajnos már látom hogy nem. Örültem volna ha felülírja, mert nincs rootolva még a telóm :( Na talán majd holnap...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1694) xSide válasza fatal` (#1680) üzenetére


xSide
őstag

Nekem sem jött be, nem lehet cikk olvasás közben nézetet váltani az instapaper, readability és mobilizer közt, ami ugye azért lenne fontos mert ahány oldal, annyiféle megjelenítés...
Ki kell lépni a beállitásokba hozzá!

Most megsasolom ezt a Taptu-t is:)

(#1695) #53667584 válasza deminos (#1692) üzenetére


#53667584
törölt tag

ez érdekes, mivel tudtommal nálunk még nincs ilyen "appot veszek és majd levonja az egyenlegemből" lehetőség. én google wallettel fizetek.

(#1696) air válasza Foose (#1693) üzenetére


air
nagyúr

Minek ehhez root? A rom része a progi? Milyen telód van?
Nekem Xperia U-n simán törölhető volt.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1697) Magnat válasza Deck (#100) üzenetére


Magnat
veterán

Mellé

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1698) atillaahun válasza vocalhost (#1665) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem kizárt hogy a faszbukkot is be lehet állítani a sarokba az Autostarts-al, meg pár engedélymegvonással - sose próbáltam. Nekem túl bugos volt.
Maps egyébként természetesen megy mobilnet nélkül, helymeghatározásnak semmi köze hozzá. Legfeljebb az a-GPS-nek (mondjuk ez is készülék és rom függő), de annak inkább GNavi-nál van jelentősége.

[ Szerkesztve ]

(#1699) fatal` válasza deminos (#1692) üzenetére


fatal`
félisten

Megnézi a play hogy normáilis kártyával fizetsz e, 1$-t leemel (csak első vásárláskor). Visszakapod 30 napon belül.

(#1700) xSide válasza xSide (#1694) üzenetére


xSide
őstag

Marad a D7 :)
Nincs olvasható widgetje, de úgy sem ott olvasok ez az egy hátránya lenne a többivel szemben, számomra minden másban jobb. Kezelhetőség, beállitások, gyorsaság és a legfontosabb a cikk megjelenítés!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.