Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) gipsztigris válasza Sanzaa (#747) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nekem időnként bezárja magát, de úgy, hogy azt is elfelejti, hogy hol járt a lejátszás! :)

Más!

Olyan app-ot keresek amivel be tudom állítani ICS alatt, hogy a hívás fogadását a Home hardvergombbal lehessen végezni!

Olyat már találtam, ahol a hangerő le-fel és a kamera gombokkal lehet hívást fogadni, de az nem tetszik.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#752) kymco


kymco
veterán

Jó pár launchert kipróbáltam már, de a holo, apex, nova nem tök egyforma?

www.refujvaros.hu

(#753) Foose válasza mttssz (#749) üzenetére


Foose
addikt

Nekem ez jött be,pedig van pár alternatíva. katt Van sok más is,de szerintem ez tud a legtöbbet.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#754) mttssz válasza Foose (#753) üzenetére


mttssz
senior tag

Ezt használom jelenleg én is, annyi a bajom vele higy néha belassul kicsit, és nem találom a megosztást. :F

(#755) Foose válasza mttssz (#754) üzenetére


Foose
addikt

Szerintem egyik sem lesz mindig gyors... Tegnap a Scope-t próbáltam,nagyon vagány,de sok funkciót nem ismer :( Én úgy tudtam megosztani tegnap valamit,hogy rányomtam a pl. képre,nyomva tartottam,és ott jön fel a like,copy,profil,share... :) De nagyon nehezen tudom rávenni,hogy ne megnyitni akarja webböngészőkkel amit én épp megosztanék :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#756) toth_janika


toth_janika
őstag

Hello mindenki! :)
Help me, pls! Tudom, hogy már feltették ezt a kérdést, de nem találtam meg a ~50e hozzászólás között a választ.
Szóval valami program folyamatosan reklámokat szór nekem a telefonra. "Free apps..." etc. Melyik progival tudom ezt kiírtan?
:R előre is!

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#757) kymco válasza toth_janika (#756) üzenetére


kymco
veterán

Pld airblocker, airpush decector

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#758) #40351744 válasza mttssz (#749) üzenetére


#40351744
törölt tag

Szia.

FriendCaster szvsz. a legjobb ebben a kategóriában. :)

(#754)-re meg: mi számít nálad belassulásnak? :D Én mondjuk örülök hogy van egy használható alternatíva az alap kliens helyett. Ezt is érdemes szerintem figyelemmel kísérni, kicsit kéne még kipofozni, talán még a Friendcaster-től is jobb lesz. :B

[ Szerkesztve ]

(#759) mttssz válasza #40351744 (#758) üzenetére


mttssz
senior tag

Scrollozás közben random beakad, frissítésnél szintén, ilyenek.

Használtam a Fast for-t is, de elegem lett a sok bugból, teszek vele egy próbát ha kijön a végleges, nem béta. :)

(#760) Oldman2 válasza kymco (#750) üzenetére


Oldman2
veterán

Nincs mit, szívesen!

Tipp:

Ha beállítod a Filterekben, hogy:

Minimum discount: 100%

Akkor, az időszakosan Free applikációkat listázza!

(#761) fatal` válasza kymco (#752) üzenetére


fatal`
félisten

Nem, a Holo az alap ICS launcher, az butább, mint a másik kettő. A Nova és az Apex is a Holora épül, de két külön fejlesztőtől. A Nova helyenként többet tud (pl. mappák az appdrawerben), de szerintem az Apex jobb, mert gyorsabb és, ha az ingyenest használod, akkor kevésbé korlátozott.

(#762) decoati


decoati
aktív tag

háj
használ valaki valamit távoli számítógép (kíndózos) ki-be kapcsolgatásához? Én perpill. be WOL-lal, ki egy SleepOnLan nevű desktop progival (amit pl. a teló böngetőjéből tudok izélgetni) kapcsolgatom, de ez így olyan... béna.

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#763) fatal` válasza decoati (#762) üzenetére


fatal`
félisten

TeamViewer. Bekapcsoláshoz csak a WakeOnLan marad.

[ Szerkesztve ]

(#764) decoati válasza fatal` (#763) üzenetére


decoati
aktív tag

köszi meglesem

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#765) pete_21 válasza kymco (#752) üzenetére


pete_21
addikt

A Holo tudtommal megy 2.2-es Androidon is, a többi pedig nem.

(#766) toth_janika válasza kymco (#757) üzenetére


toth_janika
őstag

airpush decector!!!!
Ez az! Köszönöm szépen! :R :C

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#767) kymco válasza pete_21 (#765) üzenetére


kymco
veterán

Igen, van ilyen változata is.

www.refujvaros.hu

(#768) decoati válasza decoati (#764) üzenetére


decoati
aktív tag

uh én csak egy sima cloud printet akartam mindíg-minden-körülmények-között, nem rossz, nem rossz :DDD

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#769) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
Egy olyan alkalmazást keresek, ami elmulasztott események esetén felvillantja a mobilfényt. (úgy, mintha LED jelző lenne) Remélem van ilyen!
Üdv
István

(#770) pete_21


pete_21
addikt

Keresek Office alkalmazást telefonra. Leginkább Word-dokumentumot, és PowerPoint prezentációt szeretnék nézni vele a telefonon. Nem sokat szerkesztenék vele, inkább csak nézegetni/olvasni kellene. Jó lenne, ha támogatná a .docx és .pptx formátumot.
Mit ajánlanátok erre a célra?
Köszi!

(#771) Narxis válasza pete_21 (#770) üzenetére


Narxis
nagyúr

Kingsoft Office? ingyenes

Thanos was right.

(#772) #40351744 válasza pete_21 (#770) üzenetére


#40351744
törölt tag

ThinkFree Office támogatja a docx-et és a pptx-et is. :))

(#773) littlemamba


littlemamba
aktív tag

Sziasztok, ha valaki használ Llama-t meg tudja mondani, hogy lehet a listázásból kiszedni a mellőzött cellákat. Tehát ha beállítom, hogy egy cellát mellőzzön, akkor utána ne mutassa a cella fülnél ha áthaladtam rajta pirossal mellőzött cella néven

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#774) ko9 válasza stvnppp (#769) üzenetére


ko9
addikt

Esetleg? Nem próbáltam.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#775) csaba1203 válasza mttssz (#749) üzenetére


csaba1203
addikt

Én ezt használom és elégedett vagyok vele:[link] :)

(#776) pete_21 válasza Narxis (#771) üzenetére


pete_21
addikt

(#771) Narxis és (#772) Xiawave: Köszönöm a válaszokat! Még hozzátenném, hogy 3,7"-os a kijelzőm, szóval jó lenne, ha a kezelősávok és hasonlók minél kevesebb helyet foglalnának (vagy lenne benne teljes képernyős nézet, ahol csak a dokumentumot látom.). Így melyik lenne megfelelő szerintetek? :)

(#777) Narxis válasza pete_21 (#776) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem próbáld ki először a Kingsoftot mert ingyenes és nem veszítesz vele semmit, de a Google Play értékelései is jobbak. Amit még tudok ajánlani mert ismerem az a Documents To Go és az OfficeSuite Pro 6. A Kingsoftot én rég használtam azért nem tudom, hogy van-e benne olyan funkció(szerintem kell legyen mert tényleg sokat tud és hallgatnak a visszajelzésekre), a másik kettőben kell, hogy legyen, nyáron nem használtam egyiket se, tavasszal viszont sokat használtam és úgy emlékszem, hogy volt teljes képernyős nézet.

Thanos was right.

(#778) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Tudtok valamilyen appot amivel a telefonomat egérként tudom használni? A lényeg lenne hogy minél pontosabb legyen. Unified Remote-ot régen használtam és nagyon jó volt, viszont nekem Mac-re kéne most.

(#779) eastsider


eastsider
nagyúr

sziasztok!

melyik képszerkesztőt ajánljátok?

olyasmi kéne, mint iOS-re a hipstamatic. főleg instagram mellé kellene, de minden tippet elfogadok :D

[ Szerkesztve ]

(#780) Deck


Deck
titán

Ha tegyük fel úgy döntenék, hogy használnék 1-2 tört játékot vagy programot akkor ha gond lenne velük a KMS jelezné ugye? És ha nem akkor nem jelez és nem lesz gond azzal, hogy használom. Jól gondolom? :)

PS5

(#781) bigrock válasza stvnppp (#769) üzenetére


bigrock
addikt

(#782) r4z válasza Sanzaa (#747) üzenetére


r4z
nagyúr

Nálam most frissült, és végre mennek az AC3 hangos videók is HW+ lejátszással.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#783) xSide válasza eastsider (#779) üzenetére


xSide
őstag

[link] illetve Awesome Miniature a javaslatom

(#784) Foose


Foose
addikt

Aki használja a friendcaster Facebook-ot, tud megosztani más által feltöltött képet? Linket enged nekem megosztani...

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#785) Alg


Alg
veterán

Sziasztok!

Nagyon hülye kérdés következik:
Dupla értesítések ellen lehet tenni valamit? Pl. HTC-s "levelezés"+ Gmail app is jelez ha e-mailt kapok, vagy az eredeti+handcent SMS-nél is dupláz...Desire HD, gyári 2.3.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#786) #40351744


#40351744
törölt tag

Na akkor én is kérdeznék: Ismertek olyan játékot, amit Bluetooth-on keresztül haverral lehet játszani? Bármiféle jöhet, akármilyen kategóriában...vagy Android-on ez már nem menő? :U

(#788) fdisk


fdisk
őstag

Van olyan híváskezelő app ami:
1.full screen-en jeleníti meg a hívó/hívott képét
2.Hívás befejezésnél automatikus képernyőzár.(nem annyira lényeges)
3.A hívás indításnál/fogadásnál azonnal indul az app(sajnos a rocket dialer-nél van egy pici késés,és a teló saját tárcsázója indul el először)
4.És végezetül,fel tudjam venni úgy a telefont,h pl.megfordítom a készüléket.(mert sokszor mire előveszem a munkásruhám zsebéből és kiveszem a tokból addigra leteszik )

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#789) Narxis válasza Deck (#780) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jól.

Thanos was right.

(#790) atillaahun válasza fdisk (#788) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem tudok róla, hogy a 4. pontra bármelyik program képes lenne. :U
Kivéve a Tasker-t természetesen (de az meg a többit nem tudja). :)

Egyébként nem is teljesen tiszta ezt a forgatást hogy gondoltad.

[ Szerkesztve ]

(#791) Polllen válasza fdisk (#788) üzenetére


Polllen
nagyúr

A 4-re: talán olyan létezik, h bármelyik gombbal fel lehet venni, de forgatásra még én sem láttam megoldást.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#793) fdisk


fdisk
őstag

Úgy gondolom ezt a megfordítást,h ha fejjel lefelé fordítom akkor felveszi.(hisz minden telóban van már giroszkóp,digitális érzékelő v mi a fene a neve)
Azért kellene ez,mert mire előkaparom a melós ruhám zsebéből és leveszem a kesztyűmet addigra a legtöbben leteszik. :D(néha az orrommal szoktam huzigálni a feloldógyűrűt :DDD )
Kesztyűben nem működik az érintőkijelző, Így meg csak megfordítom és fel van véve.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#794) air


air
nagyúr

Notification Toggles-t használ valaki? Nekem össze-vissza mutatja ki/be kapcsoltnak, és kapcsolgatja a funkciókat. Ha például a WIFI jelet nyomom meg, akkor az Airplane mód kapcsolódik. Mobilnet jelére a BT kapcsolódik stb.
Tudtok esetleg másik olyan progit ami az értesítési területre tudja kirakni ezeket a kapcsolókat, á la Samsung? Az Xperia U-n ugyanis alapból nincs ilyen. Mindenképpen oda szeretném, nem a főképernyőre.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#795) Edi77 válasza air (#794) üzenetére


Edi77
őstag

Én használom, de semmi ilyen problémát nem tapasztaltam, S2-őn rendesen teszi a dolgát.

Talán ez? : [link]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#796) mandin


mandin
senior tag

Használja valaki a Facebook sync nevű appot? Hogy tudom megoldani, hogy csak a beállított contactokat syncelje? Mert így bedobta mind 600 ismerősöm, ami látom rendesen foglalja a helyet...

(#797) gipsztigris válasza fdisk (#793) üzenetére


gipsztigris
addikt

Miért nem próbálod meg Ezt?

Vagy Ezt?

Rázásra fel lehet venni, meg hangerő le-fel és kamera gombokra is be lehet állítani.

Ugyanitt továbbra is keresek olyan app-ot ahol ICS alatt be lehet állítani, hogy a HOME hardvergombbal tudjak hívást fogadni! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#798) fdisk válasza gipsztigris (#797) üzenetére


fdisk
őstag

Rálesek. :R

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#799) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Teamviewerhez hasonló appot keresek. ROM-ot váltottam a telómon, és sajnos ezzel a ROM-al nem megy a Teamviewer rendesen. Valami olyan kéne, amihez nem kell high-end telefon. Logmein-t használtam egy ideig, de Win8on nem a legjobb. Valami olyasmi kéne ami egy ZTE Blade-n rendesen fut :).

[ Szerkesztve ]

(#800) LordRajZoL válasza Ronam (#799) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Phonemypc?

zZz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.