Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#302) Oldman2 válasza adam3 (#297) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha találsz jobbat, feltétlen jelezd ide!
:-)

(#303) TRob1 válasza sssz (#300) üzenetére


TRob1
veterán

Az ilyen Big Caller ID meg társaiban szokott lenni "nyomógombos" lehetőség is, de tapasztalatom nincs velük.

A Lockscreen-t meg sztem érdemes kikapcsolni - már ha van rá lehetőség (ICS, CM romok...) - mert csak egy felesleges plusz nyomkodás/húzigálás.

¤ R'n'R ¤

(#304) sssz válasza TRob1 (#303) üzenetére


sssz
őstag

Köszönöm!

A párom telefonján GB van, abban tudomásom szerint nem lehet kikapcsolni sajnos.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#305) Necc válasza sssz (#304) üzenetére


Necc
addikt

De, ki lehet:[link]

Nalam a GB-s TouchWiz felulet opciot is kinalt, hogy ne legyen lockscreen, csak sajnos minden reboot utan ujra be kellett allitani :U

1 szo mint 100 nem lehetetlen a feladat GB alat... nagyon sok "ICS only" ficsort megcsinaltak mar reges reg GB-re is (pl. BT discovery sose jar le, ez a lockscreenes dolog, notifikaciok egyenkenti torlesi lehetosege).

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#306) Grejoz válasza finecsa (#261) üzenetére


Grejoz
csendes tag

A Call Meter 3G-t vodás mátrix tarifákra is be lehet lőni?

(#307) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Van valami oldal, ahol összegyűjtenek jó androidos játékokat? Annyi van, hogy a marketen már nem tudok kiigazodni.

Ezt ismerem, de biztos vannak még jók.

Amik tetszettek: Osmos, Game Dev Story, DoodleGod, Block Breaker Deluxe, Hexxagon, Peggle. De ezeken kívül nem találtam olyat, ami hosszabban leköt.

Régen symbianre jó volt a K-rally, Stuntcar Extreme, Midtown Madness, ezekért kár, hogy nincsenek :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#308) basaja válasza Gaabor80 (#252) üzenetére


basaja
senior tag

köszönöm,kipróbálom:-)

Grejoz
az engem is érdekelne,mátrix 2 tarifára...:-)

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#309) macilacus válasza Narxis (#256) üzenetére


macilacus
senior tag

Még szerencse, hogy volt mentésem az előző verzióból, miután felraktam az új Holo Launchert (prot is) teljesen kikészült a telefonom ment is vissza az előző.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#310) DS39 válasza Cole10 (#287) üzenetére


DS39
nagyúr

tessék innen válogatni:
[link] vagy [link]

(#311) twine


twine
addikt

Sziasztok...
eCID-t használ itt valaki? Nekem az utóbbi időben "elnémult" a talk felolvasás :( próbáltam már mindent,(cca. 2 éve használom a progit,tehát nagyjábol átlátom)de most kifogott rajtam. :( az összes egyéb funkció tökeletes,csak a talk nemult el....
Ötlet hozzásZólás,javaslat?
Köszi
Üdv
Szerk:
Ha számítana: HTc OneX gyári rommal.

[ Szerkesztve ]

(#312) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Órarend alkalmazást keresek. Kipróbáltam a Smart TimeTable-t, a célnak nagyjából megfelel, de vannak hiányosságok. 2 hétre lenne szükségem, és jó lenne, ha az egyik hetet át tudnám másolni a másikba, és csak módosítani kéne. Nem szeretném az egészet újra bepötyögni, mert nincs nagy változás a két hét között. :N (a Smart TimeTable ezt nem tudja)

Találtam kettő programot, ami leírás alapján tetszik: My Class Schedule (free), yasp! Órarend.
Szeretném megkérdezni, hogy Ti használjátok-e valamelyiket ezek közül? Szeretnék néha jegyzetelni is, egy-egy tárgyhoz vizsga- és zh-időpontot hozzáadni. Továbbá jó lenne, ha az egyes tárgyakhoz az órarendben teremszámot is hozzá lehetne adni (bár ez megoldható úgy is, ha a nevébe írom be. ).
Viszont nem szeretnék olyasmi kellemetlen hibákat, hogy pl. a háttérben futtat valami folyamatot, ami beragad, és leszívja az akksimat. Kérdés, kinek van ezekkel tapasztalata, Ti mit ajánlanátok?
Köszönöm a választ! :R

(#313) dokee78 válasza finecsa (#257) üzenetére


dokee78
félisten

Akkor ezek szerint nem jól fog mérni?

(#314) didros


didros
senior tag

Keresek egy játékot... Egy sugárhajtású repülővel kell veszett gyorsan menni egy pályán, versenyezni a többiekkel. Időnként alagutakban... Szerintem elég népszerű lehet, de én nem tudom a nevét sajnos.. :-( PS2-n is volt ez már szerintem. Köszi előre is!

(#315) bostone


bostone
addikt

logcat
Egy fejlesztőnek lenne rá szüksége, de nekem fogalmam sincs, hogyan, miként tudnám véghez vinni a cselekedet.

(#316) Oldman2 válasza bostone (#315) üzenetére


Oldman2
veterán

Mi is a kérdésed?

(#317) Narxis válasza macilacus (#309) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nálam semmi baja nincs. CM10-en is jól ment a HD verzió, de most CM 7.2-n vagyok és a sima is jól megy. Csinálj mentést az ikonokról ha muszáj akkor még a beállításokról és megpróbálhatod, hogy az Alkalmazások kezelésénél nyomsz egy adatok törlését és újratelepíted. Mondjuk azt nem tom, hogy a mentése mennyire működik, sose próbáltam szóval csak saját felelősségre. Ha újra kell rendezni az asztalt ne engem hibáztass. ;D

Thanos was right.

(#318) sssz válasza Necc (#305) üzenetére


sssz
őstag

Necc: köszi, én is ennél az appnál kötöttem ki végül :) és egy kis érdekesség: páromnak htc wildfire S-e van és miután kikapcsoltuk ezzel az appal a lockscreent, ha hívják, a gyári szoftver magától is a "rábökős" elfogadom, elutasítom gombokat dobja fel, nem pedig a "körbe behúzósokat".

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#319) mutyi válasza sssz (#318) üzenetére


mutyi
őstag

Sziasztok!

Fel lett telepítve a Dragon Dictation (Nuance) program,amivel ugyebár diktálni lehetne magyarul is szövegeket. A problémám az, hogy ha elindítom, akkor max a beállításokba tudok belemenni, ahol valami profil-t lehetne/kell állítani, de hogy oda egyáltalán mit kell beírni fogalmam nincs. Ha meg automatikusan engedem neki, akkor bejön egy ilyen szkennelés diagnsoztikai dolog, de ott sem tudom mit kezdjek vele, hogy a végén tudjam végre használni a programot.
Tudnátok segíteni?

(#320) maggi1886076


maggi1886076
addikt

hogy vissza találjak.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#321) Necc válasza sssz (#318) üzenetére


Necc
addikt

Mert eddig a lockscreennel vette fel a hivast, most pedig mar nem ;)

#320: olvasd el a topic elso hozzaszolasait, mekkora kioktatas volt belole, hogy "hasznald a kedvenceket" :DDD

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#322) petipetya válasza sssz (#318) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jópofa, hogy neked van a Desire S, neki meg a Wildfire S és nem fordítva. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#323) dokee78 válasza Necc (#321) üzenetére


dokee78
félisten

:DDD

Épp most akartam neki is "segíteni".
Én azt nem rosszindulatból tettem,csak segíteni akartam.

Próbáld ki: GooglePlay3.8.17

[ Szerkesztve ]

(#324) speed3456


speed3456
aktív tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogy hogy lehet feltelepíteni a Google Play-t? Mert az én telefonomon valamiért nincs miután újratelepítettem...

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#325) speed3456 válasza dokee78 (#323) üzenetére


speed3456
aktív tag

Wooow, feltelepítettem és amikor elindítom hogy hozzá kell adnom egy fiókot akkor akár az igenre akár a nemre megyek rá kilép.... am MiniCM7 van a telón.

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#326) Psytech válasza speed3456 (#325) üzenetére


Psytech
senior tag

Keress egy CM7-hez megfelelő gapps csomagot. Minden cyanogenmod mellé a gapps csomagot külön kell telepíteni, mert a romban nincs benne. Máshogy nem is fog működni, csak recoveryből flashelve.

(#327) psg5


psg5
veterán

Üdv!
Segítséget szeretnék kérni.
Nokia c2-01 ről Sony ericsson xperia ray okosra szeretném átrakni a teljes címjegyzéket.
Milyen módon lehet ezt megoldani?
Nem tudom androidnál ez hogy mehet?

F.K.T.

(#328) maggi1886076 válasza psg5 (#327) üzenetére


maggi1886076
addikt

Pc suite-al felmásolod a nokiáról a gépre, és utána pedig importálod a google címtárba.azután mar csak szinkronizálni kell a telefont.lehet, hogy van egyszerűbb megoldás is, de én csak ezt ismerem.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#329) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Hali!
Lenne 1 kérdésem,tegnap leszedtem a Samsung marketről trigonometrikus távolságmérőt(ÍSmart Measure)de nagyon pontatlannak tűnik,hogy kell használni ill kalibrálni ezt a progit?
Kellene még nekem 1 mértékegység átváltó program is,valaki tudna linkelni?

Samsung Galaxy Ace-S5830i,2.3.6 Android

(#330) tomy86 válasza Medvelászló (#329) üzenetére


tomy86
addikt

Mértékegység átváltáshoz: Convertpad

(#331) fatal` válasza Medvelászló (#329) üzenetére


fatal`
titán

ConvertPAD vagy Unit Converter (nekem az utóbbi jobban tetszik).

(#332) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Köszönöm a gyors válaszokat skacok!Felraktam a convertpad-ot,jól néz ki.
Távolságmérő használatára ill beállításra valakinek ötlete?

(#333) sssz válasza petipetya (#322) üzenetére


sssz
őstag

petipetya: nem szereti a nagy telefonokat mert lehúzza az ing zsebét. De közben már rájött, hogy azon a kicsi képernyőn nem lehet csinálni semmit se. de már nem sokáig lesz így :) övé lesz a desire S én meg nagyon szemezek egy sony xperia P-vel :D

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#334) petipetya válasza sssz (#333) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jó választás. Nekem is lényeges a minőség, így az Ion-t néztem ki magamnak.

"nincs rá lezsóidő"

(#335) psg5 válasza maggi1886076 (#328) üzenetére


psg5
veterán

Köszi!
Erről a google címtárról honnan tudnék bővebbet? Hogyan működik? Kell hozzá outlook vagy önmagában is használható?

F.K.T.

(#336) petipetya válasza psg5 (#335) üzenetére


petipetya
nagyúr

Önmagában is használható. A gmail webes felületén találod bal oldalt felül.

"nincs rá lezsóidő"

(#337) psg5 válasza petipetya (#336) üzenetére


psg5
veterán

Köszi! Megnézem!

F.K.T.

(#338) olivera88


olivera88
veterán

A Mighty Text SMS[link] alkalmazást próbálta valaki? Én probáltam de az SMS küldés nem működik, az üzeneteket kijelzi egyből, de nem birok válaszolni vele.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#339) Necc válasza psg5 (#327) üzenetére


Necc
addikt

Emlekeim szerint a symbian tud exportalni .vcf -be (vCard format, virtualis nevjegykartya formatum), mig az android be tudja importalni a .vcf -et.
Ez teljesen offline, es csak a memoriakartyat kell ide-oda pakolgatni.

Vagy egyszeruen parositsd ossze a 2 keszuleket BT-n, es kuld at a nevjegykartyakat igy (ezt nem probaltam, de csak mukodik :U )

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#340) psg5 válasza Necc (#339) üzenetére


psg5
veterán

BT-nél nem látjuk a névjegyeket sajna.
Azt hiszem megpróbálkozom a google fiókos szinkronizálással.

F.K.T.

(#341) maggi1886076 válasza Necc (#339) üzenetére


maggi1886076
addikt

symbian lehet, de a c2-01 nem symbian.csak sima s40.én is ezzel szívtam múltkor egyik ismerősöm telefonján.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#342) fatal` válasza petipetya (#336) üzenetére


fatal`
titán

Ott már nem, mert kivették onnan, legalábbis nálam már több hónapja nem látszik (hogy miért azt nem tudom).

De [link]

(#343) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!

Olyan applikációt tudtok mondani ami időközönként bekapcsolja a mobil netet és letöltődnek az emailok és frissült minden.
Pl: Óránként 1szer bekapcsol 5 percre.

(#344) Oldman2 válasza fatal` (#342) üzenetére


Oldman2
veterán

Pedig ott van az máig is, egy legördülő listában választható ki...

(#345) TRob1 válasza fatal` (#342) üzenetére


TRob1
veterán

De ott van, sose vették ki. :)

¤ R'n'R ¤

(#346) air válasza psg5 (#327) üzenetére


air
nagyúr

Erre.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#347) air válasza SG3rg0 (#343) üzenetére


air
nagyúr

Igen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#348) baandii


baandii
senior tag

hellosztok!

újra indulgat magától a telom (htc desire s, rootolva van)...létezik olyan app ami esetleg megmutatja hogy melyik app miatt? ha egyáltalán app...vagy van vmi ötletetek hogy miatt lehet és hogy lehetne rájönni az okára?

(#349) psg5 válasza air (#346) üzenetére


psg5
veterán

Nos ezt megnézem, mindkét telefont ismerni fogja és kezeli? Ha az egyik androidos másik nem?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#350) air válasza psg5 (#349) üzenetére


air
nagyúr

Próbáld ki! Az E52-t és E72-t kezelte.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.