Hirdetés

2019. október 16., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#501) Bone123 válasza porse (#500) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Már a hárombetűs gyorsindítása hozzá van rendelve a telefonkönyvedhez?

(#502) PeachMan

PeachMan
(veterán)

Tartozik a Google+ alkalmazashoz egy uzenetkuldo is. Tudja esetleg valaki milyen win-es es osx-es alternativaja van? Szeretnek chat-elni az ismeroseimmel. A weboldal csak a google talk-ot hasznalja. Nekem tulajdonkeppen az uzenetkuldo kellene mac-re

Keresek Toshiba A80 laptopot működőképes állapotban - "Only Amiga Makes It Possible"

(#503) róland válasza PeachMan (#502) üzenetére

róland
(veterán)

imo.im - tudja kezelni a google talk-ot.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#504) zozyk

zozyk
(addikt)

(#505) atillaahun válasza errrtu (#485) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Nem létezik sajnos ilyen alkalmazás. Amennyire én tudom a TrafficStatsPro áll a legközelebb a kérésedhez, de időben az is csak egyszerre tudja ábrázolni óra szerű lebontásban a WiFi és 3G forgalmat programonként.

A Watchdog konkrétan egy foscsomag, még WiFi-t sem tud mérni app-onként, nemhogy időintervallumot.
A My Data Manager már egy fokkal értelmesebb, de sajnos az sem mutatja visszamenőleg, hogy adott időpontban mi, mennyit forgalmazott.

[ Szerkesztve ]

(#506) Bone123 válasza atillaahun (#505) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

A MyData Manager akár órára lebontva megmondja neked, mi mikor mennyi forgalmat generált.

(#507) PeachMan válasza róland (#503) üzenetére

PeachMan
(veterán)

Google talk szerintem nem jo nekem. Vagy az ugyanaz, mint a Google+ uzenetkuldoje?

Keresek Toshiba A80 laptopot működőképes állapotban - "Only Amiga Makes It Possible"

(#508) atillaahun válasza Bone123 (#506) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Tudnál erről screenshot-ot is mutatni? Playen nem találtam.

(#509) Bone123 válasza atillaahun (#508) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Sajnos nem vagyok rootolva (sic), de főmenüben alul ott az időrendi lebontás (Month, Day, Hour, Plan).

(#510) ko9 válasza PeachMan (#507) üzenetére

ko9
(addikt)

A Google Talk és a Google+ üzenetküldője ugyanaz.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#511) atillaahun válasza Bone123 (#509) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Azt én is láttam, de pl. a Market-es screenshot-on ki van jelölve alul az Hour, még se mutat semmi időtartamot. Akkor most hogy van ez?

[ Szerkesztve ]

(#512) Bone123 válasza atillaahun (#511) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Fölül ott van, hogy Jun 27 5PM és mellette nyíl, amivel előre-hátra lehet lapozni időintervallumban.

(#513) PeachMan válasza ko9 (#510) üzenetére

PeachMan
(veterán)

Mukodik is. Koszi.

[ Szerkesztve ]

(#514) flash-

flash-
(veterán)

van valami tapasztalatotok arról hogy bkv menetrend tekintetében melyik a legnaprakéeszbb,legpontosabb program?

-BpMenetrend
-Budapesti menetrend
-Okosan utazom - SmartCity Bp

vélemény?

(#515) Bone123 válasza flash- (#514) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Én a Budapesti Menetrendet használom, gyakran frissül és nem találkoztam még elírással. Egy dologra kell figyelni: van járat amely nem megy teljes útvonalon (pl. esti kocsiszín), úgyhogy érdemes adott időpontra rátapizni, és ilyenkor megmutatja a járat megállóit.

(#516) atillaahun válasza Bone123 (#512) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Ééértem, köszi. :) Fel is toltam gyorsan, egy óra múlva meglátom, hogy úgy működik-e ahogy képzelem. :U

[ Szerkesztve ]

(#517) tomi0816

tomi0816
(tag)

Erre esetleg valaki?

(#518) Bone123 válasza atillaahun (#516) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Könnyen megszerethető, kirakhatod a főoldalra a kedvenc járataidat és azonnal látod a legközelebbi időpontokat adott megállóból, de a Közelben fül pozíció alapján mutatja a közeli megállókat és időpontokat. Már csak a térkép és útvonaltervezés hiányzik belőle.

(#519) csaba1203

csaba1203
(őstag)

Google gyári navigáció működik,akkor is ha lekorlátozták a netemet mivel kimerítettem az adatforgalmam?

(#520) atillaahun válasza csaba1203 (#519) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Igen. Alap nézetben egész korrektül, bár az újratervezés döcögős. Műholdas nézetben természetesen csak nagyon lassan.

[ Szerkesztve ]

(#521) errrtu

errrtu
(aktív tag)

köszönöm a válaszokat :R

OnePlus3

(#522) Jarod1 válasza tomi0816 (#385) üzenetére

Jarod1
(addikt)

számgépen lépj fel a facere...

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#523) csaba1203 válasza atillaahun (#520) üzenetére

csaba1203
(őstag)

Köszi a választ! :R

(#524) Jarod1

Jarod1
(addikt)

van valami andoidos tankjáték?

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#525) Magnat válasza Jarod1 (#524) üzenetére

Magnat
(veterán)

Alig...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#526) dReFiX

dReFiX
(senior tag)

sziasztok, hogy tudnám beállítani, hogy a quickpic legyen az alapértelmezett képnézegető és ne a gyárival nyissa meg a képeket ? köszi a helpet !

(#527) Xiawave válasza dReFiX (#526) üzenetére

Xiawave
(aktív tag)

Nem kínálja fel egy kép megnyitásánál a lehetőségeket? Elvileg ott lenne a Quickpic is, és egy opció amit be kell pipálni, hogy ez legyen az alapértelmezett.

(#528) bubi92 válasza Xiawave (#527) üzenetére

bubi92
(őstag)

vagy az alkalmazásokban töröld ki a gallériánál az alapértelmezettséget. és akkor felfogja dobni a választás lehetőségét.

(#529) scapegt válasza dReFiX (#526) üzenetére

scapegt
(senior tag)

Beállítások/Alkalmazások, válaszd ki a képnézegetőt ami most nyitja meg a képeket, és töröld ki az alapértelmezését. Utána fel fogja kínálni egy fénykép megnyitásánál a rendszer, hogy melyiket akarod alapértelmezettnek, pipáld ki és nyomj rá a Quickpicre.

(#530) dReFiX

dReFiX
(senior tag)

Köszönöm a gyors helpet, sikerült! :R

(#531) Necc válasza dReFiX (#526) üzenetére

Necc
(addikt)

[link]
Vagy ahogy a tobbiek mar leirtak.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#532) suti_88

suti_88
(addikt)

Üdv! Olyan időjárás widgetet keresek, ami clean, vagyis átlátszó, lehetőleg pontos előrejelzést tud idehaza..az hogy óra legyen rajta nem lényeg...

Próbáltam a Köpönyeg-et...szép és jó is, de a program része már eléggé fapados...külföldiek meg nem tudom mennyire megbizhatóak magyar viszonylatban...

A foreca widgetje pl. nem jön be...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#533) Necc válasza suti_88 (#532) üzenetére

Necc
(addikt)

Pl.: [link]
Forecaweather adatbazisat hasznalja, idehaza tapasztalataim szerint ez a legpontosabb.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#534) symbolic90

symbolic90
(csendes tag)

CWM-et próbálok épp flashelni Odinnal Galaxy S plus-ra, de a message-ben egy ilyen hibaüzenet ugrott ki: "cannot open the usb serial port. code: 87", és már sok ideje nem csinál semmit se a telefon, se az Odin. Szerintetek le merjem húzni a gépről és kivenni az aksit? Ha igen, utána mit csinálja hogy jó legyen?

szerk: sorry, már megvan, kifelejtettem 1 lépést -_-

[ Szerkesztve ]

(#535) Zsolt_72 válasza symbolic90 (#534) üzenetére

Zsolt_72
(nagyúr)

"sorry, már megvan, kifelejtettem 1 lépést -_- "

...meg azt is elfelejtetted, hogy elolvasd a topic címét :-)

(#536) ERPY válasza meridaharcos (#490) üzenetére

ERPY
(őstag)

Photo editor, nálam bevált és sok dolgot tud.

Synology DS116 , EATON 5E 650i UPS, X96, LG PF1000

(#537) Arween válasza tomy86 (#479) üzenetére

Arween
(senior tag)

próbára feltettem,de persze a magyarított változatot:-)

Tipikus Teréz anya típus vagyok,csak piszok jól titkolom :)

(#538) ADAM1337

ADAM1337
(veterán)

Tudtok ajánlani egy jó ps emulatort ami xperia s-en is jól fut ics megy rajta jelenleg.

(#539) Arween

Arween
(senior tag)

Marketen megtalálom valahol összesítve milyen alkalmazásokat vettem meg??Mikor voltak a nagy akciók vettem jó párat mondván jó lesz még később,de seol nem találok egy összesítést,mire is dobáltam ki a pénzt :(((

(#540) €uro

€uro
(őstag)

Üdv!

Olyan alkalmazást keresek, ami a háttérben fut, naplózza a ki- és bemenő SMS üzeneteket, majd, amikor Internet kapcsolatot talál a telefon, akkor elküldi az adatokat egy adott e-mail címre.

Biztosan van már ilyen program. Ugye? ;)

[ Szerkesztve ]

(#541) atillaahun válasza €uro (#540) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Persze, SMS Backup, vagy Backup to Gmail. Bár ezek csak Gmail-es címre tudnak menteni.

[ Szerkesztve ]

(#542) scapegt válasza Arween (#539) üzenetére

scapegt
(senior tag)

Belépsz a Play-re a telódon, Beállítások/Saját alkalmazások. Előhozza a telefonon épp telepítve lévő progikat, és elhúzod jobbra a képernyőt, ott pedig az Összeset láthatod, amit valaha letöltöttél. Egyébként weben is megnézheted.

[ Szerkesztve ]

(#543) hunfatal válasza ADAM1337 (#538) üzenetére

hunfatal
(félisten)

Nem próbáltam, de az FPSe-t mondják a legjobbnak.

http://goo.gl/gd6Zi5

(#544) Arween válasza scapegt (#542) üzenetére

Arween
(senior tag)

ó na ezt a részt még sosem néztem ,köszi:) Így már látszik mennyi sz..t feltettem meg leszedtem...

Egyébként az alkalmazásokat mikor törlöm,mindent eltakarít a telefonról?Vagy hagy maga után szemetet?Ha igen ezeket mivel lehet eltüntetni?

(#545) GrandS

GrandS
(senior tag)

Keresek egy olyan widget-et, amiben egy adott mappa képei között lehet lapozni. Alapban 3-4-et tesz ki és fel-le lehet véltani.

Kösz!

(#546) Bone123 válasza GrandS (#545) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Képnézegető widget, ilyesmi engem is érdekel!

(#547) randras

randras
(veterán)

Helló,

a facebook calendar eseményeit nem lehet valahogy megjelentetni az android stock naptárban?

:R

(#549) xSide válasza randras (#547) üzenetére

xSide
(őstag)

Menj a facebook / események / "csapágykerék" ikonra / exportálás, ekkor feldob egy ablakot melyben felajánlja a Születésnapok exportálását vagy az Közelgő események exportálását külön. Hivtkozás másolása jobb egér gombbal amelyik kell, belépsz a google naptáradba, alul egyéb naptáraknál klikk a lenyiló nyílra és naptár importálása url alapján, beillesztés...

Kép widget lehetőségek

(#550) Des1gnR

Des1gnR
(őstag)

Üdv!

Nem tudja valaki, hogy ez a fajta megjelenése a google voice searchnek a jelly bean különlegessége?
http://www.youtube.com/watch?v=kDsOtdRtG0Q

A tejes dobozra, miért nem oda írják hogy meddig jó, ahova oda írják, hogy hova írják hogy meddig jó!?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.