Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86100) King Unique válasza #07746304 (#86096) üzenetére


King Unique
titán

Pont erről beszéltem korábban, hogy ha egy adott hónapban még ha pl. 3 db összesítő frissítés van is, a gépházban a WU akkor sem feltétlen fogja felajánlani és telepíteni automatikusan mindegyiket. Jártam már én is így 1803-nál, de mostanában nálam 1709-en gyakran csak a szokásos patch kedden kiadott települ automatikusan, ellenben a többi nem. Az utóbbiakat manuálisan töltöm le a katalógusból, majd úgy telepítetem őket. Ha nem tenném, akkor csak havonta 1 db települne automatikusan a 2-3 helyett... :DDD

(#86098) BeeNiTTo:
Hivatalosan idén január közepe volt a végleges határidő, amit az alábbi cikk is említ. Valamint még azt, hogy technikailag utána is működött a dolog, de azért a végén lévő infót is érdemes elolvasni. Egyébként itt egy viszonylag friss példa arra, hogy még mindig működik. Aztán hogy nálad fog-e, az nyilván úgy derülhet ki, ha kipróbálod.

(#86102) mpo:
Igen, vsz az sem lehet véletlen, ha nem mindenki kap meg egy-egy frissítést, nem minden eszközre tolják ki. De engem mondjuk nem zavar a manuális telepítés sem, rendszerint hamar megvan és a + 1 restart sem gond, mivel havonta úgyis többször újraindítanám ettől függetlenül is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.